Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69867) ΞΔGLΞ válasza Kirir (#69865) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, az [link] kompatibilis, nyilván az asus nem hazudik. Itt valami más gond van/lesz.
Egyrészt, én direkt tettem rá bios csipogót is, de az meg sem szólalt. Márpedig, ha az süket, akkor az vagy tápellátás, vagy alaplap hiba lehet leginkább.
Nálam a cpu ventik nem álltak le.

A másik, hogy nálam a 2X16 gb hyperx ram-ból [link] a számomra egyáltalán nem fontos rgb sem világított, azoknak egyből kell világítani bekapcsoláskor, ekkor már tudtam, hogy itt gebasz van/lesz...
A zotac szörny, csak így hívom a 2080ti-t a tápcsatiknál ugyan világított a zöld led fény, de bekapcsoláskor viszont ott sem ment semmi rgb világítás, az is alapból rögtön világítania kellene.

A hülye táp viszont sípolt, ebből arra következtettem, hogy az eleve döglött, ezért rátettem egy evga 750-est, de a hiba ugyanaz volt. Mint írtam az x570 deszka rgb-je ugyan lélegezve, de működött és a deszka jobb felső sarkában lévő dram nevezetű led sárgán világított. A nyíl mutaja.

Ezt a képet egy YT videoból ollóztam.

Szóval, halvány fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond, de 99% arra tippelek, hogy ez az x570-es deszka egy ócska gané seljetes akármi lehet és mi frankón belenyúltunk.
Nekem hiába küldik vissza esetleg, hogy bevizsgálva működik, át sem veszem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.