Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) trouble válasza KurtCobain (#12542) üzenetére


trouble
senior tag

Nem sikerült a frissítés vmi. hibáz jelez azt csá!
Kíváncsi vagyok neked vajon sikerül-e ?

(#12552) poffsoft válasza FoxPuppy (#12548) üzenetére


poffsoft
addikt

Köszi, ez nagy jótétemény volt!

:R

[ Szerkesztve ]

(#12553) KurtCobain válasza trouble (#12551) üzenetére


KurtCobain
őstag

Milyen recovery? Amikor először válaszoltam erre, akkor írtam, hogy nekem TWRP-vel nem ment, de PhilZ-zel igen.
Én még nem jutottam el odáig, hogy tudjak ezzel foglalkozni.

Mmm'kay?

(#12554) trouble válasza KurtCobain (#12553) üzenetére


trouble
senior tag

Philz, kétszer is megpróbáltam, futtat egy darabig majd beadja a hanyatt döntött droidot egy piros felkiáltó jelel.
És hogy meghiúsult a telepítés(gondolom), nem tudok angolul!
Aztán hosszasan konfigurálja a 120 file-t majd feláll, ennyi történt !

(#12555) KurtCobain válasza trouble (#12554) üzenetére


KurtCobain
őstag

Biztos jó verziót töltöttél le?

Azért optimalizál, mert újraépíti a dalvik cache-t.

Szerk.: volt valami mókolás a systemen? Például SuperSU zip flashelés, vagy hasonló?

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#12556) trouble válasza KurtCobain (#12555) üzenetére


trouble
senior tag

Egészen biztos
Systemben csak a hang értékeket vettem lejjebb, más nem !

[ Szerkesztve ]

(#12557) KurtCobain válasza trouble (#12556) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nekem sikerült a frissítés.

Mmm'kay?

(#12558) llll válasza wwenigma (#12547) üzenetére


llll
senior tag

úgy tűnik sikerült (megint felül kellett múlnom hozzá önmagamat, de ezzel is meg vagyok:) ), köszönet a paragon progiért

(most pedig várom, hogy meggyógyuljon a vibráló kijelző...)

Soha többet DPD!

(#12559) llll


llll
senior tag

...kijelző is rendben, de most meg nincs root
(ezen a 160215-ös mokee-n eddig sem volt, most szeretnék)
a fejlesztői lehetőségekben a rendszergazda hozzáférés alkalmazások és adb számára engedélyezve, a philz-ből is megpróbáltam telepíteni a root-supersu-v2.01.zip-et, de így sincs
vki szánjon már meg - remélhetőleg utoljára:)

Soha többet DPD!

(#12560) trouble válasza KurtCobain (#12557) üzenetére


trouble
senior tag

Próbáltam 2x mindkét sd-ről, de ugyanazokkal a jelenségekkel meghiúsult.
Gondolom valami gebasz van a rendszerbe, de, hogy mi !?
Úgyis tamáskodtam, így marad azt kész :))
Esetleg ha van kedved majd megírhatnád a különbségeket, mi változott stb. !?

(#12561) Telda válasza FoxPuppy (#12548) üzenetére


Telda
addikt

Tegnap még fel is raktam, eddig úgy tűnik minden rendben van vele.
Viszont lenne egy számomra zavaró "probléma", ha be van kapcsolva az aku % jelzés, akkor töltés közben az aku ikon mellé is kiteszi feketében a százalékot. Ez a prodooman féle blissben javítva volt.

(#12562) Upo


Upo
addikt

Tegnap ez a 0215 mokee kétszer is eldobta a mobilhálózatot, repülő mód ki-be nem használt, újra kellett indítani. Mindkét alkalommal mikor észrevettem, a telefon is forró volt. Az előző verzióval semmi gond nem volt. Ma még esetleg kap egy esélyt, ha ma is megcsinálja, akkor repül.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12563) llll válasza llll (#12559) üzenetére


llll
senior tag

rom újratelepítése megoldotta
...és egyúttal el is kezdte eldobálni a hálózatot :W
(lehet összefüggés a rendszergazdai jogosultságok megadásával?
csak mert anélkül 2 napig egyszer sem dobta el)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12564) trouble válasza llll (#12563) üzenetére


trouble
senior tag

Végül, hogy lett root, érdekelne !

(#12565) llll válasza trouble (#12564) üzenetére


llll
senior tag

wipe-ok után újratelepítettem (ezt az utolsó) mokee romot és természetesen csak a fejlesztői lehetőségekben kell megadni a rendszergazdai hozzáférést
ennek a root-supersu-v2.01.zip-nek a telepítése valószínűleg csak bezavart fölöslegesen

Soha többet DPD!

