Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) Target78hu válasza gergo0328 (#17849) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Menj másik szeróra vagy másik kasztal ,sokkal jobb meccsek vannak általában ;)
Ha a reconnak kell támadni (rambózni) régen rossz ,mert a csapat egy 0-a ,ahogy párszor előferdült már. Ha a csapatból egy squad támad csak ami szintén gyakori ,akkor lehet akármilyen kasztal töltve bukta van ,hacsak nem béna az ellen is.
Bár nem a szabályoktól lesz jó egy szerver ,hanem a visszatérő vendégektől és az áhított toplistában is emiatt lépked előre az überhost -de kinek mi a fontos ugye.
Leírtam ,hogy nekem mind1 milyen szabály lesz alkalmazkodom ,de én vagyok bűnös ,mert 416 óra játék után lemerem írni ,hogy reconként is lehet támadni ,mert elég gyakran ezt teszem. Nem cg-zek ,nem bézrépelek s nem böfögöm teli a chatet nyenyerével ,de miattam veszít a csapat ,s nem a többi játékos hozzáállása miatt (falbaverős szmájli ismét).

hkv.hu

(#17852) gabipaci válasza bunfi (#17850) üzenetére


gabipaci
addikt

A védett területeket itt tudjátok megnézni.
Másoljátok ki a képet, jelöljétek be, hogy honnan lőtt az ellen, és hogy milyen fegyverrel.
Mert se map nevet nem írtok, se fegyvertz.
Bármilyen hihetetlen, több hegytető is van a játékban, nem tudom, hogy mire gondolsz.
Pedig ha pontosan leírod, biztos lehetsz benne, hogy orvosolom a problémát.
A visszajelzésekre ilyen formában nagy szükségem van.
Köszönöm előre is a fáradozásaitokat.

Megvan az ötödik áldozat.

Logitech hardware tester

(#17853) gergo0328 válasza Target78hu (#17851) üzenetére


gergo0328
senior tag

Figyelj Nelson Bay-en volt h utolsó 2 M-Com-ot én mint rohamcsipa egyedűl élesítettem és robbantottam be. (Nagyon büszke vagyok magamra:DD)
Nah a lényeg h elég 1 ember is ha az jobb mint a bamba ellenfél:D

:R

(#17854) gabipaci


gabipaci
addikt

Kicsit túlértékelitek ezt a 4 csipa korlátot.
Ma átlag 3-3 csipa volt oldalanként, mikor ránéztem. Ez jótékony hatású, mert több ember szaladgál a fronton, így a maradék sniperesek jókat tudnak vadászni. Nem kell perceket várni, míg valaki végre kimerészkedik.
Éppen ezért, nem is kell berusholni a tömegbe a fragekért, de senki nem tiltja meg.

Logitech hardware tester

(#17855) Target78hu válasza gergo0328 (#17853) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ügyi vagy ,de sajnos 70%-a a játékosoknak nem ilyen a felfogása ,mint pl neked ;)
pl.:
Most gameltem egy egész jó szerón ,picit engiztem s kemper non-objektíves lévén véletlen első lettem:
[link] [link] Persze a stat nem számít ,bár végülis nyertünk és egy ici-pici részem volt benne.
Bár védőként szétszedtem 3 tankot +1 hajót AT4 el és néhány scarl+pisztoly és kés stb (amik ugye távoli fegyverek :W ) kill az m-com közelében ,szóval tuti a k/d miatt reconozok s nem azért mert az jön be :DDDD

hkv.hu

(#17858) Target78hu válasza Target78hu (#17855) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Sorry mindenki és főleg Gapipacitól! De front van nálam nem kicsit!

hkv.hu

(#17859) mackosajt válasza Target78hu (#17858) üzenetére


mackosajt
addikt

Már kezdtem azt hinni, hogy el kell vegyem mindkettőtök homokozólapátját.

