Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Aethelstone válasza martin555 (#12298) üzenetére


Aethelstone
addikt

www.needrom.com/download/zte-v5-v9180-dual-sim-support/

Nekem ez bejön. Custom, de gyári alapú és a legutolsó gyáriból van.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12302) asdf_ válasza Aethelstone (#12300) üzenetére


asdf_
veterán

Pontatlan volt a megfogalmazas, jogos. A telefon fomenuje angol marad, ez teny, de a telepitett programok ha beszelnek magyarul, akkor mar mind magyarul fognak menni, a lenyeg szerintem ez, a fomenuben ugysincs minek maszkalni, ha az ember egyszer -akar segitseggel- beallitotta az ott levo dolgokat. Ha a tobbi nem tetszik (tarcsazo, nevjegyzek, sms, gyari emailkliens, azoket meg asszem mind le lehet cserelni, ha meg ott is gond). Ha ekkora gond az angol nyelv, akkor maradjon 115 foxpuppy-n (bar itt-ott eleg troger az a magyarositas, bocs, ha valaki labujjara lepek vele)

(#12303) Aethelstone válasza asdf_ (#12302) üzenetére


Aethelstone
addikt

Így már tökéletes :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12304) Upo válasza warezandspam (#12292) üzenetére


Upo
addikt

Recovery alól nézed a system-et? Ha igen akkor mount system kell a mount... menü alatt.
Ha simán a működő rendszer alól akkor root kell hozzá.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12305) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nem bírtam magammal, feltoltam a 11.20-as ruszki cm12.1-et. Meglepődtem, mert teljesen jól működik, pedig korábban mindenféle bajai voltak.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12306) HPAA


HPAA
őstag

év végi újrapakolást csináltam a gépezetem,és most vakarom a fejem,hol lehet eltüntetni felülről a google keresősort :F
már csináltam régebben , de ebben a hidegfrontban nem ugrik be :W

************* censored

(#12307) Aethelstone válasza HPAA (#12306) üzenetére


Aethelstone
addikt

Bal oldali gomb, kis pucuka a 3 ikon felett :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12308) HPAA válasza Aethelstone (#12307) üzenetére


HPAA
őstag

:R :R :R

************* censored

(#12309) poffsoft válasza Aethelstone (#12305) üzenetére


poffsoft
addikt

az melyik pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#12310) Aethelstone válasza poffsoft (#12309) üzenetére


Aethelstone
addikt

https://yadi.sk/d/uG5pSVcHgLcgX

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12311) HPAA válasza Aethelstone (#12310) üzenetére


HPAA
őstag

ez az amit én is használok , , kb megjelenése óta
nekem semmi gondom sem volt vele , talán 1x fordult elő ,hogy lefagyott , de szerintem azt facebook okozta

************* censored

(#12312) Aethelstone válasza HPAA (#12311) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem nincs face. Kétnaponta a kijelzőt nem tudom visszahozni alvóból, de ezzel a mokeen is szívtam.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12313) HPAA válasza Aethelstone (#12312) üzenetére


HPAA
őstag

most így visszaemlékezve olyan fordult elő , hogy hívásnál csak csörgött , de képernyőn semmi
olyankor power gomb 2x /ki-be/, és mutatta

************* censored

(#12314) CPT.Pirk válasza HPAA (#12313) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez valami android sajátosság lesz, más androidos telón is tapasztaltam ilyet. Az is elő szokott jönni, hogy mikor a másik fél letette akkor sem éled fel a kijelző. Ezt is produkálta eddig mindegyik droidos telóm.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12315) Aethelstone válasza CPT.Pirk (#12314) üzenetére


Aethelstone
addikt

Gyári rom nem csinálja. Csak az 5.x-es romok. A gyári 4-es.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12316) CPT.Pirk válasza Aethelstone (#12315) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De az meg már öreg... Mondjuk egy dolog hiányzik a 4.4-es androidokhoz képest az újabbakból, az a zárképernyőről indítható beépített zenelejátszó.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12317) Aethelstone válasza CPT.Pirk (#12316) üzenetére


Aethelstone
addikt

Öreg, de atomstabil. A CM11 még mindig jó választás pl.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12318) Infinity70