(#12566) Upo válasza llll (#12565) üzenetére


Upo
addikt

Hát azzal nem is csoda hogy nem ment, inkább az hogy elindult utána. 5-ös androidhoz valami 2.3 2.4 körüli supersu kell minimum, nem is értem hogy minek kell ilyen régi vackokat eltárolgatni amikor ingyen tölthető az aktuális innen, ez a link mindig a friss verzióra dob.
Amúgy melyik leírásban volt hogy ez jó LP romra??

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12567) trouble válasza Upo (#12566) üzenetére


trouble
senior tag

Ha be van állítva a fejlesztő lehetőségekben a rendszergazdai jog, azért a superSu is kell ?
Már bocs a lámaságért :)

#12565 llll Köszi.

(#12568) llll válasza Upo (#12566) üzenetére


llll
senior tag

a leírások az amatőröknek valók
én viszont már olyan okos vagyok 3 napja, hogy most már a saját fejem után megyek :DDD
(és ezt a supersu-t találtam az összefoglalóban
gondoltam ha nincs su, akkor majd én telepítek...)

trouble (és mindenki más):
a saját érdeketekben ne engem kövessetek:)
(akkor inkább kövessétek a szent tököt
még azzal is jobban jártok)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12569) Upo válasza trouble (#12567) üzenetére


Upo
addikt

Nem KELL, de néhányan szeretnék jobban kontrollálni a root eléréseket, azok le tudják cserélni a beépítettet a supersu-ra. Több paraméter, beállítási lehetőség van benne, amire lehet hogy nincs is szükség, mindenki eldönti magának. Vannak olyan rendszerek, ahol nincs beépített root elérés, oda kell mindenképp a supersu (pl. gyári romok).

Szerk: a mit hogy csinálj dokumentumra gondolsz? Abban találtam hirtelen supersu 2.01-et, de ott is úgy írja, hogy 4.4_root mappából..., ez pedig nem 4.4...

Szerk2: Én már nem vagyok annyira amatőr, hogy figyelmen kívül hagyjam a leírásokat, sőt 1 leírás nem leírás, ha van 3-4 független leírás ami egybehangzó (nem egymás másolata), csak akkor állok neki egy ismeretlen rendszernek. Persze a heti 3-4 allwinneres, rockchipes, wondermedia-s tablet hez már nem kell leírás, de azokat is úgy kezdtem.
Persze szűz kéznek szerencséje van, de azért a mélyvizes topikok alapján ez nem 100% érvényű, találunk valami leírást ami nem is erről szól, fölteszek vele olyan dolgot ami nem erre való, és UTÁNA megyek a topikba siránkozni hogy nem indul a telefon vagy nincs térerő stb..., érdekes hogy előtte nem tudja megtalálni. :N

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12570) FoxPuppy válasza Telda (#12561) üzenetére


FoxPuppy
tag

Örülök ha valaki akkor használja is ! :)
Igen sajna ezt a kínaik ezek szerint nem javították, én is csak most láttam , ahogy írtad.

(#12571) llll


llll
senior tag

azt esetleg nem tudja vki, hogy a playstore-ban pontosan mit takar a 963-as hibakód?
megvettem a draw a stickman: epic c. játékot
a foxpuppy alatt minden további nélkül feltelepült (az akkor még csak 2gigás tárhelyre is) most pedig a letöltést jelző csík végigfut 100%-ig, de aztán kapok 1 olyan hibaüzenetet, hogy "az alkalmazást nem lehet letölteni...hibakód:963"

Soha többet DPD!

(#12572) Upo válasza llll (#12571) üzenetére


Upo
addikt

[link] :F

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12573) llll válasza Upo (#12572) üzenetére


llll
senior tag

a 3. lehetőséget nem tudom kipróbálni, mert a play áruháznál nincs olyan opció, hogy frissítések eltávolítása
(a gapps-arm-5.1-nano-20160215.zip-et telepítettem)
egyébként már kipróbáltam vagy 6-8 ötletet ami találtam, de egyik sem oldotta meg
mindegy, majd lesz vele vmi

Soha többet DPD!

(#12574) trouble


trouble
senior tag

Senki nem vett mostanában tokot ?

