Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Out válasza DrojDtroll (#4500) üzenetére


Out
addikt

Hozzászólást próbáltad már az utolsó videója alatt?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4502) DrojDtroll válasza Out (#4501) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Kb 1 éves videójához írtam és már reagált. Több csatorna van akinek üzenetet küldtem, ők nem :(

(#4503) Out válasza DrojDtroll (#4502) üzenetére


Out
addikt

Általában a nagy feliratkozószámmal rendelkező csatornák tulajdonosai nem foglalkoznak a hozzászólásokkal, de a kicsik meg örülnek neki :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4504) DrojDtroll válasza Out (#4503) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Ebben lehet valami :)

(#4505) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Feltöltöttem fullHD videókat (előnézet darabok, kb. 20mp) és kizárólag 360p és 720p-ben érhetők el a Youtube-on. Ez miért lehet?

Blender
.MP4
h.264
16Mbps
GOP, stb. elvileg mind megfelelő...

Van amit pár napja, most visszatértem rá, gondoltam hátha a 1080p-hez még számolgatnia kell, de most is csak 360 és 720-ban van.

(P.H.)

(#4506) VoidXs válasza .DLL (#4505) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Úgy egy éve került elő a topikban, de nem találom meg, így elmondom, amire emlékszem. Néhány tömörítési stílust nagyon nem szeret a YouTube, így az olyan videókat, amikből nem lesz értelmes időn belül minden verzió, azokat újra kell konvertálni. Jó megoldás például: ffmpeg -i %1 -c:v libx264 -crf 15 -c:a copy kimenet.mkv

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4507) Master_Pubi


Master_Pubi
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem észre, hogy nem működik rendesen a Magic Actions for YouTube bővítmény.
Chrome-ot használok, de kíváncsiságból felraktam Firefox-ra is, ott is ugyanazt produkálja, vagyis használhatatlan!
Windows 10 van a gépemen, egy másik gépen, Windows 7 alatt tökéletes.
WIN 10 frissítés volt pár napja, lehetséges-e, hogy az kavart be?
Esetleg valaki tapasztalt hasonlót?

Köszi!

-

(#4508) trialboj


trialboj
őstag

Van rá lehetőség hogy letiltsak különböző csatornákat hogy a leiratkozás után is megjelenjen az ajánlásuk?

Elkezdtem követni pár magyar csatornát, mert alig hallottam már magyar szót, de annyira gyorsan esik alá a színvonal hogy muszáj volt stornóznom, viszont továbbra is dobálja a videókat tőlük, amit nem értek.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4509) VoidXs válasza trialboj (#4508) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Idővel eltűnik, ha nem nézel rá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4510) trialboj válasza VoidXs (#4509) üzenetére


trialboj
őstag

Én a not interested gombot nyomogatom, és már kb 2 hónapja nem hagy békén egy vlogcsatornává átalakult förmedvény.
Ha nem nyomkodnám, akkor lehet leállna? Azért csinálja mert látja hogy idegesít :)) ?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4511) .DLL válasza trialboj (#4510) üzenetére


.DLL
veterán

...ha törlöd a sütiket?

(P.H.)

(#4512) FrezeR


FrezeR
senior tag

Azoknál a csatornáknál amire feliratkoztam rendes működés esetén a Youtube kiírja, hogy hány db új bejegyzés/videó van az adott csatornán az utolsó látogatásom óta, aztán fogja magát és napokig nem mutatja egyáltalán. Van ötletetek arra, hogy ez mitől lehet?

(#4513) Out válasza FrezeR (#4512) üzenetére


Out
addikt

Nekem össze-vissza mutatja, nem működik rendesen az a funkció

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4514) trialboj


trialboj
őstag

Ha a YT még sokáig töketlenkedik, és nem próbálja meg átvenni a TV től a hatalmat, lehet a netflix és társai fognak felülni a trónra. Azokban az országokban ahol alap hogy tudnak angolul már így is elég népszerűek az ilyen típusú stream oldalak.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4515) #41133696


#41133696
törölt tag

Az miért van, hogy a 4K-s videóimat a Youtube átkonvertálja 1080p60-ba?

Amint látható a fentebbi tartalom 4K-ban van.

Youtube-on viszont már nem :(

Közben rátaláltam erre a 2 éves hozzászólásra. Ez lenne még mindig a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#4516) #41133696 válasza #41133696 (#4515) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezen videómnál meg megmaradt a 4K, ugyanazon a gépen, ugyanazon szoftverrel készült.