Infinity70
tag

Sziasztok ! Az alsó érzékelőket ,hogy lehetne vissza varázsolni erre a telóra ? Képernyő csere után nincs alsó érzékelő

Huawei P40 Pro

(#12319) Upo válasza Infinity70 (#12318) üzenetére


Upo
addikt

Mi az hogy alsó?
Ha a közelség és fényérzékelőről van szó, akkor szakszerűtlen, hibás szerelés lehetett. Nem raktág át a régiről a kis gumi/műanyag árnyékoló vackokat. Hozzá szoktak tapadni a régi kijelzőhöz, vagy valami résben vannak benne (v5-öt még nem láttam személyesen, de mást már többször is). Vissza kell vinni oda aki csinálta, és tegye át a régiből. Ha ki lett dobva, akkor szívás, nem tudom hol lehetne ilyeneket keríteni. Akkor tanulópénz volt, és legközelebb nem árt ha hozzáértő csinálja.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12320) asdf_ válasza Upo (#12319) üzenetére


asdf_
veterán

Menu, home, vissza triorol van szo szerintem...

(#12321) Upo válasza asdf_ (#12320) üzenetére


Upo
addikt

Ja, az meg nyilván szalagkábeles buli. Lehet hogy elfelejtették visszadugni. Vagy rossz helyre ment, láttam már olyan csatlakozót, hogy a rögzítő mechanizmusnál is volt rés, tévedésből akár oda is be lehet dugni a szalagkábel végét, csak úgy nincs érintkezés. Meg kell keresni az érintkezőket, és oda dugni, hogy a szalagkábel érintkezőivel érintkezzen. Ha úgy sem jó, akkor vagy megsérülhetett a szalagkábel, vagy hibás a kijelző (utángyártott kínainál előfordul), akkor meg refund és venni másikat (ugye nem bankkártyával/western unionnal lett kifizetve hanem paypal vagy alipay?).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12322) Infinity70 válasza asdf_ (#12320) üzenetére


Infinity70
tag

Igen ezekre gondoltam.

Huawei P40 Pro

(#12323) Infinity70 válasza Upo (#12319) üzenetére


Infinity70
tag

Hát amatőr lehet nagyon ,mert most húztam meg a csavarokat is normálisan. Abban tudnátok segíteni hogy lehetne a képernyőt ébren tartani hívás közbe ? Mert elsötétül ha hívok valakit és nem bírom feléleszteni. Amint látom jó szarul rakta össze a telót

Huawei P40 Pro

(#12324) Upo válasza Infinity70 (#12323) üzenetére


Upo
addikt

Amit a 12319-ben írtam, azért van. Át kell rakni mindent a régiből, az összes gumi/műanyag fényterelőt.
Álljon helyt a munkájáért, különösen ha még pénzt is kért érte. Ha nem tudja megoldani akkor vegyen neked egy másik telót. Végülis ő rontotta el. Ha kidobta akkor vegyen egy töröttet és termelje ki belőle. Ne hagyd magad!

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12325) Infinity70 válasza Upo (#12324) üzenetére


Infinity70
tag

Vissza fogom vitetni

[ Szerkesztve ]

Huawei P40 Pro

(#12326) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Sziasztok, valaki cserélte már a beszédhangszórót a telóban? Egy elejtés óta recseg. Esetleg alkatrészt honnan szerezte be?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#12327) msanyi67 válasza Infinity70 (#12323) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Kijelző csere után ez mindig kell.

--közelség érzékelő kalibrálás--

*#777# - takarás nélkül, azaz ne legyen az érzékelő előtt semmi
*#776# - az érzékelő fölé vidd a kezed (2-5cm), a visszajelzőnek zöldre kell váltania Mind a kettőt meg kell csinálni!

(#12328) Infinity70 válasza msanyi67 (#12327) üzenetére


Infinity70
tag

Semmit nem csinál erre

Huawei P40 Pro

(#12329) asdf_ válasza Infinity70 (#12328) üzenetére


asdf_
veterán

Ha jol remlik, csak gyari romon megy ez a kod.