qrva sz@r ám hülyeségeket olvasni :))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17860) gabipaci


gabipaci
addikt

Lépjünk túl rajta, én is harapok mindenért.
Tereljük komolyabb vizekre a csónakot!
A TS3 szerver holnaptól az új címen lesz elérhető. A hétvégén minden hirdetett helyen ezt le fogjuk csrélni remélhetőleg, és a mostani TS3 szervert meg jövőhét első felében az örök vadászmezőkre küldöm.
Tehát az új cím: vps228.nlg.hu:9987
Értelem szerűen az ip ez:vps228.nlg.hu
A port ez:9987

Logitech hardware tester

(#17862) bunfi válasza gabipaci (#17854) üzenetére


bunfi
őstag

Azért az érdekes, hogy kiírja, hogy bocsánat és leslayel. Aranyos volt, amikor a medic reviveolt és utána megint megölt. Ki sem írja, hogy hány sniper van, így elég nehéz kitalálni, hogy most beállhatok vagy -1 ticket a csapatnak...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17863) SzlobiG válasza Bosszuallo7 (#17861) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jóhogynem már minden be lesz tiltva egy pub szerveren.:D Amúgy meg nem egy nagy szám ma a kezembe került úgy hogy felvettem, de mg36-al pl ugyanúgy lehet messzire lőni m60-at nem is említem red dottal.:U

Ez a TS3 spam nagyon idegesítő a szervereken meddig lesz ez így?

[ Szerkesztve ]

(#17864) rankesz válasza Bosszuallo7 (#17861) üzenetére


rankesz
veterán

(#17865) gabipaci válasza Bosszuallo7 (#17861) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem fogunk további hasonló intézkedéseket bevezetni, főleg nem fél napos tesztelés után.
Délután még medikáradatról volt szó, most meg abakan dömping van?
Szegény emberek most próbálgatják, mi van még a csipán kívül. Üljünk már egy picit nyugodtan lécci.

Bunfi, nem lesz minusz 1 ticket, ha 500szor öl meg az adminprogram, akkor sem. Az kicsit túlzás lenne már, abba én magam nem mennék bele. A statod sem változik.
Nem kell tragikusan felfogni. 15másodpercet veszek el az életedből. Semmi többet.
Légyszi ezt áldozt fel néhány hétig a próba oltárán. Aztán meglátjuk mi lesz.

Logitech hardware tester

(#17866) Gonz0 válasza gabipaci (#17854) üzenetére


Gonz0
tag

Csak még egy gondolat a csipa korláttal kapcsolatban, igérem utoljára írok ebben a témában.

Ma conquesten kör elején voltam olyan szerencsés, hogy csipával tudtam leszületni és még túl is éltem. Ölögettem, foglalgattam a pontokat ahogy azt kell 1-2x meg is haltam, de mindig vissza tudtam jönni csipával. Aztán talán panama C pontjánál spawn után már villogot a nem várt felirat. Tudtam, hogy ebből baj lesz, de pont volt még annyi időm, hogy lelőjjek egy medicet aki épp a pontot húzta és felkapjam a cuccát. Ekkor ért a meglepetés, mert a medic cuccal a kezemben ugyanúgy kinyirt a szerver.

Sebaj, gondoltam magamban, benne van a pakliban, majd jövök mással.. hát nem.. lévén a pont közepén feküdtem a csapatom túlbuzgó medicjei folyamatosan felhúzogattak (és miért ne tették volna, hiszen ellen közel és távol nem volt sehol). 4-5 halál kellet mire végre le tudtam spawnolni valami más cuccal pedig végig a medic kit volt a kezemben.

Hát mondanom se kell, egy csöppet ideg voltam a végére. Az egy dolog, hogy effektíve durván 2 percre kiesett egy jó játékos a csapatból és közben behúztak az ellenék 2 pontot is. Ráadásul nagyjából ott döntöttem el, hogy többet ilyen szerveren nem kívánok játszani.

Utána még próbálgattam kicsit a dolgot. A helyzet az, hogy ha kinyir a szerver és utána ugyanoda spawnolsz és felveszed a sniper kitet, akkor simán lehetsz sniper továbbra is. Bár lehet, hogy a két spawn között kihalt egy sniper a csapatomból és ezért engedte, de a medicfegyveres tapasztalat alapján inkább úgy tűnik, hogy a spawnkitet nézi a procon és nem azt, hogy éppen mi van nálad. Ebből következik, hogy az egész tiltás simán kijátszható így semmi értelme.

