Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) CPT.Pirk válasza martin555 (#12700) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem nem jók ezek a lépések. Friss rom telepítés után biztosan nem kell dalwik wipe-ot nyomni mikor a gapps is felment.

A Philzben keresd meg a "celan to install new rom" opciót, azt hiszem ez a pontos neve és a wipe menüben van, csak ezt futtasd le, az töröl mindent amit kell. Aztán tedd fel a mokee-t, majd rögtön utána a gappsot aztán pedig restart.

Ha ez után is gondod van, akkor esetleg az egyel korábbi mokee-t nézd meg, hátha csak elromlott benne valami, de ennek így mennie kell.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12702) martin555 válasza CPT.Pirk (#12701) üzenetére


martin555
aktív tag

philz-zel wipoeoltam mindent, + fresh rom clean,

a legrégebbi, legtöbbek által letöltött mokee-t felraktam

http://download.mokeedev.com/?device=x9180&type=

majd az opengapps -ról a NANO kivitelt

és ugyanaz. a boot varázslót telidobálja "google cuccok leállt" üzivel.

rápihenek egy kicsit v várok másféle romot. valamiért nem műx.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#12703) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#12696) üzenetére


KurtCobain
őstag

Azt a GApps csomagot én ajánlottam, mert pár hónapja elég sok problémám volt az OpenGApps-szel, és akkor végleg dobtam.

Pénteken egyébként frissítettem a legújabb Mokee-ra, és frissítettem a GApps-et is, erre amit linkeltem. Mondjuk ezzel nekem is problémám volt, mert eltűnt a GPlay ikonja... Aztán visszaraktam egy januári GApps csomagot (ami előtte is fenn volt). Aztán GPlay áruház, GPlay szolgáltatások, és GPlay szolgáltatás keretrendszer adatainak törlése, fiók eltávolítás, restart, fiók újra hozzáadása megoldotta a problémát.
Ezt martinnak is leírtam privátban, úgy látom neki nem oldotta meg.

Mmm'kay?

(#12704) martin555 válasza KurtCobain (#12703) üzenetére


martin555
aktív tag

Tisztelt Urak köszönöm a támogatást: most műxik.

visszatértem a legújabb mokee releasehoz, de most másik GAPPS csomaggal próbálkoztam: a MICRO működött. a nano-ban úgy látszik nem jó gappsot csomagol, mert a nano-s rögtön befrissült, a micro nem.

pipa. köszi mindenkinek.

kérdés: a mokee-ban lehet e akkut spórolni a wakelock kizárásokkal v attól ugyanúgy meghülyülhet, fejreállhat?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#12705) martin555 válasza martin555 (#12704) üzenetére


martin555
aktív tag

Tisztelt urak hol veszitek a csere akkut ehhez a telóhoz, gondolom már van "klón" (golden csoda-akku egymillió milliamperrel) de biztos van kipróbált forrás is jó (eredeti?) akkuhoz. dobjatok 1 linket léci. köszi.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#12706) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! valakinek nincs véletlen 2-3 DB fóliája eladó? sos be szükségem lenne rá a héten (külföldi munka miatt) ezért külföldi rendelés most nem jó :( :R

(#12707) Laza... válasza bucihost (#12706) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem van, de nem tudom milyen messze vagy..

Never give up!

(#12708) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

[cm-12.1-20160322-UNOFFICIAL-X9180.zip]
[open_gapps-arm-5.1-nano-20160320.zip]

Sikerült a rom fordítás következő lépése, a kernel módosítás. Le tudtam faragni 15%-ot a méretből úgy, hogy mindeközben a kernel sebességre van optimalizálva és nem méretre, ez elég sokat jelent.

Nálam a mostani Antutuban 21360 pontot csinál a teló ezzel a rommal ebben a formában:
395, 8275, 8482, 4208
A boot idő kb. 20 másodperc, a gyors SD kártyámmal most először értem el a 45,2 / 27,2MB/s olvasási és írási sebességet, korábban 33/17 körül volt.

Egyéb módosítás nem történt az előző feltöltéshez képest. Saját alkalmazás beépítése úgy hogy az működjön is, na az bonyolultabb mint gondoltam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12709) Upo válasza CPT.Pirk (#12708) üzenetére


Upo
addikt

Most akkor jó a nano gapps? Mert már máshol is olvastam, hogy valami nem stimmel benne, de a micro az jó.
Ki fogom próbálni. A saját prebuilt alkalmazás tényleg nem lehet egyszerű, sokan panaszkodnak hogy hiába csinálják meg a .mk fájlt és teszik jó helyre az apk-t, akkor se teszi bele.

