Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Źşë' válasza simi762 (#17447) üzenetére


Źşë'
addikt

HC- szervereken játszottál már? ott csak pár skulló kell az ellenbe, én szinte már csak azokra járok fel, mióta voltak ezek a lagos problémák (am a cod multija merőben más tényleg, sztem ott sokkal könnyebb fraget szerezni, na meg nincs ez a 10sec újjáéledés spawn idő, picit feleslegesnek is tartom, mert ha normálisan meg lenne írva a játék ki lehetne szedni)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17452) Gonz0 válasza Źşë' (#17451) üzenetére


Gonz0
tag

Az a 10 másodperc igazából 20 és hidd el, hogy kell az. Bevallom sose codoztam multiban így nem tudom ott hogy van, de spawn delay nélkül az egymásra spawnolás elég brutális lenne. Képzelj el egy kiirthatatlan squadot. Ahogy meghal a 4-ből az egyik, máris kibújik valamelyik squadtársa seggéből. Kb. mint a medic spam csak 10x durvábban.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17453) E1even válasza Target78hu (#7285) üzenetére


E1even
senior tag

Gratula az írásodhoz, nagyon mélyenszántó volt. :R Jó lenne, ha nem állítanál valótlant, mert amikor többen voltunk (ha voltunk), akkor is beírtam legalább 3x, ha nem többször, hogy team balance pls. :K
Bocsi, de ha ilyenek a magyar serverek adminjai, mint TE akkor nagyon sajnálom a magyar BC2 játékos közösséget. :D
Egyébként is a német és lengyel serverek szerintem köröket vernek sajna a magyarokra (nem csak saját vélemény) :W Nagyon sajnálom, hogy így van. :(
És azt is, hogy ha megbántottalak. SRY.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17454) E1even válasza Target78hu (#7598) üzenetére


E1even
senior tag

Kicsit beszél magyar (röhögséges). :D
Nem baj, kijavítom helyetted NEVETSÉGESRE.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17455) pschio válasza E1even (#17454) üzenetére


pschio
őstag

látom jól elvagy. válaszolgatsz a 10000 hozzászólássnál régebbiekre :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#17456) E1even válasza Target78hu (#15384) üzenetére


E1even
senior tag

Gratula ahhoz is, hogy Neked jó felbosszantani más embereket. :C

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17457) gabipaci válasza E1even (#17453) üzenetére


gabipaci
addikt

LOL, pont időszerű volt már beszólni Targetnek, én sem tudom, mit képzel magáról... :C

Logitech hardware tester

(#17458) Doki-HUN1978 válasza pschio (#17455) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

:)) :C

Kicsit túlszívta magát a srác.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17459) E1even válasza pschio (#17455) üzenetére


E1even
senior tag

Bocsi, de most vettem észre őket. És szerintem úgy korrekt, ha a másik fél is nyilatkozik. Nem akartam zavarni vele. :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17460) E1even válasza Doki-HUN1978 (#17458) üzenetére


E1even
senior tag

Háááááááááááát. Egyébként nem. :DD És Tőled is elnézést kérek gabipaci. :K

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17461) Doki-HUN1978 válasza E1even (#17459) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem zavartál, jókedvre derítettél minket.

:) :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17462) E1even válasza mackosajt (#15382) üzenetére


E1even
senior tag

Szia Maci!

Bocsi, de az elég felháborító volt, hogy az adminok szabták meg játék közben a szabályokat. Jó, tudom, hogy megtehetik, de azért akkor elég szar ügy volt.
Kicsit elragadtattam magam. SRY.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17463) E1even válasza Doki-HUN1978 (#17461) üzenetére


E1even
senior tag

Örülök. :C

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17464) Źşë' válasza E1even (#17462) üzenetére


Źşë'
addikt

így utólag átnyálazod az egész topikot? :)) :DD sok sikert hozzá, és kitartást!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17465) E1even válasza Źşë' (#17464) üzenetére


E1even
senior tag

Nem. Egyszerűen csak beírtam a keresőbe a felhasználónevemet és kidobta a hozzászólásokat. Ennyi az egész. :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17466) Joe-T válasza gabipaci (#17457) üzenetére


Joe-T
tag

Mostmár igazán kijárna Targetnek egy ágyösszeugrálás!!! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#17467) E1even válasza Źşë' (#17464) üzenetére


E1even
senior tag

Egyébként meg nem is olyan rossz néha visszanézni a dolgokat. Sok értékes info van a régebbi hozzászólásokban. A Tiédben is találtam néhányat. Köszi szépen értük! :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17468) E1even válasza Joe-T (#17466) üzenetére


E1even
senior tag

:DD

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17469) E1even válasza gabipaci (#15383) üzenetére


E1even
senior tag

Köszi szépen ezt is! :R
Megérdemeltem, de nem bánom! :N
Veled egyébként sincs semmi bajom gabipaci! :D
Maci és Sgt már más tészta...
De ez már más lapra tartozik. :K

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17470) ciry válasza E1even (#17468) üzenetére


ciry
őstag

Target hol admin? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17471) r-chee válasza E1even (#17467) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem van pár tucat hozzászólás kitéve Firfox-ban itt oldalt a könyvjelzők közé. Értékes gondolatok/vélemények, később felhasználható infók stb.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17472) gabipaci válasza E1even (#17469) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha nem bánod, akkor nincs semmi gond.
Örülök, hogy nem haragszol rám.