(#12330) Aske válasza HPAA (#12295) üzenetére


Aske
aktív tag

Szia,

ez meglehetősen bonyolult nekem, én még ilyen recoverys dolgot nem csináltam.

A telefon teljesen be van lakva és munkaeszközként használom, így nincs lehetőségem csak úgy kísérletezgetni. Majd még tanulmányozom a leírást, hogy biztosra menjek.

(#12331) poffsoft


poffsoft
addikt

na, kipróbáltam a 4.0.3 blisspopot - moonligh

kijavítottak néhány hibát az értestésekben, állítólag csomó nagyobb javítás.
cserébe kínai szemetek mindenhol, android bill. helyett valami kínai szemét az alap bill.
ezeken túl csak a telefonálás nem működik, szóval nem egy sikersztori... ja, és FINAL verzió....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#12332) Upo válasza msanyi67 (#12327) üzenetére


Upo
addikt

Hiába akarja kalibrálni, hiányzik belőle alkatrész, "nem lát ki" miatta az érzékelő. Tipikus hiba hozzá nem értő önjelölt "szakértőknél".

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12333) Infinity70 válasza Upo (#12332) üzenetére


Infinity70
tag

Tudsz nagyon jó szerelőt aki megtudná csinálni ?

Huawei P40 Pro

(#12334) Upo válasza Infinity70 (#12333) üzenetére


Upo
addikt

Kell a régi kijelző. Az megvan? Mert akkor nem kell húde milyen szerelő, csak át kell rakni a régiből amit még kell. Az újakban ezek a gumi/műanyag vackok nincsenek benne, át kell rakni a régiből. Ha azok nincsenek meg, akkor akármilyen jó szerelő lehet, alkatrészt szülni nem tud. A V5-ben még nem láttam hogy milyen van, az enyémen még rajta van a kis garcímke a csavaron, nem akarom feltépni. De más telefonban már láttam műanyagból, gumiból és szivacsból is. Kb. ilyen lehet ez is, ez egy Nexus4-ben van, a nyíl mellett az a kis gumi:

Ha nem egyformák a lukak, akkor lehet hogy csak meg kell fordítani.
Az a fő kérdés, hogy át lett-e rakva az a vacak, vagy benne maradt a törött kijelzőben. Ha benne maradt, akkor megvan-e.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12335) RVR400 válasza Upo (#12334) üzenetére


RVR400
veterán

Mondjuk ettől még nem fog neki megoldódni az alsó gombok működésképtelensége, csak a visszakapcsolásra lesz megoldás, ha lesz. Én visszavinném annak, aki csinálta, hogy oldja meg, ha gond van, mert ez így gyanúsan érintőhibás is.

(#12336) Upo válasza RVR400 (#12335) üzenetére


Upo
addikt

Igen, ezzel kezdtem, de utána meg előhozta a proximity hibát. Én ha fizettem volna valakinek hogy csinálja meg, de ehelyett tönkrevágja a kijelzőt és nem is jól rakja össze, biztos hogy visszavittem volna neki. Van egy olyan gyanúm, hogy a gombok is a szakszerűtlen szerelés miatt mehettek tönkre. Ilyenkor helyt kell állnia anyagilag a "szakembernek". Ez egy ilyen dolog, hozzátartozik a szervíz üzemeltetési költségeihez. Ha meg ilyen szomszéd kölyök jellegű szerelő, akkor meg miután belerakott egy hibátlan kijelzőt hibátlanul szerelve, vagy kicsengette a teljes javítás költségét, majd máskor meggondolja hogy mit vállal be és mit nem. Találkoztam már ilyenekkel, bevállal mindent, aztán valahogy összetaknyolja (kész katasztrófa utánuk dolgozni, összekendácsolt, feszegetett, ragasztgatott dolgok), utána meg még meg is akarja magyarázni hogy ez ilyen...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12337) RVR400 válasza Upo (#12336) üzenetére


RVR400
veterán

Ne is mondd! Kollégám hozott egy javított Jiayu G5S néven eladott Elephone P6I-t. Érintőhibás volt, azt cserélték. Mikor ideadta, akkor az összes gomb hiányzott, a gombok szalagkábelei le voltak szakítva az alaplapról, az érintő sarkain pillanatragasztó nyomai voltak felfedezhetőek, de mivel azzal nem ragadt oda, ezért a 4 sarkába bele lett vágva ilyen szivacsos kétoldalú ragasztó, amitől gyakorlatilag egy ártyalapot oldalról át lehetett volna tolni az érintő és a készülékház között. Én sírva röhögtem, kollégám meg röhögve sírt kb...
Ha ilyet kiadnék a kezemből, akkor a saját karomat vágnám le inkább.

