Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Jim74 válasza 426os (#12098) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tudnál esetleg linkelni külföldi oldalt, ahonnan beszerezhető a dualos verzió?

(#12102) 426os válasza Jim74 (#12101) üzenetére


426os
őstag

[link] pl.
Aprón van egy tag, akin keresztül olcsóbb is lehet kicsit.

roti86: Van 1-2 apróság, ami jobb volt droid alatt, de összességében én nagyon hamar megszoktam a WP-t és egyelőre (5 nap után) nem érzem azt, hogy visszaírnám a droidot.

.

(#12103) daninet válasza CPT.Pirk (#12097) üzenetére


daninet
veterán

Dettó. Nem találtam rá megoldást. Vagyis de. Lassan leváltom a Total Commandert Free Commanderre, mert borzasztóan idejétmúlt, tele van csökönyös hülyeségekkel, win10 alatt egy csomó helyen nem megy a drag n drop, FTP-re alkalmatlan, stb.. stb... És jobb nála egy ingyenes nyílt forráskódú program. Többek között megjelennek az MTP eszközök is, lehet a hagyományos módon másolni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12104) Viktor0610 válasza daninet (#12103) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a Free Commander ajánlatot!

TC lecserélve! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#12105) CPT.Pirk válasza daninet (#12103) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, viszont sok dolog egyszerűen nehézkes benne a TC-hez képest. Bár mondjuk nem szoktam ezeket használni MTP-re.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12106) daninet válasza CPT.Pirk (#12105) üzenetére


daninet
veterán

Minimális átszokás kell, de nem sok. Eléggé hasonlóra lehet állítani mint a TC-t. Munkahelyen vagy eredeti vagy ingyenes program lehet, és annyira megszerettem, hogy itthon hiányoztak dolgok a TC-ből.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12107) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Nova Prime most 125Ft.

Mmm'kay?

(#12108) weinmaker válasza KurtCobain (#12107) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi, meg is vettem ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#12109) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

cm 12.1 20150930 van fenn. Mostanában egyre sűrűbben dobálja el a hálózatot a teló, és csak nagyon nehezen talál magára. Pár napja meg egyik pillanatról a másikra eltűnik az összes szám, napi 2-3-szor is. Csak újraindítás segít. Hasonló hibák valakinél?

(#12110) CPT.Pirk válasza jackbacsi87 (#12109) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azzal a verzióval nekem is volt ilyen. Beszélni lehetett, de a mobilnet elment és kelett egy restart. Ahogy nézem a nálam lévő 1105 már nem csinál ilyet, azóta meg már van 1120-as is. Rakd fel az újat, a 0930-nak amúgy is volt pár egyéb gondja.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12111) jackbacsi87 válasza CPT.Pirk (#12110) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Akkor esti program megvan.:)
Már rég romoltam...elég full wipe és dobhatom is fel az újat, vagy először gyári, aztán az új?

(#12112) CPT.Pirk válasza jackbacsi87 (#12111) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem nem is volt gyári rom a telón, mióta nálam van. :) Van egy pont az általam használt "philz touch" recoveryben, hogy "clean to install new rom", ami gyak. a full wipe. Szóval igen, full wipe aztán mehet fel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12113) asdf_ válasza KurtCobain (#12107) üzenetére


asdf_
veterán

Elvagyok a gyarival, de sose lehet tudni, mikor johet majd jol kesobb :) thx

(#12114) weinmaker


weinmaker
őstag

Én meg pár nap, és pár cm kiprőbálása után bisszatettem a hungobungo romot, és újra béke van. Nem fagy, nem írja, hogy nincs hely, minden műkódik, szóval nalam marad.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#12115) Aethelstone válasza jackbacsi87 (#12109) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ês mokee is van, kifogástalan.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12116) DaveHutt válasza jackbacsi87 (#12109) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szintén ezt csinálja nekem. Időzített bomba van ezekben a romokban? :P

(#12117) Upo válasza DaveHutt (#12116) üzenetére


Upo
addikt

Nekem is csinálja mostanában, de én azt hittem hogy az esés miatt, kb. 20 centit esett, nem látszik rajta semmi, és utána nem sokkal kezdte. Mikor beírtam ide, nem reagált senki hogy neki is, úgyhogy tegnap aláírtam 2 évet egy új telóért, ezek szerint nem kellett volna. :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12118) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Nagy ritkán nekem is szórakozik, úgy mint pl. nem tudom bekapcsolni a mobilnetet, vagy eldobja a simet, aztán visszajön, kéri a pint, beírom, erre megint eldobja. Olyankor egy modem zip flashelés meggyógyítja. De már úgy kb 2 hónaja nem volt ilyen.
És még a régi sima CM12-es korszakban egyáltalán nem volt. Talán május-június körül kezdte el.

