Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) kóóó


kóóó
aktív tag

A telom aksicsatlakozoja kilehet kopva, mert allitgatni kell, hogy vegye a toltest, van erre megoldas, lehet cserelni?

Üdv.: kóóó!

(#13102) Viktor0610 válasza kóóó (#13101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először próbáld meg egy másik kábellel, ha azzal sem jó, akkor csatlakozó csere, szerviz.

Xiaomi 13T

(#13103) wwenigma válasza kóóó (#13101) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megveszed a csatit pár dollarert itt es megcsinalod vagy szerviz. Olcsobban is meg lehet venni, pár cent (!!!) ha kép alapjan keresed és nem telóspecifikusan. Alaplapra van forrasztva, otthoni csere csak megfelelo eszközökkel lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13104) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13099) üzenetére


KurtCobain
őstag

Lehet hogy nem lesz rá alkalmam, mert van egy érdeklődő a telefonomra.

Mmm'kay?

(#13105) Upo válasza wwenigma (#13103) üzenetére


Upo
addikt

Nem is biztos, hogy cserélni kell, a jóféle ROHS forrasz elég jól törik, bár láttam már hogy feltépték a fóliát is. Lehet hogy csak át kell forrasztani. Ha fóliaszakadásos, akkor is általában meg lehet ügyesen oldani, de az új aljzattal is ugyanaz a gond. Mindenképp érdemes előtte megnézni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13106) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Elment a kicsike, jelenleg telefon nélkül vagyok. :D
Viszont beszámoltam egy törött V5-öt, szóval abba rendelnék új kijelzőt. Van bevált eladó? Olyan érdekel csak, ami a kerettel együtt van.

Vett már valaki másik kameraplexit? Elég karcos, azt is cserélném. :R

Mmm'kay?

(#13107) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13106) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

[link]
[link]

A kamera üvegen a karc nem igazán számít, az ember szeme se látja a karcokat a szemüveg üvegén, csak ha extrém mélyek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13108) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13106) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah izé, arra számíts, hogy ezekhez nem adnak ragasztó csíkokat. Az csak az érintő panelhez jár, valamilyen érthetetlen okból. Egyébként 3M gyárt ilyet, nekem azt adtak hozzá.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13109) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13108) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ezért is csak olyat akarok venni, ami kerettel együtt van. Mivel a keret sem túl szép, így mindenképpen azt is cserélni akarom. Aliexpress-en találtam 27$-ért.
De köszönöm. :R

A kamera üvegen meg olyan karcok vannak, amiben már megakad a körmön. Amit eladtam, azon is voltak karcok, de azok csak mikrokarcok voltak, azok tényleg nem látszottak. Ez elég gané állapotban van. Azt is csak ali-n találtam, 8$-ért, azt viszont kicsit húzósnak érzem, de lehet bevállalom majd.

Mmm'kay?

(#13110) KTU válasza KurtCobain (#13109) üzenetére


KTU
addikt

Én ezt rendeltem, minden egyben,
nem kell ragasztani, csak csavarozni, 4 - 5 $-t megér :U
És csak 27$

kijelző komplett

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13111) KurtCobain válasza KTU (#13110) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ezt néztem ki én is. :) :R

A duplakopp ezzel sem működik? Azért az hiányozna... :(

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#13112) KTU válasza KurtCobain (#13111) üzenetére


KTU
addikt

Azt nem tudom.
Amibe lesz, szerencsére nem szempont. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13113) pandaBela


pandaBela
újonc

Hali!

Hasonló problémám van mint kóóó-nak annyi nehezítéssel, hogy ma napon belül oda jutottam, hogy:

- Csak az eredeti kábellel
- Fengshui szerint meglefelő szögben tartva

Töltöget a telefon (Jelen állás szerint 1 óra alatt 1% laptopról).

Tudtok-e esetleg BP-n valakit/olyan szervízt aki meg tudná ezt nekem viszonylag gyorsan oldani?

Sportszerű nehezítés, hogy péntekig nem is vagyok BP-n, addig marad az imádkozós módszer.

