Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) zack


zack
nagyúr

Kíváncsi vagyok én is mit fognak javítani...mert ma is amit a PH1-es szerón művelt a hitbox... :(
Engineer gugolt egy láda mögött. Bedobtam egy gránátot ami pont ott robbant ahol gugolt. Nem halt meg, de gondoltam rendesen legyengítettem, így közlről adok még neki. Majd pont ő is előmászott, elkezdtem lőni, persze ő is lőtt....mi lett a vége? Meghaltam úgy, hogy neki 50% HP-je maradt. Dice shit. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16152) gabipaci


gabipaci
addikt

Két perce:
kérdés:
@zh1nt0 If you get a green light whats the time it would take to roll it all out?
válasz:
@bu5hhead If we get a green light then it's good to go.

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
Ja, link nélkül semmit ne higyjetek:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16153) ADAM1337 válasza zack (#16151) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ilyenkor kell megélezni a bicskát amikor látsz valakit gugolni egy fedezék mögött. :)

(#16154) creedszl


creedszl
aktív tag

twitteren irták hogy őt kell figyelni:
http://twitter.com/zh1nt0
és ha jól látom azt irja amit zöldet kapnak megy a dolog....csak kérdés ez mégis mit takar:D

hupsz látom gabi már irta:)

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16155) Gonz0 válasza HS 2142 (#16148) üzenetére


Gonz0
tag

Szerinted? :DDD

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#16156) HS 2142 válasza Gonz0 (#16155) üzenetére


HS 2142
őstag

XD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16157) gabipaci válasza creedszl (#16154) üzenetére


gabipaci
addikt

Az egy válasz volt arra, amit a góré kérdezett, hogy ha zöld utat kapnak, tudnak-e cselekedni.

Logitech hardware tester

(#16158) Jazzy válasza zack (#16151) üzenetére


Jazzy
tag

Nem akarlak elkeseríteni zack, de amiket olvastam a hitbox javításról, csak annyit javítana rajta, hogy futás közben nő a hitbox mérete. Ez sajnos az általad leírt problémát nem fogja megoldani. Remélem nem lesz igazam... ::((

Gameplay - Hit box for moving targets expands based on the speed of the targets movement

J@zzy

(#16159) creedszl válasza gabipaci (#16157) üzenetére


creedszl
aktív tag

ennyit az angol tudásomrólXD

Hulligaaan

(#16160) gabipaci válasza creedszl (#16159) üzenetére


gabipaci
addikt

When I know anything more about the Patch I will post it. It's still in QA
3 perce.
Mekkora lehet már a sürgés-forgás :))

Logitech hardware tester

(#16161) saguaro válasza gabipaci (#16160) üzenetére


saguaro
tag

QA? :F

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16162) creedszl válasza gabipaci (#16160) üzenetére


creedszl
aktív tag

én is pont erre gondoltam, mint egy esküvőn :))

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16163) F_Zolee válasza saguaro (#16161) üzenetére


F_Zolee
veterán

Question-Answer

(#16164) saguaro válasza F_Zolee (#16163) üzenetére


saguaro
tag

Köszi. :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16165) Gripper


Gripper
tag

Sajnos nem. QA= Quality Assurance azaz minőségbiztosítás.
Infónak itt van ez(angolosok előnyben) illetve a magyar vonatkozásban ez.

[ Szerkesztve ]

(#16166) gabipaci


gabipaci
addikt

I still have no new information about the patch.
half a minute ago via TweetDeck

Logitech hardware tester

(#16167) BandiHUN válasza gabipaci (#16166) üzenetére


BandiHUN
veterán

csöcsike,ma már nem is lesz szerintem,este 6-kor indul az új nap a Steameseknek,akkor dobják fel a frissitéseket is,vagy megjön szerintem addigra,vagy tolódik holnapig,de nagy kicseszés lenne a Steamesekkel,ha ilyen malőr miatt rájuk vernének egy egész napot...legalábbis ha a régi verziót nem kezelik a frissitett szerverek.
Főlegha a steamra is fogták a frissitéshalasztást.
--LOL--

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16168) namenyicsavo válasza gabipaci (#16166) üzenetére


namenyicsavo
tag

Még mindig nincs új információ a patchről :O

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#16169) Czagiboy


Czagiboy
csendes tag

Patch ide patch oda remélem nem csináltak semmi olyat ami elszúrja a játék élményét !
:))

