Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) 7600 GS válasza Doki-HUN1978 (#17545) üzenetére


7600 GS
addikt

Hardver hiba? Csak azt ne! Nem vagyok most eleresztve annyira anyagilag, hogy új cuccot vehessek. Akkor megpróbálom a legfrisebb drivert.

(#17552) Audifan válasza 7600 GS (#17551) üzenetére


Audifan
tag

Nem hardver hiba az sztem. Mer volt olyan hogy 3-4 embert dobott le ugyanabban a pillanatban asztalra azok közül akik voltak TS en.

(#17553) madgie válasza lala42 (#17550) üzenetére


madgie
titán

Hehe, nehogy azt hidd, a pisztoly eléggé overbalance cucc a BC2-ben, csak sokan lusták egyet görgetni, ha kifogy a nagypityuból a skuló, inkább elkezdenek az M-Com előtt tárazni :D

szerk: Mit csinálsz te ott? Ma reggel is arra süvítettem el bicajjal :)

[ Szerkesztve ]

(#17554) r-chee válasza madgie (#17553) üzenetére


r-chee
őstag

Vészhelyzetben, ha kifogy a tárból a lőszer és sok az enemy, töbször is előveszem a pisztolyt, csak az is hamar kiürül. Persze engem is sokszor megöltek már, mert nekiálltam tárazni, pisztoly elővétele helyett :) . Mikor hogy jön össze.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17555) madgie válasza r-chee (#17554) üzenetére


madgie
titán

Én néha a shotgun kárára is a pisztolyt használom, mert látom, hogy nagy a nyüzsi/nagyon gyorsan mozog és valószínűleg nem adja majd be az első lövést a 870-ből, hiába telibe kapja (legalábbis azt mutatja). Aztán vagy kinyírom ezzel vagy nem, de legalább legyengítem, a spot meg úgyis adott segítségként a többieknek, a Q-t már reflexből nyomom :D

(#17556) gabipaci válasza r-chee (#17554) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is előszoktam venni, és jól betracerezem az ellent...
De ettől többnyire nem halnak meg.

Logitech hardware tester

(#17557) Audifan válasza gabipaci (#17556) üzenetére


Audifan
tag

Az ciki :DD :DDD

(#17558) mackosajt válasza gabipaci (#17556) üzenetére


mackosajt
addikt

Csk lesz egy küklopsz, akinek pirosan villog a szeme?

Láttam már pár ilyet a játékban, csak sajnos utána mindig előjön a fránya killcam nekem is. Neked is?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17559) lala42 válasza madgie (#17553) üzenetére


lala42
őstag

Őrzöm a zacit :DDD Én használom egyébként is a maroklőfegyvereket, de most azt akarom, hogy csak azzal nyomulok. Olyan LOL-os lesz a dolog. Anno MW1-ben, Bf2-ben is csináltam időnként. Csak tiszta szórakozás kedvéért. :DD Én ui. csak azért játtszok. Nem érdekelnek a statok, sem a CG-sek sem semmilyen csíter gyerekek. Nevetek rajtuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17560) madgie válasza lala42 (#17559) üzenetére


madgie
titán

Vazze, akkor tudom ki vagy, hetente kétszer arra szoktam reggel elzúgni bicajjal, mindig kint pocolsz :D

(#17561) bul07 válasza Audifan (#17536) üzenetére


bul07
nagyúr

engem nem kell inkább magadat mert úgy játszol hogy hú most mit szolnak mások ha cg-vel ölök vagy GL-el régebben meg M60-volt ilyen fegyver hát engem kibas**túl nem érdekel hogy mások mit szólnak hozzá

r-chee:miért is kellene kerülni SUN szervereket olvasni tudok és még értelmezni is amit olvastam így ha valahol hoznak szabályt azt azért betartom , amúgy is én HC -ra járok így nem sok esély rá hogy sokat játsszak SUN szervereken

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17562) madgie válasza bul07 (#17561) üzenetére


madgie
titán

Jaja, be jó is volna, ha mindenki így gondolkodna, átnevezhetnénk Battlefield: Quake Company-ra a játékot :D

(#17563) Doki-HUN1978 válasza lala42 (#17559) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Tolj a zaciból is egy-két headshot-ot valami színesbőrű brigádra!