Köszi

(#13114) ReFleXx


ReFleXx
addikt

mennyiert lehet eladni mostanaban egy 1/4-s kituno allapotű V5-t? doboz meg minden sallang meg van hozza.
apron egy darab sincs fenn perpill, igy nehez beloni az arat.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13115) PioDVD


PioDVD
senior tag

Van itt valaki Debrecenből, aki némi zsebpénzért vállalná a teló mókolását? (Úgy látom, Laza már rég nem aktív.)
Szerintem különösebb menteni való nincs, csak átparticionálás lenne a lényeg, akkor meg már rendbe rakni a gyenge térerőt illetve mehetne fel valami stabil 5-ös droid. Régen elmolyoltam ezekkel, de öreg vagyok már. :)

(#13116) Jim74 válasza KurtCobain (#13111) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Az mitől függ egy LCD-nél, hogy megy-e a duplakopp, vagy sem?

Azért kérdezem, mert nekem is cseréltek kijelzőt és utána nem ment a duplakopp.

Csak a kíváncsiság hajt, mert egyébként már csak tartalék telefon a fiókban szegény V5, pedig egyébként tipp-topp. (4G hiány miatt lett nyugdíjazva).

Meg látom, hogy van hozzá CM12.1 :Y Mennyire hiányzott ez nekem anno... Nehéz feltelepíteni? (Ez a készülék még mindig szebb szerintem, mint a jelenlegi P70-esem)

[ Szerkesztve ]

(#13117) martin555 válasza PioDVD (#13115) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok

légyszíves írjátok/linkeljetek nekem, mi a helyes módja a RESTORE-nak (philz touch recóm van fenn)

1. beállított rendszeremet elmentettem:

philz: backup-restore menü: advanced backup: MINDENT bepipáltam.

begárgyult rendszeremet (NEM integráltam a google play-t a romba azt már megtanultam, simán csak SD-re akartam áttolni a google photos, gmail-t, hogy felférjen még app, de ettől is behülyült) -

-a philz touch recóval FORMAT / CLEAN to new rom-mal + factory resettel mindennel, teljesen letöröltem.

2: ha a RECOVERY -vel simán csak a fullos mentésre mutattam, látszólag felrakta, de reboot örökké ment, nem indult el a teló

3: gondoltam ujból WIPE ALL, felraktam először a tiszta mokee-t és a gapps-ot, majd rögtön rányomtam a backup visszaállításár = így most megy a teló.

tehát: mi az igazi, helyes módja egy LEGTELJESEBB, mindent tartalmazó backupnak, és mi a módja ebből a backupból egy helyes visszaállításnak?

köszi!!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#13118) KurtCobain válasza Jim74 (#13116) üzenetére


KurtCobain
őstag

1 évvel ezelőtt már beszéltünk erről, privátban is. :)
Nem tudom én sem. Szerintem a hardvernek is támogatnia kell, de az új érintő nem alkalmas rá.

(#13117) martin555:
Visszaállítási előtt wipeolj/formázz mindent, a systemet is. SD-ket nem kell.

Más:
Hétfőn ugye eladtam a telefont, de kaptam egy törött 2/8-ast is, de ha megjött a kijelző, akkor azt adom is el, mert pénteken sikerült jó áron hozzájutnom egy Xiaomi Redmi Note 3 Pro-hoz. 3/32-es verzió, repült is a MIUI helyére egy CM13 alapú Resurrection Remix. :)

Mmm'kay?

(#13119) Jim74 válasza KurtCobain (#13118) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

RN 3 Pro-ról majd írnál privátban, hogy mennyire vagy elégedett vele? Köszönöm :R. Lenovo P70 utódját keresem, csak a B20 hiánya aggaszt...

(#13120) KTU válasza Jim74 (#13119) üzenetére


KTU
addikt

P70-en kapcsold ki a B20-at. *#*#3646633#*#*
Használd úgy.
Aztán kiderül meddig bírod.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13121) Jim74 válasza KTU (#13120) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R Ezt nem is tudtam, hogy lehet ilyet. Ez a kód megy CM12.1 alatt is? Jó lenne kitapasztalni, hogy mennyire van szükségem B20-ra, mert ha nem, akkor nagyobb a készülékválaszték.

