Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16251) r-chee válasza gabipaci (#16250) üzenetére


r-chee
őstag

A franc az előjátékba, bele kell vágni a közepébe :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16252) gabipaci válasza r-chee (#16251) üzenetére


gabipaci
addikt

pöti petting..

Logitech hardware tester

(#16253) jokeman válasza LifeSpirit (#16248) üzenetére


jokeman
aktív tag

Szintén zenész........... :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16254) eugabesz válasza gabipaci (#16250) üzenetére


eugabesz
őstag

Megerősítem...nálam is áll mind a négy...előjáték nélkül :)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16255) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Segítsen aki tud, legyen szíves.

Én mikor megvettem a játékot, könnyedén regisztráltam magam, és veterán 1 lettem, és megkaptam az M1-et. Semelyik másik verziót nem regisztráltam, csak a BFBC2-t.

Most szeretném ugyanezt megtenni a barátomnak, de az istenért nem sikerül. Azt írják, hogy a veterán oldal átköltözött a BC2 oldalra, de egyszerűen ott sem tudom regisztrálni. Tudom biztos béna vagyok.

A Heroes-on be van regisztrálva de már fogalmam sincs, hogy mi a következő lépés. Márciusban olyan egyszerű volt..... :U

(#16256) gabipaci


gabipaci
addikt

Mindenki hogy lecsendesedett Patch ügyben, pedig most kéne imákat mormolni...
Na, lépek, szerintem újrarakom a gépet.

Logitech hardware tester

(#16257) Jazzy válasza gabipaci (#16256) üzenetére


Jazzy
tag

Azért nem is írunk, mert mindenki magában mormol egész nap, így nincs idő fórumozni! :)) :DD

J@zzy

(#16258) Zolás válasza antikomcsi (#16255) üzenetére


Zolás
addikt

Én próbáltam segiteni egy kollégának de sajna a BC2 oldala nem fogadja el a Heroes reget igy kénytelen leszel levélváltásba bonyolódni és ugy lekérni hogy aktiválják végre.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16259) Musa99 válasza gabipaci (#16256) üzenetére


Musa99
csendes tag

Már nincs mit írni róla :) majd holnap mindenki szidja a DICE-t hogy elhalasztják:D

(#16260) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No megjött a Roccat Kone :DDD estére ha minden igaz,teszt...hát kiváncsi vagyok,szép,kényelmes,a többi meg kiderül... :U sokkal rosszabb remélem nem leszek... ;]
Meg kell tanulni ezt is.Azt már most látom,hogy bünteti a cucc a bénázást,mert átvisz minden mozdulatot,a legkisebb rántást is,viszont atomstabil a mutató már winben is,oda dob,ahová kell kerülnie,nem "benyeli" a hirtelen mozdulatokat,stb.
Tuti futok majd jópár kört az érzékenységgel,a kalibrálással,a súlyokkal...egyelőre még azt se tudom,milyen szinekben pompázzon,szépek a fényei,tényleg ki lehet dekorálni a drágát,és még passzol is az én nagy lapát kezembe,nomeg a Lachesishez hasonlóan nem domború,hanem homorú a 2 ujjtámasz,szép csendesen kattog(na jó,a DPI-váltó az brutál),a görgő meg kemény,mint ahogy a Razernél megszoktam,bár benyomni elég nehéz,lehet oldalsó gombra dobom a kést,REMEKÜL pont az ujjamra passzoló helyen van a hátsó gomb,csendes,de azért nem is túl finom.
Eddig tetszik...nade még 1 percet se játszottam vele...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16261) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Yeehhaaaa! Még egy vizsga kipipálva.. Jöhetnek a záróvizsgéák.. szeptembrben..

nah de vmi érdemi infó is legyen ^^ "ha" "amint" magamhoz tértem holnap vagy holnapután véhetek :) most fedeztem fel, hogy van a srv-nek saját statja :) top 5-be jó lenne beverekedni magam :)

peace! Mindenkinek jó játékot és zsórakozást!