:D

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17564) lala42 válasza madgie (#17560) üzenetére


lala42
őstag

Az nem én vagyok. :N
Ő a kollega. Én csak helyettesítek, mert ő most szabadfságon van. Ő a Berti, aki korábban a vasboltban dolgozott. Tudod Jónás Bélánál. Na Én nem az vagyok. Ő hülyegyerek a számtech.-hez. Csirkéhez, malachoz és favágáshoz ért. ;]

(#17563) Doki-HUN1978
A sötétkékekre gondolsz? :DDD ;]
Oks. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17565) Bada Bing válasza madgie (#17549) üzenetére


Bada Bing
tag

Nem, ez egyáltalán nem az a kategória. Még csak nem is ugyanaz a valóság.

A személyes játékfilozófiámat már korábban is kifejtettem és egyáltalán nem bánom, hogy a többség nem ért vele egyet, csak azért reagálok, mert amit írtál az nem volt igaz. A többség (kövezzetek meg, de ez számszakilag így van) eleve a pontlista 2-től X-ig tartó helyeinek eltöltésével foglalatoskodik, én pedig igyekszem első lenni. Az eltérő vélemények nem az ördögtől valók.

(#17566) gergo0328


gergo0328
senior tag

Gyertek játszani és persze TS-re is mert egyedül unalmas játszani. :))

(#17567) Doki-HUN1978 válasza Bada Bing (#17565) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Neked mi a nick-ed?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17568) madgie válasza Bada Bing (#17565) üzenetére


madgie
titán

Én meg a lala-féle kategóriába tartozom, a szórakozás a lényeg és ez mellesleg nem is egy verseny. Ha versenyezni akarsz, ott vannak a nyilvános war-ok, vagy két kör futás a gimi salakpályáján a cimborák ellen. Ha meg véresen komolyan vesszük, akkor is az van, hogy ez a játék nem arról szól, hogy első legyél egy olyan listán, amit amúgy senki nem néz (max a kör végén), hanem hogy a csapatod nyerjen.

Ezer olyan ismerősöm van, aki csak legnehezebb fokozatban hajlandó a felüljáróra felhajtani a biciklijével, azt is csak elengedett kézzel, mert azt csak ő tudja, ha meg mégse, megtanulja ugyanezt hátrafelé tekerve is. Nem tudom, mi ez az örökös versenyszellem, mit akarunk bizonyítani ott is, ahol semmi szükség rá (például ugye egy szórakoztató videojátékban) ? ;)

(#17569) petXYZW válasza madgie (#17568) üzenetére


petXYZW
tag

"Nem tudom, mi ez az örökös versenyszellem"

Az ellenség leöléséért még pontokat is adnak.

Eléggé a versengést ösztönző a játék. :))

[ Szerkesztve ]

(#17570) jean


jean
csendes tag

Most jöttem le a ph1 ről és nagyon gáz ami éppen ott megy , arica harboron a támadók bázisán a védők fele + 1 tank , térfélváltásnál az összes külföldi Cg-vel tolja , játékélmény = 0 . Jó lenne ha ilyenkor délután is lenne admin a közelbe mert a normális játékosok mind lelépnek és a nyomorék külföldi 15 éves gyökerek élvezik a szervert amiért ti fizettek . Este amikor van admin és az idősebb korosztály játszik százszor jobb a helyzet , délután amikor megszállják a szervert a napközisek akkor csak a mazoistáknak ajállom :) :Y

jcsr.Jean

(#17571) madgie válasza petXYZW (#17569) üzenetére


madgie
titán

Tök tudja, én jobban élvezem, ha bevágok egy C4-gyel telepakolt quad-ot négy csipa közé, mintha utána azt sasolnám a képernyő alján, hány pontot kaptam ezért, illetve felugrottam-e a lista elejére ezzel :D