(#12338) Infinity70 válasza Upo (#12334) üzenetére


Infinity70
tag

Sziasztok. Természetesen meg van a másik készülék, de szerintem feleslegesen ,visszük vissza ,ettől a "szakembertől" sajnos szerintem nem fog megjavulni. De ha tudtok ajánlani jó szerelőt megköszönném .

Huawei P40 Pro

(#12339) llll válasza Infinity70 (#12338) üzenetére


llll
senior tag

esetleg ő?
[link]

Soha többet DPD!

(#12340) Infinity70 válasza llll (#12339) üzenetére


Infinity70
tag

Ő inkább pc szerelő nem? Szívesebben adnám kezébe olyannak aki telo szerelő ,meg aki zte redbullt javított

Huawei P40 Pro

(#12341) llll válasza Infinity70 (#12340) üzenetére


llll
senior tag

csak gondoltam 1 privit talán megér ő is

Soha többet DPD!

(#12342) C0R0


C0R0
csendes tag

Sziasztok!
Még korábban linkelték itt a fórumon ezt a romot:
www.needrom.com/download/zte-v5-v9180-dual-sim-support/
mint atombiztos választást. Azt szeretném kérdezni, hogy ezen is van a youtube-val probléma és át kell írogatni 5.x-re a rendszert, vagy normálisan működik alapból?

[ Szerkesztve ]

(#12343) Aethelstone válasza C0R0 (#12342) üzenetére


Aethelstone
addikt

Én linkeltem azt hiszem, de nem tudom megmondani, mivel böngészőből youtubeoztam.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12344) Viktor0610 válasza C0R0 (#12342) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyári alapúaknál azt hiszem, az volt a legutolsó jelenség, hogy a Youtube appból semmilyen hókuszpókkal nem ment.
Megmondom őszintén, én is böngészőből Youtube-oztam, mikor napi használatban volt a tel., így nem 100% az infó... :U :B

Xiaomi 13T

(#12345) asdf_ válasza Viktor0610 (#12344) üzenetére


asdf_
veterán

Nekem sem ment a youtube gyarin, tokre lemondtam rola, aztan valahol a neten olvastam, hogy alkalmazaskezeloben tolni kell neki egy clear data-t, es megjavul. Legnagyobb elkepedesemre ugy is lett, mukodott. Ez volt ket honapja, most csekkoltam, hat persze, hogy megint nem megy (ebbol is latszik, mennyire erint a dolog :D, lehet, hogy le is torlom az appot a fenebe, ne foglalja a helyet...)

(#12346) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Akit idegesít a youtube hiba, már rég feltett egy Cyanogenmodot, vagy más Lollipopra épülő romot. :)

(#12347) wwenigma válasza asdf_ (#12345) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

At kell irni a rom számát akkor jo lesz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12348) C0R0 válasza wwenigma (#12347) üzenetére


C0R0
csendes tag

Köszi!
Igen valamit a verziószámmal kellett állítgatni, pontos megoldásra már nem emlékszem, de ha sikerül leírom itt, hátha hasznára válik majd valakinek.

(#12349) iscsu


iscsu
tag

Urak,

valakinek nincs Pest-Debrecen (esetleg posta) vonalon egy eladósorban lévő hátlapja? Vagy megbízható link gyárihoz? Színes, fehér, minden jöhet.

Köszi!

(#12350) tobias40 válasza iscsu (#12349) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem van egy fehér ha érdekel írd meg PM-be mennyit adnál érte!
1 hónapot használtam utána vettem rá másikat mert nekem nem tetszett! :R
(ha megtalálom.. :U )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.