Baráti Üdvözlettel
t1psy_hu

>imba< sh1fty_hu

(#16262) ForRedGlory válasza BandiHUN (#16260) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pakold már be offba az ilyen hozzászólásokat, mert ha megsértődsz, ha nem, k-ra nem érdekel hogy milyen egeret vettél. :U

(#16263) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#16262) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mit vársz a játék fórumának mondhatni semmi köze a címhez, általába offolnak vagy szarozzák a játékot, persze jogosan. Szóval jah tele van szemetelve, mondjuk engem nem érdekel annyira, igaz játékról se lehet mit írni max hogy milyen bugok halmoztak el aznap.

(#16264) BandiHUN válasza ForRedGlory (#16262) üzenetére


BandiHUN
veterán

Neked sincs jobb dolgod,mint beszólni?Menjél inkább játszani...
Nomeg modiúr,ez a hsz-ed is lehetett volna offba,de méginkább meg se irtad volna... :R
Egyébként szerintem igenis van,akit érdekel,milyen is egy 17 ezres egér,nem irtam semmi frenkizőt asszem'.No offense pls... :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16265) CptMisi válasza BandiHUN (#16264) üzenetére


CptMisi
őstag

Akkor írj róla tesztet, de igaza van, ez a játék topikja, illene OFF-ba tenni, nem pedig megsértődni :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16266) Doki-HUN1978 válasza CptMisi (#16265) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem sértődött meg... :N

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16267) BandiHUN válasza Doki-HUN1978 (#16266) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem...csak sz...ul esik,hogy olvasom a patches rinyát meg imákat tegnap óta,én piszok képes vagyok belenyögni ebbe pár sort az új egeremről(a patchoffba egy hsz-t nem irtam...se a videokariba :U stb...),és kapom egy olyan hsz-ben a piszkálást rögtön,ami persze szintén nincs off-ba téve :W :C
De hát végülis igaz,holnap meg jön a patch,mindenki 100hsz-t ir,mi nem tetszik neki,rinyanégyzet lesz,azért meg senki nem fog szólni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16268) ForRedGlory válasza BalaNce87 (#16263) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem nincs bajom a játékkal, sőt én patchet sem akarok, mert szökő évente ha egy bug feltűnik ;)

(#16269) ForRedGlory válasza BandiHUN (#16264) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lehet kicsit túlreagáltam, csak egy-két napja is írtál ide és nem egy-két egérrel kapcsolatos hozzászólást premierplánba, semmi off vagy valami.... Most is olvastam a hozzászólásod és az elején azt hittem a patchet akarod tesztelni, mert kijött, erre megörültem, aztán egy egér volt a téma...
Inkább rinyáljanak amiatt mert szar a játék (amúgy nem szar, semmi gondom vele...), mint hogy teljesen más dologról essen szó.
És igen, biztos nem fogtok örülni, de az is szúrja a szemem, hogy gabipaci mindig betolja hogy "hűdejó a szerver, már 200-on belül van" aztán megy a tömeges hadd ne mondjam ki micsoda, rá fogsz jönni. De ezt inkább lenyelem, csak kijött belőlem, mivel egész nap mást sem olvasni, hogy szerver ilyen-olyan-amolyan, ez a szabály, az a szabály... megérteném, ha a prohardver szervere lenne, de egy magánember szervere. Várom a leugatást, biztos kapok, de ez van :D