(#4517) Out válasza #41133696 (#4515) üzenetére


Out
addikt

mert 4K-t csak 30 fps-ben ismer fel

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4518) #41133696 válasza Out (#4517) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi.

(#4519) VoidXs válasza #41133696 (#4515) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A VP9 bevezetése elhozta a 8K 60 FPS-t is közben, viszont csak Chrome-ra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4520) #41133696 válasza VoidXs (#4519) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pedig mindig Chrome alól töltök fel Youtube-ra.

[ Szerkesztve ]

(#4521) VoidXs válasza #41133696 (#4520) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ezesetben konvertáld át a videót, mondjuk egyszerűen alapbeállításon HEVC-be, mert többször is előfordult, hogy ezért nem látszott egy-egy nagyobb felbontás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4522) #41133696 válasza VoidXs (#4521) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ehhez van ajánlott teljesen ingyenes konverter?

(#4523) VoidXs válasza #41133696 (#4522) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Természetesen, a világ legjobb konvertere pont ingyen van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4524) #41133696 válasza VoidXs (#4523) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#4525) #41133696 válasza VoidXs (#4523) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez a GUI ajánlott hozzá, hogy ne kelljen parancssorozni?

(#4526) VoidXs válasza #41133696 (#4525) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

GUI egyáltalán nem ajánlott.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4527) #41133696 válasza VoidXs (#4526) üzenetére


#41133696
törölt tag

Van még egy érdekesség. Ha az általa felismert 4K videón javítok a Youtube saját szerkesztőjével akkor is visszaveszi a minőséget.

Biztonság kedvéért, mielőtt elkezdtem egy videón az elhomályosítási effektet letöltöttem a Complete YouTube Saver segítségével. Ez le tudja szedni 4K-ban is az alábbi módon:

Az FFmpeg ehhez is kell.

(#4528) VoidXs válasza #41133696 (#4527) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Persze hogy romlik a minőség, mivel tömörített tartalom újbóli tömörítése maximum az eredeti minőséget tartja meg, de azt nagyon ritkán.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4529) Orlin válasza FrezeR (#4512) üzenetére


Orlin
addikt

Itt sem jó még mindig...Több napja már. :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4530) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Tudna valaki segiteni? :) Nem szeretnék nagy hülyeséget kérdezni amúgy.. :D Az van,hogy szeretnék hirdetést venni a youtube-on a videóimra.. Na most,ugye ezért fizetni kell :) Mikor már mindent megcsináltam,jönnének az adatok véglegesitése dolgot,de ir olyat,hogy vállalkozás adószáma meg ilyesmik.. De nyilván nekem olyanom nincs :D Meg adószámot kér,tehát,ha én most hirdetni szeretnék a youtubeon az ottani fizetés mellett,kell még máshova is? Bocs,ha nagy hülyeséget kérdeztem :D

PSN: joskovagyok199

(#4531) kriver


kriver
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom törölni azokat a megszűnt (törölt) csatornákat, melyekre korábban feliratkoztam. Android TV-n a Youtube app-ban bosszantó, amikor - a csatornák között böngészve - folyamatosan hibát jelez a törölt csatornáknál. Mivel nem él a csatorna, így nem tudok leiratkozni sem róla. :W

(#4532) VoidXs válasza kriver (#4531) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez azért egy elég durva bug, ilyet még egy startup se szokott csinálni. Support nincs, szóval jelenteni nem tudod, várnod kell, vagy megjavul, vagy nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4533) Zsolt7981


Zsolt7981
tag

Adott egy regi tablet, amit csak atmeneti celra vettem evekkel ezelott (ha szamit: Samsung Galaxy tab 4 - Android 4.4.2), de a szivemhez nott, es megtartottam. Anno elkovettem azt a hibat, hogy kamu adatokkal regisztraltam (csak ratenyereltem a billentyuzetre :) )
Most viszont a mult heten kileptetett. Igazabol se a play storet se a tobbit nem hasznaltam, egyedul az faj, hogy a kb 150-200 youtube feliratkozasom es nehany tucat megnezendo videom ment a levesbe. Szerintetek van valami lehetoseg valahogy megiscsak elokeriteni ezeket?
Jelszo emlekezteto nem opcio, mivel a beallitasnal nem foglalkoztam ezzel, a tabletet eredetileg csak 1-2 hetre akartam megtartani.