(a pontoknak szvsz addig van jelentősége, míg fel nem oldod a fegyvereket, onnantól csak az autóskártya-lelkületűek figyelik azt, hogy hány ölés kell még ahhoz, hogy a huszonhatodik fegyverre is meglegyen a platina)

(#17572) r-chee válasza jean (#17570) üzenetére


r-chee
őstag

Beírom jópárszor, mihez tartsa magát a jónép, egyenlőre ennyit tudok most tenni. Kösz, hogy szóltál az ügyben.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17573) petXYZW válasza madgie (#17571) üzenetére


petXYZW
tag

Hát nekem ilyen autóskártya-lelkületem van. Tegnap lett meg a 11. platina, és pont CG-re. :))

(#17574) Bada Bing válasza madgie (#17568) üzenetére


Bada Bing
tag

Nincs kényszeres bizonyítási vágy bennem, csak néha felszólalok azok mellett, akiket azért bántanak, mert esetleg saját hibájukon kívül túl jól játszanak.

[ Szerkesztve ]

(#17575) madgie válasza petXYZW (#17573) üzenetére


madgie
titán

Jóvana, én meg kocalövész, még hat aranyas fegyóm is alig van :D

(#17576) lala42 válasza petXYZW (#17573) üzenetére


lala42
őstag

GYILKOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y :DDD :DDD :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17577) madgie válasza Bada Bing (#17574) üzenetére


madgie
titán

Nem éri meg már túl jónak lenni sem, mi? :D

(#17578) gabipaci válasza jean (#17570) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, voltam is délelőtt picit, ki is osztottam Wizardnak egy bant.
Majd egy hét múlva jöhet.
És mostmár tényleg nem akarok segget csinálni a számból, így értesd meg vele, hogy akármilyen - számára - igazságtalanság éri, nem az a megoldás, hogy obszcén szavakat használ chat-ben. Nem beszélve a két nappal ezelőtti esetről, amikor megint hátrajött a támadókhoz védeni valamit, mert az előző körben ellopták a tankját.

Logitech hardware tester

(#17579) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#17578) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hány esztendeje él ez a Wizard gyerek?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17580) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#17579) üzenetére


gabipaci
addikt

Asszem 22.

Logitech hardware tester

(#17581) r-chee válasza Doki-HUN1978 (#17579) üzenetére


r-chee
őstag

Micsoda kérdés :D . Gábor, Te pedig pakold be moderáláshoz az eseményeket :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17582) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#17580) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Persze az életkornak vajmi kevés köze van a kultúrához...
Max. az idősebb emberek általában bölcsebbek és kinőttek már a problémáik ezúton való "orsvoslásából"

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17583) Mrdevil válasza Doki-HUN1978 (#17582) üzenetére


Mrdevil
addikt

Így van. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17584) lala42 válasza Doki-HUN1978 (#17582) üzenetére


lala42
őstag

:O :O :O Tegnap Atacamán valaki lelőtt. :K :DDD

Na mindjárt otthon leszek és megyek ölni. ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17585) Doki-HUN1978 válasza lala42 (#17584) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezt miért is nekem címezted???
Nem én öltelek meg... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17586) gabipaci válasza r-chee (#17581) üzenetére


gabipaci
addikt

Pótoltam

Logitech hardware tester

(#17587) ciry válasza jean (#17570) üzenetére


ciry
őstag

Engem a kettesen lőtt szecskának egy 50-es cg-s 3 felé, de nem raktam ki, elment magától a következő körben.
Bledi-t még le is núbozta, mert 40 mm-es sotivel lőtte fejen őköcsögségét.
A hülye nyomorék :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17588) harry3


harry3
őstag

Van egy kis problémám. Hiába nyomom az Xfire-ben beállított billentyűket nem fényképez. Mi lehet a baj?
Az egér érzékenysége nektek mennyin van?