Voltam ma a rush szerveren is. Be kell, hogy ismerjem tényleg pörgősebb lett a játék. Kérdés mennyire fognak elpártolni a játékosok a tiltás miatt. Én tuti nem megyek többet a PH2-re ugyanis a conquestben baromira fölöslegesnek érzem a tiltást. Rushban még indokolható mert ott haladni kéne a csapatnak, conqban viszont mindkét csapat védő is egyben, azt meg a kemperek csinálják a legjobban.

Összefoglalva: Szerintem rushban maradjon meg a limit annak ellenére, hogy aki akarja úgyis ki tudja játszani, conquestben viszont fölöslegesnek érzem. Ráadásul conqban nagy eséllyel egy pont közepén fogsz összeesni és nagyon valószínü, hogy egy baráti medic rögtön ugrik is, hogy felhúzzon. Ezzel is újabb frusztrációt okozva amellé, hogy nem játszhatsz azzal a kittel amivel szeretnél. És mivel ha már rosz kittel születtél le esélyed sincs változtatni az elkerülhetetlenen ezért fölösleges olyan sok időt várni a kill meghívására.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17868) gabipaci válasza Gonz0 (#17866) üzenetére


gabipaci
addikt

Kaptam egy ilyen infót ma már az adminprogramos fórumról, de ki akartam próbálni előtte.

Szóval akkor igaz, köszi, időt spórolsz nekem ezzel.

Nem baj, mert hiába gondolod, nem játszható ki a dolog.
Vagy úgy gondolod, hogy van 4 csipa, aztán Te találsz egy sniper fegyvert, felkapod, és soha többet nem fogsz meghalni?
Nem hinném. Ezzel a módszerrel max kettővel lehetnek mondjuk többen mint 4, de csak ideiglenesen. Úgy gondolom, hogy ezen aggodalmad nem helyénvaló.

Maradhat a dolog továbbra is, a figyelmeztetést visszaveszem 5mp-re.

CQ mapoknál pedig vitára bocsájtanám a dolgot.
Mennyi lenne a megengedhető sniper létszám?

És nem győzöm hangsúlyozni, hogy az ilyen hozzászólások segítenek a program finomhangolásában, így ha egy mód van rá, a továbbiakban is feszegesd a témát, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17869) gabipaci


gabipaci
addikt

Akkor a jelenlegi helyzet az, hogy nem kell félni a felvett sniper fegyverektől az m-com körül, nem harapnak.
Tehát ha sikerül leszületned sniperként, és meghalsz, nagy valószínűséggel újra leszülethetsz, mert kevés arra az esély, hogy 15mp alatt pont valaki snipernek áljon.
Mondjuk ma még lehet hogy ez volt, de ha híre megy jobban a szabálynak, akkor úgysem fognak 15mp-enként próbálkozni.

Logitech hardware tester

(#17870) bunfi válasza gabipaci (#17865) üzenetére


bunfi
őstag

Ebben az esetben nem szóltam, ennyi kellemetlenség elviselhető.

Gonzo: Mindkét csapat védő is egyben. Viszont a legjobb védekezés a támadás. A kempelő emberek pedig ha nem egy tényleg búzához mérhető intelligenciájú csapattal találkoznak össze, akkor valószínűleg levadásszák, ha nem dobál el csörgőlabdát, akkor pedig valószínűleg, megkéselik, megfúrják a fogát vagy lesokkolják. Én is ezt szoktam csinálni az ilyen emberekkel. Elbújni a bozótosba és kilőni még a hülye is tud.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17871) gabipaci válasza bunfi (#17870) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezen jót röhögtem így hajnalban, köszi, ez kellett :C :R

