Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) Jazzy


Jazzy
tag

Tegnap játszottam, vagy 2 órát és a patch tényleg nagyon jó lett. A laggolás sajnos nagyon gáz, voltam a Ph-n is kb. 5 percet, de le is jöttem róla a hányinger miatt, ahogy ciry is írta. Nagy nehezen találtam egy 16-os német szervert és nagyon jó köröket játszottunk. A hitbox tényleg nagyon jó lett, nehéz fedezékbe bújni mielőtt lelőnek. Kicsit élethűbb lett az egész. A helizés és sokkal jobb lett, a minigun végre úgy muzsikál, ahogy kellene. Apache-ot is vezettem tegnap, az kifejezetten jó lett olyan manővereket is meg lehet már vele csinálni, amit a patch előtt nem. Ha megoldják a laggolást, szerintem mindenki elégedett lesz a játékkal. Egy kicsit zavaró probléma van, néhány esetben még mindig elakadnak a golyók az ellen torkolattüzében, de ez is javult mert kevesebbszer jelentkezik. Tehát összességében :C :R :DD

J@zzy

(#16652) KL


KL
tag

A hitbox tuti, hogy nem lett jó, csak nagyobb. Kevésbé kell pontosan lőni.
Ezzel elérték azt is, hogy a dombok mögül, fedezékből lazán kidarálnak, hiába gugolok le mögé. Lőnek a piros háromszögre tovább és valószínűleg kilóg a hitbox.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16653) Brian_RL válasza Jazzy (#16651) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Eddig én is jókat tapasztaltam!! :) Meglepő a BF2 "javítások" után. Tényleg jók lettek a hitboxok, bár engem néha abszolút takaró kő mögött is lelőttek :DDD, illetve-lehet elhamarkodott észrevétel- de mintha eltűntek volna a noob GL-ezők. Mintha mindenki áttért volna sima fegyverekre :) CG-ot azért még szoktam kapni gyalogosként, de azse vészes.

(#16654) KL válasza Brian_RL (#16653) üzenetére


KL
tag

Pontosan ez van nálam is kilőnek fedezék mögül, tehát a birkák egyszerűen növelték a találati felületet, mert képtelenek voltak leprogramozni, hogy tényleg az emberrel együtt mozogjon. Tehát szerintem ezt elcseszték. A nagy tömegeknek persze tetszeni fog, mert így olyan is eltalál, akinek esélye sem volt célra tartani eddig.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16655) Brian_RL válasza KL (#16654) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Ez igaz, szvsz ahol csak lehet ki kellene kapcsolni a 3d spottingot, mert tényleg csak lövöldöznek a narancssárga háromszögekre :D A mi szerónkon is ki van kapcsolva, és izgibb is tőle a játék. Egyébként jókor jött a patch, mert már épp gondolkoztam hogy letörlöm. :O

(#16656) Gripper válasza Czagiboy (#16650) üzenetére


Gripper
tag

A chat-et én sem szoktam figyelni. Jó helyen van az ott fenn a bal sarokban. A képlopást meg háromféleképpen is lehet csinálni:
1. Fraps. Ott csak az F10-et kell nyomni és már meg is van a kép.
2. A PrintScreen gomb lenyomása. Ez vágólapra tesz az aktuális képernyő képét amit már csak be kell illeszteni mondjuk egy Paint-be és elmenteni
3. A Windowsban beépítve található a Képmetsző nevű program. Itt a kereszt alakú kurzorral egyszerűen kivágod azt a rész az aktív képernyőn ami kell, és elmented egy jpeg vagy bmp formátumban

[ Szerkesztve ]

(#16657) Jazzy válasza KL (#16654) üzenetére


Jazzy
tag

Nekem a patch előtt volt gond a kilógó hitbox, hiába guggoltam be egy kő mögé ugyan úgy lelőttek. Tegnap többször is sikerült egy kő mögé bújnom miközben lőttek és onnan ki tudtam szedni az ellent. Csak mozgás közben nő a hitbox és szerintem a lagg miatt tapasztaljátok ezt, nézzétek meg kevésbé laggos, kisebb létszámú szerveren. Nekem alig jelentkezik a kilógó hitbox probléma.

