Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) KurtCobain válasza n@p@lm (#13750) üzenetére


KurtCobain
őstag

Gyári rendszer, gyári recovery?
A factory reset az nem törli a belső sd tartalmát, csak az alkalmazásokat és azok adatait.

Ha bootloop közben gépre dugod, akkor nem jelenik meg a meghajtó tartalma? Mert akkor a biztonság kedvéért, lementheted a tartalmát.

Mmm'kay?

(#13752) n@p@lm válasza KurtCobain (#13751) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szia!
Igen, gyári, még Lazaaa féle.
Amit írtál kipróbálom!
Köszi!
Egyébként itt áll meg:

[ Szerkesztve ]

(#13753) n@p@lm válasza KurtCobain (#13751) üzenetére


n@p@lm
őstag

Van egy Download mappa (felmountolás sikeres volt!), annak a tartalma szabadon törölhető?

(#13754) KurtCobain válasza n@p@lm (#13753) üzenetére


KurtCobain
őstag

Csak a biztonság kedvéért kérdezem: ez a belső SD gyökerében van, ahova pl a böngészőből töltesz le? Ha igen, akkor nyugodtan törölhető.

Mmm'kay?

(#13755) n@p@lm válasza KurtCobain (#13754) üzenetére


n@p@lm
őstag

Passz.
Viszont érdekes a dolog, csináltam egy factory resetet és wipeoltam is, elindul a telefon, beállítom a google fiókot, befrissülnek az alkalmazások reboot, és már nem tud elindulni a telefon...
Ugyanannál a képnél megakad a boot...
Lehet feltenném a legutolsó romot a CPT.Pirk félét, az fel tudom tenni erre a romra?

(#13756) KurtCobain válasza n@p@lm (#13755) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az érdekes.

Először is egy custom recovery-t kell felraknod a telefonra. Én amíg ilyen telefonom volt, akkor a philz recovery-t használtam. Összefoglalóban vannak linkek leírásokhoz, és van benne recovery cserélő program is.

Illetve ajánlott a legfrissebb radio zip felrakása, ha előtte nem a H119 ROM volt fent a telefonon.
GApps csomagot meg innen tudsz letölteni. ARM - 5.1 és általában a pico csomag elég.

Mmm'kay?

(#13757) n@p@lm válasza KurtCobain (#13756) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ez a recovery van fent:

Ezzel fel tudom tenni a Pirk féle CM-et?
Nem szívesen cserélném ki.
Ezen a [linken] szereplő file-okat már leszedtem.

(#13758) KurtCobain válasza n@p@lm (#13757) üzenetére


KurtCobain
őstag

Igen, ebből mehet full wipe után (én a systemet is szoktam).
Opengapps-ből inkább szedj le frissebbet. Linkeltem, meg leírtam, hogy melyiket töltsd.

Mmm'kay?

(#13759) n@p@lm válasza KurtCobain (#13758) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm, szedek le akkor frissebbet!

(#13760) n@p@lm


n@p@lm
őstag

KurtCobain, köszi a segítséget, sikerült feltenni, mondjuk belefutottam ebbe a hibába:
"("valamiért" elsőre nem ment fel: wipe oltam mindent, factory reset, és 1 szusszal felraktam a ROM-ot, gappsot, és a bill-t, nem indult el a teló, a fehér ZTE boot képernyő maradt 10 percig, kikapcsoltam. úgy ment fel sikerrel, hogy zip-enként ujraindítottam, így már az ismerős cyanogenmod boot anim jött és az elszöszölés, előkészítés ...appok.)"
Szóval másodjára már ok volt.
És köszi Pirknek is a romért ;)

(#13761) CPT.Pirk válasza n@p@lm (#13760) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sok sikert hozzá. :)

Egyébként ezért javasolt a PhilzTouch recovery használata. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13762) KurtCobain válasza n@p@lm (#13760) üzenetére


KurtCobain
őstag

:C
Örülök, hogy sikerült.

Mmm'kay?

(#13763) senki11


senki11
aktív tag

Meg tudná valaki mondani, hogy cm12 alatt hogyan tudom előhozni a mobil adatforgalom csempéjét? Vagy, hogy hol találom a beállításokban a ki-be kapcsolás lehetőségét? Köszi előre is!

(#13764) senki11 válasza senki11 (#13763) üzenetére


senki11
aktív tag

Megoldva...

(#13766) kispal87


kispal87
aktív tag

Sziasztok!
Kijelző ügyben tudtok mondani olyan shoppot/eladót ahonnét tuti cucc jön?