Egyébként most a 12.08-as Mokee van fent, meglepően stabil. Régebben az AMSUser féle CM12.1 jobb volt, mára változott a helyzet. Nincs benne a proximity-s képernyő feloldós bug. Meg nem felejti el azt a beállítást sem, hogy kérdezze miről akarok telefonálni. (Most 1 sim + SIP van.) Meg ilyen apróságok.

Mmm'kay?

(#12119) Aethelstone válasza KurtCobain (#12118) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem is mokee van, tökéletes.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12120) DaveHutt válasza Upo (#12117) üzenetére


DaveHutt
őstag

Legalább annak nem lesz foltos a kijelzője. ;)

Edit: mokee miben más, mint egy hagyományos CM12.1?

[ Szerkesztve ]

(#12121) KurtCobain válasza DaveHutt (#12120) üzenetére


KurtCobain
őstag

Néhány plusz funkció van benne. Viszont nincs Additional settings a beállításokban. Próbáltam portolni bele, de nem jött össze.

Mmm'kay?

(#12122) Aethelstone válasza DaveHutt (#12120) üzenetére


Aethelstone
addikt

Gyárilag van benne kínai billentyűzet is, de root explorerrel ki lehet gyakni. Ezen kívül kb. ugyanaz.

Több, mint 6 órás kijelzőidőt is el lehet vele érni.

Jah, ota van benne, szóval nem kell kézzel bohóckodni és hetente jön frissítés.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12123) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Szűk 24 órán belül a névjegyzék megint eltűnt, ez már a 11.20-as verzió.:(:(
Mokee lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

(#12124) Aethelstone válasza jackbacsi87 (#12123) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó döntés lenne. Én folyamatosan próbálgatom a CM12.1 verziókat, de mindig visszamegyek mokee-ra.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12125) CPT.Pirk válasza jackbacsi87 (#12123) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megint? Melyik másik csinálta még? Most a 11.05 van nálam, annak nincs ilyen baja, de akkor a 11.20-at biztos kihagyom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12126) Upo válasza CPT.Pirk (#12125) üzenetére


Upo
addikt

Nekem 1120 van fent amióta kijött. Ezzel se, de régebbi romokkal se tűntek el soha a névjegyek, csak a térerőt dobja le kb. hetente 1-szer. A szeptember eleji óta minden verzió volt fent.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12127) CPT.Pirk válasza Upo (#12126) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mondjuk gondolom te is google címtárat használsz, és nem csak a simkártyát mint névjegyzéket.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12128) roti86 válasza Upo (#12126) üzenetére


roti86
őstag

Nekem 09.30 van, de se térerő eldobálás, se névjegyek eltűnése (google címtár).

Ja és én még a fehér foltot sem találom ami állítólag típushiba :)

(#12129) CPT.Pirk válasza roti86 (#12128) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az enyémen sincs fehér folt, pedig már fél éve nálam van és használom is sokat. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12130) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Belakott rendszerrel partícionált már valaki telót?
Ha lehet nem gyalulnám le az egész telefont csak 2 GB-ot adnék a Systemnek.

(#12131) asdf_ válasza n@p@lm (#12130) üzenetére


asdf_
veterán

Hahh, nalam is epp ma merult fel, hogy csak kenytelen leszek atparticionalni (felraktam egy MS Wordot, csekely 200 mega), pedig ugye a kifingott elozo telefonom miatt (mely tippre valami filesystem nyuggel doglotte el magat, en csak a vegso kenetet adtam fel utolag a sajat barkacsolassal) keves dolognal fosok jobban, mint ettol az atparticionalastol, marhara nem akarnek egy harmadik ugyanilyet venni, ha valami b+ tortenik :) De mar csak 350 mega a szabad helyem (a Word uninstallja utan), es mar igy is a nagyobb programok update-jet cache torlessel kezdem.

A leiras amugy CWM mentest meg factory reseteket ir, szoval megy az belakott teloval is, csak vissza kell tolni a mentest.