J@zzy

(#16658) KL válasza Jazzy (#16657) üzenetére


KL
tag

Nem a lagg miatt van, tegnap kétszer lőttek ki úgy domb mögül, hogy már régóta ott gugoltam, ráádásul elég lent, nem valószínű, hogy kilógott a fejem. De a spotra meg küldték az áldást, és egyszer csak kifeküdtem, betalált. Sztem a hitbox lóg ki, de majd kipróbálom valakivel egy üres szerón.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16659) Jazzy válasza KL (#16658) üzenetére


Jazzy
tag

Ok, várom a tapasztalatokat. Este én is megnézem, remélem nem lóg ki a hitbox, mert az valóban gázos lenne.

J@zzy

(#16660) Joe-T válasza Jazzy (#16651) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este én is voltam fent a 1-es PH szerveren! Meglepve tapasztaltam, hogy 24-esre lett átállítva! Bíztam benne, hogy a lag probléma meg fog így oldódni, de sajnos nálam semmi változás nem történt! Egy védő kört végigtoltam, de inkább kiléptem, mert nekem nagyon szaggatott!
Viszont sikerült kifognom egy 32-es angol szervert amin ritkán tapasztaltam egy-két lagot.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#16661) ciry válasza Czagiboy (#16650) üzenetére


ciry
őstag

x-fire-el.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16662) gabipaci


gabipaci
addikt

Jó hír talán, hogy kiadták az új patch hotfix beta szerveroldali javítást, de csak néhány helyen tesztelik (nálunk nem), ha jó lesz, akkor jó lesz.
A lag problémára keresik a megoldást.

Logitech hardware tester

(#16663) F_Zolee válasza gabipaci (#16662) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezek szerint akkor nem is a lag a fő prioritású gond?

(#16664) gabipaci válasza F_Zolee (#16663) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor rosszul fogalmaztam, csak lag problémára keresik ezzel a béta patch hotfixel a megoldást, semmi mást nem tartalmaz tudtommal. Még csak changelog sincs róla.

Egyébként ezt írták most a news fülre a clanforge-ban:
Bad Company 2 - Lag Issues
Jul 02 2010 09:32:34 by liv3d
We've had multiple reports, Bad Company 2 servers are starting to see some new lag issues, following on from Wednesdays massive patch!
One thing suggested in our emails to DICE, we to try disabling the Admin Logs.
So if you are currently experiacing a lag issue, can you please try disabling the Admin Logs (Profiles -> Edit -> Addons -> Misc Addons)

EA fórum

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16665) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

A patch óta nagyon nem megy a játék. Nem tudom mi az oka, de számtalanszor történt meg, hogy én kezdtem előbb lőni, de valahogy mégis én haltam előbb.

Eddig azért ennyiszer ezt nem tapasztaltam.

Okoska meg Cars1da szó szerint szarrá lőttek állandó jelleggel.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16666) F_Zolee válasza gabipaci (#16664) üzenetére


F_Zolee
veterán

Helyes. Dolgozzanak csak azon.

(#16665) Doki-HUN1978: pedig a javítás óta könnyebben lehet ölni. Az sem mindegy hol lövöd. Fej tájékon könnyebben kidől az ember de gondolom ezzel nem mondtam újdonságot.

(#16667) Źşë' válasza Doki-HUN1978 (#16665) üzenetére


Źşë'
addikt

és hol lőttek rongyá, ph szerveren ami lagos vagy egy olyanon ami űber nem lagos. Én tegnap semmi lagot nem tapasztaltam, igaz német szerón.