(#16270) BandiHUN válasza ForRedGlory (#16269) üzenetére


BandiHUN
veterán

áhh,nem tudom,valamiért éreztem,hogy ilyesmi a gond...megmondom a frankót,én is sasoltam ma egésznap a topikot :DDD
Egyébként hogy teljes legyen a sztori,szombat este a Razer Lachesisem szenzorhibával végleg megadta magát,úgy behülyült,hogy a végén alig találtam el egy ikont,nem méghogy egy fejet...
Azért,ha tudok,megpróbálok szenzort szerezni bele...Sajna gyári eredetű gyengeség.
Innen jött az,hogy beirtam ide a dolgot,és tanácsot kértem,ki milyet javasol,egyébként fura,de még sosem volt téma,ki milyen egérrel tolja,pedig proci,videokártya volt már párszor,a legutóbb a 2 mag vs.4mag kérdés ment élethalálharcra majdnem:D
És ekkor jöttek be javaslatként a Roccat egerek,hirtelen nem emlékszem,ki is használ ilyet...mármint a tesót,a Kova-t.
Kaptam is részletes segitséget,képeket,milyen is a cucc,mégegyszer :R
Ebből gondoltam,hogy aki akkor követte,esetleg kiváncsi is lehet a tapasztalataimra :)
De végülis megvárhattam volna,hogy valaki megkérdezi majd,ha kap zsinórban 3 heccsát'-ot,avagy 5x lövöm körbe egymás után,akkoris :U
Egyébként végülis a szeró unoff PH szerver,Gabi megkérte és kapta az engedélyt a név használatára,igy mondható,hogy ide tartozik,de az ő munkája miatt természetesen megérdemli,hogy őhozzá is köthető legyen,vagyis inkább a gyermekének a nevéhez :)
Egyébként a szabályozósdiról én azt gondolom,hogy több a füstje,mint a lángja,nem lesz itt semmi extra dádá,max be lesz határolva esetleg a baserape vagy mittudomén,de ha a játékmenetet cseszi el,nem fognak feljárni/panaszkodnak úgyis,és Gabinak engedni kell.Ha meg bejön,akkor minekünk kell engedni :)
Élesben úgysem indul semmi rögtön,volt róla szó,hogy "bejárós" tesztek lesznek,stb,a CG meg úgyis a Nelsonon van tiltva,oda nem is kell.
Én RPG-bel tolom úgyis,igaz azt azért elsütöm emberre,ha nincs más/adja magát a helyzet(fal mögött ólálkodó rosszarcú,emeleti kemp)/csoporttos ellennel akadok össze.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16271) zack válasza BandiHUN (#16264) üzenetére


zack
nagyúr

Engem érdekel! :K Nekem Razer Copperhead van, és jó tudni milyen jobb egerek vannak a piacon a Razer-en kívül. Írd le majd mit tapasztaltál BC2 alatt. ;)

ForRedGlory:

Egy egér miért nem tartozik a játékhoz? :U Az pedig hogy sok a "csak" közvetetten kapcsolódó téma...ez van. Szerinted mirőlszóljon a topik napi szinten? Vagy jobb lenne ha napi 2 hsz lenne csak ami közvetlenül a játékhoz kapcsolódik? Frankón nem értelek... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16272) gabipaci


gabipaci
addikt

155
:R :C :Y

(akit esetleg erdekel...)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16273) HS 2142 válasza gabipaci (#16272) üzenetére


HS 2142
őstag

Nagy grat! Hollandia is megtermeli a maga gyümölcsét. Pedig azthittem már mindenkit csak a patch érdekel :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16274) BandiHUN válasza HS 2142 (#16273) üzenetére


BandiHUN
veterán

áhh,nem...engem az új egerem is :DD

A patch meg nekem cumi lesz,ha tényleg 800 mega,mert nekem este lesz csak friss a Steamen,6-7nél hamarabb este semmit nem lőnek fel,és hiába van gyors netem,a Steamon nagy akciók vannak,fillérekért vannak jó játékok,és boldog-boldogtalan vásárol-letölt.
Én is vettem pl.Witchert,jött is 100kilóval szépen,10 giga feletti...3 du-este alatt le is jött.
Vagyis én holnap kábé nem játszok,ha kijön reggel,és nem lesznek a szerverek kompatibilisek a régebbi verzióval.
De előny:mire próbálhatom,már rég letesztelte mindenki,nem ér semmi meglepi :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16275) gabipaci válasza HS 2142 (#16273) üzenetére


gabipaci
addikt

Lehet, csak a patch elotti utolso csipa/CG/BaseAtteck domping van...