Logitech hardware tester

(#17872) Gonz0 válasza gabipaci (#17868) üzenetére


Gonz0
tag

Konkrétan arra gondoltam, hogy leszületek sniperrel, ha nem halok meg jó ha meghalok jövök újra, mondjuk assaultal és kiveszem az előző hullámból a sniper kitet. Ha meghalok, hát újra az egészet.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17873) Gonz0 válasza bunfi (#17870) üzenetére


Gonz0
tag

Igen sok értelme van behúzni az újabb pontokat, ha közben a régieket elveszíted. Ha azt gondolod, hogy meg lehet nyerni egy conquest meccset anélkül, hogy megvédenéd a pontjaidat akkor elég nagy tévedésben élsz. A patch elött még működhetett a dolog, de most már van normális bleeding és van értelme szarakodni a pontokkal. A másik tévedésed, hogy azt gondolod kempelni csak úgy lehet, hogy ülsz a bokorban, soha nem mész arrébb és várod a hentesed, vagy fogorvosod jelentkezését.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17874) bunfi válasza Gonz0 (#17873) üzenetére


bunfi
őstag

Én másfajta harcmodorral játszom. Az pedig ritkán szokott előfordulni, hogy durván szendvicsbe raknak minket. A pontok védelme nem abból áll, hogy otthagyunk pár embert vagy páncélost. Egyrészt mert támadóerőt veszítünk, másrészt mert aki ebben a játékban áll, azt nagy valószínűséggel nagyon kegyetlenül megölik. Részemről és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, ha meglátom, hogy villog a pont, esetleg bevisít az announcer, hogy GÁZSÍÍÍÍÍ!!?? ÉVITTÉK A PONTOT!, akkor egyszerűen visszamegyek és vagy sikerül, vagy nem. Én nem vagyok az állóháborús f*szkodás híve. Arra ott van a Rush.

A kempelés pedig attól kempelés, hogy átmész egy másik kemphelyre.

Gabipaci: Részemről az öröm, legutóbb amikor tele lett a tököm két bozótban kempelő snájperadékkal, nemes egyszerűséggel felmentem melléjük, a csörgőlabda hatóávján kívül és mindkettőt lelőttem füsttel. Remélem tajtékzottak a dühtől, főleg a második, aki az első felrobbanó füst által keltett szmog miatt nem tudott az előtt lelőni, hogy ő is egy felhőben végezte volna.

De lenne egy javaslatom egy számomra nagyon húsbavágó problémára: nem lehetne, hogy a conq szerveren 2x200 ticket és oldalcsere legyen? Mert akármennyire is hihetetlen van különbség a két oldal között. Ezen felül a pálya romokban hever, nincs fedezék. A mai nap 4-5 mapja után az tudom mondani, hogy vagy mi nyertünk 100-200 tickettel, vagy ennyivel kaptunk ki.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17875) gabipaci válasza Gonz0 (#17872) üzenetére


gabipaci
addikt

Érdekes, és biztos lesz megoldás rá.
Azt most már tudom, ha észreveszem, hogy valaki ezt csinálja, azonnal kap egy hét ban-t :)

Bunfi, a 200 ticket nagyon kevés, annál alapból is sok helyen több van.
Pl Arica Harbor CQ gyárilag 350 tickett.
Az meg nem baj, hogy szét van lőve minden, legalább igazi háborús érzés.
De várom a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17876) mad1 válasza rankesz (#17864) üzenetére


mad1
veterán

Legalizálják a f_vet! :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#17877) lala42 válasza Bosszuallo7 (#17861) üzenetére


lala42
őstag

Igen! És a pisztolyt, meg a kést is,mert azzal is megölnek. :W
Sőt. Rád sem nézhet az ellen, mert lehet,hogy szembeköp és az is halál :DDD

Bosszuálló! Nem vagy Te egy kissé paranoiás? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17878) jokeman


jokeman
aktív tag

Olyant nem akartok csinálni hogy valamikor csak kés és pisztoly lehessen a szerveren, mondjuk valami előre megbeszélt időpontban, és csak jelszóval lehetne felmenni, nem állandóra gondolom igy a szervert, csak néha ....
Meg persze akkor ha az adamin is figyel a játék tisztaságára, szerintem jó buli lenne,néha csak igy játszani..... :R
Ellenben más kérdés, már kérdeztem, de van itt valaki rajtam kívűl akinek van EVGA acc-ja? :U

