Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14101) katonam


katonam
tag

Sziasztok! Ha jól látom, ez a kérdés még nem volt: átparticionált gen1-nél is elegendő a stock recovery -> T gen2 exe ?

(#14102) kelzsoca válasza barnam_ (#14098) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tényleg elvetemült, mert a 2 boot.img-nek hol lenne a helye :DDD

(#14099) spence225

Dobd fel és meglátod :)

(#14097) ntibko

Pedig csak tegnap estig kellene visszalapozni, és mindenre lenne válasz, illetve ilyen esetben a nincs időm olvasni, erős téglásodáshoz vezet. :)

[ Szerkesztve ]

(#14103) kvojnovics válasza kvojnovics (#14088) üzenetére


kvojnovics
tag

Elnézést kérek mindenkitől! Kelzsoca blog-jában a tippek és trükköknél minden szépen le van írva! Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek, most már kelzsoca-nak is! :)

Szép napot!

Ui.: a oneclickrecovery "csak" a 3.0.1.4-es recovery-t telepíti, bár a lényeg az, hogy működik! :)

(#14104) Podpupi válasza kelzsoca (#14093) üzenetére


Podpupi
tag

A modacos svéd exe-t a modaco oldalon találom vagy itt is fent van?Köszi...

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#14105) counterbill


counterbill
senior tag

Kétségbe estem XD

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#14106) kelzsoca válasza Podpupi (#14104) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt nincs fent, de modaco-n megtalálod biztosan :)

(#14103) kvojnovics

Igen, az van benne, ha másik kell akkor modaco-ról le kell szedni frisset vagy régebbit, és recoveryből fel is lehet dobni.

(#14108) spence225

Eddig még panasz nem jött rá :)

[ Szerkesztve ]

(#14107) barnam_ válasza kelzsoca (#14102) üzenetére


barnam_
nagyúr

Utána leesett nekem is :B

(#14105) counterbill: jaj te szegény, Csernus látott már? :DDD
ja látom okkal, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

(#14108) spence225 válasza kelzsoca (#14102) üzenetére


spence225
aktív tag

Ok, felteszem megnézem hogy milyen, mostanában úgysem volt időm bűvölni a telefont

(#14109) pista59 válasza barnam_ (#14098) üzenetére


pista59
senior tag

Ez már megfordult a fejemben, de nem értek hozzá. Pedig de jó lenne!
Hol lenne a helye? Meg kell találni, meg kell csinálni. Számítógépen lehet, akkor itt is :Y

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#14110) mira72 válasza counterbill (#14105) üzenetére


mira72
őstag

Dekopír vagy egy légdugattyús kangoo a megoldás rá.. :Y

(#14102) kelzsoca : de nem 2.2-2.3 dual rendszer kellene hanem droid-p7 :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#14111) ntibko válasza kelzsoca (#14102) üzenetére


ntibko
csendes tag

Ok, visszanézem. :R

(#14112) counterbill


counterbill
senior tag

Valami megoldás dekopir helyett?:D A win7 egyébként irogat a usb driver miatt..Lehet azért nem aktiv a start gomb mert nem is látja a telefont?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#14113) kungzi


kungzi
veterán

sikeres gen2-sítés :C :C

és felment kelzsoca fingerprint T-mobile verzsön-je :D :R

[ Szerkesztve ]

(#14114) kelzsoca válasza counterbill (#14112) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet drivert sem ártana telepíteni nem? :U

(#14110) mira72

Jobb lesz ha a kínaiak felkötik a nadrágot, itt már olyan dolgokat akarnak csinálni ezzel a telefonnal, hogy jajj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14115) counterbill válasza kelzsoca (#14114) üzenetére


counterbill
senior tag

Leszedtem modacorol egy drivert ..(elvileg) Két exe van benne..egy fastboor illyetve egy adb nevü..szedek egy másikat a zte oldaláról de hát 6kval jön onnan mint minden-.-

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#14116) futo001 válasza mira72 (#14092) üzenetére


futo001
senior tag

Egyáltalán nem felesleges feltenni az új ROM-ot. Ennél biztosabb G2-esítés nem létezik. G2-esítésnek az egyik előnye pedig az újabb ROM-ok.
Én kb 5 percet használtam, mielőtt elb****tam, rohadt lassú, ebben igazad van.