Logitech hardware tester

(#16276) ADAM1337 válasza gabipaci (#16272) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engem érdekel :C
Viszont 2 nap kihagyással lacihu már a közelemben van. :)

(#16277) ciry


ciry
őstag

Engem meg most épp az érdekel, hogy holnap elutalják-e a fizut, vagy nem :U :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16278) ADAM1337 válasza ciry (#16277) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engem hogy tökéletesen menjen a 4870x2-m, igaz is melyik drivert rakjam fel hozzá bc2 miatt ? valaki említette de bamba voltam. :U

(#16279) rankesz válasza ADAM1337 (#16278) üzenetére


rankesz
veterán

Most nem azért, de kb. ez a 3. VGA amióta együtt toljuk... :Y
10.5 hotfix a jó.

(#16280) ADAM1337 válasza rankesz (#16279) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megkell találni az ideális társat. :DDD
Rendben köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#16281) ForRedGlory válasza zack (#16271) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Marha egyszerű, az a bajom, hogy nem offban megy a más téma... Nem véletlen van kitalálva gondolom :)

(#16282) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Elméletileg mindenre van csillagom, csak jelölő pisztolyra és M1-re nincs. Ez gondolom valami hiba lehet, mert nem adja meg a jelvényeket, sem az összes fegyver bronzot, sem az összes bronzot.

Ráadásul a bugok, és szerverledobások mellett egyre pofátlanabbul is csalnak, kezd gusztustalan lenni. :(

És nem, nem a jó játékosokat nevezem csalónak, hanem a csalókat.

Kívánom mindenkinek aki csal, hogy száradjon le a keze tőből, mert tönkreteszik mások élményét. :(((

(#16283) Fortissimus válasza ADAM1337 (#16280) üzenetére


Fortissimus
őstag

szerintem a 10.6 is jo, igaz en nem cf-be tolom

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16284) ADAM1337 válasza antikomcsi (#16282) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a 2 kitüntetés nem müködik ha minden igaz.
De ha megnézem a leaderboards-ot az elsőhelyezettnek sincs meg.

(#16283) Fortissimus: Minap hibát kerestem egy gépben itt volt nálam bepattintottam a vga-t mondom lehet az lesz a baja, egy pcs 4850 1gb-s accelero-s gyárilag 10.6-al bc2-t meglestem olyan szép texture hibái voltak öröm volt nézni, fps is elég gyérül teljesített a 260-amhoz képest kb fele fps-t tudott kicsikarni. Igaz más gameban kb a 260-nál 20-30%-al volt gyengébb és nem volt hiba sehol csak bc2-ben ezért furcsáltam.
Aztán ts-en mondták a többiek hogy nem igazán jó az a driver, mondom fasza.

[ Szerkesztve ]

(#16285) HS 2142 válasza antikomcsi (#16282) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerdáig (azaz a következő patchig) biztosan nem fogja megadni, hogy utána mi lesz, javítják vagy nem, ahhoz már a jövőbe kellene látnom, amit ezidáig nem tudtam magamban kifejleszteni.
Szép röviden: bugos a medál

Amúgy kifejezett csalóval nem igazán találkoztam, de lehet vagyok olyan jóhiszemű és toleráns, hogy mindenkiből a legjobbat nézem ki.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16286) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a válaszokat, gondoltam, hogy ez is hiba lesz.

Amúgy nekem egyik driver sem jön be igazán ati-hoz, bele is untam. Akármelyiket tettem fel, mindíg hosszan tölt, mire belépek, már magamramaradtam a bázison, minden jármű nélkül. Érdekes, hogy megegyező körülmények melett NV karival nincs ez a gond, és bármely drivert használhatom.

A textura hibák pedig nállam is vannak, csak úgy cikáznak a vonalak töltéskor. Egyik driver sem oldotta meg, így a 10.6-ot használom.

(#16287) BandiHUN válasza HS 2142 (#16285) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elvileg kell,hogy javitsák,ugyanis a PS+-asoknál ezeket már javitották,ott a Garandra is utólag megkapta pl.a killekért járó csillagokat,tehát(náluk legalábbis) a killeket számolja rendesen...