Észrevettem h egy harci heli sokkal de sokkal könnyebben szét tud szedni egy tankot... ami nem éppen jó, mivel a tankkal semmi esélyem nincs a helit lekapni mivel a fordulási szög korlátozott. Sokszor úgy szedtem le a helit h alacsonyan repült és rpgvel vaktában eleresztettem agy raksit rá. Muhahaha csak úgy hullottak a kis k*cs*gök... (baserapeltek, helibe be, bázisunkon meg randalíroztak... szánalom gyermekei!) besprinteltem tankba és egy kör megtétele után már meg is találtam őket, élvezet volt nézni ahogy repültek ide oda a robbanásoktól. Volt szerencsém kiszedni 3 olyan egyént akik közül 2en a szemem láttára spawnoltak be a 3. mellé :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16668) HS 2142


HS 2142
őstag

Most volt (vagyhát van) valami gáz a szerverekkel és a ts-el is.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16669) gabipaci válasza F_Zolee (#16666) üzenetére


gabipaci
addikt

Valami nagyon van, mert a multi szerverek behánytak....
Lehet nem fizették a villanyszámlát...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16670) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Nos nekem behalt a ts:D a szeróra meg nem tudok menni :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#16671) ciry válasza Doki-HUN1978 (#16665) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk ők skilles játékosok, szerintem nem te vagy az egyetlen akiket szétaprítottak. ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16672) bullseye


bullseye
addikt

up?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16673) Doki-HUN1978 válasza Źşë' (#16667) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A laggra nem foghatom, mert tegnap nekem nem laggolt a PH.
Majd kipróbálom magam másik szerón is hátha pusztán csak kiestem a gyakorlatból. :B

Ciry: Na de annyira aprítottak, hogy 10-ből 2x kerültem ki győztesen 1vs1-ben kb.

Meg egész este feküdtem mint egy kutya. Úgy éreztem magam mint az első nap mikor leültem játszani... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16674) Źşë'


Źşë'
addikt

a weapon bronz tényleg csak az m1el érhető el?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16675) HS 2142 válasza Źşë' (#16674) üzenetére


HS 2142
őstag

Már számol az M1-re statot, de van 15 ölésem és nem kaptam csillagot. (bfbcs.com-on úgyláttam fenn sincs ez a fegyver)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16676) Źşë' válasza HS 2142 (#16675) üzenetére


Źşë'
addikt

én is úgy láttam, akk nekem beragadt valószínűleg ez a dolog mert mindenre megvan a bronzom és mégsem kapom meg :/

á most nézem, a fegyver listában ott van!! akk van még esély rá :DD
25frag a bronz :))

M1 00h 00m 11s 0 0 0 0 0.00 %

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16677) F_Zolee válasza gabipaci (#16669) üzenetére


F_Zolee
veterán

Épp tapasztaltam. Hogy lehet ennyi probléma egy szolgáltatóval? :F

(#16678) HS 2142 válasza Źşë' (#16676) üzenetére


HS 2142
őstag

Igazad van :)) Most meg van rá a bronz de a medál még mindig szar pedig abszolút minden bronz megvan. Bár mostmeg már lehet a Specact miatt :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16679) gabipaci válasza F_Zolee (#16677) üzenetére


gabipaci
addikt

Igazából nem jellemző a probléma szerintem a multiplay-ra.
Ezt most hogy érted?
:)
Viccet félretéve, nem hagyom annyiben, hogy ma is kifagytunk 10 percre.
A TS tulajdonképpen használhatatlan, nem tudjuk teljesen személyre szabni, a játékszerverek random leállnak, meg ilyenek.
A mostani lagról elvileg nem ők tehetnek, de a lényeg, hogy játszani nem nagyon lehet.
Már sorban állok a chat ablakban (IRC)

Szerk: szerverekről azt a visszajelzést kapom, hogy most nincs lag.
Egyes 28 slot, kettes 24. Adminprogram fut.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16680) F_Zolee válasza gabipaci (#16679) üzenetére


