Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44901) HollyBoni válasza HollyBoni (#44900) üzenetére


HollyBoni
veterán

Éppen a home gomb nem reagál semmire,hogy lehetne beállítani a default launchert Launcher Pro-ra?

(#44902) Weißturul


Weißturul
senior tag

Hali skacok!
Most egy kicsit összezavarodtam :F
Nos: Mr. Pigfish szerint Gen1-es a telefon, de a telefonon 2.3.3-as CyanogenMod-7.0.0-RC4 van, a kernel pedig 2.6.32.9-perf hcdrjacob@giovanni #1
jó ez így?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44903) Speeedfire válasza HollyBoni (#44901) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ha home nem reagál akkor a rom után raktad fel a google appokat is. Velem is volt ilyen, újra kellett húzni, reboot majd akkor a google apps.
Felrakod a launcher pro-t, majd amikor megnyomod a home gomnbot felajánlja neked, hogy melyik legyen az alapértelmezett. Viszont az ADW EX szerintem jobb megoldás, több beállítás van benne és megoldható, hogy úgy nézzen ki mint a launcher pro.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44904) HollyBoni válasza Speeedfire (#44903) üzenetére


HollyBoni
veterán

Rom rakás után raktam fel a google appokat,de így sem jó.Na mindegy,újrahúzom.Nekem a launcher pro jobban bejön mint az ADW EX :K

(#44905) Speeedfire válasza HollyBoni (#44904) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

De volt felrakás után reboot?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44906) HollyBoni válasza Speeedfire (#44905) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja,már párszor.

(#44907) Psychonaut válasza Weißturul (#44902) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miert ne lenne jo? Bar alapvetoen a CM ROM-ok Gen2-esek, de konvertalhatok Gen1-esre is.

(#44908) szezso15 válasza Weißturul (#44902) üzenetére


szezso15
addikt

Az első RC még csak Gen1-et is támogatott! :K

Szóval Gen2-esíts, aztán ugorhat fel bármelyik főzött ROM...;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#44909) Mr X válasza HollyBoni (#44906) üzenetére


Mr X
veterán

Úgy értette, hogy rom fel, reboot, gapps fel, reboot. Ez a megfelelő sorrend, így ne mdöglik be a home-od.

(#44910) HollyBoni válasza HollyBoni (#44906) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na új problem..Home gomb nem működik :C Recoveryben pedig igen.

MrX:Megcsináltam,semmi.Fel lehet kelteni a telefont home gombbal,szóval tuti nem fizikai hiba.

Nem,nem lép ki főképernyőre.Launcher Pro-ban is jól van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#44911) zszabika válasza HollyBoni (#44910) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ha megnyomod a menüben akkor sem működik?Nem lép ki a főképernyőre?
Rejtélyes dolgok ezek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#44912) Mr X válasza HollyBoni (#44910) üzenetére


Mr X
veterán

[link]

Valami ilyet nem csináltál?

(#44913) HollyBoni válasza Mr X (#44912) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mi az a provision? :DDD
Viszont a setupwizardot alapból nem raktam fel,mert gapps lite-ot raktam fel.Ez lehet probléma?

[ Szerkesztve ]

(#44914) atillaahun válasza HollyBoni (#44910) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha nem csal az emlékezetem a Provision.apk-t kell kinyírni a system/app alól, mert összeakad a SetupWizard.apk-val CM+gapps esetén, és ezért nem megy a home.
Root képes fájlkezelővel teheted ezt meg, mondjuk Root Explorer, vagy ES File Explorer, ez utóbbi ingyenes.

(#44894) HTCS
Nem konkrétan ismerős, de szerintem engem a miskolci Tré-s szervizes valamiért kedvel, ma megint kicserélte a telómat szó nélkül, a nyáron már harmadszor, és aszonta majd legközelebb október közepén kérhetek megint újat, mert most egyelőre kifogyott a raktárból. :))
Szóval mi a gond?

[ Szerkesztve ]

(#44915) HollyBoni válasza atillaahun (#44914) üzenetére


HollyBoni
veterán

Se provisont,de setupwizardot nem találtam root exploler keresőjével.Lehet fel kéne rakni?

Felraktam a setup wizardot,és az elején meg kell érinteni a droidot.Megérintem,semmi. :F

[ Szerkesztve ]

(#44916) atillaahun válasza HollyBoni (#44915) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehet. :D Egyébként nem Provison, hanem ProvisIon, és ha system/app alatt nincs, akkor máshol se.

(#44917) kelzsoca
Hát így amit megtudtam rajta tapogatni/próbálni az alapján ez most hibátlan. Én is nagyon remélem, hogy így is marad.