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#17879) lala42 válasza jokeman (#17878) üzenetére


lala42
őstag

ja-ja. 2142-ben szoktunk olyat csinálni. Kiírjuk,hogy only knife és ennyi. Ott szereztem az első dögcédulát a késemre. :C

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17880) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tegnap éjjel volt időm nyomulni és nekem bejött ez a korlátozás,nem volt mortar eső,szín tiszta harc volt, mindenki nyomult előre mint atom,mint az a bizonyos partra szállós jelenet a Ryan közlegénybe, az mekkora rush :DDD
Nah mind1, remélem marad így :R

(#17881) lala42 válasza WhiteWalker (#17880) üzenetére


lala42
őstag

Hát mit mondjak. Nekem felemás érzéseim voltak. Talán a jcsr-esek miatt, talán a másik valami K kezdőbetüs klán miatt. Használták az 1-es szerón voltam, mert nekem jobban bejön a rush, használták rendesen a CG-t Rpg-t. :DDD ;] Nem volt kidobva egy sem. Én csipáztam. Olyan halálom volt Valparaisón, hogy kiírta ki ölt meg, ( megnéztem,hogy az ellennél van-e olyan nevü. Volt) de a halálom olyan volt, mint amikor csapatváltásnál átrak az admin. Semmi lövés, semmi kés. De mint kiderült, a gyerek, aki áll. megölt közel távol sincs. Valahol a 2. m-com környékén zaklatta a csapattársaimat, amikor én még az 1. m-com ot sem értem el. Valahol a hegyek lábánál voltam, takarásban.
Hogy is van ez? :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17882) lala42


lala42
őstag

Megvan! Korda vagy mi a fene. Lehet Gyuri a klánfőnök? Ő nem csak pókerkontár? ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17883) WhiteWalker válasza lala42 (#17881) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is jártam így nem is egyszer,hogy hopp végem van,azt sehol senki....nem tudom miért lehetett....Mikor én fent voltam kaptam 1-2 cg-t és rpg-t a pofámba,de nem volt olyan sok.mint szokott...elég tiszta játék volt ahhoz képest hogy kevés volt a magyar.

(#17884) ciry válasza gabipaci (#17868) üzenetére


ciry
őstag

6 fő minimum, 4 oda kevés, bár ha a VSS-t,az SVU-t és a Type 88 snipert kiveszed tőlem 4 is elég.
Nem egy tipikus kemper fegyverek akármilyen optikával simán rohamozol velük(mondjuk a többivel is).
Ticketszám az fasza, eddig akivel beszéltem az mind dicsérte az "új" conquestet.

Gyertek gémelni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17885) lala42 válasza ciry (#17884) üzenetére


lala42
őstag

Basszus dolgozok :W :W

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17886) madgie válasza lala42 (#17885) üzenetére


madgie
titán

Te is? :D

(töredelmesen és mély megbánással bevallom, hogy tegnap a nagy medic-warban türelmem utolsó morzsáját elhullatva elővettem a gusztit és két alkalommal nem tankra lőttem vele, hanem bele a medic squad közepébe... hullott is a férgese :D)

(#17887) lala42 válasza madgie (#17886) üzenetére


lala42
őstag

:C :C
Úgy kell nekik ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17888) lala42 válasza madgie (#17886) üzenetére


lala42
őstag

Te hol dolgozol?
A kórházban, bagy a kisposta mellett? Ott ahol az a látszerész butik van?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17889) r-chee válasza madgie (#17886) üzenetére


r-chee
őstag

Orvosok, majd ellátják magukat, mi ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17890) Zolás válasza r-chee (#17889) üzenetére


