Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Out válasza Abrion (#4550) üzenetére


Out
addikt

Várni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4552) Abrion válasza Out (#4551) üzenetére


Abrion
senior tag

Igazából az első playlistem zenés, és a csatorna is csak alap :D.
Hogy tudnám átlagosra módosítani a csatornámat?

Kezdőlap | Videók | Lejátszási listák | Csatornák | Beszélgetés | Névjegy
ere értem.

ez is feltöltés alapon fog megvalósulni?

(#4553) Out válasza Abrion (#4552) üzenetére


Out
addikt

Erre nem tudok válaszolni, hogy mikor jelennek meg azok a menük, de szerintem kell feltölteni videót, csinálni csatornaképet meg ilyenek, de nem mondom ezt 100%-ra.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4554) draco31 válasza draco31 (#4534) üzenetére


draco31
veterán

Erre valaki?
Ha főoldalon ajánlja a videóját, akkor rányomok, hogy nem érdekel, értesítéskor rányomok, hogy nem érdekel, nem vagyok rá feliratkozva, de akkor is jelez, ha rak fel új videót.
Ezek szerint ha írtam egy videóhoz, akkor onnantól annak a feltöltőjétől származó videókat örökké jelezni fogja?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4555) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Van lehetőség androidon a YT alkalmazáson belül bizonyos tartalmak blokkolására (gyerek használná)? Vagy a felhasználói fiókot kell(ene) beállítani hozzá? Jelenleg a saját Gmail fiókommal vagyok bejelentkezve, érdemes lehet csinálni egy olyan gmail fiókot amiben a születési dátumot a gyerek születési dátumára állítom?

Isten fizesse meg, avagy köszi a segítséget! :R

(#4556) Boond


Boond
addikt

A fiókkal biztos, mert anélkül kéri, hogy jelentkezz be, legalábbis pc-n, de gondolom az elv hasonló androidon is.

(#4557) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Törölni szeretnék youtuberól egy ~9 éve feltöltött videót. Nyilvános kereső kidobja a videót a nevem alatt, viszont ha bemegyek a saját fiókom videó fülébe, nincs ott. Hogy tudnám törölni?

(#4558) VoidXs válasza pomk (#4557) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Biztos nem régebbi fiókból töltötted fel? A "Saját csatornám" gomb ugyanoda küld?

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4559) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék céges streamet tartani, webinárium jelleggel, a céges google fiókkal.
A felhasználók, akik megtekintenék e-mailben kapnának meghívót, a streamem alapvetően pedig privát lenne.

Eddig nem használtam a YouTube stream szolgáltatást, most nagyjából kitapasztaltam. Feltelepítettem az OSB Studiót, sikerült is beállítani az alap jogokat, a próba alatt kiküldött e-mailek megérkeztek a meghívóval és a linkkel, be is tudtam lépni. Tehát mondhatni sikerrel jártam.

Azonban nagyon fontos lenne, hogy tudjanak a stream megtekintői kommentelni. Jelenleg ezt nem tudják megtenni, ugyanis nincs jelen a chatbox. Azonban az élő közvetítés ->alapvető adatok -> Speciális beállítások fül alatt az élő csevegés be van kapcsolva.

A próbaként elküldött linkre kattintva pedig mégsem jelenik meg a chat-box, csak az élő közvetítés látszik.

Tudnátok segíteni a probléma megoldásában?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#4560) woryz válasza Boond (#4556) üzenetére


woryz
senior tag

Köszi.
Elég "biztos" a gyerek születési dátumával ellátott gmail fiók? :) Vagy próba szerencse? :)

(#4561) pomk válasza VoidXs (#4558) üzenetére


pomk
őstag

Nem tudom eldönteni, mert ugyan azt az email címet használom (ha egyáltalán van 2).
Hogy tudom ezt ellenőrizni szerinted?

(#4562) Boond válasza woryz (#4560) üzenetére


Boond
addikt

Próbálj meg megnézni egy 18+os videót kijelentkezett fiókkal az első lépés amire a Google kér, jelentkezz be.
Letiltott, vagy részben tiltott tartalmaknál, hasonló a helyzet.

Így nem csak tipp. De nyugodtan próbáld ki :)

(#4563) VoidXs válasza pomk (#4561) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Úgy, ahogy mondtam. A keresőből ugyanoda jutsz-e, mint ahova a "saját csatornám" gomb visz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4564) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Beállításokban (FIÓKBEÁLLÍTÁSOK -> Lejátszás) pipát tettem az Automatikus feliratok megjelenítése hangfelismerés alapján (ahol elérhető) mellé. Egy angol nyelvű csatorna egyik lejátszási listáját nézem és ahogy jönnek a videók némelyiknél hiányzik a lehetőség a hangfelismeréses feliratozásra.

