Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Hosszú évek után sikerült úgy leejtsem, borító néllül a telefont hogy megdöglött a kijelző : (

Fent a hangszóró job oldalától indul néhány repedés a hang álltó gomb aljáig. A fólián át nem is érezhető a repedés, de a kijelző nem működik. Ha kicsit keresztbe feszítem a telefont a tetején még érintkezik valami, de ott sem fogad el parancsot.

Ez kb kuka? Még annyit sem lehetne vele csinálni, hogy legalább telefonálásra alkalmas legyen?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13502) Ropman válasza trialboj (#13501) üzenetére


Ropman
tag

Én mintha olvastam volna itt olyan emberekről akik kijelzőt csereltek, illetve vannak itt olyanok is akiknek az alaplapjuk hibás asszem, de lehet azt masik fórumban olvastam, azoknak meg egy kijelző törött mobilt is el lehet passzolni.

By Luke SkyRopman :]

(#13503) trialboj válasza trialboj (#13501) üzenetére


trialboj
őstag

Ez kb hihetetlen, ha jól látom pont itt csatlakozik a kijelző a telefonhoz, ahol nekem a repedés kezdődik. [link]

Tele a net, olyan telefonokkal amelyek betört képernyővel is működnek, nekem meg sikerül pont úgy megtörnöm, hogy még elemlámpánk se lehessen használni.

Éreztem hogy ez egy szar nap lesz, mikor a boltban 3x váltottam sort, és mind3x az előttel lévőt szolgálták ki hamarabb.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13504) CPT.Pirk válasza trialboj (#13503) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszonylag könnyen cserélhető a kijelző, de amikor kiveszed a régit, akkor vigyázz a bekapcsoló és a hangerő gombokra (mikor a kék hátlapi keretet feszegeted le a patentjaival), mert könnyen el tudnak törni az a vékony flexi nyákok amire építették őket, onnan meg szívás van mert vagy megforrasztod (ha van hozzá precíz cuccod és gyakorlatod), vagy abból is mehet egy rendelés és a csere beforrasztása...

Ezen felül a dupla koppos ébresztés valszeg nem fog működni a csere kijelzővel, azt a funkciót le kell kapcsolni majd a romban, mert meghülyül vele a teló.

Amíg meg nem jön meg a cserekijelző, egy otg kábelen keresztül dughatsz rá egeret és legalább valamit tudsz vele csinálni.

*szerk: arra figyelj, hogy kétoldalas ragasztót is adjanak a kijelzőhöz, mert az nem minden kínai csomagnak a része valamilyen érthetetlen okból.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13505) Ropman válasza CPT.Pirk (#13504) üzenetére


Ropman
tag

CPT.Pirk esetleg az én problémámra nincs valami javaslatod ?

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13506) CPT.Pirk válasza Ropman (#13505) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Olvastam amiket írtál, de igazából nem vágom mi történt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13507) Ropman válasza CPT.Pirk (#13506) üzenetére


Ropman
tag

Nagy kár... Nekem ötletem sincs mit csinaljak, ami tuti hogy van meg remény, ha van fastboot gondolom ( mert legalább recoverybe be tudok lépni )

Mondjuk nem tudom mit tehetnék:/ szóval várakozók tovabb.

By Luke SkyRopman :]

(#13508) poffsoft válasza Ropman (#13507) üzenetére


poffsoft
addikt

Esetleg próbálnám másik rom installjával, vagy gyári rom felflashelésével is.