Zolás
addikt

Azé medik mindig ;] :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17891) gabipaci


gabipaci
addikt

Sok szó esett már a bunkó adminokról, had osszak meg én is egy ilyen sztorit.
Az adminprogram fórumján ugye mindenki beírogatja az igényeit, a fejlesztők meg mondják, hogy oké, vagy ne megoldható.
Nem pontosan idézek, és magyarul írom, de a lényeg ez volt:
Szerveradmin- Hali, csináljatok egy "fehér lista" lehetőséget, ahol a felsorolt emberek ne kapjanak büntetést, ha sniper fegyvert használnak, vagy a védett zónákat támadják.
Fejlesztő- Nem csinálunk, de írd meg légyszi a szerveretek nevét, hogy véletlenül se tévedjünk oda...
:C ;]

Logitech hardware tester

(#17892) gergo0328 válasza gabipaci (#17891) üzenetére


gergo0328
senior tag

Jogos. Milyen kivételezés lenne már.-.-'

Gabi ez a 4 csipa iszonyat kevés. Kérdezted h mennyi legyen a max.:8

:R

(#17893) r-chee válasza gergo0328 (#17892) üzenetére


r-chee
őstag

Elég, hogy 4 sniper van beállítva korlátnak.
Mellesleg ezt a téma sztem zárható, biztosan így marad, s túl sok már róla a vita :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17894) gergo0328


gergo0328
senior tag

segítséget kérnék TS miatt. Ledobott...viksszacsatlakoztam de utánna nem volt fenn senki se(nállam) és nem tudtam átmenni másik szobába se, de ha megpróbáltam ezt írta ki: Insufficient client permissions (failed on b_channel_join_permanent (13682/0x3572))

NAH AKKOR MOST MI A TEENDŐ?

:R

(#17895) gabipaci válasza gergo0328 (#17892) üzenetére


gabipaci
addikt

Most is 8 a maximum, összesen :)
Viccet félretéve, tényleg nincs sükség többre, de ha mégis, akkor is max Conquesten.
Ás ott sem nyolc oladlanként. Max 5 vagy 6.

R-chee, a ts3 elérhetőséget javítsd ki, ha még nem tetted, minden általad hirdetett helyen.
A régiben már csak egy szoba él, annak a nevében benne az új cím.
Most még lehet ott beszélni, de pár óra múlva csak írogatni.
Az új cím ez: vps228.nlg.hu:9987
Kaptam annyi infót, hogy a rush mód is nemsokára kész lesz az admin program szempontjából.
Akkor marad az a szabály, hogy a támadóktol nem lehet járművet lopni, kivétel a beragadt emberek, de erre különösen figyeljenek az adminok is!
Ha valaki az adminprogram hiányosságait szándékosan kihasználva akar előnyhöz jutni (jármű vagy sniper) arra a lehetőségek teljes szigorával sujtsatok le.
Első körben kick, másodikban nyugodtan mehet egy-két nap ban!

Ciry felhívta szóban a figyelmem egy CQ-s hiányosságra, meg fogom nézni, de a jövőben az átláthatóság kedvéért az itt található védett zónákon bejelölve kérném ezt megtenni.

Logitech hardware tester

(#17896) r-chee válasza gergo0328 (#17894) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, az a gond, h. megváltozott a TS3 elérhetősége. Infó logout blogomban.

gabipaci: délelőtt javítottam blogomban. Máshol is sort kerítek majd rá.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17897) gabipaci


gabipaci
addikt

Mi legyen a CG-vel?
Egyenlőre csak tiltani tudom.
Kivegyem?

Logitech hardware tester

(#17898) ciry válasza gabipaci (#17897) üzenetére


ciry
őstag

Próbáld ki, úgyis olyan tesztelős dologidő van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17899) r-chee válasza gabipaci (#17897) üzenetére


r-chee
őstag

Ne tiltsad, nem kéne :). Admin majd figyeli az eseményeket, ha lehet. (Én sajnos kieső vagyok, ilyen melegben nem üzemeltetem az asztali gépet, laptopon nem megy vmiért admin progi rendesen, telón meg... :) ).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17900) KL


KL
tag

Hány rossz ping értékre vág ki? Elsőre?
(Valóban laggoltam, mostanában hülyül a UPC nálunk)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.