(#12132) jackbacsi87 válasza CPT.Pirk (#12125) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

9.30 at váltottam le. A térerő dobálás most úgy néz ki megszűnt, de egyszer már elszállt a névjegyzék.
Kijelzőm ia foltos de azzal együtt tudok élni. Nincs olyan teló, amire megérné cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#12133) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni a problémámra!
Sajna kijelző betört..kijelző megjött, ma összeraktam..viszont az átkozott proxy szenzor folyamatosan 60% körül jelez :( Ott van a kis gumi, ami a szenzor előtt van, de nem jó..a kalibrálás sem segít, mert azt írja, hogy túl erős a jel..ha szétszedem és kézzel tolom közelebb a panelt, akkor faja minden..
Mi lehet a hiba?

Köszi!
üdv

Janaboy

(#12134) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

mokee 15.12.08-at feldobtam, egy dolog hiányzik, az sd felcserélés. azt hogy lehet megoldani?kernel csere?

(#12135) Aethelstone


Aethelstone
addikt

12.08-as mokee. Szerintem szép teljesítmény.
Gyakorlatilag wifi-s internetezés. És még van 32%.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12136) KurtCobain válasza jackbacsi87 (#12134) üzenetére


KurtCobain
őstag

Először is, root-ot bekapcsolod, majd letöltöd a terminál emulátort, beírod hogy: su
Ekkor root jogot fog kérni, utána beírod ezt:
setprop persist.storages.planned_swap 1

Utána újraindítás, és felcseréli.

(#12135) Aethelstone:
Az szép. :Y
Milyen governor van beállítva? Vagy minden alap?
Nekem ilyen 5.5 ó volt eddig a max, átlag 4:45-5ó.

Mmm'kay?

(#12137) Aethelstone válasza KurtCobain (#12136) üzenetére


Aethelstone
addikt

Kiegyensúlyozott. Ahogy látom. Alapon van minden.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12138) Viktor0610 válasza Aethelstone (#12137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha ez a képernyőkép összetartozik az előző hozzászólásodban lévő kijelzőidőt mutató képernyőképpel, akkor felejtsd el ezt a jó kijelzőidőt.
Ahogy látom, nem töltötted fel fullra a készüléket, így nem is nullázza a kijelzőidőt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#12139) Aethelstone válasza Viktor0610 (#12138) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nah látod, ez simán lehetséges :(

Akkor visszaszívtam az összes diadalmas, győzelmi jelentést és köszönöm a helyesbítést.

Mindenesetre mérek még egyet, mert az 5 óra ettől függetlenül meg szokott lenni.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12140) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok
Tudnatok abban segiteni hogy Resurrection Remix CM12.1 (5.1 Android) alatt hogy lehwt lecserelni a csengohangot? Hiaba allitom at a beallitasokban, be van ragadva egy csengohang

Koszi elore is!

(#12141) roti86 válasza Aethelstone (#12135) üzenetére


roti86
őstag

Mokee tud duplakoppos ébresztést és altatást?

(#12142) Aethelstone válasza roti86 (#12141) üzenetére


Aethelstone
addikt

Igen. Duplakopp az értesítési sávon altat, dupla az alvó képernyőn ébreszt. Most próbáltam ki :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12143) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Ha CWM-el mentést csinálok az sd kártyára (32 GB-os), akkor azon hova teszi és milyen néven a mentést?

(#12144) n@p@lm válasza n@p@lm (#12143) üzenetére


n@p@lm
őstag

Megvan!

(#12145) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Miért futhatok hibára a 2. lépéskor?

(#12146) n@p@lm válasza n@p@lm (#12145) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szóval megcsináltam hogy a 4 GB-ot lecsökkentettem 2 GB-ra (létrejött az Unallocated), majd a Local Disk-et (ami ugye a System) szerettem volna megnövelni ahogyan a leírásban is szerepel, de a végén kidobja ezt a hibaüzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#12147) wjoe válasza n@p@lm (#12145) üzenetére


wjoe
tag

#10196
Nálam is volt ez a hibaüzenet. Én úgy jutottam túl rajta, hogy custom recovery-ből (már nem emléxem, hogy CWM-ből vagy TWRP-ből) megformáztam a system partíciót.

(#12148) n@p@lm válasza wjoe (#12147) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szia!
Utána viszont nem lesz rendszerem, jól gondolom?
Ha csináltam CWM mentést simán vissza tudom majd tenni?

(#12149) poffsoft válasza n@p@lm (#12148) üzenetére


poffsoft
addikt

igen, elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#12150) 426os válasza Jim74 (#12096) üzenetére


426os
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.