Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) Doze


Doze
aktív tag

nah jó CM még 3 hónapig rá sem nézek... az egy iparihulladék...végre örültem nem fagy semmi gyors stb... na mi volt rossz????? Persze t-mobil full térerő de elérni nem lehetett... foglaltat jelzett mindegyik hívónak...

(#10052) Glatius válasza Doze (#10051) üzenetére


Glatius
őstag

Nem hulladék, és nem ipari..... lelkes amatőröknek lehet megköszönni, vagy kritizálni, de senki se szólja le, aki nem fizetett érte, vagy nem fogadott neki örök hűséget! :P :P :P
Ez ugyanis nem közönséges főzött ROM, ehhez hasonló, csak más készülékre létezik.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10053) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Ez volt már? Ajjajjajj... De legalább 2.2.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#10054) mira72


mira72
őstag

ültök???? mert ez besz@rás lesz !!!

előzmény:
9851

***
Privátot nem hozunk nyilvánosságra a másik fél beleegyezése nélkül!

vzaza : sorry! , ezt nem hagyhattam ki h kiteszem !!!!

ui.: na ezért írtam h túl nagy ökörséget nem szabad írni, ami pl tönkreteheti a telót, mert minden ehető... :W

[ Módosította: Thrawn ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10055) Glatius válasza mira72 (#10054) üzenetére


Glatius
őstag

Ez tényleg nem semmi.... :C :C :C

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10056) róland válasza orrlyuk (#10053) üzenetére


róland
veterán

Pedig elegáns, vállalható készülék. (Céges telónak el is fogadnám.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#10057) kali válasza mira72 (#10054) üzenetére


kali
legenda

viccesnek vicces, de ne elnézést kérj tőle, hanem inkább engedélyt! :U
lásd; alapelvek

(#10058) szezso15 válasza mira72 (#10054) üzenetére


szezso15
addikt

Azta rohatt :DDD

*Hajrá Loki!* i15+

(#10060) baal-amiga válasza mira72 (#10054) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Aztab.szta, hatalmas!

De (#10057) kali jót szólt.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10061) Glatius válasza kali (#10057) üzenetére


Glatius
őstag

Hogy az irodalomhoz nyúljak, ebből nem lesz sértődés: ez nem jellemkomikum, hanem helyzetkomikum.
Ez olyan, mit mikor valakit pofán vág a lengőajtó, mindenféleképpen vicces.

Én kérek elnézést!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10062) szezso15


szezso15
addikt

Lécci segítsetek!
A módosított cm7-em megállt a zöld logónál(tudom miért),de nem engedi mountolni az sd-t a hülye reco,a kártyaolvasóm meg beszart :(
Hogy dobjak fel bármit sd-re így? :F

Jah nem műxik,megoldottam! :C

(#10063) Glatius: Azt próbáltam,de az nem műxött,de megoldottam! :R
Hülye gyári transcend(ens :DD) kártyával nem,de kingstonnal műxik!

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#10063) Glatius válasza szezso15 (#10062) üzenetére


Glatius
őstag

recovery: mount and storage / mount USB storage
Ha ez nem megy, akkkor másik telefon...
Másik fényképezőgép...
szomszédból
havertól...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10064) mira72 válasza Glatius (#10061) üzenetére


mira72
őstag

igen, és példa értékű is, mint írtam , hogy túl nagy ökörséget nem szabad válaszolni a hüle kérdésre, mert ehető minden ....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10065) bala6120 válasza Doze (#10051) üzenetére


bala6120
senior tag

Ezt azért nem kéne CM7-re fogni :N Az Operátor eszedbe sem jutott, hogy dobott a hálózat igaz? :C Ez bármilyen rommal, telóval, oprencerrel, vezetékes telefonnal előfordúl :P
"iparihulladék" :C :C :C

(#10066) kopuler válasza kali (#10057) üzenetére


kopuler
tag

Jogos!