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16170) bonat


bonat
senior tag

mindenki várja a patch-et :))

lulu

(#16171) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL, de most komolyan... úgy várjátok ezt a szerencsétlen patchet, mintha az életetek függne tőle :U :)

(#16172) Audifan válasza ForRedGlory (#16171) üzenetére


Audifan
tag

nekem az életem függ tőle :DDD :K

(#16173) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok.
Ha esetleg megválnék a játéktól az új tulajdonos tudja használni egy másik email címmel?
EA accountban nincs regisztrálva a játék, csak amikor indítottam a multit akkor megadtam egy e-mail címet és erre cimre létrehozott egy EA accountot.
A cd kulcsot csak 1 e-mail címen lehet használni? :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16174) ForRedGlory válasza jokeman (#16173) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha adod az email címet és a hozzá tartozó jelszót, szerinte, el tudod adni,,, persze ez csak személyesen történhet meg, amikor ott a vevő és a vevő átállítja magának a jelszót, nehogy eszedbe jusson hazafelé megváltoztatni :)

(#16175) jokeman válasza ForRedGlory (#16174) üzenetére


jokeman
aktív tag

Akkor gyakorlatilag a cdé :) kulcsot csak egy e-mail cimhez lehet hozzárendelni?
Megváltoztatni vagy törölni nem lehet?

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16176) bzsolt99 válasza jokeman (#16175) üzenetére


bzsolt99
tag

mintha lenne egy olyan megoldás is mármint az ea nagyon reklámozta aki használt játékot vesz 5 dollár értékben tud magának kulcsot venni ha nem sikerülne a kulcsot átvini ez is lehet megoldás,

(#16177) BandiHUN válasza bzsolt99 (#16176) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez szerintem nem bejövős,mert akkor egy nodvd változattal,avagy egy Steam aktiválással 5 dolcsiért lehetne játékot szerezni.Haver fölteszi nodvd,lecopyzom,5 dolcsi,és királyság.
:F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16178) HS 2142 válasza bzsolt99 (#16176) üzenetére


HS 2142
őstag

Az EA azt reklámozta, ha eladod a játékot (EA profil nélkül), akkor a játék a tiéd, de nem lesz rá DLC. Eredetileg úgy volt hogy 10 dollár egy ilyen DLC, míg a többiek ingyen kapják, de jöttek olyan hírek is, hogy aki elsőnek megvette majd annak is fizetni kell a DLC-k ért.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16179) Czagiboy


Czagiboy
csendes tag

Nem véletlenül van ez így kitalálva sztem. :-D

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#16180) bul07 válasza Źşë' (#16122) üzenetére


bul07
nagyúr

törzskönyves neve a " nememlékszek" Kleopátra
Mrdevil : a képet még 5hó elején csináltam azóta rendesen elhullott a szőre most vagy negyed annyi van
akkor szoktam rá morcos lenni mikkor a legnagyobb csata közepén bemasíroz a monitor elé persze hogy megölnek

valamit türköznek badcompany2.ea.com így jön be
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16181) bzsolt99 válasza BandiHUN (#16177) üzenetére


bzsolt99
tag

akkor értem a mostmár.Akkor lehet valamit félreértelmeztem akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#16182) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szeretném kérvényezni, hogy ne adjanak ki peccset, amíg így megy :D

Húúúú mekkora kör volt, utolsó védelmi pontnál támadtunk mint állat, de fogytak a ticketek, alig volt már csak 20, amikor mondtuk hogy repüljön már be valaki mögéjük és rejtőzködjön, amíg rá nem spawnolunk... Meg lett a hatása, 7 ticket maradt, de csobbant az utolsó M-Com is :C

(#16183) creedszl


creedszl
aktív tag

"The blog post said early next Week. I will update my twitter as soon as i know more."

ugye most csak viccelnek? :W

[link]

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16184) medvezsolt válasza creedszl (#16183) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ez egyébként nem is értem mit jelent.. valamilyen blog bejegyzése szerint Jövőhét eleje? ..de mi? Azt nem irta oda ... a pecs megjelenése? na mind1 .. még van némi remény szikra..max lesz belőle jövőhét. Aztán meg utána hét---stb..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16185) F_Zolee válasza creedszl (#16183) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem meg csak játsszál nyugodtan és majd egyszer csak felbukkan az az ablak..1 héten belül. ;]

(#16186) creedszl válasza medvezsolt (#16184) üzenetére


creedszl
aktív tag

az előtte lévő hozzászólása az volt hogy ha van valami újság azonnal közli...és úgy tűnik ez lenne az...de remélem tévedek

