Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10501) tpeti78 válasza anglergab (#10498) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nagyon komoly cikk lett,gratulálok hozzá! :C

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#10502) kelzsoca válasza Keeperv85 (#10496) üzenetére


kelzsoca
félisten

Estére ha minden igaz lesz fénykép :)

(#10503) Reverting válasza Pumika1975 (#10436) üzenetére


Reverting
őstag

hi.... nincs egy linked... ami tuti jo:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#10504) jano_77 válasza kelzsoca (#10502) üzenetére


jano_77
nagyúr

Zsoca! Nem merek privit írni, mert tudom, hogy nem szereted, de azt is tudom, hogy túlzásba vittem az utóbbi napokban az aggódást a teló körül :U
Annyit kérdeznék csak, hogy tudod-e, tudja-e vki, hogy a Telenor Astoria és Mammut elérhetősége (telefonos), miért nincs fent a Telenor honlapján?!?

Végre bekerültem ma reggel a flottába, most már csak készülék kell és rohanok megvenni :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10505) kelzsoca válasza jano_77 (#10504) üzenetére


kelzsoca
félisten

KATEGÓRIA: Telekommunikáció és tartozékok
ELHELYEZKEDÉS: Mammut I. 2. emelet
TELEFON: (+ 36 20) 200-0000
E-MAIL:
WEB: http://www.telenor.hu

Nyitva tartás:
H-SZ: 10:00-21:00
V: 10:00-18:00

[ Szerkesztve ]

(#10506) barnam_ válasza jano_77 (#10504) üzenetére


barnam_
nagyúr

[link]
A másikat nem találtam.

kelzsoca: de hát ha mi megkeressük neki, akkor ő minek fáradjon?! :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#10507) hallerlaller válasza kelzsoca (#10494) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mellékeljél anyakönyvi kivonatot is úgy lesz teljesen hiteles :DDD :W

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10508) Pumika1975 válasza Reverting (#10503) üzenetére


Pumika1975
senior tag

android.podtwo.com/recovery/
gen1 gen2 re figyelj

win 10, ....múkodj!

(#10509) mira72 válasza jano_77 (#10504) üzenetére


mira72
őstag

jó hogy elfogyott a telenornál, és kb 2 hétig nem lesz nekik .. itt-ott még fellelhető

lehet sok volt a görcs :) :F
flotta vásárláshoz a telónak semmi köze, de mind1 :) nem az én dolgom ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10510) Reverting válasza Pumika1975 (#10508) üzenetére


Reverting
őstag

thx... ez a rom manegar egy mocsok... frissitet a 3.0.2.7 re es nem indul recovery mod... hmm... majd img- bol... thx:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#10511) [Misel] válasza kelzsoca (#10463) üzenetére


[Misel]
tag

Köszi, végül úgy döntöttem, hogy a TPT-V3 megy majd fel, ha lesz egy kis időm babrálni vele

"Ipari szörnyeteghangdaganatok lepték el a lüktető, eleven, nedvzöld csodahippirétet."

(#10512) jano_77 válasza mira72 (#10509) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyiban van csak köze, hogy az ár elég méltányos a flottának köszönhető

Aggregátor: Hidd el kerestem, de ha a Telenor oldalán nem található meg, nem gondoltam, hogy majd máshol meglelem. Nagyon köszönöm azért Neked és Kelzsocának is. Legközelebb, már csak akkor írok, ha meglesz a teló és úgy döntök, hogy felteszek egy kuktás ROM-ot. Köszönöm

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10513) Scythianus válasza Keeperv85 (#10476) üzenetére


Scythianus
csendes tag

Nézd, én nem értek hozzá, tényleg. A MrPigfish, vagy mi a szösz, a Vodás telómra azt írja:

Mr. Pigfish says you have a Gen2 model (sold with Android 2.2).

De ez lehet, hogy nem válasz a kérdésedre. A csomagoláson nincs 850 MHz, ha ez segít. A kézikönyvben szinte semmi paraméter nincs.

(#10514) esox válasza Keeperv85 (#10453) üzenetére


esox
senior tag

Igen erre! Köszi. Később (amikor már kikapcsoltam a gépet, a zedge-el végül megtaláltam)
2ik találat (Atrix 10 - Desire)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#10515) Pumika1975 válasza Reverting (#10510) üzenetére


Pumika1975
senior tag

a rom manager nem nézi, hogy gen1 vagy gen2....!!!!!

win 10, ....múkodj!