Miért adja meg a lehetőséget egyik videónál és miért nem egy másiknál? Ez a lejátszási lista egy egyszerű játék végigjátszása ami több videóból állt össze. Annak nem látom az értelmét.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#4565) spkkill


spkkill
tag

Új szabályok a bevételszerzésben! :K Szigorítás

(#4566) Out válasza spkkill (#4565) üzenetére


Out
addikt

Most mi is ez a 10000 videómegtekintés tulajdonképpen? 1 videón kell annyinak lennie, vagy az összes videómegtekintésének kell legalább 10000-nek lennie? Nekem ez nem világos :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4567) spkkill válasza Out (#4566) üzenetére


spkkill
tag

Külföldi oldalakon részletesebben megírták,ott a teljes csatorna nézettséget írják mérvadónak.

(#4568) Out válasza spkkill (#4567) üzenetére


Out
addikt

Akkor ez tulajdonképpen csak azokra vonatkozik, akik majd ezután akarnak a YouTube-ból bevételt szerezni, ugyanis akkor kell a minimum 10000 össz megtekintés.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4569) Boond válasza spkkill (#4567) üzenetére


Boond
addikt

Az viszonylag egyszerűnek tűnik. Persze attól függ, mit számítanak ebbe bele...

(#4570) pomk válasza VoidXs (#4563) üzenetére


pomk
őstag

Saját csatornám -> Feltöltések rész teljesen üres.
Viszont a csatornára, ahol a törlendő videók vannak, a "Feliratkozás" aktív, így gondolom ez akkor egy másik csatorna lesz. Hogyan tovább? :)
Régi fiók eltávolítása hogyan lehetséges? Esetleg a videók törlését tudom kérvényezni valahogy?

(#4571) VoidXs válasza pomk (#4570) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Jobb felső gombbal tudsz csatornát váltani, ha egy fiókról vannak. Ha nincs ott, egy másik e-maillel regisztráltál, ami a csatornádon - hacsak te nem írtad ki - nem látszik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4572) pomk válasza VoidXs (#4571) üzenetére


pomk
őstag

Úgy tűnik másik emailel regisztráltam, mert az új fiókommal fel tudok iratkozni a régi-re és a listában sincs benne... Van bármi lehetőség arra, hogy kérvényezzem a videók törlését?

(#4573) VoidXs válasza pomk (#4572) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha lenne, minden troll törlögetné mindenki videóját. Egyszer volt ilyen bug, szerencsére gyorsan javult.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4574) pomk válasza VoidXs (#4573) üzenetére


pomk
őstag

Jogos. Köszi!
Ha nem emlékszem milyen email címmel regisztráltam a régi fiókomon, van valami lehetőség kideríteni azt?

[ Szerkesztve ]

(#4575) VoidXs válasza pomk (#4574) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nincs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4576) Boond válasza pomk (#4574) üzenetére


Boond
addikt

Csak gmail cím lehet, nézd meg a gmail címeidet.

(#4577) margithid


margithid
veterán

Milyen konvertáló progit ajánlotok youtubehoz ami normális minőségben konvertálja a videókat mp3 esetleg flac formátumba?

(#4578) VoidXs válasza margithid (#4577) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A Free Studio le tudja tölteni az eredeti (Vorbis q4) hangokat, és azokból bármit csinál. Akár MP3-at, akár FLAC-t, de én megtartanám az eredetit, ugyanis lényegesen jobb az MP3-nál, de a FLAC alatt van, ráadásul nagyon kicsi. Minden konvertálás felesleges lenne.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4579) margithid válasza VoidXs (#4578) üzenetére


margithid
veterán

És ez milyen formátum ha nem mp3?

(#4580) margithid válasza margithid (#4579) üzenetére


margithid
veterán

Letöltöttem, itt többféle mp3 minőséget látok, melyiket válaszam?

(#4581) margithid válasza margithid (#4580) üzenetére


margithid
veterán

Most látom vevo-s zenéket nem is lehet letölteni csak prémium tagsággal?

(#4582) margithid


margithid
veterán

Találtam egy elég egyszerű letöltési módot, a youtube videó elé beírom, hogy conv és választom, hogy mp3, elég jó minőségben jön le!

(#4583) ph2012


ph2012
senior tag

Zenei videók jobb alsó sarkában lévő VEVO felirat mit jelent? Ez:

Köszi.