Valaki fel tudná tenni valahova a G2-es recovery.img-t? Valamiért nagyon lassú a netem, 3 óra alatt akarja leszedni a 120MB-os ROM-ot.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#14117) tlac válasza kelzsoca (#14102) üzenetére


tlac
nagyúr

Tényleg elvetemült, mert a 2 boot.img-nek hol lenne a helye :DDD

ahol épp van hely, tök mindegy
a boot.img-t kellene átalakítani, hogy egy bootloader legyen benne
(kicsit gondolkoztam már rajta, de nincs motiváció, hogy foglalkozzak vele)

(#14118) kelzsoca:

én nem látok elvi akadályt

[ Szerkesztve ]

(#14118) kelzsoca válasza counterbill (#14115) üzenetére


kelzsoca
félisten

És mi lenne ha az itteni fórum 1. hsz-ben néznél körül driver után, és nem a modacon keresnéd?

(#14117) tlac

Ha ez megoldható lenne, akkor már készült volna ilyen mod :)

[ Szerkesztve ]

(#14119) borg76hun válasza mira72 (#14092) üzenetére


borg76hun
csendes tag

Feltettem, használom, élvezem :DD
Mivel nekem fontos, hogy megmaradjon a garancia, és amire használom, bőven elég T-s 2.2 is.
Nekem a telefon munkaeszköz, igazándiból szinte teljesen kihasználatlan a szerencsétlen.
(bent a cégnél maximum az e-mail kliens van használva a céges wifin)
Szóval azért akad akinek elég a gagyi T-s 2.2 is, és az előző gyári romhoz képest ez is jelentős változás.
Mielőtt még valaki azzal jönne, minek ilyen telefon akkor nekem, hozzátenném, a céges díjcsomaghoz ez volt a legjobb ÁR/ÉRTÉK arányú készülék, valamint ennek a telefonnak van a legjobb "nem hivatalos supportja" (aka. ez a fórum úgy pörög, hogy követhetetlen)

Arról nem is beszélve, hogy ha előveszem a telefont, akkor többen kíváncsiak tá még mindíg mint a galaxy-ra vagy a iphone-ra.

Lényeg, azzért 100 ból 1 ember azért akad aki ere várt, használja, élvezi (természetesen néha szidja)

We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance if futile!

(#14120) micky46


micky46
csendes tag

Sziasztok!
Lenne két kérdésem.
1. A Hungarian Fingerprint ugye csak gen2-es telefonra megy fel?
2. A hivatalos gen2esítéshez először tegyem fel az ftm recoveryt, majd a t oldaláról a frissítést, majd clockworkmod recovery telepítés, aztán pedig a kelzsoca féle rom?

(#14121) mira72 válasza borg76hun (#14119) üzenetére


mira72
őstag

"Mivel nekem fontos, hogy megmaradjon a garancia, és amire használom, bőven elég T-s 2.2 is."

"valamint ennek a telefonnak van a legjobb "nem hivatalos supportja""

ezek nekem valahogy ellentétek. de lehet hogy csak nekem, meg lehet hogy csak kötözködni akarok, ezt el kell dönteni :DDD én nem tudom.

de ha vártad a T-s 2.2-t akkor mit érdekel a házi support, ezt akkor sem értem. de tudom, már többször bizonyítottam hogy én vagyok a bonyolult ... :R

EZT elővennéd arra is felfigyelnének.. :DD

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#14122) fckvwls válasza bala6120 (#14077) üzenetére


fckvwls
csendes tag

worked like a charm :K

(#14123) szki


szki
őstag

No, kinőttem a 2 GB-os sd kártyát :O
Tudtok ennél jobb lehetőséget 8 és 16 GB-osra?

Class10-nél van gyorsabb microSD kártya jó áron? Ahogy én nézem: nem nagyon van..

#14116 futo001: ez jó? Bár ez nem img, hanem zip, és ki kell csomagolni.

(#14124) Ronam


Ronam
addikt

recoveryből nem tudom mountolni az sd-t.ezt írja E: Unable to open ums lunfile (No such file or directory) mi ez?vmi ötlet?le kéne cserélni a recovery-t más verzióra?

[ Szerkesztve ]

(#14125) futo001 válasza szki (#14123) üzenetére


futo001
senior tag

Köszi, de sajnos a gyári recovery-t szeretném felhasználni egy elbaltázott frissítés miatt. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#14126) istnag válasza Ronam (#14124) üzenetére


istnag
addikt

ez a gen2 -es recovery sajátossága...hiba vagy fjúcsör, inkább az előző... :DD

(#14127) szki válasza futo001 (#14125) üzenetére


szki
őstag

A gyárit ma linkeltük többször: gyári recovery pack

Nekem meg a mybackuproot csak 1 alkalmazást tud visszaállítani a korábban svédre telepített 22-ből, mert megáll 5%-nál. Ennek nem örülök :O