(#13767) CPT.Pirk válasza kispal87 (#13766) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ebay, Kína. Valamint pont ugyanolyan kijelzőt nem fogsz kapni, a dupla koppintás nem fog működni vele, azt ki kell kapcsolni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13768) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok,

Van lehetőségem ingyenesen benevezni egy új Samsung Galaxy J5-re, méltó utódja lehet a jó öreg Red Bull-nak, vagy hagyjam a francba? :P

(#13769) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok, jó két éves a telefonunk, most vettünk észre az aksi púpos.Tudtok ajánlani valami jó helyet ahonnan érdemes rendelni új aksit?

(#13770) n@p@lm válasza CPT.Pirk (#13767) üzenetére


n@p@lm
őstag

CPT.Pirk!
Keresem, keresem de nem találom, merre kell beállítani a saját hívószámom elküldését?

(#13771) Upo válasza n@p@lm (#13770) üzenetére


Upo
addikt

Legegyszerűbben és örökösen a tmobile app-ban, ügyfélszolgálaton, vagy a 1430-on. És nem kell többet egxyik telefont se piszkálni miatta.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13772) n@p@lm válasza Upo (#13771) üzenetére


n@p@lm
őstag

Weben megrendeltem, köszi.
Amúgy a készülék menüjében nem lehetséges?

(#13773) CPT.Pirk válasza n@p@lm (#13772) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valamerre a tárcsázóban van, annak a mélyén. Nem emlékszem rá merre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13774) Upo válasza n@p@lm (#13772) üzenetére


Upo
addikt

Lehet. De rom csere, factory reset, készülékcsere stb. esetén mindig visszaáll alapra, aztán mire az ember rájön hogy miért nem veszik fel a hívásait, beletelik egy időbe. Most meg már erre fog mindig visszaállni, hogy küldi a számot. Nem is értem hogy a T miért kapcsolja ki alapból, illetve legalább szerződés kötéskor rákérdezhetnének, hogy ne kapcsoljuk be esetleg a számküldést?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13775) Upo válasza CPT.Pirk (#13773) üzenetére


Upo
addikt

Aláírásodból még mindig eladó az 1/4 ? Csak mert archiválva van. Azt a vízbeesettet is elvitték?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13776) CPT.Pirk válasza Upo (#13775) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még él, csak nem frissítettem. A vízbe esett is azt hiszem megvan még, de az aksi mindenképpen megvan belőle.

Felélesztettem a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13777) n@p@lm válasza CPT.Pirk (#13773) üzenetére


n@p@lm
őstag

És valóban, köszi!

(#13781) martin555 válasza n@p@lm (#13777) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok,

valaki talált "nagyobb" akksit ebbe a készülékbe?

*nem* a matrica- tuningosra gondolok, hanem olyat pld ami 2 akku van egybe építve és esetleg egy hátlapot is adnak hozzá

hasonló:

[link]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#13782) senki11


senki11
aktív tag

Tiszteletem! Néhány hónapja átparticionáltam a készüléket. A belső memória 1 gb-re lett csökkentve. Eddig el is voltam vele, de most már csak 30 megám maradt. A média fájlok 400 megát foglalnak, de ezekből nem látok semmit (a fájlkezelő nem jeleníti meg őket). Töröltem az egész DCIM könyvtárat, de a rendszer újra létre hozta, és valahogy ide pakolta újra a törölt 400 megát is. Tudtok erre valami megoldást? Nem szeretném cserélni a készüléket, mert amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel és meg is vagyok vele elégedve.

(#13783) wwenigma válasza senki11 (#13782) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha tul sok app van telepitve akkor meg tud telni, nekem 2/8as keszuleknel 4gigára particionalva 35app volt a teteje ami még elfért, persze azoktol is fugg...szoval szerintem rossz iranyba particionaltal.

Ugyanakkor kérdem, mennyit lehet most kerni a kis telónkért? Lattam hirdetest ami egyertelmuen csakmenjenellexarom stilusu volt igy annak az ára nem mérvadó... 2/8-as, átparticionalva. Kereten tetején a lakkozas kis helyen eltunt (3-4mm), bal sarkan a hatlap repedt, kijelzővédőüveg rajta, bekapcsologombot erosebben kell nyomni pedig cserélve volt. Utolsó CM. Itt áll az asztalon szegénykém miota a Note3 megjott...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13784) senki11 válasza wwenigma (#13783) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszi a választ.! Jó irányba particionáltam. Es file managerrel töröltem a DCIM mappa tartalmát újra (az első windóz alól történt). Azóta nem jöttek vissza ezek a láthatatlan fantomfájlok. Így most minden ok.

Egyébként nem tudom mennyit érhet most a teló. Én tuti nem adom el amíg még bírja. Meg vagyok vele elégedve nagyon.