Amúgy a kínai arc is elég jól nyomja a cm-et, 20160319 van itt, a zöld gomb mellett jobbra van a jó letöltési link, egyébként ide mutat.

De most előbb próbálok egy miui-t, aztán jöhet a cm.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12710) CPT.Pirk válasza Upo (#12709) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, szóval kínai rom is van. Mióta csinálja a srác? Még nem láttam őt.

A nano gapps nálam problémamentes, de nekem Mokee alatt is az volt. Erre a telórea mindig az open gapps nano-t raktam. Nincs semmi keretrendszer frissítés, rögtön lehet használni a play-t ezzel.

Az alkalmazásokra visszatérve, olyan már sikerült, hogy kis progit mint az adfree azt apk-ként betettem a romba és az működött is, de a nála jóval bonyolultabb nubia camera ugyanazzal a módszerrel nem lett jó, mert a kellő .so lib fájlokat nem jó könyvtárba pakolta be. A másik bajom ezzel az, hogy az ilyenkor felrakott alkalmazások rendszer alkalmazásnak számítanak, így nem lehet őket "csak úgy" letörölni, illetve az sem biztos, hogy lehetne frissíteni őket letörlés nélkül.
Próbáltam azt is, hogy az .apk fájlokat szétbontsam forrásokra, de úgy még komplikáltabb a helyzet. Az még esetleg járható út, hogy a zip fájlba teszem be őket, hátha akkor megfelelő módon kerülnek telepítésre, ezt még ki kell próbálnom.

Amúgy amire nagyon nem találok megoldást az az, hogy a default nyelvet mivel lehet beállítani. Az időzónát megtaláltam de a nyelv az még alapból orosz...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12711) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#12708) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ígéretesnek tűnik, majd kipróbálom. :)
Egyébként a belakott, december óta csak frissített Mokee 1200 ponttal kevesebbet dob.

A csokif@sz-PC meg odab@sz. :))

Szerk.:
Orosz nyelv:
build.prop

ro.product.locale.language=ru
ro.product.locale.region=RU

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#12712) Upo válasza CPT.Pirk (#12710) üzenetére


Upo
addikt

build.prop, ezeket nézd és javítsd át:

ro.product.locale.language=hu
ro.product.locale.region=HU
persist.sys.language=hu
persist.sys.country=HU
persist.sys.timezone=Europe/Budapest

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12713) CPT.Pirk válasza Upo (#12712) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És KurtCobain,
Magában a forrásban nincsen build.prop fájl. Van pár másik, és véleményem szerint azokból generálódik le a build.prop. Viszont azt még nem találtam meg, hogy mi definiálja az orosz nyelvet. A CM csapat nem orosz, szóval valami más turpisság kell legyen itt. :)

KurtCobain: [https://www.youtube.com/watch?v=Tp7oEYTKHHs] 1:55-nél az idevágó rész. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12714) Upo válasza CPT.Pirk (#12713) üzenetére


Upo
addikt

A CM csapat nem orosz, de Amsuser igen, az ő gitlabos cuccában keress rá. Nekem nincs letöltve belőle semmi, de a fájlok tartalmában ha a 'locale' kifejezésre rákeresel, akkor ki kelllene adnia hogy melyikben van.

Más, tegnap leszedtem a developer MIUI V7-et, rögtön jelezte hogy van OTA, és le is töltötte a legfrissebb 6.3.18 verziót (2016.03.18. dátumú, elég friss anyag. Orosz, angol és kínai nyelv van benne. Nekem 1 simem van, nem adott be dual simes menüket, de lehet hogy a második kártya berakásával megjelenik, nem tudom. Annyit vettem észre, hogy az exfat-ra formázott sd-t nem ismeri fel, le akarná formázni magának, de nem hagytam, másik fat kártyával jó. Morelocale2-vel át lehet állítani magyarra, a menü nem lesz magyar csak a magyarul is tudó appok.

A stabil változat most jött le, 7.1.1.1, fent van a heavenke.com-on (bár baidu fiók és app nélkül nem lehet letölteni). Ezt még nyilván nem próbáltam.

Feltöltöttem mind a kettőt IDE. A developer mellett van egy gapps, nálam működik, philz recoveryvel. Indítás után még nem akart semmit letölteni a play-ről, a google fiók beállítása után kell még egy újraindítás neki és már jó.

A stabil is 4.4 alapú lesz ahogy nézem, oda is jó lesz az a gapps, de majd írom ha kipróbáltam.