(#44920) jr1994
Most épp nincs kedvem megnézni azokat a videókat, de szerintem hungariandroid-on van elég leírás, hogy feltegyél egy CM-et, vagy bármi mást.

[ Szerkesztve ]

(#44917) kelzsoca válasza atillaahun (#44914) üzenetére


kelzsoca
félisten

és aszonta majd legközelebb október közepén kérhetek megint újat, mert most egyelőre kifogyott a raktárból.

Ezzel ott lesz a probléma hogy a Blade kifutó termék, ha kifogy akkor nagy valószínűséggel már nem is lesz, remélem jó készüléket kaptál :)

(#44915) HollyBoni

A provision.apk-hoz nem nyúlsz, és a setupwizard.apk-t nem teszed fel, vagy törlöd.

[ Szerkesztve ]

(#44918) Weißturul válasza szezso15 (#44908) üzenetére


Weißturul
senior tag

Azt hogy kell?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44919) HollyBoni válasza Weißturul (#44918) üzenetére


HollyBoni
veterán

Leszeded a szolgáltatódhoz tartozó gyári frissítőt,követed az utasításokat és tádám!

kelzsoca:Akkor van ötleted mit csináljak,hogy működjön a home gomb? :F

[ Szerkesztve ]

(#44920) jr1994


jr1994
addikt

helló

segítetek?

[korábbi hsz]

előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#44921) domerator válasza atillaahun (#44916) üzenetére


domerator
veterán

Amíg még a gyári rom van rajta, Emode-dal nézd végig az összeset, amit lehet (LCD, BT, GPS, szenzorok, stb.)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44922) Weißturul válasza HollyBoni (#44919) üzenetére


Weißturul
senior tag

csak ennyi? :Y t-mobilost tudtok linkleni?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44923) kelzsoca válasza HollyBoni (#44919) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom melyik rom van fent, de nézz egy másikat akkor.

(#44924) HollyBoni válasza Weißturul (#44922) üzenetére


HollyBoni
veterán

Google.

kelzsoca: az baj,ha a provision.apk nincs fennt?

(#44925) domerator válasza jr1994 (#44920) üzenetére


domerator
veterán

Szia,

Igen, elvileg ezek működnek.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44926) HorCsa1982


HorCsa1982
csendes tag

Van egy Telenor-os 2.2 hivatalos frissítéses Bladem. Vannak ugye rajta az előre feltett alkalmazások és én feltettem a következőket: AngriBirds, APNdroid, AppInstaller, ASTRO, Facebook, Fieldrunners, iGO és ezekből amit lehet áttettem SD kártyára (persze a program egésze nem megy át). Ezek után azt írja, hogy a belső memóri max 162MB és ebből szabad 19MB. Ennyire kevés a hely alapból vagy valami nem okés a telefonommal? Nekem az a 162 max elérhető gyanúsan kevés. Elvileg 500 MB van és akkor ebből miért ilyen keveset látok.
Üdv

HorCsa

(#44927) Mr X válasza HorCsa1982 (#44926) üzenetére


Mr X
veterán

Az a 162 az annyi. A többi a rendszeré.

(#44928) szezso15 válasza Weißturul (#44922) üzenetére


szezso15
addikt

Tádámm: [link]

*Hajrá Loki!* i15+

(#44929) barnam_


barnam_
nagyúr

Nem tudom ki kért új romot...
Lehet próbálgatni:

update-cm-7.1.0-RC1-Blade-KANG-2635p7-signed.zip
21-Sep-2011 17:54
md5sum: c4e8217171a445e9247eb5b51f2efe82

(#44930) HollyBoni válasza barnam_ (#44929) üzenetére


HollyBoni
veterán

Francba,most tettem fel a p5-öt.

(#44931) Weißturul válasza szezso15 (#44928) üzenetére


Weißturul
senior tag

:R
ugye nem lehet a telómból féltégla?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44932) Psychonaut válasza HollyBoni (#44930) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jaj, mi lesz most...komolyan, emberek, ti nem hasznalni rakjatok fel a ROM-okat, hanem azert, mert az a legujabb? Hibatlan egyik sem lesz, ezt meg lehet mondani. Talalni kell egy olyat, ami megbizhato, stabil, aztan jol van. Vagy csak en gondolom igy?

(#44933) szezso15 válasza Weißturul (#44931) üzenetére


szezso15
addikt

Ha rosszul csinálod, akkor igen...

A leírás szerint csinálva nem ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#44934) kelzsoca válasza HollyBoni (#44924) üzenetére


kelzsoca
félisten

az baj,ha a provision.apk nincs fennt?