(#10516) kelzsoca válasza Scythianus (#10513) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönjük az infót, még kérlek annyit nézz meg, hogy a feladatkezelőben, az erőforrás fül alatt, mennyi a teljes rendszer memória :R

(#10517) Saccco válasza anglergab (#10498) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezeket a cikkeket láttam. :)
Majd megnézem, hogy hova lehet bepasszítani.
A blogomba is beírhatnád az első hsz topicba. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10518) Keeperv85 válasza Scythianus (#10513) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A kézikönyvet közben (elsőre egyébként..) én is néztem. Elég szánalmas, többre számítottam. Szóval a dobozon is 900/2100 Mhz van csak... Nagyon érdekes.

Memória mennyi van benne? Csak hogy tudjuk, hogy ez is 256-os vagy egy 512-es...?

(#10519) Glatius válasza Scythianus (#10513) üzenetére


Glatius
őstag

Ha minden igaz, a memóriakártyádon van egy PDF fájl. (az igazi kezelési utasítás, ami kinyomtatva nem férne bele a dobozba.) Megtennéd hogy azt feltöltöd ide a kolléga nagy örömére? :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10520) Reverting válasza Pumika1975 (#10515) üzenetére


Reverting
őstag

Tobbet nem is rakom fel... mar le is szedtem.... egy meg regebbi volt meg fent amin meg ment minden, de most a 27re frissitve nem lett jo... ugy h leves:) marad a hagyomanyos modszer ezentul: amugy gen1 meg... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#10521) Keeperv85 válasza Glatius (#10519) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha az R1.0-ás kézikönyv van rajta, akkor kár feltölteni. Nekünk is olyan van, OSF-es ráadásul. ;)

(#10522) esox válasza anglergab (#10498) üzenetére


esox
senior tag

*ZTE*CHIPINFO# ezt le tudnád írni számokkal is kérlek?
*983*24474636# ez lenne?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#10523) kelzsoca válasza Keeperv85 (#10518) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk ha megnézed hogy a 850MHz-et hol használják és hogy mi hol élünk, akkor talán nem is meglepő hogy nincs feltüntetve a dobozra. :)

(#10524) SD killer válasza esox (#10522) üzenetére


SD killer
csendes tag

Igen, az.

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

(#10525) kopuler válasza kelzsoca (#10523) üzenetére


kopuler
tag

Azért itthon is csak azon múlik, hogy mikor fogják kiírni a frekvencia pályázatokat.
Pont Telenorral kapcsolatban volt egy cikk, hogy ZTE csinálja nekik az új hálózatot és már olyan eszközöket szerelnek fel ami egy update után már vinni fogja a 850 Mhz-t.

(#10526) Keeperv85 válasza kelzsoca (#10523) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mondjuk, ha láttad már a BASE Lutea dobozást vagy magát a telefont, én nem lepődnék meg. Az ugyanis fehér dobozban van és fényes fekete festése van, de Blade.

(#10527) kelzsoca válasza kopuler (#10525) üzenetére


kelzsoca
félisten

De jelenleg nincs, így nincs miről beszélni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10528) kopuler válasza kelzsoca (#10527) üzenetére


kopuler
tag

Igen, tudom.
De majd ha ... :D
Olyan lesz ez is mint a T-mobilos 2.2 várása :D :DDD (Szerdától)

(#10529) _NCT


_NCT
őstag

Megnéztem ezt a Chipinfo-s okosságot, ez már legalább normálisan kiírja az LCD information-t, az IC típusát, meg a Glass:LEAD típust :P :D

Az jelent valamit, hogy a memória Samsung vagy Hynix?

(#10530) kiskakas75 válasza jano_77 (#10512) üzenetére


kiskakas75
csendes tag

Szia!
Azt nem tudom, hogy milyen flottába kerültél, de én nem ismerek olyat, ahol olcsóbb lenne a készülék. A kiemelt-ügyfeles árlistán a legdrágább a készülék. Ők a kedvező havidíjat és percdíjat kapják.

(#10531) latis666 válasza kelzsoca (#10473) üzenetére


latis666
aktív tag

Előre bocs ha hülyeséget kérdezek, mert nem vagyok mindennap a forumon. De nem olyan rég még mindenkit lebeszéltél a gen2-esitésről, most meg olyan romot adsz ki ami csak azon fut. Ok nem kötelező váltani, de mégis te magad inditod el a tömeges váltást. Vagy rosszul látom?