A romokban a system/app mappában van egy Nubiacam.bak (átnevezett apk), na én ezt kerestem már kezdetek óta, ez pont olyan mint a gyári 1.19-es romban ami van, ki kéne próbálni hogy működik-e cm alatt.
(Van még egy miuicam.bak is, a beépített kamera cserélő ezeket másolja át camera.apk néven, de az nem hiszem hogy működik más romon)

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12715) kóóó válasza CPT.Pirk (#12708) üzenetére


kóóó
aktív tag

Jol ertem, hogy ez most egy stabil friss magyarul tudo Cm rom?

Jelenleg mokee 16.02.03 rls van fent, van kulonbseg koztuk?

Üdv.: kóóó!

(#12716) Upo válasza Upo (#12714) üzenetére


Upo
addikt

Kipróbáltam, és 2 simes a miui, rendesen kezeli. Úgyhogy most kicsit marad, próbálgatom.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12717) kispal87


kispal87
aktív tag

Én ezt a Nubia kamerát használtam CM alatt, igaz Z5S telón.
V5 barátnőmnél van, így letesztelni nem tudom, de egy vállalkozó kedvű egyén kipróbálhatja.

(#12718) CPT.Pirk válasza Upo (#12714) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes, hogy nincs benne exfat támogatás. CM meg alapból arra formázta a kártyámat.

A locale keresésen már én is gondolkodtam, de majdnem 30 giga a forrás, kell csinálnom rá valami scriptet ami csak az adott típusú fájlokban keres. :)

Amúgy én meg azon gondolkodom, hogyha be lehetne építeni valahogy fixre a nubia camera-t, akkor ki is lehetne hagyni az alap kamerát a romból, az úgy se tud túl sok mindent.

kóóó: igen, így van. Ízlés kérdése mi kell. Én nem tudtam Mokee alatt megcserélni a külső és a belső SD kártyát, CM alatt meg ez megy menüből. CM alatt viszont nincs OTA frissítés.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12719) kóóó válasza CPT.Pirk (#12718) üzenetére


kóóó
aktív tag

Már ez került fel nekem is, mivel mokeenal rámentem a frissitésre és sajnos úgy lehalt a teló, hogy a bolt logótól tovább nem ment. Gép nem ismerte fel, toltő se töltötte.... Még szerencse, hogy recoveryt elértem.

Üdv.: kóóó!

(#12720) Upo válasza CPT.Pirk (#12718) üzenetére


Upo
addikt

Nekem is fura, csak usb stick plugin programmal tudtam beolvastatni a kártyát, alapból nem mountolja.
Kipróbálom még a stabilt.

locale keresésre:

Ezek 30 giga?
<project name="X9180/android_kernel_zte_x9180.git" path="kernel/ZTE/X9180" remote="gitlab" revision="cm-12.1" />
<project name="X9180/android_device_zte_x9180.git" path="device/ZTE/X9180" remote="gitlab" revision="cm-12.1" />
<project name="X9180/android_device_zte_x9180_proprietary.git" path="vendor/ZTE/X9180" remote="gitlab" revision="cm-12.1" />

De nem mindegy hogy mennyi? El kell indítani a keresést, elmenni ebédelni/vacsorázni, utána megnézni mit dobott.
mc alatt is lehet keresni content-re.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12721) CPT.Pirk válasza Upo (#12720) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, dehogy. Az igazság az, hogy ma nem volt erőm foglalkozni vele. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12722) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv emberek!

MoKee 1224 H115-ös alapsávval elkezdte csinálni, hogy a 2. simen kilövi a térerőt.
2 különböző kártyát kipróbálva is ez a helyzet.

Mit lehetne tenni?

MODEM file csere CWW alól, vagy hardveres hiba lenne?

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#12723) Upo válasza Upo (#12720) üzenetére


Upo
addikt

Kipróbáltam a stabil miui romot, az nekem valami katasztrófa. Rendszeresen felugráló csirkelábas popupok, screen overlay köröcskék balról-jobbról, valami % értékekkel, az értesítési sáv folyamatosan tele van tyúklábas értesítésekkel, törlés után pártíz másodpercen belül megint. Próbáltam a zipből irtani amit rövid idő alatt megtaláltam, de akkor is. Innentől nekem a stabil az nono.