(#4584) Boond


Boond
addikt

Csatorna neve logója?

(#4585) ph2012 válasza Boond (#4584) üzenetére


ph2012
senior tag

Nem valami hivatalos klippet jelent?

(#4586) VoidXs válasza ph2012 (#4585) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, a VEVO nem kiadó. Csak megszerzi a kizárólagos jogot klipekre, és ebből él.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4587) Boond válasza VoidXs (#4586) üzenetére


Boond
addikt

Tehát akkor jól mondtam nyitottak egy kvázi zene csatornát Yt-n.

(#4588) VoidXs válasza Boond (#4587) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem egyet, minden megvásárolt előadójuknak külön regisztrációt nyitnak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4589) Boond


Boond
addikt

értem :)

(#4590) pomk válasza Boond (#4576) üzenetére


pomk
őstag

Sikerült, köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#4591) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Sziasztok! Ez valami újítás, hogy a feliratkozásaimnál csak az elmúlt nap videóit látom, utána az van, hogy "Ezen a héten"... Hogy lehet visszaállítani, hogy látszódjanak a több nappal ezelőtti videók is?

(#4592) Out válasza andikaaa (#4591) üzenetére


Out
addikt

Szia!

A Ma sor végén rakd át listanézetre.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4593) Boond válasza pomk (#4590) üzenetére


Boond
addikt

szívesen :)

(#4594) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék gyors segítséget kérni!

Tervezek egy nem listázott Stream elindítást. Amelyben szükség lenne arra, hogy a linket kiküldjem előre a résztvevők számára.

Fontos lenne tudnom, hogy az élő közvetítésre kattintva, de az OBS-t el nem indítva a létrehozott link állandó marad addig, amíg nem indítom el a Streamelést?

Tehát a mai napon az ott lévő linket kiküldhetem és holnap indíthatom a Streamet?

Nem tudom érthető volt-e a kérdésem :).

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#4595) Out válasza HeavyToys (#4594) üzenetére


Out
addikt

A nem listázott Élő közvetítésről mindenki kap értesítést aki fel van iratkozva a csatornára és így nézni is tudják. Privát közvetítést kell indítanod és utána kell megadnod, hogy ki más láthatja még azt. Azt nem tudom, hogy ezt előre be lehet-e állítani ahogy szeretnéd. Próbáld ki :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4596) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok. Az mitől lehet h Chrome-ban nagyon lassan tölti be a FullHD vagy magasabb felbontású videókat?
Néztem mindent: a netem nem eszi semmi, jó a sávszél, a hardverrel meg tuti nincs gond. :) Más platformon, pl Twitch-nél nincs semmi gond. Pár napja kezdte el a baszakodást. Semmi új progit nem raktam már fel egy jó ideje. Mit lehetne megpróbálni?

(#4597) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Tegnap nyomtam egy teljes internet-előzmény törlést (rég volt már, sok volt a szemét) erre azóta a Youtube 480p-ben indul alapból (régen amit lehetett 1080p-vel kezdett tölteni) ha pedig átállítom, kész vége. Se kép se hang, és brutálisan belassul, csoda ha elindul egyáltalán.
Jött valami frissítés, vagy ezt most mitől? i5, 8 gb ram, ki ne találja nekem, hogy innentől ez lesz... :W

(#4596) 5150head: látom épp megelőztél, akkor úgy néz ki valami gond lesz a megosztónál magánál és nem nálunk ha ezt másnál is elkezdte.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#4598) 5150head válasza Frod (#4597) üzenetére


5150head
senior tag

Én közben csináltam CCleaner-rel egy Chrome Cash és süti törlést, de nem segített.
Bennem is felmerült h valamit elb@sztak.

(#4599) Out válasza Frod (#4597) üzenetére


Out
addikt

Vagy a Youtube vagy a Chrome, mert én Firefox-ot használok, de semmi ilyesmit nem tapasztalok amit leírtatok.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4600) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Van egy gmail-es fiókom, melyet arra használtam, hogy youtube-on bejelentkeztem, és a kedvenc videóimat elmentettem.
Pár hónapja megjelent valami alkotói stúdió anélkül, hogy engem megkérdezett volna erről.
És ahogy észrevettem, az összes kedvenc videómat áttette az alkotóiba.
Pedig ha jól láttam, azt tudtam volna törölni, de így, hogy ~500 videót átrakott... Nem szeretném, hogy azok elvesszenek.
Nincs valami megoldás arra, hogy a kettőt összefűzzem, és végre ne kelljen váltogatnom?
Köszi előre is. :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.