(#17589) Erdei88


Erdei88
veterán

Tegnapi napon sikerült megvásárolnunk tesómmal a játékot. Kicsit döcögve de sikerült letölteni is. :)

Erdei88 néven játszok, már a 2 pH-s szervert is megtaláltam. Remélem este sok ismerőssel találkozok majd

(#17590) eugabesz válasza Erdei88 (#17589) üzenetére


eugabesz
őstag

Na akkor rád nem lehet azt mondani,hogy egy sima mezei vagy... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17591) pschio


pschio
őstag

jót játszottunk -tam ;]

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#17592) Kr/\toS válasza r-chee (#17554) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szvsz 2 kill minden pisztolytárban van. ;)

(#17593) harry3 válasza harry3 (#17588) üzenetére


harry3
őstag

Időközben meglett. :B

(#17594) HS 2142 válasza Źşë' (#17544) üzenetére


HS 2142
őstag

Źşë': Egyelőre kacsa a hír.Itt már kérdezték, az volt a válasz, hogy nem igaz. Volt valami előrébb is, de azt most nem hozza be, arról volt szó, hogy még mindig a megoldást keresik.

Ha a gamepodon kint lenne, akkor az már komolyabb fegyvertény lett volna. :)

Szerk: Meg is van 11 órája írta "The article published by PC-Gamer is not accurate. We are currently researching if Onslaught will be available for PC. No release date."

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17595) Doki-HUN1978 válasza Kr/\toS (#17592) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azt egy kicsit kétlem, de gyere fel és megmutathatod!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17596) jean válasza gabipaci (#17578) üzenetére


jean
csendes tag

Ezt már írtam neked ,hogy nem foghatom mindenki kezét , nem vagyok se az apjuk se a főnökük , a jcsr 90 %-a megérti amikor azt kérem, hogy a ph-n viselkedjenek normálisan és a chat-ben kulturáltan nyilvánuljanak meg . Aki ezt nem képes agyilag felfogni azzal én sem tudok mit kezdeni , szóval emiatt ne fájjon a fejed ha jogos a dolog lehet JCSR-s vagy bárki rúgd ki nyugodtan . Viszont amit beírtam tényleg probléma ,hogy ha nincs admin a szerveren akkor elszabadul "pokol" :) erre nem tudom mi a megoldás . A CG miatt meg azért szólok mindenkinek a szerveren mert ha egyszer az a szabály ,hogy nem CG-zünk emberre akkor tartsák be, ha a magyarok betartják akkor egy külföldi ne álljon már a szabályok felett . Lehet többször kéne szerverüzenetbe kiíratni . Vagy töröljétek ezt a szabályt és akkor nem "sírunk" miatta de engem fel...sz ,hogy ha azt látom ,hogy valaki mást se csinál csak tölti azt a rohadt kályhacsövet és tolja bele mindenki arcába 4 méterről . :W

jcsr.Jean

(#17597) r-chee válasza jean (#17596) üzenetére


r-chee
őstag

Mindig nem lehet admin a játékban vagy azon kívül, admin progin keresztül. De ha Te, vagy a társaid normálisan - és a külföldiek számára is érthetően, s az adminkodásra vonatkozó szabályunk figyelembe vételével - felhívjátok párszor a figyelmet arra, hogy CG-t, RPG-t, megy úgy általában rakétavetőt ne nyomjanak direkt emberre, hanem használják őket épületek és járművek ellen, azt megköszönjük ;) :R .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17598) Kr/\toS válasza Doki-HUN1978 (#17595) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ugyan mint kell ezen kételkedni? A berettában 12, az mp443-ban 17 lőszer van. Kb 4 lövés kell 1 fraghoz velük, a magnummal(mp412) 2. Kis matek és megvan az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#17599) gabipaci válasza jean (#17596) üzenetére


gabipaci
addikt

Ok.
Viszont ha már említetted, megjegyezném, hogy a napokban fog elkészülni pár plugin az adminprogramhoz.