(#12575) tobias40 válasza trouble (#12574) üzenetére


tobias40
veterán

Egy alumínium hát és oldallap engem is érdekelne mert az aliról nem tudok már rendelni,nem találok olyat... :(
Hátulja olyan mintha üveg lenne.. :C

(#12576) Upo válasza tobias40 (#12575) üzenetére


Upo
addikt

Lehet hogy jelentkezik majd megint elégedetlen vásárló, többször kínáltak már itt eladásra, mert elég jól lecsökkenti a térerőket és a gps vételt. Lehet valaki felfigyel rá akinél van még a fiókba dobva.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12577) CPT.Pirk válasza Upo (#12576) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az iphone utánzat shenzen tokról van szó? Ha igen, akkor az a gps vételt gyengíti, a többit nem. Sim térerő és a wifi ugyanolyan vele, mint nélküle.
Amúgy egy hibája annak a toknak, hogy kb. fél év használat után kezdi elengedni az alu sáv az oldalán, azt vissza kell ragasztgatni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12578) tobias40 válasza Upo (#12576) üzenetére


tobias40
veterán

Én nem vettem észre térerő csökkenést ezzel a tokkal,nekem nagyon bejött és vennék is ha tudnék vhonnan! :C

CPT.Pirk: Jaja nekem is elengedte de nem foglakoztam vele,alig észre vehető..

[ Szerkesztve ]

(#12579) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

mokee rom-ot frissítettem legújabb verzióra. (20160215) azóta ha pihen az asztalon a teló, folyton kinyomja a wifit. wifi beállításokkban a "tartsa bekapcsolva a wifit alvó üzemmódban" mindig-en van, szóval nem ez a gond. van esetleg más ötletetek, vagy másnál hasonló hiba?

(#12580) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most végre felraktam az aktuális mokee-t, megvan az új SD kártyám. ExFat-ra formáztam, így elsőre 128k-s blokk mérettel, 32GB-nál ez az alapértelmezett, meglátjuk jó döntés volt-e, eddig elég gyors a cucc. Bár ez lehet mindegy, mert egy U3-as sd kártyát vettem, az meg nem kicsit gyors.

Meg lehet cserélni benne a két SD kártyát úgy, mint CM romok alatt?

tobias40: nekem is úgy kezdte, de aztán beakadt a nadrágzsebbe és elhajlott.

jackbacsi87: most raktam frissen, nem dobja el a wifit készenlétben.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12581) wwenigma válasza CPT.Pirk (#12580) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A teló slotja nem tudja az U1/U3-at kezelni. ;] Asszem ez vonatkozik rá, az eszkoznek is tamogatnia kell viszont olyan szempontbol jobb hogy talan a kis fileokkal jobban bánik. A 64G-s Qumox kártyámra 27Mbyte/sec körül mér irasban.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12582) CPT.Pirk válasza wwenigma (#12581) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Volt itt valami program az sd kártya sebességének mérésére, csak nem emlékszem a nevére.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12583) CPT.Pirk válasza wwenigma (#12581) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A1 SD benchmark...

Na most megnéztem, a belső "sd kártya" ezt tudja:
25.74MB/s olvasás és 4.28MB/s írás
A sandisk extree U3-as pedig
41.03MB/s olvasást és 25.1MB/s írást tud.

Kíváncsiságból nyomtam Antut is, ha már méricskélős délután van... :D
16633 pont, a részösszegek pedig:
153, 6553, 5925, 4002

(mindezek 2016 0215-ös mokee alatt születtek)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12584) llll


llll
senior tag

ezzel az utolsó mokee-val sajna gyaxilag az összes kicsit is komolyabb játék letöltésénél 963-as hibaüzenetet kapok
(pedig a 2 giga romból már 5-öt csináltam)

Soha többet DPD!

(#12585) aytukabozs válasza llll (#12584) üzenetére


aytukabozs
addikt

szia
(hú de rég jártam itt)
nekem 1105ös amsuser CM12.1 van fent, és kb 1 hete elkezdte nekem is ezt csinálni, szóval nem mokee sajátosság.
Ezek szerint nem találtál még megoldást... :(

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#12586) llll válasza aytukabozs (#12585) üzenetére


llll
senior tag

nem
(de én igazából kevés is vagyok hozzá:) )
sőt legutóbb már a cm security sem tudott frissülni
nem történik semmi a "frissítés"-re kattintva
(a play store adatait és gyorsítótárát is töröltem)
mindenesetre teszek 1 próbát a gyári romokkal is
tulképpen már csak azok nem voltak fent a telón tartósabban

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12587) CPT.Pirk válasza llll (#12584) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, frissen felrakott mokee-n is ez van. Egyik google-ös megoldás se segített.

Amúgy mokee alatt meg lehet cserélni az SD kártyákat, hogy a valódi SD kártya legyen a sorban az első?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12588) llll válasza CPT.Pirk (#12587) üzenetére


llll
senior tag

hát erre speciel még nem volt szükségem, úgyhogy majd vmi nálam okosabb tudja megmondani...

Soha többet DPD!

(#12589) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#12587) üzenetére


KurtCobain
őstag

[link]
Restart kell utána.