Egyébként én is a 10.5hotfix-el tolom.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16288) gabipaci válasza BandiHUN (#16287) üzenetére


gabipaci
addikt

És ha elkövettem azt a hibát, hogy most telepítem az oprendszert, és alapból a 10.6-ost tettem fel, de nem jön be, mennyire kell lepucolni?
Elég az uninstall, vagy tényleg kell a driver cleaner?

Logitech hardware tester

(#16289) zack válasza gabipaci (#16288) üzenetére


zack
nagyúr

Csak uninstall. ;)
Iletve a telepítő tartalmazza az eltávolítást is. Rákattintasz és kész. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16290) BandiHUN válasza gabipaci (#16288) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elvileg már rég nem kell a driver cleaner...csak ha valamivel nagyon összeakadna,avagy nem települ jól,esetleg bétás drivernél...
De ami rendes,az le is jön szépen,nekem még sosem volt gondom ilyesmivel,amivel meg gond volt,az pucolással sem lett jobb.
Egyébként általában én is adok esélyt az újabbaknak,kivéve ha kifejezetten azt hallom,hogy felesleges fáradni,mert vagy rosszabb/nem jobb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16291) r-chee


r-chee
őstag

Újabb embert buktatott meg nálunk a PB. A neve pár embernek biztosan ismerős: íme. Én mondtam, ha gázos, előbb-utóbb elbukik :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16292) ForRedGlory válasza r-chee (#16291) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Rohadjon meg, hányszor leszedett a kis hernyó :C

(#16293) r-chee válasza ForRedGlory (#16292) üzenetére


r-chee
őstag

Én csak azt nem értem meg, miért teszik az emberek kockára az eredeti játékukat. Mehet nekik a CD-kulcs a kukába, oszt megvehetik mégegyszer a gémet. PB elől nincs kibúvó ebben a játékban (sem) :N .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16294) BandiHUN válasza r-chee (#16291) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,célozgattam rá én is,amikor a 2-esen fent volt,hogy fura volt a dolog.
Bár akkor arra azt mondtam,hogy ha megleptem,remekül halt,alátámasztja,hogy wallhacket nemigen használt.

Egyébként nem is a cd-kulcs a lényeg...De ha kitudódik,egyúttal búcsút mondhat az összes haverjának,stb is.Azt pedig nem vehet másikat...Profilt nem tudom,bukik-e ilyenkor az illető,avagy új kulccsal megtarthatja-e az eredményeit...Steamon pl.az ő redszerükben,a VAC-ban aki pl.CS.S-ben bukik,annak a profilja örökre sáros marad,nem számit,hány játék van rajta,aki leinfózza,rögtön látja,hogy bannolták valamiből.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16296) SzlobiG válasza gabipaci (#16288) üzenetére


SzlobiG
félisten

Előtte melyikkel használtad? Mer valahogy nem az igazi nálam 5970-el mintha az x2vel folyamatosabban futott volna.:D Remélem a holnapi patch+egy új ati driver most már rendbe teszi ezt a sok problémát.

(#16297) r-chee válasza BandiHUN (#16294) üzenetére


r-chee
őstag

Mellesleg nézzétek mennyi orosz zászló világít az oldalon. Szerintem néha teljes orosz klánokat buktat meg a PB :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16298) ForRedGlory válasza r-chee (#16293) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondjuk a statisztikájából kiindulva még csalva sem volt nagy májer ;]

(#16299) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Amúgy ha már szerverek... Azt nem lehet beállítani, hogy SEMMIRE ne adjon pontot csak a célok elérésére, ami kimerül M-COM robbantásban? Jó lenne úgy tolni, hogy nincs az a rohadt k/d arány az ember fejében...

(#16300) gabipaci válasza SzlobiG (#16296) üzenetére


gabipaci
addikt

10.4+ hotfix, minden rendben volt.
Adok egy esélyt ennek is, de úgyis jön az új...

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.