Vegyük csak sorba, és kérném a véleményeket:
1, sniperek
a, A sniperek számát már most lehet korlátozni, úgy, hogy a SniperRifle kategóriába tartozó fegyverekből csak megadott mennyiséget lehessen használni. Mondjuk oldalanként hármat, és a negyedik egy üzenet után kb 5mp múlva meghal.
b, A másik lehetőség, ami a napokban készül el, hogy egy beállított távolság felett ne lehessen használni a sniper fegyvereket. Mondjuk 200méter feletti távolságból megöli a használóját. Ez azért lenne jobb, mert akkor a hőn áhított, bár nem létező rohamcsipacsapat maradhatna, akár 16 is oldalanként.

2, CG/RPG emberre
pár napon belül az is elérhetővé válik (ezt csak Nelson Bay-en szeretném alkalmazni) hogy bárki használhat CG/RPG-t, épületek ellen, de ha emberre használja, bünti.

3, CG/RPG 4méterről arcba...
szintén pár napon belül lesz meg az is, hogy adott távolságon belül (szerintem 10méter az ideális) a CG/RPG használóját bünteti.

4, védett zónák, főbázisok
a mapokat bekalibráltuk, ha időm engedi, újracsinálom a CQ főbázisok védelmét.
A szabály az lesz, hogy a főbázisról se kilőni, se oda belőni nem lehet semmiféle fegyverrel.
Rush módban a támadók bázisának védelme még várat magára, mert a map mozdulását még valahogy bele kell írniuk a programba, de elvileg a napokban ez is meglesz. A határok meghúzásánál az m-com és az uav távolsága lesz a mérvadó, ennek a felénél lesz a vonal. Kivétel ez alól a speciális terepviszonyokkal rendelkező helyek (mind az)

A határok majd közzé lesznek téve újra, és r-chee szerintem beteszi a blogjába.
Egyébként ezzel nem érdemes majd játszani, mert a program +-10méteres hibával dolgozik, így nem biztos, hogy pontosan ugyanarról a helyről mindíg ki lehet lőni.

4, járműlopás
mivel van olyan map (pl panama chanal CQ) ahol nem csak a főbázison spawnolnak tankok, így azokat nem áll módunkban megvédeni. Mivel csak akkor tudna büntetni, ha gyilkolásra használsz egy idegen járművet. Így ezt nem tudjuk biztosítani. De mivel a bázison a kill nem megengedett, így ez valószínű nem is kell. Mert ha valaki egy késszúrás nélkül elvisz egy tankot a bázisról (CQ!!!) akkor had vigye, nem kellett a gazdájának. A heli természetesen más kérdés. Abból csak egy-egy van. Arra simán bekapcsoljuk (majd egy pár nap múlva, ha elkészül...) ezt a védelmet, és amint valaki repkedésen kívül másra használja, kill-t kap.
Rush módban ez nem lesz, ott úgy oldjuk meg, hogy ha mozdul a map, kap a védelem mondjuk 3 percet, hogy gyilkoljon, utána már csak menekülni lehet, gyilok nélkül. Ezzel lesz levédve a támadók járműparkja is. Úgy gondolom, hogy ha gyilok nélkül el tudja vinni a tankot, had vigye.
Aki erre utazik, úgyis belefut egy emberbe, és ha megöli, akkor a program megjegyzi.
Egyébként állíthatóak ezek a szabályok.
PL CG beeshet egy büntetlenül Nelson Bay-en, másodikra kill, következő kick.
Ugyanez 10méteren belüli CG használat esetén.
De védett terület támadásánál azonnal kill parancs (a járműlopást megakadályozván), másodikra is, aztán ban.
Ráadásul, azt is be lehet állítani, hogy a számláló milyen időközönként nullázódjon le.
A játékos lecsatlakozásánál, kör végén, mapváltáskot, naponta, esetleg soha.

Na így hirtelen ennyi.
Várom az ötleteket, véleményeket, akát a másik topikba is. Bár szerintem ha kiköltözünk, kihal a topik, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17600) lala42 válasza Doki-HUN1978 (#17585) üzenetére


lala42
őstag

kinőttek már a problémáik ezúton való "orsvoslásából"

Én már kinőttem :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.