[ Szerkesztve ]

(#13509) Ropman válasza poffsoft (#13508) üzenetére


Ropman
tag

Foxpuppy volt rajta anno, még mikor Laza-tól megvettem.. azt simán vissza tudom pattintani egy nagyon hasonló műveletsorral ?

mármint van valami extra amire figyelnem kellene, ha telepíteni próbálom a "Official 1.15 Foxpuppy HUN mod"-t, amit innen szedek le.

igazából onnan leszedtem egy "115-foxpuppy-hun-mod.exe"-t ami 700 MB kb. illetve volt ott egy link bt driverre.

mi kell még nekem,s hogy kell azt az exe-t használni ? :D

*szerk: Bár ha tudsz ajánlani valamit, amit inkább próbáljak azt is szívesen fogadom.. :) ( fastboot-tal a philZ touch-ig eljutok, a wipe-okat elvileg tudom miket kell kiadni.. bár ki tudja :) )

Szóval bármi plusz infó jól jön.. köszi :)

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13510) Ropman válasza Ropman (#13509) üzenetére


Ropman
tag

ok közben látom, az exe egy önkitömörítő és benne van a rom, meg pár extra meg maga a flash-elő, bootoló cucc...

így már csak az a kérdésem, hogy mokkee után simán telepíthetem vissza a FoxPuppy-t ? mondjuk CWM-mel, azzal még úgyse csináltam.

By Luke SkyRopman :]

(#13511) aytukabozs válasza Ropman (#13510) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nohát, szép lassan kikoptak az 'alapító atyák' a topicból, így be kell érd velem :DDD

Kezdem azzal hogy nekem mindig is wwenigma írásai jelentették az alapot, így pl. LAZA szkriptjét sem használtam soha, talán 1* ránéztem miaz és hogy működik.

Előbbinek itt a kis V5-ös kincsesbányája, én mindig ehez nyúltam vissza ha kellett valami.

Az elején mikor indult a topic egyfajta szentírás volt hogy gyári romot gyári recoval, customot cutommal.
De ezt nyugodtan továbbgondolhatjuk úgy hogy minden romot csak az eredeti írásban használttal, abból nem lehet baj...

Amit az előzőekben írtam azzal nem flashelted fel a recoveryt, csak bebootoltál próbából, azért van hogy továbbra sem tudsz csak fastboot menübe lépni, hisz nincs működő rom a gépeden a reco partícióhoz meg nem nyúltunk.

ahoz egy kicsit más parancssor kell
fastboot -i 0x19d2 flash recovery <recovery neve>.img

De szerintem amíg nincs egy működő reco-rom kombód addig felesleges felflashelni, ez csak az én véleményem, más meg ragaszkodna a flasheléshez.

Szóval, hajrá, válogass, és próbálkozz. Én lehet hogy most egy gyári rommal-recoval próbálkoznék :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13512) Ropman válasza aytukabozs (#13511) üzenetére


Ropman
tag

Nagyon szépen köszönöm hogy segíteni próbálsz!

2 problémába ütköztem:
1. a Mega-s oldal azt mondta túl léptem a limitem.. gondolom ma már letöltöttem onnan 1-2 G-át .. vagy nem tudom hogy számolja..

2. amit linkeltél kincsesbánya hát az nagyon sok romot tartalmaz.. így nem nagyon tudnék választani .. :)

[ arra gondoltam, hogy megpróbálom most még foxpuppy-t CWM -el feldobni.. azt meglátom tovább jut-e mint philZ touch ] ha nem megy.. akkor kérnék valami romot.. :) meg hogy melyik recoveryvel rakjam.. :)

szerk:
jaja, nincs módosítva rajta a recovery, csak boot-oltam őket.

A gyárit még soha nem használtam.. attól azért félek, mert valahol írtak télásítást is.. ezért hmm szóval félek :D igazából kicsit a foxpuppytól is.. de csak nem rontom el ennél jobban.

