Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20989) BogyóBP válasza draff (#20983) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igazábol ez egy kicsit most közhelynek hangzik majd de van azért valami igazság abban hogy ami drágább az jobb. Tápegységnél meg főleg, bár én sose névről vásárolok hanem hogy mi van benne. Engem a beljese érdekel nem a matricája. Láttam én már Vargáné felépitésü codegent és olyant is ami majdnem úgy nézett ki mint egy FSP táp belseje. Régebben (olyan jó 5-7 évvel ezelőtt) nem volt ekkora választék. Volt egy fajta táp, volt vagy 3kg de vannak olyanok (nekem is van) ami a mai napig még hibátlanul fut. Igaz már megterhelésre kicsit cicereg a benne lévő trafó meg a tekercsek de stabil..Ellenben a nagymárka CHIEFTEC iarena ami kerül kb 10.000ft ba egy rakás szar. Én 6 tápot vágtam gallyra abból a szériából, ellenben pedig egy 460W os Codegen táp meg teljesen jól birta még most is halk a ventije és stabil a leadott értéke így 4 év után is és kerül kb 8000ft ba. Bár én azért nem azt használom mert kicsit hurka lenne, nekem most Chieftec CTG-500-80P van, egy átlag konfigba a 13 ezer ft os irányárával a lehető legjobb választás. Van benne minden olyan védelem ami elvárt egy korszerü táptól és ugyanakkor 2x lyan nehéz mint egy iarena gondolom a belseje miatt. Meg aztán én úgyis vagyok vele hogy maradjon mindenki a kaptafánál. Vonatkozik egy pl a Coolermaster re. Nem kell minden gyártonak minden ágba beférköznie valahogyan..a Codegen már kitudja miota gyárt tápokat, meg a chieftec is. Jól bevált márka, megbizható és csak ez számit. Hiába mondják nekem hogy a tuti a Corsair meg a Coolermaszter, ezek számomra semmit nem mondanak. Még talán az FSP az aki eléggé régimotorosnak számit és gyárt igazán jó tápokat. Láttam én már akkorát durranni Chieftec tápot is hogy ugrottam egyet mindenhol van szélsőség és ami elektronika az elromolhat az idő mulásával kiszáradnak a kondik stb stb..Előfordulhat hogy egy hajdan megvett 500W os táp 3-4 év mulva már 400 al is alig birkozik meg..

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.