[ Szerkesztve ]

(#10532) kapcs-ford válasza kelzsoca (#10279) üzenetére


kapcs-ford
őstag

ok

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#10533) szezso15


szezso15
addikt

Na sziasztok!
Telefont megint nem cserélték nincs készlet :W,kedden megyek,mindegy gen2 és cm7 repül fel :)!
Mostmár tényleg egy órán belül jön a rom,rátettem egy laptop-ot e routerre,ott remélem nem szakad meg :))

*Hajrá Loki!* i15+

(#10534) barnam_ válasza latis666 (#10531) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az a gond hogy a forrás is GEN2-es.

(#10535) Glatius válasza latis666 (#10531) üzenetére


Glatius
őstag

Igen rosszul látod.
Kicsinosított egy szolgáltatói ROM-ot, azoknak akinek jó a Voda-függő is. Tényleg nem kötelező váltani, a gondolatmenetedet se értem.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10536) pumukli23 válasza latis666 (#10531) üzenetére


pumukli23
senior tag

Véletlenül nem azért ad ki olyan romot, mert a vodások alapból gen2esek? :U

(#10537) Keeperv85 válasza barnam_ (#10534) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem olyan nagy gond, amilyenek látszik. Viszont nincs érdemi haszna G1-esre átírni...

(#10538) kelzsoca válasza latis666 (#10531) üzenetére


kelzsoca
félisten

nem olyan rég még mindenkit lebeszéltél a gen2-esitésről

Miért, hol olvastál olyat, hogy megváltozott a véleményem? :)

most meg olyan romot adsz ki ami csak azon fut.

Egyrészt jól látod, nem kötelező váltani, másrészt tőlem függetlenül is átalakulnak készülékek, csak olvass vissza a topicba.

mégis te magad inditod el a tömeges váltást.

Ha arra gondolsz hogy én csinálok valamit és azt csak bizonyos beavatkozás után lehet használni, és ez azt hozza magával, hogy mindenki ész nélkül fogja módosítani a telefonját, akkor ez nem igaz.

Aki akarja az átalakítja a telefont, mondhatok én bármit, aki nem alakítja pedig nem akarja eldobni a garanciát vagy kivárja a hivatalos frissítést.

(#10539) Pumika1975 válasza Reverting (#10520) üzenetére


Pumika1975
senior tag

most értem haza, szóval nekem gen2 a telefonom azon jó a 3.0.2.8, hogy gen1 en milyen lehet.... nem tom...

win 10, ....múkodj!

(#10540) fazekasg


fazekasg
csendes tag

Sziasztok!
Egy kollegám megoldotta a HTC Desire kütyüjén, hogy gyakorlatilag mindent tud APP2SD-vel a SD kártyára telepíteni, még azokat az alkalmazásokat is, amelyek alapból nem annyira hagyják magukat (pl. a kimondhatatlan hárombetűs navi alkalmazás). A trükk elvileg itt található: [link]
A kérdésem az lenne elsősorban azokhoz, akik láttak már android SDK-t közelről, hogy ez vajon működhet -e Blade-en, és ha igen, akkor miért nem? :)
Kösz

(#10541) ANdic


ANdic
csendes tag

Tudna valaki ajánlani ,olyan telefonkönyv alkalmazást amiben a nevekhez tartozó telefonszámok viszonylag nagyobb méretben jelennek meg(a gyári borzasztó kicsi).
Köszönöm előre is a segitséget.

(#10542) Keeperv85 válasza fazekasg (#10540) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én szívesen kipróbálom, ha mondasz egy legális alkalmazást, ami elérhető a Marketen és nem hajlandó átmászni az SD-re...

(#10543) Glatius válasza fazekasg (#10540) üzenetére


Glatius
őstag

Általában azok az alkalmazások nem hagyják átköltöztetni magukat, amik rosszabbul, vagy egyáltalán nem működnének ott. Innentől kezdve minek???

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10544) fazekasg válasza Keeperv85 (#10542) üzenetére


fazekasg
csendes tag

Akkor pár legális, amire nekem az APP2SD azt írja, hogy "Phone only": Google maps, Facebook kliens (a hivatalos), WeatherBug, Astro File manager, uTorrent remote, stb.
Közben beszéltem a sráccal, és azt mondta, hogy valamennyit így is a kártyán hagy a nevezett nem legális alkalmazásból, de a 30 megájából mondjuk 20 a fenti módszerrel átkerül SD-re... Nálam mind a 30 mega a teló memóriáját eszi, és az APP2SD nem tud vele a jelenlegi helyzetben mit kezdeni vele.