Ciry, ez jó kérdés.

Logitech hardware tester

(#17473) E1even válasza ciry (#17470) üzenetére


E1even
senior tag

Ah, Te vagy az aki a kákán is csomót keres? :DD
Ebből a hozzászólásából valahogy az jött le nekem.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17474) E1even válasza r-chee (#17471) üzenetére


E1even
senior tag

A Tieidet is olvastam, Nagyon jók voltak! :C

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17475) Źşë' válasza E1even (#17467) üzenetére


Źşë'
addikt

pl?:)) am biztos valami speedet szedtél be h ennyit kommentálsz :) na további szép napot mindenkinek! este re, ja és légyszi azért ne írj olyan sokat mert mire végigolvasom a délutáni termést reggel lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17476) E1even válasza gabipaci (#17472) üzenetére


E1even
senior tag

Egyedül az anyázást. Az durva volt. Azért viszont tényleg sry nekik. Akármilyenek is, azt akkor sem érdemlik meg.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17477) E1even válasza Źşë' (#17475) üzenetére


E1even
senior tag

:K
Köszi, Neked is.
Jó, megígérem, hogy már nem írok annyit, de csak a TE kedvedért. :R

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17478) r-chee válasza E1even (#17474) üzenetére


r-chee
őstag

Egymás után olvasva őket, biztosan tele vannak ellentmondásokkal :U :D :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17479) E1even válasza r-chee (#17478) üzenetére


E1even
senior tag

:D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17480) gabipaci válasza E1even (#17476) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne haragudj már lécci, hogy ilyen nyers és egyszerű vagyok.
De szeretném megkérdezni, hogy tulajdonképp azért jöttél, hogy levegyem a ban-t, de csak később szeretnél rátérni, vagy csak simán most érezted alkalmasnak az időt a beilleszkedésre.
Már csak azért kérdem, mert ha a ban-t szeretnéd levenni, akkor térjünk rá gyorsan. Volt már rá péda, hogy vettem le valakiről hasonló ügyben, és nem bántam meg. (nandor90 például)
Ha nem ez a szándékod, akkor vedd figyelmen kívül ezt a hozzászólást.

Logitech hardware tester

(#17481) ciry válasza E1even (#17473) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom, de ez nem az én hsz-em.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17482) E1even válasza ciry (#17481) üzenetére


E1even
senior tag

Bocsi, kicsit félreérthető voltam. Az amit linkeltem az Target hozzászólása, és nekem abból az derült ki, hogy ő admin.
Konkrétan ebből a sorból: " A gta :sa szerónk logját néztem naponta annó és hasonló színvonalú megnyilvánulásokat olvastam ,de ott az vicces ,mert kitudtam dobni a embört sec-perc ;) "

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17483) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#17480) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Látom Te sem szereted a sok mellépofázást?! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17484) E1even válasza Doki-HUN1978 (#17483) üzenetére


E1even
senior tag

:DD

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17485) E1even válasza gabipaci (#17480) üzenetére


E1even
senior tag

Köszönöm szépen a megtiszteltetést. :R
Egyébként nem azért jöttem, de rád bízom. :K
Ahogy jónak látod.
Nem is gondoltam erre, én csak tisztázni szerettem volna pár dolgot és bocsánatot kérni az anyázásért.
Egyébként örülnék neki és nem utasítanám vissza. :C :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17486) Target78hu válasza E1even (#17473) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Teljesen jogos ,hogy megvéded magad ,de tisztán emlékszem ,hogy ahányszor fent voltál "akkoriban" a PH-n pl. amit idéztél ott épp white pass cq volt és folyamatosan irkáltad a trágár szöveget. Ha egyszer kicsúszna egy-egy beszólás tőled az még ok belefér ,de rendszeresen az már zavaró "volt" -számomra. De lehet már kinőtted ,bár egy fórumon chatelni az se egy pozitívum s a ban-t se így kell kérni levetetni ;)
No jómagam se vagyok szent természetesen ,mert felhúz eléggé a játék néha (szegény maci tudja) ,de mégsem a chatbe nyomatom bé' a nagyvilágba.
Még japó nadrágszoknyás botostáncon tanultam annó pl.: a jó légzés csodákra képes , beszív orron és nagyon lassan ki szájon le a pocakon préselve - 5-10 ilyen és elszédül az ember őő ill. nyugodás lesz a lelkiben ;)