És vissza hogy fogom tudni kapcsolni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13122) KTU válasza Jim74 (#13121) üzenetére


KTU
addikt

Gyári tárcsázóba, ott "band mode"
minimum 1db-nak aktívnak kell lenni sávonként:
GSM / WCDMA / LTE
vagy visszaáll alaphelyzetbe, nem lehet elrontani.
ugyanúgy lehet visszakapcsolni.

Most próbáltam P70 CM12.1-n, működik,
a "Wombat" még ezt nem írta be a fórumba :D
Nem járok arra, a fiaimnak vettem P70-eket.

Mindenkinek!
Ja és csak MTK-n működik a kód!
V5-ön, "sznapin" nem.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13123) Jim74 válasza KTU (#13122) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Majd esetleg privátban nyaggatlak, nehogy V5 tulajkokat összezavarjuk ;)

[ Szerkesztve ]

(#13124) ReFleXx válasza ReFleXx (#13114) üzenetére


ReFleXx
addikt

erre vki?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13125) CPT.Pirk válasza ReFleXx (#13124) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem 24k volt 1 éve postával az enyém, ebből tudsz valamennyit viszonyítani.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13126) KurtCobain válasza ReFleXx (#13124) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nehéz a kérdés, mert más dolog az, hogy mennyit ér, meg hogy mennyiért lehet eladni.
Én 20-25k közé tenném, most hirdesd meg, mert nem sok eladó példány van. Amikor én elkezdtem árulni, akkor rakták fel szépen sorba a többiek is, volt aki 10-15 ezerrel alám lőtt...
HA-n perpill tényleg nincs, jófogáson van egy kis burkolathibás 2/8-as 25-ért, meg egy 1/4-es 35-ért :D, meg van egy 60-ért (!), de az valószínűleg csak mutogatni rakta fel.

25-ért megpróbálhatod, max engedsz belőle.

Mmm'kay?

(#13127) ReFleXx válasza KurtCobain (#13126) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ok, köszi, jofogast en is neztem de az nekem is irrealis volt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13128) KurtCobain válasza ReFleXx (#13127) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én egyébként 30-ért adtam el a 2/8-ast, és kaptam egy törött kijelzős 2/8-ast mellé. Úton van bele a kijelző, ha jó, akkor megy fel apróra, vagy lepasszolom valakinek családon belül.

Mmm'kay?

(#13129) ReFleXx válasza KurtCobain (#13128) üzenetére


ReFleXx
addikt

belöttem az arat 20-25k közé akkor -> 22k

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13130) PioDVD


PioDVD
senior tag

Úgy néz ki, magamnak kell megoldani a frissítést, úgyhogy kérdezek (visszakerestem, de hülyeséget nem akarok csinálni):
Laza-féle telefon, Mokee 1224 (ha jól emlékszem). Recovery-t nem tudom.
Mivel az egyik hiba, hogy a térerő nagyon gáz, szerintem ehhez kell egy gyári rom előbb. Legalábbis úgy értettem, hogy ez a "modem javítás" erre a hibára vonatkozik és ahhoz kell az.

Ha eddig jól értettem, akkor a következő: foxpuppy 1.19 jó-e nekem (ha igen, egy linket megköszönnék, a logoutról törölve van). Ez mehet a Mokee-re? Ha van más ajánlott, akkor annak kellene a neve és lehetőleg olyan, amelyik a Philz-vel felmegy.

Ha mindent jól értek, akkor ez a sorrend?
PhilzTouch, foxpuppy (vagy más) és valami 5.1-es droid letöltés, sd-re másolás
Újraindítás
Recovery-be lépés (vol+ & bekapcs), foxpuppy (vagy más) telepítés
Újraindítás
Recovery-be lépés (vol+ & bekapcs), Philz telepítés
Újraindítás
Recovery-be lépés, droid telepítés
Újraindítás

Ami miatt bizonytalan vagyok, az az itteni wiki leírás, ott gépre csatlakozás, Bootloader-be lépés (vol- & bekapcs), bat futtatás, abban recovery választás szerepel, de ahogy olvasgattam, mintha az általam írtaknak is mennie kellene és az egyszerűbb lenne.

