Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44451) Surfym@n válasza RockHaRD (#44447) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Ha nem kell facebook szinkron képes tárcsázó (AOSP) akkor felesleges...

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#44452) xSide válasza xSide (#44407) üzenetére


xSide
őstag

SDV-ben sajnos egy hibába futottam miközben egy fájlt töltök le valahonnan és belépek böngésző/lmenü/letöltések részbe illetve ha az értesítősávból akarom megnyitni az aktuális letöltést...
"A beépített böngésző com.android.browser váratlanul leállt!!"

Visszaraktam az előzőt és SDIV-ben is tapasztalható ez a hiba!!

[ Szerkesztve ]

(#44453) spuros válasza _NCT (#44441) üzenetére


spuros
őstag

Okés, köszönöm..

(#44442) api29 Szintén köszönöm..

:K

(#44454) Weißturul válasza syl5 (#44450) üzenetére


Weißturul
senior tag

van a történetben egy kis csavar: elküldi, kibontom, utalok :)

kelzsoca: elvileg nem leválós a hátlapja, a kijelzőn fólia, etc :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44455) angyall válasza _NCT (#44427) üzenetére


angyall
tag

idézet egy Psychonaut idézetből:

"Jelenleg az a nagy helyzet hogy az ÖSSZES kint lévő ZTE Blade készüléket visszahívták, tehát a cserére semmi esélyed nincs, a visszahívás pedig azért történt, mert kifutó a termék, de ezt már korábban írtam is." kelzsoca

Feltéve, ha valóban mindet visszahívták... ;)

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#44456) _NCT válasza angyall (#44455) üzenetére


_NCT
őstag

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#44457) ux1 válasza angyall (#44455) üzenetére


ux1
addikt

Persze... mert egy ikon hasonlított egy szifon ikonra :DDD ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#44458) kelzsoca válasza angyall (#44455) üzenetére


kelzsoca
félisten

Feltéve, ha valóban mindet visszahívták...

Az ilyen infók (amit én mondok) biztos forrásból vannak, tehát vagy szolgáltatós, vagy ha olyan infó akkor maga a ZTE-től :)

A kifutó készülékeket szokták visszahívni a központi raktárba, hogy a webshopban leadott új készülékre vonatkozó rendeléseket ki tudják szolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#44459) ux1 válasza kelzsoca (#44458) üzenetére


ux1
addikt

Mint ahogy néztem reggel.... Lehet is rendelni :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#44460) gps76 válasza kelzsoca (#44458) üzenetére


gps76
őstag

A debreceni MM-ben még kint van 24900-ért,csak előfizetéssel,de van nekik több is belőle.

Az SD_V romodat ha ki akarom tömöríteni ,de CRC hibával leáll: system/lib/libopencore_net_support.so

(#44461) kelzsoca válasza ux1 (#44459) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel új szállítmány a ZTE-től mostanság nem érkezett, és valószínűleg nem is fog, a hazánkba eddig beérkezett és országos szinten szétszórt árukészletet kell visszarendelni a központi raktárba, nyilván ahol 1-1 készülék maradt azzal nem foglalkoznak, de ahol nagyobb mennyiség volt raktáron, arra szükség van, ezért lehet az is, hogy van ahol tudnak még cserélni, és van ahol már azt mondják amit kell, de másik helyen meg azonos árú készüléket kínálnak fel cserére..

(#44460) gps76

Az MM saját készletet halmozott fel, így az a szolgáltatótól független :)

A romot szedd le újra, minek akarod kitömöríteni...

[ Szerkesztve ]

(#44462) angyall válasza kelzsoca (#44458) üzenetére


angyall
tag

No... akkor ez is megválaszolva! :D

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#44463) esox válasza kelzsoca (#44458) üzenetére


esox
senior tag

A visszahívás sokak számára féleérthető. Nem a vevők által megvett készülékeket hívták vissza, mint pl. autók esetében pl kézifék hiba, motor...stb, hanem a shop-okban lévő még el nem adott készülékeket.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44464) kelzsoca válasza esox (#44463) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, nem a már eladott készülékeket, hanem a még készleten lévőket hívták vissza, elnézést ha nem volt pontos a megfogalmazás.

(#44465) gps76 válasza kelzsoca (#44461) üzenetére


gps76
őstag

A rom-oddal mit csináljak?