A developert most hegesztem kicsit magamnak, szolíd kínaitlanítás, baidu billentyűzet csere (az valami katasztrófális, a mi fiók jelszómat négy helyről tudom vele beírni, külön menü alatt a betűk, számok, és az írásjeleknek több lapja van, idegölő), gapps beépítés, build.prop nyelv beállítás, ilyesmik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12724) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hívás rögzítés funkció van nálatok alapból? Akkor, mikor létrejön a hívás és a 3 pontra nyomtok, ott 2 vagy 3 opció van?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12725) tobias40 válasza CPT.Pirk (#12724) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem gyári PuppyFox 1.15 van és abban alapból benne van,beállítottam hogy mindent vegyen....

Törlöm később ami nem kell így nem foglal sok helyet! :C

[ Szerkesztve ]

(#12726) CPT.Pirk válasza tobias40 (#12725) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

rxzcums kolléga említette, hogy nála az én romomban összeomlik a CallRecorderService service, mikor próbál vele felvételt indítani és még javítást is adott hozzá, hogy mit kell a forrásban módosítani. Le akartam tesztelni, de nálam nincs ott a hívásnál a rögzítés lehetőség, pedig ugyanazt a romot használjuk.

Arra tudunk gondolni, hogy jogi problémák miatt nem minden országban engedélyezett a hívás rögzítés, ő ugyanis Kínai és azon a nyelven használja a romomat, én meg magyarul. [link]

Elvileg a persist.call_recording.enabled=true sor a build.prop-ban bekapcsolja a hívás rögzítést, de nem jártam sikerrel. Ezen kívül még Xposed modulokon keresztül lehet betenni.

Azt hiszem holnap ha lesz időm, akkor megpróbálom az Xposed modulok beépítését a telepítőbe. Kicsit zavaros még a dolog, lehet egyszerűbb magába a zip fájlba betenni apk-t, mint befordítani a romba.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12727) zetecR válasza zetecR (#12619) üzenetére


zetecR
addikt

Végül én ezt rendeltem, kicsit sokat kellett várni rá, de megjött.
Kicseréltem, hibátlan. :)

Előlapi fóliához honnan lehet a leggyorsabban hozzá jutni?

(#12728) rxzcums


rxzcums
újonc

@CPT.Pirk
How about set SElinux from enforcing to permissive?
May add an option to change SElinux, example to the Addition Settings.
Some apps will works better under permissive.

[ Szerkesztve ]

(#12729) CPT.Pirk válasza rxzcums (#12728) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

You can use the "Válasz" button to answer a post.

I can see apk-s [link] to change SELinux settings, it may be possbile to add one to the zip package. I will try out soon. But changeing SELinux setting to permissive does have any benefits?

--in hungarian for the others--
Arról van szó, hogy be lehetne tenni egy apk-t a SELinux állapotának változtatására. Azt nem tudom, hogy ennek van-e bármi előnye.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12730) rxzcums válasza CPT.Pirk (#12729) üzenetére


rxzcums
újonc

Thank you.
I will learn how use this forum, you are kind.

(#12731) kóóó


kóóó
aktív tag

Rootoltam a telefont, melyik xpoosedet tegyem fel vagy ti miket szoktatok?

Üdv.: kóóó!

(#12732) KurtCobain válasza kóóó (#12731) üzenetére


KurtCobain
őstag

Úgy látom ez a legfrissebb, ezt recoveryből kell felrakni.
Ezt pedig fel kell telepíteni.

Ha valami balul sül el, ezt kell recovery-ből felrakni.

Mmm'kay?

(#12733) kóóó válasza KurtCobain (#12732) üzenetére


kóóó
aktív tag

Megvan, koszi. :)
Ti melyiket hasznaljatok a modulok kozul?
Annyi van, hogy kibogaraszni ezek kozul :D

Üdv.: kóóó!

(#12734) martin555 válasza kóóó (#12733) üzenetére


martin555
aktív tag

mokeeval eddig jók a tapasztalataim, másfél nap lett simán de két napot is ki tudnék régi elhasznált akkuval húzni ha odafigyelnék, persze nem szempont..valszeg ennyit számíthat a jobban optimalizált android esetleg frisebb driverek nem tudom?

jók a "profilok" de jó lenne ha időzítő is lenne bennük gyárilag és ha az energiatakarékossági sémákat is bele lehetne venni a profilba, nem csak a hangokat és fényerőt de persze nagyon like.

próbálgatta vki a wake lock lehetőséget, fejre áll a rendszer vagy vhol lehet értelmes eredményt elérni?

üdv

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#12735) ra^ven válasza ra^ven (#12722) üzenetére


ra^ven
senior tag

Srácok :F

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#12736) wjoe


wjoe
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Google féle Cardboard-al, vagy más gyártó hasonló eszközével (ezzel a telóval)?