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13513) Ropman válasza Ropman (#13512) üzenetére


Ropman
tag

na ez lehet hogy most ment.. mindjárt reboot-olom.. kíváncsi vagyok sikerült-e vagy végül tégla lesz belőle.. :D

*szerk:. Határozottan lassan indult, de most sokkal tovább jutott.. talán most jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13514) poffsoft válasza Ropman (#13513) üzenetére


poffsoft
addikt

Nos?
Amúgy én blisspop 3.9-nél megálltam.
Ha mindent leírás szerint csinálsz, nem lehet baj a custom reco-val.
És sokkal kényelmesebb, mint "csak" bebootolni, ha kell...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#13515) Ropman válasza poffsoft (#13514) üzenetére


Ropman
tag

hát nem tudom... marhára lassú... valami nagyon nem stimmel.. félek picit hogy nem jó helyről dolgozik.. [ félek hogy a külső sd-t lassabban éri el mint a belsőt, s mintha az install alatt láttam volna hogy a külsőre is telepített ezt azt... ]

amúgy a kezdő beállításokon nem jutottam túl... FC-zet... :/ amikor az időt akartam megadni neki, amit amúgy is majd wifiről kellene beállítania.. [ valami tuti nem koser.. ]

az a blisspop az milyen rom ? ( gondolom custom ) azt is CWM-ből ildomos felrakni ? esetleg tudsz rá nem MEGA-s linket adni [ mert szerintem ezt újra kell majd megint dobnom ... :/ ]

*szerk:
semmi wifit nem talál, amikor bekapcsolom mintha nem is keresne.. furi.. :/

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13516) Ropman


Ropman
tag

tényleg a CWM alol szerintetek szabad Mokee-t megpróbálni felrakni.. ? mert erősen gondolkodom rajta, hogy megpróbálom azzal is.

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13517) poffsoft válasza Ropman (#13515) üzenetére


poffsoft
addikt

Én azért gondolkodnék valami "gyári állapot" előállításán,
valamilyen eredeti rom felflashelésével.

Igen, blisspop egy custom, mokee hasonmás.
Linket gondolom gugli talál, telóról macerás lenne most.

Más tippem sajna nincs.

[ Szerkesztve ]

(#13518) Ropman válasza poffsoft (#13517) üzenetére


Ropman
tag

keresem a blisspop-ot eddig még nem találtam meg :)

*szerk:
a cwm a mokee-t is feldobta... mindjárt tesztelem, csak még gapps megy fel.

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13519) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv mindenkinek! Már 3-adjara csinálja a CPT.Pirk féle utolsó rom , hogy dobja a simet, és újra meg kell adni a PIN kódot. 5lete vkinek?😵

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#13520) Ropman


Ropman
tag

Tegnap feldobtam a mokee-t sajnos se wifi, se bluetooth, se sim-et nem talal a telefon, ezen kivül faszan megy ;)

Valami javaslat ?

( kezdem úgy érezni, hogy minden lehetséges problémát egyben letudok most ezzel a mobillal )

By Luke SkyRopman :]

(#13521) aytukabozs válasza Ropman (#13520) üzenetére


aytukabozs
addikt

De a telefon adatainál imei meg mac számok rendben?

A tegnapi mega accról ma már biztos tudsz leszedni, sztem onnan az utolsó gyári romot+recot próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13522) Ropman válasza aytukabozs (#13521) üzenetére


Ropman
tag

Igazabol tegnap este ugy döntöttem hogy felrerakom most 1,5 hetre a dolgot, mert 10 nap mulva allamvizsga s megprobalom meg menteni ami mentheto, annyit tanulni amennyit csak tudok addig... Utana majd visszatérek a problémára.

Köszönöm a segitsegeket!

By Luke SkyRopman :]

(#13523) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok!

Raktam egy SD kártyát a "gépbe", és az volna a kérdésem, hogy hogyan lehet rávenni, hogy az alkalmazásokat oda telepítse? Próbáltam alapértelmezettként beállítani storage-nak az SD kártyát, de az sem hozta meg a gyümölcsét. Továbbra is nyögi, hogy nincs hely, s csak annyit hoz be, hogy töröljek valamit. :F :R