(#13785) CPT.Pirk válasza senki11 (#13784) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A telefont eladni egy dolog miatt érdemes, a gombok műanyag nyákja idővel eltörik, meg maguk a gombok is elég gagyik.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13786) wwenigma válasza CPT.Pirk (#13785) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gombbal kapcsolatban amugy most jottem ra hogy hulyen nyomom, azert erzekel neha kettot. :D

senki11: az zsir ha megoldodott. En eladom, nincs pénz megtartani mert ugye a csere mar nalam van egy ideje. Azert szépen lehuzott 2,5 évet (már 3at), pár országot megjárt velem. Noti helyett is telót hasznalok, csak ezert valtottam nagyobbra.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13787) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Az enyémet megörökölte a fiam, nagyon elvan vele, nem is cserélem amíg bírja.
Viszont nem mai darab, lassan három éves, szerintem az akku kapacitása kezd csökkenni.
Tud valaki megbízható akkumulátor beszerzési forrást? Elsősorban gyárira gondolok.
Alin, Ebayen találtam, ezek közül rendelt már valaki?
Ali
Ebay

(#13788) Arween válasza n@p@lm (#13787) üzenetére


Arween
senior tag

Sajnos amit én rendeltem ebay-ról nem is eredeti,nem is új és még a kapacitása is siralmas....Innen rendeltem ezt az eladót messzire kerüld el,jelenleg is megy a huzavona a pénzem visszafizetéséről...
Most tanácstalan vagyok honnan rendeljek ha még a top eladók is szart küldenek....

(#13789) n@p@lm válasza Arween (#13788) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi!
Nem szeretnéd hogy egy másikat küldjön?
Hátha ez volt a vacak.

(#13791) Arween válasza n@p@lm (#13789) üzenetére


Arween
senior tag

nem nem szeretném ,ezen látszott hogy használt a két oldala tiszta karcos volt ráadásul eredeti ZTE aksiként hirdeti és valami kínai után gyártott lomot küldött .Nekem egy top eladó ilyen szart ne küldjön:) Visszakaptam a pénzt legalább bukó nem volt a vásárlásban.

CPT.Pirk ment pü :)

(#13792) n@p@lm válasza Arween (#13791) üzenetére


n@p@lm
őstag

Értem.
Minden jó ha a vége jó.

(#13793) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Asszony kapta meg annó a telómat, és most szeretnénk lementeni néhány alkalmazását adatokkal a Titanium Backupot használva.
Elvileg (most földrajzilag máshol van) FuxPuppy v1.19 van a telón, ennek ellenére a TB elakad indításkor, úgy vélem nincs root a telón, mi lehet a megoldás?:R

Topicban már kerestem, és valami olyasmit olvastam, hogy a fejlesztői beállításoknál kapcsolóval lehetne élesíteni, de semmi ilyet nem találtam ott:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13794) CPT.Pirk válasza Mercutio_ (#13793) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nyomogatni kell a build szám sort a beállítások "telefonról" részében, az kapcsolja be a fejlesztői módot, mint minden androidnál. Egyebet nem tudok arról a romról.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13795) Sattar


Sattar
újonc

Lineage OS 14.1
http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=638594&view=findpost&p=64591598
Mi működik
WI-FI
Hálózat
Szenzor az automatikus forgatás
Érzékelő, Automatikus fényerő
A közelség érzékelő
Egy hullám, a kéz a Zsebben
Mikrofon
Hangok
Bluetooth
SIM-Kártya
Észre ekranie üzenet fogadásakor
GPS
Tethering, a hozzáférési pont-Wi-Fi, USB-n , Bluetooth tethering
Talán valami más)

Mi nem működik
Fényképezőgép
Dupla csap
Ha valami , én használtam a Google fordító)

(#13796) dobolan


dobolan
senior tag

Sziasztok!

Elromlott a telóm kijelzője, újat már nem akarok. Van arra mód, hogy a romról kimásoljak akármit usb-vel összekötve egy asztali géppel, vagy kuka? Az USB menüt nyilván nem tudom piszkálni a kijelző miatt.

(#13797) WOT-H-A-C válasza dobolan (#13796) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

OTG és egér..

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#13798) dobolan válasza WOT-H-A-C (#13797) üzenetére


dobolan
senior tag

Köszi, de leírnád bővebben, hogyan gondolod? A teló kijelzője halott...

(#13799) WOT-H-A-C válasza dobolan (#13798) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Vegyünk egy otg bt adaptert amire egeret csatlakoztatsz. Ezzel ki váltod az érintőkijelzőt.

Szerk: Ja, hogy nem is látod mi van? Ugye? Most esett le. :B Akkor ez sem megoldás sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#13800) dobolan válasza WOT-H-A-C (#13799) üzenetére


dobolan
senior tag

Aha, nem latom sajna. Hatter vilagitas bekapcsol, de full fekete. A telo bootol, mukodik, csak kijelzo nincs. Sajna ha usbre dugom a drivok feljonnek de mivel nem tudom atallitani usb storagera, nem tudok vele kezdeni semmit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.