(#13131) PioDVD válasza PioDVD (#13130) üzenetére


PioDVD
senior tag

Rájöttem, hogy ezen a telefonon nem megy úgy, ahogy írtam. Megcsináltam Laza leírása alapján foxpuppy-tól ezt-azt letöltve, köszönet nekik. A foxpuppy 1.19 felment, de a térerő az továbbra is gáz az 1-es sim-nél. Mit kellene tennem, hogy jó legyen? Úgy emlékeztem, egy frissebb gyári rom kell, de ezek szerint nem ez a megoldás.

A közelségérzékelő beállíthatósága az jól jött, ez volt a legnagyobb baj a telefonnal. Vagy a sim, hirtelen nem is tudom.

Maradt egy utolsó kérdés: 5.1-es droid-ból tud valaki ajánlani egy korrekt darabot?

(#13132) wwenigma válasza PioDVD (#13131) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Foxypuppy miota gyari rom? Modem firmware update egyaltalan benne van?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13133) PioDVD válasza wwenigma (#13132) üzenetére


PioDVD
senior tag

Úgy rémlik, hogy a gyári kiegészítése. De nem esküdnék meg rá.

Akkor túrom megint az okosságokat, Laza módszerével (philz-zel) felmegy-e a gyári rom, vagy muszáj visszatenni a gyári recovery-t

[ Szerkesztve ]

(#13134) PioDVD válasza PioDVD (#13133) üzenetére


PioDVD
senior tag

Most nézem, 5.1-es droid a fp119 alapja, tehát biztos nem gyári.

(#13135) CPT.Pirk válasza PioDVD (#13133) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A térerő nem rom kérdése. A kérdés az, hogy a telefonodon fent van-e a h119-es modemfirmware (az "alapsáv verziója" pont utolsó pár karaktere tartalmazza), ha nincs, akkor először is azt kellene feltenni. Ha utána is rossz a térerő, akkor annak szerintem hardveres gondja van, érintkezés hiba.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13136) PioDVD válasza CPT.Pirk (#13135) üzenetére


PioDVD
senior tag

Szerintem nem, de nem értek hozzá. Laza rakta fel anno a Mokee 1224-et, én meg most a foxpuppy...V2-t. Ha utóbbiban nincs benne, akkor nem tettem fel. Nem is tudom, mit kellene. Ha a Laza féle recovery-t módszer nem jó, akkor a mikéntjét sem tudom. Bár még direkt erre nem kerestem itt, most telefonról nem is szenvedek, majd holnap.

(#13137) CPT.Pirk válasza PioDVD (#13136) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez egy flashelhető zip fájl, fel kell tenni úgy, mint bármi mást a recoveryből. [H119 modemfirmware]

A Foxpuppy meg egyéb dolgokat nem ismerem, csak 5.1-es android járt a telómon. Azokat meg a philz touch recovery simán felrakja. Meg a H119-et is.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13138) PioDVD válasza CPT.Pirk (#13137) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz! Időközben megtaláltam, másnak is linkelted korábban.

A foxpuppy egy 5.1-es mod miui-val, de annyira nem jött be. Egyrészt elég sok minden nincs magyarítva, jóval kevesebb a beállítási lehetőség, mint a Mokee-ben, Play sem az igazi, de azt javíthatnám. Van esetleg másik javasolt, lehetőleg miui nélkül?

Tárhely:
Ha nem akarok particionálni, elég helyette az alapértelmezett hely átállítása? Vagy akkor is pakol a rendszerre, csak egy rész megy a külső sd-re?

(#13139) CPT.Pirk válasza PioDVD (#13138) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, megy mindenképpen a belső tárhelyre is.

Én átparticionáltam az 1/4-es telefont (összehoztuk róla a leírást itt a fórumban, igazából így már nem bonyolult). Most a 2.19GB belső tárhelyből 1.02GB szabad nálam, miközben a szokásos programok a belső tárhelyen vannak, még nem raktam át semmit az SD-re.

A Foxpuppy nekem 4.4-re rémlett, de mindegy. Abban be lehet állítani a külső SD kártyát mint SD tárhelyet? Mert egyébként a kis 500MB-os partícióra akarja rakni a teló a dolgokat.