(#13524) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Sziasztok. 3 héttel ezelőtt felraktam a telóre az itt sokat emlegetett Romot, amelyiket a fórumtárs "készített". Félreértés ne essék, nem akarok senkit megsérteni, értékelem a belé ölt munkát, de az én telómon kb. használhatatlan volt. Opera állandóan befagyott, a teló rinyált a kevés RAM miatt, és semmit nem tudtam kilőni, gyáris launcher alatt újraindítás után eltűntek az ikonok, a rom összekeverte a külső és belső SD-t, és nem tudtam normálisan SD-re telepíteni az alkalmazásokat. Az utolsó 2-3 napban pedig random lefagyott, csak hard reset segített. A rendszer sebessége érezhetően lassú volt.
Szóval ment fel a gyári 1.19
Aki nulláról akar ROM-ot telepíteni, annak ajánlom, hogy Philz Rocovery Format részénél menjen végig az összesen (system, data, cache, int sd, ext sd), majd gyári recoveryvel tegye fel valamelyik gyári romot.
Amúgy kérdés: valaki próbálta már a prodoom féle touch kernel fixet az 1.19-es gyári romon? Tudom, hogy 1.16-ig még jó, de már annyit szenvedtem a telóval az elmúlt hónapban, hogy nincs kedvem elbarmolni. De a gyári 1.19 alatt a touch érzékelő borzalmas.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#13525) CPT.Pirk válasza tfalcon96 (#13524) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Semmi gond ezzel, de nyugodtan nevesíthetsz, nem sértődök meg. :N

A leírtak alapján szerintem az SD kártyáddal történt valami és ha voltak oda már átrakva progik, csengőhang, stb. na az okozhatta a problémákat. Azért gondolok erre, mert ilyen gondokat eddig csak te írtál, pedig mostanra már sokan használják, használjuk.

Nekem voltak olyan SD kártyáim, amik úgy néztek ki mintha jók lennének, de ha egy adott területre akartál írni pl. új cuccok felmásolásával akkor megborult a fájlrendszer rajtuk. Emiatt anno mikor meglett ez a teló akkor beszereztem normális, márkás SD kártyát, azzal semmi gondom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13526) aytukabozs válasza tfalcon96 (#13524) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ott valami félre lehetett csúszva, nekem pl. aki csak a gyári fejlesztés leállta után kezdtem custom romokat feltenni, 115-ig voltak kb. touch problémáim, aztán megszűntek.
értsd, onnann a 119-ig konstans jó volt...

(#13522) Ropman
Nagy kalappal!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13527) trialboj válasza trialboj (#13501) üzenetére


trialboj
őstag

Holnap elviszem a szervizbe megmutatni a meghalt érintőképernyőt. Ha nem tudják javítani de átvennék, akkor kb mi lehet érte reális ár. Minden ok vele csak az érintés nem működik.

Illetve hogy lehet csak a 3 fizikai gombbal resetelni, hogy ne maradjon meg rajta az elmentett jelszóm sehova pl.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13528) CPT.Pirk válasza trialboj (#13527) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Javítani nem lehet, cserélni kell egyben a kijelzőt. Azt rendelni ők is csak Kínából fognak tudni, de a csere nem túl bonyolult folyamat, meg tudod csinálni magadnak is, úgy megspórolsz némi pénzt.

Ha mégis szervizben akarod, akkor azt tudod csinálni hogyha olyan recovery van a telefonon ami tudja ezt akkor onnan tudod wipe-olni az egész romot, ha nem, akkor rádugsz egy egeret egy otg kábellel és a romban a beállításokban megcsinálod a wipe-ot.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13529) Graphics válasza trialboj (#13527) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5 ezer forintért vettem hozzá kijelzőt, én nem fogtam neki, de ismerős 15 perc alatt kicserélte, de lehet sokat is mondok.

Én nem vinném szervizbe, még avatatlan kezek alatt is youtube segítségével nem sok idő.