F_Zolee
veterán

Régebben is voltak szakadások. Na meg a mostani tarthatatlan helyzet. Anno a 2142-ben ilyen problémákkal nem is találkoztam. Pedig ott 64 fős szerverek vannak. Még a laggal se voltam "képben" egészen a BC-ig. De itt már tiszta pró leszek ilyen hibákból. :)

(#16681) Bavid


Bavid
senior tag

Azt észrevettétek hogy sokkal könnyebb a helivel elkerülni a rakétákat? Tegnap volt hogy vezettem a csapatszállítót be voltam célozva, külső nézetben vezettem és valahogy sikerült úgy rángatnom a helit hogy elmentek mellette a rakéták, 3-at sikerült kikerülnöm! Elég jól nézett ki. Aztán a 4. elkapta a hátsó felét:P

(#16682) F_Zolee válasza Bavid (#16681) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma Apacsoltam és valóban sokkal jobban tud manőverezni a gép.

(#16683) gabipaci válasza F_Zolee (#16680) üzenetére


gabipaci
addikt

Pedig a lag nem a BC2 beépített hibája.
BF2-ben is szépek voltak...

Logitech hardware tester

(#16684) Joe-T válasza F_Zolee (#16682) üzenetére


Joe-T
tag

Én tegnap előtt vettem észre, hogy mintha a helik jobban mozognának! Most olyan manővereket megcsinálnak velük amit régebben egyáltalán nem láttam! Tracerrel is nehezebb eltalálni őket, mintha a tracer lasabb lenne!
Illetve mostmár a tracert le is lehet szedni füsttel a heliről, ha jól emlékszem!

Egérrel a patch óta nem próbáltam a helizést! Előtte már nagyon ment az egyenes vonalban repülés! :D

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#16685) Joe-T válasza gabipaci (#16683) üzenetére


Joe-T
tag

Szia Gabi,

Előfordulhat olyan TS-nél, hogy én hallom a többieket, de ők nem hallanak engem? Tegnap este fent voltam TS-en, de azt tapasztaltam, hogy nem hallanak a többiek! A program mutatta, hogy beszélek elvileg (a kezelőpanelen a kék gomb világított), de a többiektől semmi választ nem kaptam, ergo szerintem nem is hallottak!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#16686) gabipaci válasza Joe-T (#16685) üzenetére


gabipaci
addikt

Az is lehet hogy spontán ki akartak közösíteni :))
De nagyobb a valószínűsége, hogy
1, elromlott a mikid
2, nem az van alapértelmezettnek beállítva a TS-ben
3, egyszerűen le van halkítva a mikid.

Én úgy jártam, hogy a logitech webkamerás mikim nem működött TS-ben, és csak egy komplett gépújratelepítés segített. És egyik pillanatról a másikra romlott el.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16687) HS 2142 válasza Joe-T (#16685) üzenetére


HS 2142
őstag

Tegnap pont fenn voltam, fura is volt olyan szótlan vagy :)
Amúgy nekem egyszer volt ilyen amikor elment a net, a többieket hallottam, de ők engem nem.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16688) KL válasza Joe-T (#16685) üzenetére


KL
tag

Nekem is volt ilyen, valamelyik frissítés után jött elő. Utána a Ts3-at is rendszergazdaként futtattam és jó lett.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16689) Joe-T válasza HS 2142 (#16687) üzenetére


Joe-T
tag

Én nyomtam a sódert végig, aztán nem jött válasz semmire! Meg kell majd néznem este, hogy mi lehet a probléma, mert ez így nem okés! Eddig működött és nem volt vele semmi gondom!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#16690) gabipaci


gabipaci
addikt

A délelőtti fagyásra a válasz:
[13:03] <@liv3d> Ahh, sorry about that, our network team had to swap over our connection between lon -> ams to another circuit.
Talán ezért nem lagol most az egyes 28 főnél.