(#44466) domerator


domerator
veterán

Két dolog, az egyik lehet, csak nekem új, a másik meg érdekes (amolyan guinness record féle)

1. A market működik a gtalk nélkül is, kipróbálva. Egy szaki a defy topicban úgy is kipróbálta, hogy friss romolás után azonnal kiirtotta a google cuccok nagy részét, utána bereggelt a gmail accountjába és vígan ment a market... tehát még csak nem is az elején kell a talk és utána nem, hanem úgy tűnik egyáltalán nem (én is betettem a fridzsiderbe) :D

2. Volt egy olyan megszállott a modaco-n, aki kibekkelte, hogy mennyit bír a penge akkuja flight módban... közel egy hónapig vegetált a telója :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44467) domerator válasza gps76 (#44465) üzenetére


domerator
veterán

Másold az SD gyökerébe--> lépj be a clockworkmod recoverybe-->install zip from sd card-->choose zip from sd card-->kiválasztod-->feltelepül

A rom zip-et nem kell kicsomagolni!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44468) gps76 válasza domerator (#44467) üzenetére


gps76
őstag

Progikat akarnék beletenni a data/app mappába,ehhez akarnám kitömöríteni,mert Kelzsoca írta a rom-nál:
"Létrehoztam a data/app mappát!
Minden nem gyári alkalmazást, amit szeretnétek hogy a rommal együtt települjön ide tegyetek be!
Előnye hogy az ide bepakolt alkalmazások a futó rendszer alól is problémamentesen eltávolíthatóak egyszerűen az alkalmazáskezelőből, illetve a data/app alá bepakolt programok Marketből frissíthetőek maradnak!

Ha alkalmazásokat tesztek be a mappába mindig figyeljetek hogy nem lehet szóköz az alkalmazásnévben, illetve bizonyos programokban megtalálható egy lib mappa is, az ebben lévő fájlt a system/lib mappába be kell másolni, különben a program indításakor FC-vel kilép az alkalmazás!!"

(#44469) #19617792 válasza gps76 (#44468) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem kell kitömöríteni, TC-ben megnyitod és úgy belemásolod...

(#44470) gps76 válasza #19617792 (#44469) üzenetére


gps76
őstag

És a CRC hibával mit csináljak?

(#44471) apeelme válasza gps76 (#44470) üzenetére


apeelme
addikt

(#44461) kelzsoca megadta a választ, szedd le újra MD5-öt ellenőrízd le letöltés után, és ne akard kicsomagolni, csak nyisd a zip-et meg másold bele amit akarsz...ésszel

[ Szerkesztve ]

(#44472) domerator válasza gps76 (#44470) üzenetére


domerator
veterán

Ha totalcommanderben kétszer rákattintasz, akkor megnyitja, vagy olyankor is crc hibát ad?

Ha crc hibás, akkor nemigen tudod feltelepíteni sem...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44473) gps76 válasza apeelme (#44471) üzenetére


gps76
őstag

OK.

(#44474) gps76 válasza domerator (#44472) üzenetére


gps76
őstag

Ott nem ír CRC hibát,de ha belemásolok,recoveryben "bad"-el leáll a telepítés.

(#44475) apeelme válasza gps76 (#44474) üzenetére


apeelme
addikt

mivel másolsz bele a zip-be?

(#44476) ktmt válasza api29 (#44396) üzenetére


ktmt
aktív tag

+1 igén, illetve már töltöm is.

[ Szerkesztve ]

(#44477) RoBorg


RoBorg
tag

Valaki tudna segíteni abban, hogyan jön elő a recovery, mert bármit próbálok csak a kis zöld droid villog, s minden megy tovább. Újra kell indítani? Melyik gombot, meddig nyomják?
Köszi.

(#44478) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Gaaps-ban mi van benne?Honnan lehet leszedni a legújabbat?Az első, hozzászólásos 06.13-i vagy mindegy mert a legújabbat tölti majd le a netről?

XiaomI RedmI Note|||

(#44479) ouzohuto válasza RoBorg (#44477) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Első hozzászólásban benne van, de hangerő le és bekapcs gomb lenyomása illetve eddig való tartása amíg be nem jön a recovery :)

XiaomI RedmI Note|||

(#44480) spuros válasza RoBorg (#44477) üzenetére


spuros
őstag

Hát ha gyári telefonod van módosítás nélkül akkor nincs recovery bármit nyomsz.. Ellenben a hangerő le gombot kell ha costum recoveryd van..

Szóval igen... :)

[ Szerkesztve ]

(#44481) #19617792 válasza spuros (#44480) üzenetére


#19617792
törölt tag

"akkor nincs recovery bármit nyomsz.."

van recovery, az FTM.

(#44482) spuros válasza #19617792 (#44481) üzenetére


spuros
őstag

De azzal tudtommal nem lehet mit kezdeni, azért írtam így.. Tévednék?

(#44483) domerator válasza spuros (#44480) üzenetére


domerator
veterán

spuros:

costum-------->CUSTOM :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44484) spuros válasza domerator (#44483) üzenetére


spuros
őstag

Átkozott betűfelcserélős betegség... :DD

(#44485) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Egy páran panaszkodnak, hogy mióta blade-em van, nagyon halkan hallanak beszélgetés közben (már a kicsengés is halk).
Tapasztalt már valaki ilyesmit? Ha igen, tényleg a blade a bűnös és van rá megoldás?
Köszönöm!