(#4534) draco31


draco31
veterán

Hello!

Gondom a következő: egy csatornán megnéztem pár videót, aztán írtam a szerzőnek, hogy hülyeségeket beszél bennük, stb. Nem iratkoztam fel, messziről kerülni akarom, erre most jelez nekem a teelfon, hogy új videót töltött fel. Hogy tudom törölni az életemből? :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4535) Tavares


Tavares
tag

szevasztok!

nem tudok valami kis üzenetet írni a youtube feliratkozóimnak? mittomén egy rövid posztot közzétennék hogy ma ez meg lesz lesz streamelve, és ők meg értesülnek róla

(#4536) Out válasza Tavares (#4535) üzenetére


Out
addikt

Üdv!

Az Élő közvetítésnél tudsz ütemezni Élő adást és arról értesülnek a feliratkozóid. Én is így szoktam :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4537) Tavares válasza Out (#4536) üzenetére


Tavares
tag

értem köszi, semmi extráról nincs szó, 2 naponta szoktam PS4-ezni és onnan szoktam streamelni, gondoltam néha kiírnám előre

(#4538) Tavares válasza Out (#4536) üzenetére


Tavares
tag

bocs már nem tudtam szerkeszteni az előzőt. előre értesülnek vagy csak ha elindul?

(#4539) Out válasza Tavares (#4538) üzenetére


Out
addikt

Egyből kapnak értesítést, amikor kirakod, hogy lesz majd Élőd. A Feliratkozás menüben a videóknál pedig látják is, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4540) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok ezt a videót magam készítettem én látomm, hogyan tudnám azt elérni,hogy itt a youtuben elérhetővé váljék mindenkinek? [link] sokan nem érik el segítene valaki?

[ Szerkesztve ]

(#4541) Out válasza rokendrol (#4540) üzenetére


Out
addikt

A videó UMG_MK tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt.

Cseréld ki a zenét ami benne van, gondolom, hogy az lehet problémás. Ha nem lehet a zenét kicserélni, akkor más videómegosztóra töltsd fel, mert a Youtube ezt így nem fogja engedni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4542) rokendrol válasza Out (#4541) üzenetére


rokendrol
senior tag

értem a zenét ha kicserélem akkor semmi értelme a videónak nem lehet ezt valahogy kijátszani? Milyen videómegosztókat ajánlanál?

[ Szerkesztve ]

(#4543) Out válasza rokendrol (#4542) üzenetére


Out
addikt

Nem tudok ajánlani másikat, mert nem tudom máshol milyen korlátozások vannak :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4544) Tavares válasza Out (#4539) üzenetére


Tavares
tag

akkor nem tudom mi a gond mert közeli ismerősök közül senki nem kapott róla értesítést :( mindegy azért köszi :R

(#4545) Out válasza Tavares (#4544) üzenetére


Out
addikt

Vannak problémák most újabban a YouTube-nál, lehet emiatt nem látják.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4546) Tavares válasza Out (#4545) üzenetére


Tavares
tag

hát igen ezt tanúsíthatom is

(#4547) #45378816 válasza Out (#4545) üzenetére


#45378816
törölt tag

A feliratkozók is "dropp"-olnak, nálam reggel 22emberrel megnőtt a szám, majd rá két órára vissza is esett. :)
Mail-t meg nem küldött a rendszer pedig szokott, ha feliratkoznak.
(kivétel, ha valaki nem public használja, hogy kikre van feliratkozva...)

Arra a problémára esetleg tud valaki megoldást, hogy ha PS4 pro-ról (azért írtam így, mert sima ps4-es konzollal nincs tapasztalatom és lehet ott okés minden) elindítom az adást, akkor miért van néha az, hogy nem indul el egyből?
Pedig nekem úgy mutatja minden oké, de a yt-n "be van állva" és utólag sem tölti fel a videót. :(

(#4548) Out válasza #45378816 (#4547) üzenetére


Out
addikt

Nálam is vannak ilyenek a feliratkozásokkal és a megtekintés kiírása sem olyan mint régen, mert nem a valós adatokat írja ki :)

A PS4-hez nem tudok hozzászólni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4549) #45378816 válasza Out (#4548) üzenetére


#45378816
törölt tag

Rendben, azért köszi szépen! :R

(#4550) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Csináltam egy lejátszási listát és publikus, de a kereső nem találja, se a csatornámat.
Mit kéne csinálnom hogy látható legyen a keresőben?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.