Logitech hardware tester

(#16691) zack válasza Doki-HUN1978 (#16665) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt én is tapasztaltam! :(
Nem tudom mitől van, de ha a patch-től akkor nagyon elqúrtak valamit. Bosszantó hiba.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16692) Joe-T válasza KL (#16688) üzenetére


Joe-T
tag

A mostani frissítés előtt nem volt gondom a TS-el, bár úgy érzem, hogy nem lehet köze a játék frissítésének ehez a dologhoz!
Érdekes volt, hogy maga a TS szoftver érzékelte, hogy beszélek (tehát a mikinek mennie kellene), de a többiek mintha meg sem hallottak volna! (Nem hiszem, hogy kiközösítettek volna, mert nem olyan a csapat illetve annyit nem szoktam rizsázni, hogy mást szóhoz sem juttatok! :K )

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#16693) ADAM1337 válasza Doki-HUN1978 (#16665) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam pont az ellenkezője van. :)
Patch óta magasan jobban teljesítek, mint idáig. (Patch óta 2 nap alatt 16 ace pin-t szedtem össze assault-al kb 10óra gametime alatt, tudom van medic akinek 12312 ace pin-je van 3-4 kill-ekkel roluk ne essék most szó. )
Amúgy okoskával ts-en szoktunk lenni tehát lehet a taktika és az összebeszélés is előny.

[ Szerkesztve ]

(#16694) eugabesz válasza Joe-T (#16692) üzenetére


eugabesz
őstag

Nana,azért szerintem kérdezősködj...hátha directe csinálták. :DDD
Pl. Nálunk már előfordult,igaz 5 percnél tovább senki sem bírta,mert már nagyon némítani kellett a mikit,hogy ne hallja a delikvens azt az észveszejtő kacajt,vagy kuncogást,ami a háttérben zajlott. :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16695) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#16693) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nyilván előny a közös taktikázás (bár 1vs1-ben nem sok előnye van), de ez eddig is volt gondolom, mégsem aláztatok így le, meg a többiek sem. :(

Zack:
Lehet, hogy a pingemmel -pingünkkel- van a probléma vagy tudom is én... :F

Vagy csak egyszerűen balfékek vagyunk... :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16696) zack válasza Doki-HUN1978 (#16695) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hinném. Jó pár szerón megfordultam már eddig, akár a patch óta is, és nem volt hasonló gond, tehát a ping nem hiszem hogy gond lehet, mert máshol is jelentkezne.
Viszont patch óta ezért csak a PH-s szerókon megy bénán a játék.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16697) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Az m9 se rossz pisztoly lehet tarolni vele rendesen :[link] ;)
A 443-as lesz a köv. asszem ,mert pl a rex-et próbálgattam ,de hiába erős ,ha mindig akkor fogy ki mikor nem kéne :D

hkv.hu

(#16698) Doki-HUN1978 válasza zack (#16696) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Lehet áttérek másik fegyverre, nem csak a T88-cal tolom...
(Arra gondolok, hogy a többihez képest gyengébb lett esetleg)

Hátha azzal lesz a baj... :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16699) Colera válasza Target78hu (#16697) üzenetére


Colera
tag

rex megoldás -> csak akkor lőjj vele, ha kell, és akkor is ne mellé, hanem bele, nem lesz vele gondod ;-)

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#16700) ADAM1337 válasza Target78hu (#16697) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a rex-re volt meg az első platinám.
Taktikusan kell vele löni az tény 1 golyó 1 fejes viszont nagyon könnyű vele rászoksz hogy lassú a fegyver.
Minap m95 sniper helyett beraktam a favorit m24-et hirtelen csak osztani kezdtem nagyon gyors a felhuzása stb kb ez ugyan ilyen.
Pisztolyból gyors kell amúgy én már csak a colt-al megyek más pistoly nem ér fel vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.