(#44486) fgy


fgy
csendes tag

sziasztok,
mit kell tenni, ha a webes interfészen (pc-n) a marketban nem jelenik meg a telefon?
fgy

(#44487) domerator válasza M0RGI (#44485) üzenetére


domerator
veterán

MIndig így volt, amióta pengéd van? Ha igen, akkor gari. Ha nem és esetleg romoltál, akkor romcsere esetleg...

Vagy nem fogod be véletlenül az ujjaddal a mikrofont? ;]

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44488) M0RGI válasza domerator (#44487) üzenetére


M0RGI
őstag

Mióta megvan így van, de csak a barátnőm és egy kollégám panaszkodik, hogy nem hallanak úgy mint régen. Nem mondták, hogy más lett volna más rommal, bár én sem próbálgattattam velük.
Mikrofont nem fogom be, szerencsére nincs a kéz útjában. ;)

(#44489) esox


esox
senior tag

Kipróbálná ezt valaki?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44490) junkpod


junkpod
nagyúr

köszönet Api és kelzsoca, a GEN2 a leírás alapján gyorsan és tökéletesen ment és az SD IV is kiváló (eddig:)

A bott animon még jót nevettem, de a képernyő kikapcsolás animációtól majdnem szívrohamot kaptam, azt hittem itt a vége a képernyőnek..., azóta már ez is vicces:)

Tetszik ez az ADW launcher, található hozzá valahol egy ismertető? mert szerintem több lehetőség van benne mint az elsőre látható.

Box's don't touch!

(#44491) M0RGI


M0RGI
őstag

Ja, és ismét megkérdem, hogy ADW lauhcher ex alá létezik-e olyan app, amivel a tálcára kitett ikonokra kijeleztethetem a nem fogadott hívások és sms-ek számát?
ADW notifier nem működik!

(#44492) apeelme válasza M0RGI (#44491) üzenetére


apeelme
addikt

...ADW lauhcher ex alá létezik-e olyan app...: igen, adw notifier, csak és kizárólag ez létezik hozzá.
...ADW notifier nem működik!...: lehet, nálam sugar daddy-n adw ex-el működött a nem fogadott hívásokra...de ha megnézed marketben a hozzászólások közt is rengeteg van akinek csak hébe-hóba, s valakinek meg egyáltalán nem megy, szal nem egyedi eset a tiéd.

(#44493) RockHaRD


RockHaRD
addikt

az mitől lehet, h mikor telefonálok, és elveszem a fülemtől a telefont, akkor nem villan fel? :F meg kell nyomnom a vissza gombot, hogy le tudjam tenni a telefont... néha viszont nem kapcsol ki a kijelző, és arccal lerakom, meg lezárom a telefont véletlenül :F

(#44494) M0RGI válasza apeelme (#44492) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát, ez nagy kár! :( Köszi!

(#44495) apeelme válasza RockHaRD (#44493) üzenetére


apeelme
addikt

mivel nem írtad csak következtetek hogy SDIV-et használsz...márcsak azért is mert (#44449) hozzászólásodban megkérdezted hogy:

"proximity-t beállította "
ez pontosan mit takar?

tehát a feladat adott...

de megkerestem neked mer' olyan rendi vagyok: Link

[ Szerkesztve ]

(#44496) barnam_ válasza TRob1 (#44408) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valóban, ráadásul nem is az új kernel van benne, szóval felejtős.
Még jó hogy olvastam a hozzászólásod, mert már éppen fel akartam rakni :R

(#44497) RockHaRD válasza apeelme (#44495) üzenetére


RockHaRD
addikt

köszi. Tehát akkor a proximity szenzorom szar a telón, ezért produkálja ezt a két tűnetet. Most dobom fel ezt a kis zipet, aztán meglássuk :))

(#44498) Keeperv85 válasza barnam_ (#44496) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hogy-hogy? Néztétek? Mellesleg az új kernellel nincsen hívószámkijelzésem, szóval valami oka csak van, ha visszatartják... :U

(#44499) atillaahun válasza api29 (#44387) üzenetére


atillaahun
veterán

Milyen eredményeket kaptál Antutu-ban SD nélkül b12-ről és a későbbiekről (OC és anélkül)? A 2D-ben van az eltérés? SD sorozatot is tesztelted?

(#44422) Weißturul
Ezekre.
Ja meg hogy van-e térerőd rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#44500) _NCT válasza atillaahun (#44499) üzenetére


_NCT
őstag

Nem azért, hogy kötekedjek, de nekem ez egy kicsit furcsa, hogy egy full idegennek elküldök egy telefont kipróbálásra, majd ha tettszik neki kifizeti. Ez nekem nagyon sántít....Mai világban aki ezt meg meri csinálni, az igazán bevállalós ember... Ezt Weißturul üzenetére írom.... Vagy csak nekem furcsa ez? :S

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.