[ Szerkesztve ]

-

(#13530) Ropman válasza aytukabozs (#13526) üzenetére


Ropman
tag

Köszi :)

By Luke SkyRopman :]

(#13531) Ropman válasza aytukabozs (#13521) üzenetére


Ropman
tag

csak nem hagyott nyugodni a dolog, s most gyorsan összeraktam megint a telot, s bekapcsoltam ( kis fölös 5p-ben ) s kifotoztam.. a Mokee nem lát IMEI infot s hát pár másik infót sem.. :/

ezek szerint ha ezeket nem mentetem el anno.. akkor most buktam a telefonálás lehetőségét ? illetve úgy adhoc a telefon funkciókat / wifi / bluetooth ( kommunikációs képességeket.. :/ )

kieg: a wifi mac-jét tudom kivételesen, mert a cégnél a wifit mac cím alapján szűrték, így az az infóm még megvan, de a többi.. ejj...

By Luke SkyRopman :]

(#13532) aytukabozs válasza Ropman (#13531) üzenetére


aytukabozs
addikt

az imeiket is tudod :D
feltételezem ott lesznek az akksi alatt.
Na szerintem sipirc tanulni, aztán államvizsga után szeretettel vár a mélyvíz :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13533) poffsoft válasza aytukabozs (#13532) üzenetére


poffsoft
addikt

Valaki mintha az elsők közt említette volna az imei kérdést.
Legalább tisztázódott. :-)

[ Szerkesztve ]

(#13534) wwenigma válasza Ropman (#13531) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gyári reco, gyári rom (nem magyaritott, mokolt, gyári)felrakasa után elő fog jönni valszeg. Egy próba erejéig csináld meg.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13535) aytukabozs válasza wwenigma (#13534) üzenetére


aytukabozs
addikt

wooow, ki kukkantott be.
pont tegnap gondolkodtam melyik topic lehet mostanában a 'fő helyed' :)

ezt a gyári reco gyári rom kombót most fogja vagy 3* olvasni, (legalábbis illett volna, mert le volt írva a tippek közt) de eddig nem volt foganatja. reméljük majd moat kipróbálja.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13536) Ropman válasza aytukabozs (#13532) üzenetére


Ropman
tag

Megneztem az akksi alatt sajnos csak 1 IMEI van csak, pedig ez ket sim-es mobilka.. :/
( koszonom a linket, allamvizsga utan neki esem s atolvasom :) )

#wwenigma: azt mondod gyari rom felrakasa utan az IMEI meg a tobbi hardware-es cim visszajohet ?

Olvastam a gyari reco gyari rom combot :) csak azert nem probaltam meg meg, mert parom a magyart preferalta volna ( s igy kihagytam a szorasbol :) )

By Luke SkyRopman :]

(#13537) Upo válasza Ropman (#13536) üzenetére


Upo
addikt

Pedig érdemes, mert ha a gyári rom helyrerázta a konfigurációt akkor utána már lehet főzött romot telepíteni, jó lesz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13538) trialboj


trialboj
őstag

Ez az otg kábel tök király :D Visszatért a lélek a kis telefonomba, ismét lehet irányítani.
Arra lennék kíváncsi hogy esetleg egy xbox 360 kart is rá lehet kötni, amit felismer mondjuk 1-2 játék? Ebben az esetben lehet eltenném játékkonzolnak.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13539) Ropman válasza Upo (#13537) üzenetére


Ropman
tag

na jó megpróbálom... :)

innen a Factory rom alól a x9180_V1.19 (beta from 0.50/ ....) romot leszedem s feldobom a gyari recovery-vel a megfelelő wipe-ok után.

jelentkezem ha végeztem ... :)

By Luke SkyRopman :]

(#13540) Ropman


Ropman
tag

wipe-ok:

rom install:

most ismét müködött a wifi, illetve láttam egy IMEI számot az abouts-ban..

Köszi:
:R aytukabozs :R
:R wwenigma :R
:R Upo :R

most vissza dobom a mokee-t philZ-zel.. :)

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#13541) poffsoft válasza Ropman (#13540) üzenetére


poffsoft
addikt

Szép kis team ugrott össze a segítségedre, most hogy így összeszedted őket :D :D :C

[ Szerkesztve ]

(#13542) Ropman válasza poffsoft (#13541) üzenetére


Ropman
tag

hát igen, s így meg is lett a teljes siker..