(#12737) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

Sziasztok!

Bocsánat az offért, úgy néz ki lassan megválok szeretett ZTE v5 2/8-as készülékemtől, az esetleges érdeklődéseket privátban várom.

Köszönöm :)

(#12738) CPT.Pirk válasza wjoe (#12736) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Működik vele a cardboard, a mágnesét is érzékeli. Igaz kb. 10 percig érdekes, mert a nagyítós műanyag lencséken keresztül látod a kijelző pixeleit. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12739) tobias40 válasza FoxPuppy (#12737) üzenetére


tobias40
veterán

Mire váltasz,ha szabad tudni? ;]

(#12740) martin555 válasza CPT.Pirk (#12738) üzenetére


martin555
aktív tag

cardboard meg vele simán, a mágneses gombot is viszi. tégy egypár gumigyűrűt a fedél zsanér tövébe is hogy azon "megragadjon" a teló és igy ha oldalt fordítod ami kilépés parancs a cardboardnak, nem csúszik ki a telód.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#12741) FoxPuppy válasza tobias40 (#12739) üzenetére


FoxPuppy
tag

nagyon valószínűleg az óriás P8 max-ra :)

(#12742) tobias40 válasza FoxPuppy (#12741) üzenetére


tobias40
veterán

Az már nekem nagy lenne,maradok 5"on! :R

(#12743) wjoe válasza martin555 (#12740) üzenetére


wjoe
tag

Neked és CPT.Pirk-nek is köszönöm.

(#12744) Upo válasza zetecR (#12727) üzenetére


Upo
addikt

Akkor ez olyan, hogy a régit ki kellett vésni a keretből és az újat beragasztani? Egyszer csináltam olyant, de nem volt nagyon a kedvemre, azóta a "with frame" változatokat veszem, szétcsavar, gumiárnyékolókat átrak, összedug, összecsavar, kész. Nekem is van egy ~2 centis repedés középen, nem tudom mitől mert nem esett le, csak arra lettem figyelmes hogy buborék van a fólia alatt. Agyalok még, mert lassan cserélni kellene telót, néha elég idegesítő tud lenni, és sokszor olyan a hangja hogy alig értem amit mondanak. De ha már 20 dolcsit kiadok, akkor inkább 30-at, és nem kell a ragasztásokkal nyűglődni. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12745) zetecR válasza Upo (#12744) üzenetére


zetecR
addikt

Hogy őszinte legyek, azt hittem, hogy ezt is csak kipattintom-bepattintom, de melegíteni kell.
Mondjuk nem volt egy nagy kaland, hőlégfújóval egy kicsit megfújtam mindkét oldalát és egy pici feszegetéssel szét is jött.
Volt kéznél jófajta vékony, de erős 3M ponyvaragasztó, azzal összeraktam és hibátlanul működik.

(#12746) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elkészült az új CM verzió!

[cm-12.1-20160403-UNOFFICIAL-X9180.zip]
[open_gapps-arm-5.1-nano-20160403.zip]

-alapból magyar, thx Upo!
-további kernel módosítások
-működik a hívás rögzítés funkció, thanx rxzcum!

Extra:
[nubiaCamera_5.2_new_fixburst.apk] - 120FPS camera
[adfree.apk] - működő adblcok (angol, egyszer be kell állítani)

Javasolt security program a romhoz: [360 security lite]

*komplex alkalmazásokat nem igazán lehet beintegrálni a telepítőbe, főleg nem úgy, hogy még működjenek is. Ilyen módon xposed framework-öt és hasonlókat se teszek be. Azokat kézzel kell telepíteni, ha valakinek kellene...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12747) ReFleXx válasza CPT.Pirk (#12746) üzenetére


ReFleXx
addikt

120fps ? :Y mekkora felbontasban?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12748) rxzcums válasza CPT.Pirk (#12746) üzenetére


rxzcums
újonc

Thank you for the update!
Everything works well untill now, well done.

Cheers.

(#12749) peestike válasza CPT.Pirk (#12746) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a munkátokat! :R
annyit kérdeznék még, hogy a kernelt magát azt ki lehet szedni a pakkból, hogy külön telepíthető legyen?

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#12750) CPT.Pirk válasza peestike (#12749) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, a boot.img fájlt elvileg gond nélkül átrakhatod egy másik ilyesmi rom zip fájlába. Bár hogy el fog-e vele indulni, az kérdés de szerintem igen.

rxzcums: :)

ReFleXx: kicsiben csinálja, de attól még látványos lesz. Azt hiszem 640x480-ban tudja ezt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.