[ Szerkesztve ]

(#14128) kagzer


kagzer
aktív tag

@kelzsoca Lehetne egy észrevételt tenni?
A Fingerprint romban a kapcsolók képe meg van fordítva :)
A kikapcsolt állapotnál van szép csík.
Nem nagy dolog, de a Quick Settingsben olyan szépen bekapcsoltam mindent hirtelen, hogy csuda :DDD

(#14129) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Valaki megnézné, hogy a Hivatalos GEN2-nél működik-e a HSUPA? Nekem még a TPT-s GEN2 van fent és bizony nemigazán akar a HSUPA működni.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#14130) borg76hun válasza mira72 (#14121) üzenetére


borg76hun
csendes tag

Ha érdekel a nem hivatalos support rész:
Memóriakártya problémák voltak a telefonnal- itt derült ki, nem bír bizonyos típusokat a telefon.
WIFI ébrentartási probléma - itt tudtam meg a lehetőségeket, mivel küszöbölhetem ki.
Más most hirtelen nem jut eszembe ezekre a dolgokra, amiket innen sikerült megoldanom, ezúton is tiszteletem mindenkinek, aki valamilyen módon segített másnak/nekem (mivel jobbára elég volt olvasnom a fórumot)

Remélem ezek beleférnek a "support" fogalmába, mivel a T-nél ezekre szinte semmi megoldást nem tudtak.
Persze nem támadó jelleggel írtam az előzőt, csak gondoltam legyen egy, aki kivételként erősíti a szabályt.

We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance if futile!

(#14131) [Misel]


[Misel]
tag

Nem értem amúgy, hogy mire föl ez a nagy felbátorodás, nyilván semmivel sem biztonságosabb ez a gen2esítés, mint akármelyik másik... bár ez hivatalos, garizatatható, akkor értem :) tehátakkor ez a poszt felesleges, de mostmár azért is elküldöm :)

"Ipari szörnyeteghangdaganatok lepték el a lüktető, eleven, nedvzöld csodahippirétet."

(#14132) mira72 válasza borg76hun (#14130) üzenetére


mira72
őstag

hát igen, ez is support kicsit, nem csak a rom-ok.
iszonyú jók ám a nokia "supportok" is :O
de létezik számtalan telefon amivel ilyen problémák nincsenek :) és telefonálni meg mélezni jók :DDD

(#14131) [Misel]: ugyan azt a műveletet csinálja, csak le van redukálva "18-"-ra és 80as iq alá is.... de hát: RICE!

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#14133) kelzsoca válasza kagzer (#14128) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hogyne lehetne :)

Most melyik kapcsolók képe?

(#14127) szki

Ezek a backup programok csak akkor jók ha arra a romra tesszük vissza a mentést, amiről készült is, csak ebben az esetben működhet normálisan :)

[ Szerkesztve ]

(#14134) borg76hun válasza mira72 (#14132) üzenetére


borg76hun
csendes tag

A céges díjcsomaghoz kapott lehetőségek:
Galaxy S (30K+12x6k)
ZTE Blade (22K)
LG optimus (10K)

Ezek közül választhattam sajnos csak :R

Mint írtam, csak a kivételt akartam erősíteni , de mostmár go kaja, azt meló ... :W

We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance if futile!

(#14135) futo001 válasza szki (#14127) üzenetére


futo001
senior tag

Köszi, de ez G1-esnek tűnik.

Nekem a 2.2-es gyári ROM-ból kéne a recovery.img, mivel már G2-es a készülék.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#14136) ntibko


ntibko
csendes tag

Visszaolvastam, azért egy kérdésem lenne.
TPT Gen2-esített készüléken is mehet az ftm recovery vissza majd hivatalos T-s rom fel? Ezzel úgymond hivatalos Gen2-sítetté válik a készülék, változik ezzel bármi a tpt gen2-sítéshez képest?

(#14137) umek7


umek7
őstag

Van itt olyan V-s aki már feloldotta a maradék 256MB RAM-ot a MoDaCo-s exével?

(#14138) petike.hu


petike.hu
csendes tag

Szia Kelzsoca!

Lenne két kérdésem: mivel kellene backupot készítenem a blademről ha a jelenlegi Vodás romod szeretném megtartani (V1-lite)?
A gépem szoftveresen gen2es. Javíts ki a tévedek a lépések: g2->g1+ftm erre t-s új 2.2 exe erre backup visszatölt.

2 a v1 lite kerneljében az ahb oc benne van? illetve cpu oc-t hogy tudok varázsolni? min 128 max 691 on demandon megbízható a masina és nem melegszik ezért szeretném.