Mokee alatt ott a két IMEI, WIFI és a Bluetooth is bekapcsolt.. megvoltak a MAC addressek is rendben. ( telefonkártyával nem próbáltam ki, de tuti jó lesz.. )

még egyszer köszönöm az összes segítőmnek! :R

By Luke SkyRopman :]

(#13543) aytukabozs válasza Ropman (#13542) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát igazából csak visszaböfögtem ami itt rámragadt, szóval a másik kettőé az érdem.
(meg volt itt még pár segitőkész tag).

Mos'má' mehetsz tanulni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13544) kisbago


kisbago
aktív tag

Sziasztok melyik most az a rom ami a legjobban fut rajta? :) amivel nincs sok gáz. (2/8)

(#13545) wwenigma válasza aytukabozs (#13535) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:)

Itt vagyok még, nem találtam jobbat amit még meg is tudok fizetni...50e körül semmi, 70-90től már igen de az sok... Továbbra is ezt gyötröm, egyedül talán a touch csesz fel időnként, sajnálom hogy végül sosem csinálták meg százasra, pár apró javítással tökéletes lehetett volna a készülék.

Majd azért leírom ha csere jön, nem egyszerű feladat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13546) asdf_


asdf_
veterán

Alolam is ez fog kirohadni :)

(#13547) Upo válasza wwenigma (#13545) üzenetére


Upo
addikt

Nehéz váltani róla. Az enyémnek sajnos a fiam lezúzta a kijelzőjét. Most a lányomtól levetett redmi2 pro 2/16-ot használom, és egész jól elvagyok vele. Az tetszik hogy picit kisebb mint a V5, több a tárhely, de pl. az iránytűje gyengébb mint a V5-nek, meg az akku is picit gyengébb.
Ha most kéne választani, ami nem nagyobb a v5-nél (ha picit vastagabb az nem baj), legalább annyi szenzor van benne, 2 sim mellett sd foglalat, sebességben előrelépés (azaz ne 1 GHz-es MT6735 legyen benne), ne legyen ule*-ele*-dogee- és társai szintű márka (azoknak még finoman szólva sem egyenletes a gyártási minősége, bár ki lehet fogni), férjen bele a V5 akkor akkori árába, azaz nettó 200$, akkor nem nagyon van választék. Vagy drága, vagy nagy, vagy herélt hardver (hogy miért kell azt a rohadt giro/compass chipet kispórolni ami az alin már 50-100-as tételben is 2$ körül van).

Lehet hogy én is feltámasztom az enyémet, bár jobb lenne egy alaplapos példányt kifogni gyári kijelzővel, mert az utángyártott kínaiakról vegyesek a tapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13548) aytukabozs válasza Upo (#13547) üzenetére


aytukabozs
addikt

Keress rá itt a topicban springfieldre, EMMC halott (ill. read only-vá vált) telója van.
Mivel ő nem tudott vele mit kezdeni, hozzám került, aztán mikor az összes (általam is értelmezhető) XDA-s, 4PDA-s meg anyámkínjás trükk kicsorbult rajta, akkor meg a fiókba. Sztem ha az elmúlt 1 évben nem jött érte, akkor szívesen meg fog válni tőle. :)

szerk.
Hm, október óta nem járt a logouton. :/

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13549) ra^ven válasza kisbago (#13544) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én sokáig a 1224-es régi MoKee-t használtam, most a CPT.Pirk féle utolsó-t, elvileg rendben van.
2 szer fordult elő, hogy újra bekérte a pint, mert kilőtte a simeket, nem tudom miért, de jóval gyorsabb és akksikímélőbb rom az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#13550) kisbago válasza ra^ven (#13549) üzenetére


kisbago
aktív tag

Az utóbbiról esetleg tudsz egy linket küldeni? :) egyébként a mokee -t szerettem régen :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.