Ciry: a ventrinken a honlapunkon és a saját szervereinken vagyok adminféle.

hkv.hu

(#17487) r-chee válasza E1even (#17485) üzenetére


r-chee
őstag

Ajánlom figyelmedbe a következő topikot, az itteni sok offolás elkerülése végett :) : sun ph ranked moderalas

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17488) E1even válasza Target78hu (#17486) üzenetére


E1even
senior tag

Nem is az volt a szándékom, hogy levetessem a ban-t csak a tisztázás, de megköszönöm gabipacinak, ha leveszi.
UTÓLAG IS ELNÉZÉST KÉREK MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓTÓL, HA ZAVARTAM HOZZÁSZÓLÁSAIMMAL ŐKET!!! :R
Következő alkalommal odafigyelek rá. Nem vagyok gyakori fórumozó, bár a prohardvert már 2004 óta olvasom/követem figyelemmel.
Megfogadom a tanácsaidat. :C

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17489) E1even válasza r-chee (#17487) üzenetére


E1even
senior tag

THX. :DDD

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17490) gabipaci válasza E1even (#17488) üzenetére


gabipaci
addikt

Levettem, mehetsz fel.

Logitech hardware tester

(#17491) E1even válasza gabipaci (#17490) üzenetére


E1even
senior tag

:R :R :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17492) bul07 válasza E1even (#17485) üzenetére


bul07
nagyúr

sok Eleven82 hozzászólás ,de miért nem szerkeszted őket vagy gyűjtöd
ha mod meglátja nem fog örülni neki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17493) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ez jobb volt mint a showder klub , nagyszínpad! :C

(#17494) E1even válasza bul07 (#17492) üzenetére


E1even
senior tag

SRY Tőled és a moddertől is. Összesen csak 23 (ezzel együtt). Másnak ennél sokkal több van elszórva a 17e között. Meg nem is gyakran írok. Ígérem, hogy visszafogom magam! :K

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17495) E1even válasza WhiteWalker (#17493) üzenetére


E1even
senior tag

Örülök, hogy tetszik!
Pedig nem annak szántam.
Egyébként nem tudja valaki, hogy az a bizonyos konzolos mod (3 coop) meg fog e jelenni PC-re?

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17496) lala42 válasza bul07 (#17492) üzenetére


lala42
őstag

Kell neki a tagsági szint. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17497) E1even válasza lala42 (#17496) üzenetére


E1even
senior tag

Egyáltalán nem azért csináltam. Ha űber-brutál tag szeretnék lenni, akkor már beléptem volna 2005 tájékán. :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17498) gabipaci válasza E1even (#17495) üzenetére


gabipaci
addikt

Elvileg meg, de nem tudom, hogy jónak számíthat-e... Ezzel az AI-vel, amivel a single rendelkezik, nem nagyon mennek messzire...

Adminok!
Amit privátben küldtem linket, kitöröltem, mert találtam benne hibát.
Itt van az új, ezt szedjétek.

Bárki más is letöltheti, és megnézheti a mapokat, lehet hibákat keresni. Nem jó helyen jelölt járművek, rosszul megjelölt térfél, stb.
A színes határvonalak az épp aktuális csatamezőt jelentik, hogy a játék meddig engedi az embereket. Ebben még semmi egyéni módosítás nincs.

Ja, az kettesen most nem megy a védett zóna opció elvileg.
Este sort kerítek rá.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17499) harry3 válasza E1even (#17494) üzenetére


harry3
őstag

OFF: Azt is nézd, hogy a 17000 hozzászólás között egy embernek legyen 200db, de azok szét vannak 'szórva ', te meg szinte egymás után írtad, lett volna szerkesztés gomb is.Na mindegy.

BC2-ben vannak olyanok, hogy gyorsabban cserél tárat, gyorsabban fut stb. ? Mint a MW2-ben.
Van egy olyan érzésem, hogy azért vagyok olyan rossz, mert a fegyverek nagyon ugrálnak és sok golyót is ki kell lőni.

[ Szerkesztve ]

(#17500) bul07 válasza harry3 (#17499) üzenetére


bul07
nagyúr

szerintem csak meg kell szoknod olyan 10-12ragtól kezdtem én is élvezni a játékot addig estem buktam
egyszerűen nehezen szoktam meg a fegyvereket cod-ozás után
nem tudom hogy említette e már valaki neked hogy ha lősz rövid sorozatokba tedd mert úgy több golyó talál és hamarabb hal az ellen és ez minden fegyvere igaz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.