Ui.:
Van egy másik gixerem is de ettől remélem annak a megoldását (telefon szaraxik néha eltűnik a térerő annó kóddal buherálva vettem hiába a visszazár nem változott (Glatius utalát rá, h ez lehet a bibi oka). Most a T-s exe-től várnék csodát mert az megtúrja rendesen aztán visszatölteném arra a rendszerre a V1 backupom, hogy ne kelljen telepítgetni)

Előre is köszi a segítséget!

(#14139) kungzi válasza DarkGubi (#14129) üzenetére


kungzi
veterán

ha megmondod hogy nézzem meg, akkor megnézem neked :P

(#14140) kelzsoca válasza futo001 (#14135) üzenetére


kelzsoca
félisten

Teljesen mind1 milyen gyári recovery-t pakolsz fel.

(#14138) petike.hu

A vodás rom kernele nincs szétmókolva, tehát az OC lehetőséget felejtsd el, erre ott a svéd rls4 vagy rls5 rom.

Ha NCK kóddal lett megpiszkálva a készülék, Te azon semmivel változtatni nem tudsz, alaplapi szinten tárolja ezeket az információkat a készülék, egy rom csere vagy firmware frissítés hozzá nem tud nyúlni ehhez a részhez.

Ha térerő problémád van, az lehet akár a SIM kártyától is.

(#14141) counterbill

Nem támogatja, nincs A2SD, Te magad bekapcsolni nem is tudod.

[ Szerkesztve ]

(#14141) counterbill


counterbill
senior tag

Örömmel jelentem nem lett tégla a telefonból XD Egyszerüen a gépemmel volt vmi baj..laptopon driver felrak és már ment is:) Viszont azt vki megtudja mondani h ext particiot támogatja e a gyári rom? Terminal emuba h bekapcsoljam nyilván rootolni kell a készüléket megint.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#14142) nuvem


nuvem
csendes tag

Korábban felraktam a modaco exe-t ezzel a partícióelosztással.
gen2_136mb_system_no_oem_2mb_cache
---------------------------------------
/dev/block/mtdblock4 2.0M /cache
/dev/block/mtdblock5 136.0M /system
/dev/block/mtdblock6 302.9M /data

Lenne-e bármi előnye feltennem a hivatalosat, jobb/fejlettebb bármiben? Nem sürgős, nekem ez is tökéletesen megfelel, inkább csak a kíváncsiság. Eddig nem tűnnek túl boldognak, akik túlestek rajta ;]

(#14143) vampire17


vampire17
addikt

Az mitól lehet, az felraktam az új CM7-et (N69) es nem mukodik a kepernyo forgatas?? egy alkalmazas sem fordul meg...

(#14144) kelzsoca válasza nuvem (#14142) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha modacos exe-el csináltad és ezzel a partíció kiosztással akkor inkább hátrányod lenne, a dologból.
Egyébként semmivel sem jobb vagy másabb egy T-s exe, ugyanazt a firmware-t írja be a megfelelő helyre.

(#14137) umek7

Az én segítségemmel történt meg az első ilyen RAM feloldás :)

(#14145) futo001

Érdekes gondolatok, akkor vajon én hogyan raktam fel másodjára a modaco-s exe-t, a gen1-es gyári recovery-vel? (közben a készülék már Gen2-es volt) :U

[ Szerkesztve ]

(#14145) futo001 válasza kelzsoca (#14140) üzenetére


futo001
senior tag

G1-es recoveryt rátéve és "hang le"-vel bekapcsolva nem jelenik meg az FTM felirat, csak áll a zöld droidnál. Így valószínűleg mégsem mindegy.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#14146) DarkGubi válasza kungzi (#14139) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Kérlek nézd meg nekem :))

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#14147) szki válasza futo001 (#14145) üzenetére


szki
őstag

Mert utána úgy kell telepíteni a T-s romot, ahogy a T leírja (akku ki, szgépen exe indít, usb csatlakozás, start zöld, indít)

(#14148) 89BDave89


89BDave89
tag

hivatalos Trémobil 2.2 ben valaki megtalálta már az aGPS-t?

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#14149) Keeperv85 válasza futo001 (#14145) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mintha nem írtam volna le, hogyan szedd ki a hivatalos exe-ből az a recovery fájlt... :U Vissza lapoz szépen, ott megtalál, örül. köszöntem a figyelmet.

(#14150) kagzer válasza kelzsoca (#14133) üzenetére


kagzer
aktív tag

Pontosítok:
A ToggleButton bekapcsolt állapotán nincs jelzőcsík.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.