Mmm'kay?

(#12590) peestike válasza llll (#12586) üzenetére


peestike
senior tag

szerintem Neked egy cm11 lenne jó! :K
mindegy, hogy mokee, sima, pac, mind tuti jó.
ott meg lehet fordítani a kártyákat is, ezzel nincs probléma.
meg ezek a kernelek legalább viszik a 64 gb exfat fájlrendszert is.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#12591) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#12589) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Próbáltam kétszer, de nem csinálja meg.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12592) llll válasza peestike (#12590) üzenetére


llll
senior tag

hát...most egyelőre ott tartok, hogy felment a gyári 1.12 az összefoglalóból, de ugyanabból a csomagból se a gapps, se a magyarítás, se a super su nem akar települni
azt kapom, hogy
E: failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
installation aborted
először erre adjon már vki vmi ötletet

aztán megnézném azt is amit te ajánlasz
mi számít cm11-esnek?
szted melyik a "tuti"?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12593) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#12591) üzenetére


KurtCobain
őstag

Próbáld másik terminál emuval. Volt amelyikkel nekem se ment.

(#12592) llll:
Gyári recovery alól próbálod? Csak mert ezekhez custom kell.

Mmm'kay?

(#12594) llll válasza KurtCobain (#12593) üzenetére


llll
senior tag

gyári recovery alól, igen
de ezexerint a magyarítás miatt már ez sem gyári romnak számít?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12595) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#12593) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megnéztem még kettőt, de egyiknek se ment. Lehet visszarakom az utolsó CM-et, abban ez jól ment, csak az SD-re rakott progikat kellett a frissülésük után visszatenni az SD-re.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12596) llll válasza llll (#12594) üzenetére


llll
senior tag

...na akkor a magamfajta analfabéták kedvéért:
-a magyar nyelvűnek mondott 1.12-es gyári rom a gyári recoveryből hajlandó települni
-a gapps, supersu és a magyarító zip fájl pedig vmelyik custom recoveryből
-...és mindezek után is baszik magyar nyelvű lenni :W

...úgyhogy ez a telefon nem nekem való
ennyit még egyikkel sem küzdöttem
érdekel vkit egy harmincasért?
(én meg nézek vmi qualcomm procist, amiben GYÁRILAG van magyar nyelv oszt csókoltatom a zte corporationt)

Soha többet DPD!

(#12597) wwenigma válasza llll (#12596) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ki mondta hogy az magyar?

Nincs, csak az 1sim-es ROM, viszont a nagyreszt magyarithato a Morelocale progival.

Utolsó gyári az 1.19.

Miben zavar az angol? Mi az ami miatt azt a 15 angol szót sem vagy hajlandó megismerni?

Nem kuzdeni kell, a gyárit feltenni, belsó particiot megnövelni aztán használni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12598) peestike válasza llll (#12592) üzenetére


peestike
senior tag

szerintem mindegy melyiket raknád fel, cm11 az a 4.4.4, nekem ez megy gyakorlatilag 2014.12 hó óta kisebb kihagyásokkal. (csak a frissebb romokat próbálgattam közben hátha)
én sem vagyok egy android mágus, de a leírások jók, azok alapján mindent meg lehet csinálni. 2, max 3 óra alatt össze lehet hozni a telefont, aztán már csak mentegetni kell. ha valami nem jön be, akkor lehet a mentésből visszatenni azt a romot, ami stabil volt.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#12599) llll válasza wwenigma (#12597) üzenetére


llll
senior tag

az összefoglaló mondta:

"Letölthető ROM flash csomagok:

"Gyári", Official romok:

Official 1.12 « ajánlott rom - HU/EN/CN"

és a leöltött csomagban is ott van a "V9180_H112_magyaritas.zip" fájl

semmi problémám az angol menüvel, de a kislányom is használná néha az én telómat is, illetve eladásnál is volt már ez probléma, hogy a magyar nyelv hiánya riasztotta el a vevőt
és egyáltalán
lehet hogy én vagyok elkényeztetve, de ma már igenis elvárnám 1 kínai telótól is, hogy tudjon magyarul is
de mindegy, én is erre jutottam, hogy megy rá az utolsó gyári rom és kész
(és reménykedek hogy az se a hálózatot nem fogja eldobálni, se a play-es alkalmazások telepítése nem jelent majd neki gondot...)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#12600) wwenigma válasza llll (#12599) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az egy kulso link, nem az összefoglaló mondta. Nyelvet megtanulni meg nem art kis korban, kesobb nagy hasznát fogja venni. Igazabol fokepernyon van minden app, nem is nagyon kell olvasni a beallitasokban meg ne turkáljon. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.