Eléggé, ezért nem megy a home gomb sem :)

(#44935) Weißturul

Tartsd be a leírást, és nem lehet gond, ha mégis az lenne ne csinálj semmit, írj ide be, és kapsz tanácsot a probléma megoldásával kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

(#44935) Weißturul válasza szezso15 (#44933) üzenetére


Weißturul
senior tag

ajj :(
nincs itt olyan Debreceni aki inkább elválalná? :DDD
de ha abbamarad a hülyesége akkor nem lehet újrapróbálni? A trémobil honlapja vmi olyasmit ír...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44936) HollyBoni válasza Psychonaut (#44932) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szvsz ami újabb rom,az stabilabb,jobb is,esetleg javítottak ki benne hibákat.És szeretek tesztelni új dolgokat. :)

Kelzsoca,esetleg tudnál linkelni egy provison.apk-t?Hova kéne feltenni?data/app?

Úgy kezdtem,hogy SZVSZ! :D

[ Szerkesztve ]

(#44937) kelzsoca válasza HollyBoni (#44936) üzenetére


kelzsoca
félisten

ami újabb rom,az stabilabb,jobb is,esetleg javítottak ki benne hibákat.

Ez nem minden esetben igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#44938) barnam_ válasza Psychonaut (#44932) üzenetére


barnam_
nagyúr

Alapvetően igazad van, most viszont nincs.
Ezek a változatok tesztelésre készülnek, nem mindennapi használatra. Most pl. a legújabb kernel patch-el. Nekünk is jobb, ha minél többen tesztelik, mert akkor gyorsabban "kész" lesz. (Kész sosem lesz, de talán jó igen :) )

(#44939) HollyBoni válasza barnam_ (#44938) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem pl a CM7 179-hez képest sokkal gyorsabb.A p5 meg nagyon hamar bebootol! :Y

(#44940) barnam_ válasza HollyBoni (#44939) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, a 2D teljesítmény tényleg jobb lett, bár nem a kernel miatt, ahogy Tom_G kifejtette.
A boot pedig azért gyors, mert végre nincs dupla boot :DDD
Aztán ott vannak a random leállások (a hamis akku hőfok kijelzés miatt), meg az újraindulások... szóval messze nem végleges állapotú még az új kernel.

(#44941) Psychonaut válasza barnam_ (#44938) üzenetére


Psychonaut
addikt

Max. akkor, ha kuldtok hibajelentest is a MoDaCo forumba, mert anelkul aztan nem fognak tudni a hibakrol a fejlesztok. Innen a PH! forumrol meg nem hinnem, hogy tul sokan aktivan jelen lennenek ott (tudom, hogy van par embernek regje, meg nehany hozzaszolasa, de nem lattam, hogy akarki is bugreportokat kuldene oda).

(#44942) HollyBoni válasza Psychonaut (#44941) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én sem küldök bugreportot,de attól függetlenül szeretek magamnak tesztelni,hátha kifogok valami jó verziót.Eddig megérte felrakni,mert ugye sokkal gyorsabb mint a CM7.És nekem nem volt random leállás(egyelőre)mint az előző verzióban,remélem nem is lesz. :K

(#44943) kungzi


kungzi
veterán

gyári partíció kiosztásom van. sd-ext van, de a kang féle romokban nem oda települnek a progik. hogy lehetne ezt megoldani, mert ott gondolom nem lehet a data/app könyvtárba telepíteni, vagy ha igen hogy? mert mind a systemre megy és hamar betelik. előre is köszönöm szépen a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#44944) nfranto


nfranto
csendes tag

Ma kaptam vissza szervízből a blade-em, nem tudott wifi hálózathoz csatlakozni. Most már megy a wifi, csak épp a gsm hálózatokat nem látja. :W

(#44945) szezso15 válasza nfranto (#44944) üzenetére


szezso15
addikt

Milyen régi a SIM kártyád? :)

(#44946) HollyBoni: :K Sok SIM probléma volt már itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#44946) HollyBoni válasza szezso15 (#44945) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ennyire hülyék lennének a szolgáltatónál,hogy azt meg sem nézik? :DDD

(#44947) nfranto


nfranto
csendes tag

Próbáltam 4 SIM kártyával, a legrégebbi max 2 éves lehet.

(#44948) szezso15 válasza nfranto (#44947) üzenetére


szezso15
addikt

Oké...Egyáltalán hálózatra fellép a telefon?

Mert ha nem, akkor vissza garanciába! :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#44949) nfranto válasza szezso15 (#44948) üzenetére


nfranto
csendes tag

Nem lép fel, nem lát semmilyet hálózatot.

(#44950) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki fel tudna tölteni valahova egy provision.apk-t?Nem találok sehol.Hátha ettől működni fog a home gomb.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.