Itt egyébként választhatsz az utolsó Mokee, az utolsó Amsuser-féle CM12.1 és az általam fordított CM12.1 között. Szóval van miből választani. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13140) tlala válasza CPT.Pirk (#13139) üzenetére


tlala
addikt

Fiam V5-ösére (2/8) feltettem a CM 12.1-et (Mokee 1224 után), amit a minap belinkeltél. (Köszi.)

A gondom az, hogy néha az jelenik meg, hogy kevés a belső tárhely (pl. 32 MB), nem lehet programot telepíteni (alig van még bármi is telepítve). Aztán "megjavul", újra nagyobb belső memóriát lát, de azt írja ki, hogy 3,42 GB szabad.
(Bepattintottam egy 16GB-os Samsung Class10 SD kártyát is, remélem nem az okoz gondot.)

Mi lehet a gond?
Át kell particionálni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#13141) CPT.Pirk válasza tlala (#13140) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nézd meg a tárhely menüben mind a három pontot, hogy mit írnak a szabad helyre mert valamelyiken elfogyhatott a hely, pl. mikor letöltötte valaminek vagy valamiknek a frissítését.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13142) PioDVD válasza CPT.Pirk (#13139) üzenetére


PioDVD
senior tag

Csak olyat tud, hogy a külső sd legyen az alapértelmezett. Kipróbáltam egy telepítést, természetesen rakott a belső tárhelyre is.

2/8-as a telefon, olvastam itt, hogy kellene átparticionálni, de azt is, hogy az a legveszélyesebb, el akartam kerülni. De, lehet, rászánom magam.

A Te rom-odban is miui van?

(#13143) CPT.Pirk válasza PioDVD (#13142) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A 2/8-asra van script, ami elvileg egyszerűen megcsinálja. Nekem csak 1/4-es telefonjaim vannak, azoknál kézzel kellett megcsinálni. Úgy sem megoldhatatlan a feladat, de a 2/8-as telefonnal mindenképpen könnyebb helyzetben vagy. Van valahol egy logout cikk a témában, hogy mit kell vele csinálni.

Nálam nincs MIUI, én alap CM12.1-et csinálok, nincs benne semmi extra pár kernel paramétert kivéve.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13144) PioDVD válasza CPT.Pirk (#13143) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nézelődtem közben és azt olvasom, hogy nem minden rom-hoz jó a script, ha minden igaz, az enyém pont olyan. (Bár foxpuppy tudná biztosra megmondani.) Elvileg vissza kell tennem a Mokee-t és utána mehet a particionálás, aztán kipróbálom a rom-odat. Valahol láttam programot is, amivel lehetne változtatni a partíciók méretét, de most nem találom azt a leírást. :(

(#13145) zetecR válasza CPT.Pirk (#13139) üzenetére


zetecR
addikt

1/4 esetén mi az ideális felosztás?

(#13146) asdf_ válasza asdf_ (#13075) üzenetére


asdf_
veterán

Hát persze, hogy az idiótán kivágott tempered glass-t kaptam az egybetetős helyett :(

(#13147) kispal87 válasza asdf_ (#13146) üzenetére


kispal87
aktív tag

Én Aliról rendeltem eddig 2x, ugyanattól az eladótól és mégis sikerült 1 teljesen kivágottat és 1 rendes verziót produkálnia. :C

(#13148) tlala válasza CPT.Pirk (#13143) üzenetére


tlala
addikt

És azt nem lehet beállítani, hogy a belső memória egyáltalán ne legyen kettéosztva, hanem egyben legyen +a valódi SD kártya?

(#13149) CPT.Pirk válasza tlala (#13148) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Particionálás útján szerintem meg lehet, de attól még lehet a bootolás megakadna a hiányzó partíció miatt. Ha bátor vagy, kipróbálhatod. ;)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13150) PioDVD válasza tlala (#13148) üzenetére


PioDVD
senior tag

Én egyelőre a Mokee 5.1-et tettem fel (de hiába, máshogy néz ki, mint a megszokott 1224), a belső tárhelyre folyamatosan pakol ezt-azt, elvileg szükség van rá. Bár lehet, ha nem találná, használná a külsőt.

Ha nagyon ráérsz, azt megcsinálhatod, hogy leveszed a méretét a lehető legkisebbre, aztán ha 1 hét alatt sem futsz hibába, akkor az üres részt hozzácsapod a rendszerhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.