(#10067) szezso15


szezso15
addikt

Jőéjt mindenkinek! Egyelőre rohadt jól néz ki a módosított cm-em,gps fasza,de még tesztelgetünk!
Csősztök! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#10068) kagzer válasza mira72 (#10064) üzenetére


kagzer
aktív tag

Teljesen igazad van. Sokan ugye még a topic címét sem olvassák el rendesen, nemhogy az 1.hsz-t. Ezek után ha azt mondod téglával rá kell csapni 3x, majd megköpködni és elmondani éjfélkor, hogy "százmacska-kilenc macska" és SGS lesz belőle, megcsinálják :DDD
A módszer megkérdőjelezhető, de a bizonyítás helytálló :D

Ja és kell hozzá fél rőf gatyamadzag!

[ Szerkesztve ]

(#10069) mira72 válasza kagzer (#10068) üzenetére


mira72
őstag

jaja, megennék :)
csak egy probléma van a dologgal... személy szerint engem az SGS nem mozgat :)
szar a beszéd közbeni hangminősége, nyikorog ha kezemben van... akkuja annyit se bír mint a penge.... .............................................. szal nem kellene... penge után nem ér többet. max a cam része ami kicsit jobban használható

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10070) Lacka89 válasza Lacka89 (#9852) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Erre valaki?Tudom h működik benne, de ki szeretném kapcsolni 2tesztre.Előre is köszi

(#10071) kali válasza Glatius (#10061) üzenetére


kali
legenda

az alapelvek ilyesmire nem tér ki, viszont amire igen, azt illik - de legalább is ajánlott - betartani!

mira72; ezek szerint még nem volt sgs a kezedben, ellenkező esetben nem írtál volna ilyesmit (illetve, hogy pontos legyek; a nyikorgást már tapasztalták néhányan, de szerencsére nem jellemző, a többi nem igaz) - vagy csak savanyú a szőlő... :U

[ Szerkesztve ]

(#10072) Sir Riccio válasza kali (#10071) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Pedig én sem adnám oda a fehér OSF-em egy SGS-ért, mondjuk én eleve utálom a Samsungot szóval... ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#10073) Frozzy válasza bala6120 (#10065) üzenetére


Frozzy
őstag

imádom az ilyeneket akik szerencsétlenkednek :W :R

főleg újonc rangal.. biztos régóta foglalkozik vele :]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10074) bala6120 válasza Frozzy (#10073) üzenetére


bala6120
senior tag

Esetleg, ha ux1 írta volna, még elfogadom, mert megszoktam :D

(#10075) barnam_ válasza szezso15 (#10067) üzenetére


barnam_
nagyúr

Rohadt jól néz ki, de működik-e? ;]

(#10076) Frozzy válasza bala6120 (#10074) üzenetére


Frozzy
őstag

azt adom! =) :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10077) kali válasza Sir Riccio (#10072) üzenetére


kali
legenda

én konkértan egyik gyátót sem utálom - ellenben van fehér hátlapom is, csak nem merem feltenni, mert milyen már az... :)) (na jó, volt már például fehér n97 is a tulajdonomban!)

(#10078) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

ux1 féle rls5 lite alatt nem tapasztalt valaki keyboard közben fagyást? Nekem már kb 4-5 alkalommal megfagyott és semmire sem reagált. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10079) gps76 válasza Sir Riccio (#10072) üzenetére


gps76
őstag

Nekem volt sgs-em,de gyorsan túladtam rajta,maradtam a blade mellett a desire-nel.