(#10545) szezso15


szezso15
addikt

CM7 Maybe Stable 2.3.3 by Szezso15

A romot a Gen2-es Blade-del rendelkező felhasználók használhatják CSAK!(Itt viszont a touch probléma nem fog jelentkezni)

Alapja: CyanogenMod 7.0.2 stable

A rom a lite kategóriában indul,így nem szükséges hozzá ext partíció!

Módosításaim:
-Google alkalmazások integrálva(Market,Talk,stb...)
-Magyar területi beállítások,magyar nyelv
-ADW Launcher E.(direkt nem írom le,innen egy betű hiányzik),beépítve
-Néhány CM-es program eltüntetve (csak a hasznosabbakat hagytam meg)
-gps.conf fájl átalakítva
-Telenor,T-Mobile MMS működik
-Bootanimáció lecserélve
-Fényképezési hang eltávolítva
-Alap 2.3-as fájlkezelő + Root Explorer,CPU Control,Task Manager beépítve
-A Theme Chooser programból választható Android 3.0 Honeycomb kinézet
-Fontok lecserélve (ubuntu font alkalmazva->köszönet ux1 kollégának!)
-Magyar billentyűzet beépítve
-VM Heap Size:32m

A rom innen tölthető le:
LETÖLTÉS

A romot így tegyétek fel:
Recoveryben menjünk végig ezeken:
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Mounts and storage menüpont alatt:
format boot
format cache
format data
format system
Advanced menüpont alatt:
wipe dalvik cache
Aztán:
Install zip from sdcard
choose zip from sdcard

Az esetleges adatvesztés vagy a telefonban keletkező károkért felelősséget nem vállalok!
A jelenleg használt romodról mindig legyen biztonsági mentésed!

A GPS-szel rengeteget mókoltam,a ZTE Blade fórumban említett REBOOT problémával nem találkoztam! (A GPS 44cm-es téglafalon át a szobában 30mp alatt 8 műholdat talált nálam! :C)
Aki az ebbe a romba beépített Launcher-t használja,ajánlom a menüt az alap oldalra-lapozós kinézeten hagyni,így a leggyorsabb! :K
Sokan írták,hogy késik a giroszkóp a rendszerben,ez nálam nem fordult elő,tökéletesen működött!
A töltési utáni reboot-ra pedig orvosság,ha mielőtt lehúzod a töltőről lezárod a képernyőt,és úgy húzod le nem indul újra ;)

Kérlek vegyétek figyelembe,hogy ez egy tesztelői fázisban lévő rendszer,FC,reboot előfordulhat bármikor!Körülbelül 5 napig használtam,javítgattam mostmár használható(szerintem) :),de (építő)kritikára ugyanúgy nyitott vagyok!:K

Hamarosan készül egy FULL rom is ebből a verzióból (reményeim szerint holnapra meglesz,ha holnap nem legkésőbb hétfőn!),amiben a data/app mappába pakolt programok az sd-ext partícióra fognak települni!

Ha RomSzerda már nem volt,legyen RomCsütörtök :DD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#10546) Keeperv85 válasza szezso15 (#10545) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak nehogy csütörtököt mondjon... ;] Amúgy a data mappát remélem nem kézzel akarod hozzáadni ;)

(#10547) szezso15 válasza Keeperv85 (#10546) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi! :DD
Nyugi,azzal még alkotunk :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#10548) 3lackhawk válasza fazekasg (#10544) üzenetére


3lackhawk
csendes tag

A legegyszerübb az a2sd script (sok fözött romba benne van) csak kell hozzá egy ext partició az SD kártáyn és akkor oda települnek az alkalmazások az internal mem. helyett.

Nokia 3650->N73->N82->N5800->ZTE Blade GEN2 (CM7) + Defy SOC (CM7+CM9)

(#10549) kelzsoca válasza szezso15 (#10547) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyugi,azzal még alkotunk

És kivel "alkotunk"??

Egyébként Neked nem biztos hogy ilyen data/app dolgokat kellene alkalmazni, jobb lenne először az alapokat megtanulni, persze csak szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#10550) szezso15 válasza kelzsoca (#10549) üzenetére


szezso15
addikt

Magammal,csak így fogalmaztam :)
Csak eddig még nem volt időm progikat keresni,annak most kezdek neki :)

(#10549) kelzsoca: Mindig tanul az ember ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.