Hulligaaan

(#16187) ciry


ciry
őstag

Vicc ez a patches téma.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16188) saguaro


saguaro
tag

Mit mondtam: [link]

Ma se lesz patch, jövőhéten se, sőt, egyáltalán, leszarják az összes PC játékost.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16189) Musa99 válasza ciry (#16187) üzenetére


Musa99
csendes tag

Ez már inkább szánalmas :((

(#16190) saguaro válasza Musa99 (#16189) üzenetére


saguaro
tag

Ja, én már 2 hónapja megmondtam Bledinek, mikor május 1-re kiírták a patchet, hogy nem hogy májusba, hanem még júniusba se lesz. Igazam lett, pedig reménykedtem. :))

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16191) gabipaci válasza creedszl (#16183) üzenetére


gabipaci
addikt

LoL!
Most vagy beégek, vagy nem...
Tényleg van mit csiszolni az angolodon.
Számomra ez annyit jelent, hogy a legutolsó blogbejegyzés szerint "jövőhét elején"
Elárulom Neked (szerintem) ez egy múltheti blogbejegyzés, legalábbis én akkor olvastam.
Asszem Baza írta.
Szóval abban a postban amit llinkeltél az a hír értékű, hogy ennek a hétnek az elejére igérték, nem hétfőre.
Még annyi van ott, hogy azonnal ír a twitterre, ha van infó.
Szóval... Nincs veszve, csak az a pénz, amit eddig angolra áldoztál :))

Logitech hardware tester

(#16192) creedszl válasza gabipaci (#16191) üzenetére


creedszl
aktív tag

lehet igazad van, de eléggé félreértelmezhető ez a bejegyzés.41 perce irta, nem tűnik idézetnek és ugye előtte azt irta hogy ha van fejlemény akkor frissit.de lehet valakinek épp válaszolt, nem tudom.mindenesetre nyilván te jobban vágod gabi szóval remélem igazad van.

Hulligaaan

(#16193) saguaro válasza creedszl (#16192) üzenetére


saguaro
tag

Ha valakinek válaszol, ott lenne a postban egy @ jel, és utána az illető neve. Általában a post első szava ez.

Amerikában egyébként most délután 2 van, szerintem már rég kint kéne legyen. Pl reggel 8-9 körül, vagy délben adnák ki szerintem, nem hagyják normálisabb esetben a munkaidő végére.

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16194) creedszl válasza saguaro (#16193) üzenetére


creedszl
aktív tag

igen vágom, de akkor ha úgy van ahogy gabi mondta akkor miért irná le ugyan azt amit már egyszer leírt?na mindegy....majd lesz valami:)

Hulligaaan

(#16195) gabipaci válasza creedszl (#16194) üzenetére


gabipaci
addikt

Egészen pontosan azt jelenti az első mondat, hogy " a blogbejegyzés MONDTA, jövőhét eleje."
De megpróbálom megkeresni ezt a blogbejegyzést
Meg is van.
Last edited by Bazajaytee; 22-06-2010 at 10:25 AM.
Szóval szerintem ez csak idézet...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16196) saguaro válasza gabipaci (#16195) üzenetére


saguaro
tag

Szerintem inkább kérdezz rá twitteren, elég sok blog van... :))

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16197) gabipaci válasza saguaro (#16196) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem kérdezek rá, elég elolvasni, ami le van írva.

Ja, rosszat linkeltem.
[link]
Community news #1 közepe

I would also like to add that the BFBC2 PC patch is currently still in development and we have sent it for STEAM compatibility testing today. All being well the patch will be released early next week. For information on what the patch fixes take a look at the changelog on the official forums at http://forums.electronicarts.co.uk.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16198) creedszl válasza gabipaci (#16195) üzenetére


creedszl
aktív tag

végigolvastam a blogot de sehol nem írja hogy "Early next week", és mégcsak utalást sem találtam időpontra...csak annyir ir hogy ha lesz új időpont közzéteszi...

jah akkor ennek itt nincs jelentősége :))

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16199) HS 2142 válasza creedszl (#16198) üzenetére


HS 2142
őstag

A patchnek már a gondolata is megrészegíti az embert ,nem? ;] Jobb lett volna nem jelentenek be semmit és nem csigáznák el így a várakozók idegeit...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16200) ForRedGlory válasza HS 2142 (#16199) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, aztán ha megjelenik, akkor sokként ér mindenkit, és szívinfarktusban elhaláloznak a hívők... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.