[ Szerkesztve ]

(#10080) angyall válasza szezso15 (#10067) üzenetére


angyall
tag

Hi! Leszedtem, és fel is tettem a Miui ROM-od... Tetszik ám! :) Egyelőre minden ok rajta, legalábbis amire Én használom! THX a feltöltésért és a munkádért!!! :R :R

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#10081) Vip Droid


Vip Droid
csendes tag

ZTE=Zhong Xing Telecommunication Equipment :D

(#10082) barnam_ válasza Vip Droid (#10081) üzenetére


barnam_
nagyúr

中兴通讯股份有限公司 ami annyit tesz, hogy Zhōngxīng Tōngxùn Gǔfèn Yǒuxiàn Gōngsī
:DDD
Wikipedia

(#10083) kungzi


kungzi
veterán

Nem sokára SZERDA! Remélem lesz valami finomság! :DDD

(#10084) barnam_ válasza kungzi (#10083) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha nem jön T-s (akármelyik) Froyo, és nincs Vodafone-os sim-ed, el kell hogy keserítselek...
szerk.: de új nightly biztos jön, lehet verziószámot is ugranak:
7.0.3 because we are stupid. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10085) Bozek válasza orrlyuk (#10053) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi ebben az "ajjajjajj"?

320x480-as, 3,2 colos kijelző. Az meg le sincs írva sehol, hogy 2.2-es Android lesz rajta. Szóval ez nálam nem "ajjajjajj".

(#10086) barnam_ válasza Bozek (#10085) üzenetére


barnam_
nagyúr

Operációs rendszer: Android 2.2
De a kijelző miatt tényleg esélytelen.

Egyébként most néztem, a webshop-ban még mindig 2990 Ft a Blade 2év MM_S hűséggel :Y

[ Szerkesztve ]

(#10087) catroot válasza baal-amiga (#9914) üzenetére


catroot
veterán

Ez a portalanítás engem is zavar... :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10088) Bozek válasza barnam_ (#10086) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igazad van. Pont az első sort nem olvastam el. :DDD

Remélem a mi T-s 2.2-es frissítésünk közelsége nem olyan, mint már 1 hónapja is volt.

(#10090) Glatius válasza catroot (#10087) üzenetére


Glatius
őstag

Ha már itt figyelnek a forgalmazók képviselői (csak lapítanak) megkérdezném, hogy mit képzelnek? A por nem akadályozza meg a használatot, de igenis zavarja. A videón is látszik, hogy bármelyik ügyes kezű magyar műszerész életveszély vállalása nélkül elvégezheti. Nem állítom, hogy ingyen kellene végezniük, de az, hogy lehetetlenné teszik a tisztítást (mert ők nem csinálják, más meg nem teheti, mert ugrik a garancia) az minimum ganéság, és nem jótállás.
Ha ez nem típusjellemző, akkor hiba, az ők dolga. Ha pedig típusjellemző, akkor ennek benne kellett volna lennie az ismertetőben... megint csak a vásárló van átb@szva.

A fogyasztóvédő különítmény nem sasol itt valahol??? :DD :DD :DD

Vagy mikor kerül a szervizesek elé az első akaratosabb Blader...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10091) baal-amiga válasza catroot (#10087) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én már elfogadtam: a későbbiekben oda "rázogatom", ahol dead pixel lesz :)

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10092) ux1 válasza Doze (#10051) üzenetére


ux1
addikt

Sajna ezt csak megerősíteni tudom... Ez volt a végső érv amiért repült.. :D Múltkor legalább berezgett, most még azt se... :) Szintén "T"...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10093) Pumika1975 válasza Speeedfire (#10078) üzenetére


Pumika1975
senior tag

nekem full rls5 van, de fagyott akadozott....
lecseréltem anysoftra és most oké minden.

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#10094) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!
Melyik Romot ajánljátok? 1gen blade, eddig FLB-R10b_HUN_full volt fent, de már kezd lassulni fagyni:S gondoltam, ha újrarakom akkor tegyem fel a mostani legjobbat, olvastam vissza a fórumon, de elég sok ROM van:S nem tudok kiigazodni, hogy melyiket lenne érdemes felrakni!

válaszokat előre is köszönöm!

Üdv
pac

(#10095) ux1 válasza Pumika1975 (#10093) üzenetére


ux1
addikt

Na ezt még nem tapasztaltam.. :D Igaz nekem már régóta van egy beállítás fájl hozzá amit betöltök sd-ről. :)

(#10096) gordonfreemN

Mert tesztszene... :D Attól hogy pillanatok alatt felfedezek hibákat benne, ami számomra használhatatlanná teszi, azért örülnék annak is ha végre lenne használható CM. A tesztelés célja pedig nem az hogy agyondicsérjünk valamit. :) Szvsz tárgyilagos szoktam lenni, feleslegesen nem szidom, de nem is hypolom....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10096) gordonfreemN válasza ux1 (#10092) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Még mindig ott tartunk, hogy úgy beszéltek róla, mintha olyan egyszerű lenne összerakni egy ilyen egyedi romot. De egyébként ha már itt tartunk, a telefonunk inkább lehetne ipari hulladék.
Nem értem, ha már hónapokkal ezelőtt elkezdted szidni a cm7-et, akkor miért próbálgatod? Gyanús ez a hozzáállás...

ui.: látom a saját romodnál nálad is jelentkezett bala6120 szindróma... ;)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#10097) Pumika1975 válasza ux1 (#10095) üzenetére


Pumika1975
senior tag

én vagyok a marha hogy nem szólok neked, ha találkozom egy "hibával", de ha meg tudom oldani, akkor megoldom utána meg elfelejtek visszajelezni neked erről sajnos.....
próbálgatom a cm7.0.2, de egy kis bibivel találkoztam már nyomogatom állítgatom a bladet egyszercsak minden eltünt a kikelzőről a háttér kivételével....
csak reboot segített...azóta ok a hívás dologgal még nem talákoztam...

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#10098) kelzsoca válasza pacman789 (#10094) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Milyen SIM kártyával használod a telefont?

(#10099) Doze válasza ux1 (#10092) üzenetére


Doze
aktív tag

Szép jó reggelt!

Talán az "Iparihulladék" jelző kicsit erős volt. Mert tényleg nem mindennapi feladat a 2.3 portolása stb. De az is igaz hogy a CM-s fiuk kicsit "talán" sokat akarnak markolni. Tényleg nem helyénvaló őket mocskolni.. De azért vannak határok. Pl.: Már nem is tudom követni melyik Nxx-nél járunk, és egy gyermeteg hiba hogy nem tudnak felhívni? Ok hogy kiteszik tesztelni, meg bug-mentesíteni. De mintha máshová helyeznék a hangsúlyt. Meg ha hibákat javítok akkor a nagyokkal kezdem?... nem? :F

Másik dolog ez a gyári vs. főzött rom.. egyik sincs meg a másik nélkül...De ha valami jó romot kell alkotni akkor a főzés elengedhetetlen. Nincsenek gyártói megalkuvások :DD

(#10090) Glatius

Ha forgalmazó/gyártó lennék én sem engedném hogy mókolják a telefont. De annyit azért bevésnék az agyamba hogy porosodnak a telefonjaim, és vagy az illesztések minőségén, vagy a borító elemek elhelyezkedésén javítanák. Pl: legyen egy kis nyílás az aksinak, esetleg oldalról lehessen betenni a memkarit. Vagy a csatlakozó aljzatoknak gumidugót, főleg a jack aljzat...

[ Szerkesztve ]

(#10100) ux1 válasza Pumika1975 (#10097) üzenetére


ux1
addikt

Szóljatok... Hátha van rá megoldás...
Lehet hogy az öröklött beállításaim jók, és ezért nem jelentkezik nálam, pedig sokat nyomkodom. Esetleg lehet vmi hiba esetleg ebben a friss verzióban is. Utána nézek, esetleg visszakerül a régebbi verzió, arra emlékeim szerint nem volt panasz.

(#10099) Doze

Az a baj, hogy a CM7 nem kifejezetten blade-re készül, ezért a fejlesztésnek van egy menete. Mint tudjuk a fő készülékcsalád a HTC, és ez az elsődleges.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.