Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Márton


Márton
nagyúr

pontosan melyik videót szedted le, és megnézted, a tulajdonságainál 4k/60p szerepel?

nekem ezt írja:

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4952) VoidXs válasza Márton (#4951) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A More gombot nyomd meg, ott lesz a 4K60 Webm.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4953) Márton válasza VoidXs (#4952) üzenetére


Márton
nagyúr

ahh, more+utána a csúszka!
köszi :) müxik, bár csak 3MB/s a sebesség

Most találtam egy olyat is, hogy Firefox nightly buildre rádobok egy iaextractor.xpi-t, telepíti a kiegészítőt és azzal is jön, 10MB/s-cel, ami a netem maximuma.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4954) vadorzó válasza VoidXs (#4936) üzenetére


vadorzó
aktív tag

A szemüveges pasas homlokánál látszik egy árnyalatnyi különbség.
Mi lehet ennek a jelenségnek az oka?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#4955) VoidXs válasza vadorzó (#4954) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Valószínűleg elcsúszott a fakítás, ami akkor jelenik meg, ha a videóra húzod az egeret.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4956) Memora


Memora
senior tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni automatikus feliratozással kapcsolatban? Most próbálok ilyet először (saját célra akarok feliratot csinálni, jobb megoldást sajnos nem találtam...), és totál káosz az egész. Angol nyelvű (filmhez) akarok angol nyelvű feliratot csináltatni, de feltöltés után semmi opció nem állt rendelkezésre, másnapra meg megjelent egy spanyol (!!!) felirat! :W WTF? Ráadásul privát a videó, eleve nem megosztásra töltöttem fel! :(

Fancy quote placeholder

(#4957) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A youtubenál ez mire jó? Mit kell beállítani, hogy visszajöjjön minden a normális kinézetre? :R
Nem látni semmit:

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4958) VoidXs válasza makoss (#4957) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez egy bug, frissítés után jó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4959) makoss válasza VoidXs (#4958) üzenetére


makoss
addikt

Volt már többször frissítés mégsem jó :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4960) VoidXs válasza makoss (#4959) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Cache törléssel sem?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4961) makoss válasza VoidXs (#4960) üzenetére


makoss
addikt

Volt már ezen minden: ccleaner
Érdekes, hogy chrome alatt jó :F

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4962) dethroner válasza makoss (#4957) üzenetére


dethroner
veterán

Nem használsz egyidejűleg Adblock és yt magic actions progikat?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4963) dethroner


dethroner
veterán

És az én kérdésem a következő. Mi a lószart lehetne csinálni, hogy a yt videókra ne másszanak be más videókra felhívó ajánlók, stb? Korábban ez a yt magic action jól működött chrome alatt, pár beállítás után nem volt semmi zavaró jelenség, de az elmúlt időben szinte naponta jönnek a kiegészítőre frissítések és nem tudom úgy belőni, hiába van minden felesleges szar elrejtve, csak jönnek és jönnek a felbukkanó ajánlók :o
Légyszi ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4964) makoss válasza dethroner (#4962) üzenetére


makoss
addikt

De miért?
Már régen használom ezeket, sosem volt velük gond

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4965) dethroner válasza makoss (#4964) üzenetére


dethroner
veterán

Franc tudja. Én is párhuzamosan használtam az adblock-ot és a yt magic actiont régóta, ám néhány hónapja bosszantóan jelen vannak a videóra felmászó ajánlók, időnként reklámsáv is megjelenik a videó alján és nekem is gyakran előfordul hogy a yt megnyitása után csak a keresési sáv látszik, a képernyő többi része fehér. Ilyenkor egy f5 megnyomásával helyreáll a világ rendje, betölti a teljes oldalt, de az ajánlók továbbra is jönnek :(( Ekkor kezdtem keresgetni a hiba okát és jöttem rá, hogy ez a két kiegészítő nem kedveli egymást youtube-on. Én chrome-ot használok youtube-ra, de mostantól próbálgatom majd mozilla alatt, hátha kevesebb az anomália.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4966) makoss válasza dethroner (#4965) üzenetére


makoss
addikt

Értem én, de akkor a kiegészítők valamelyikét kapcsoljam le?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4967) makoss válasza dethroner (#4965) üzenetére


makoss
addikt

Most kinyomtam a Magic Actionst, mint ha jobb lenne, de még nézegetem....
Amúgy ha visszajönnek a reklámok - mert elvileg annak letiltása miatt lett ha jól emlékszem - volna e helyett más ami kiváltja ezt a kiegészítőt? :R
Amúgy ezek aktívak most.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4968) dethroner válasza makoss (#4967) üzenetére


dethroner
veterán

Szerintem csak a próbálkozás marad, hogy hátha valahogy rájövünk mi a gond, vagy a készítők valahogy helyreteszik. Bár, könnyen lehet hogy kaptak a fejlesztők némi pénzet azért, hogy ne szűrjön olyan tökéletesen, mert hát ha nincs reklám, nincs bevétel sem. Pont mint az adblock annak idején.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4969) dethroner


dethroner
veterán

Tényleg nincs megoldás arra hogy a youtube olyan legyen mint néhány hónappal ezelőttig volt, vagyis a videókon megjelenő ajánlókat is ki lehessen gyomlálni? A képen piros körrel jelöltem mitől szeretnék megszabadulni :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4970) repvez válasza dethroner (#4969) üzenetére


repvez
addikt

nekem azért van bajom ezekkel, mert nem várják meg a video végét vele igy lehet , hogy pont azt a részt takarja ki amiért meg akarnám nézni.
Ha a video befejezése után lenen nem érdekelne mert bezárom és kész, meg ne legyen hangja,mert van amikor egy egész listát halgatok és olyankor elég rossz , hogy két szám között egy teljesen oda nem illő hangot vagy reklámot kell hallgatni.

(#4971) dethroner válasza repvez (#4970) üzenetére


dethroner
veterán

Remek, nem csak engem zavar. De mi a megoldás, hogyan szabadulhatnánk meg tőle?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4972) Boond válasza repvez (#4970) üzenetére


Boond
addikt

Ezért nem így kell zenét hallgatni :D

(#4973) Memora


Memora
senior tag

Az én gondomhoz esetleg valaki tudna hozzáfűzni valamit? :R

Fancy quote placeholder

(#4974) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Mostanában valamiért ilyen fura a nagyon sötét részek ha nézek egy videót youtube-on.Ez vajon mitől lehet,Chrome hiba?[kép]

(#4975) VoidXs válasza ToBeY (#4974) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez csak egy sima sötét rész, mi itt a fura?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4976) ToBeY válasza VoidXs (#4975) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor valami nálam nem ok a beállításokkal,majd megpróbál lefényképezni telóval hogy én mit látok,bár úgy sem biztos hogy átjön.A lényeg, hogy a sötét részek ilyen fura szürke szinűek a fekete helyett.

[ Szerkesztve ]

(#4977) ToBeY válasza VoidXs (#4975) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nah így kifotózva talán látszik a probléma oka,a fekete nem fekete hanem ilyen béna szürke,mintha kiégett volna.[kép]

(#4978) VoidXs válasza ToBeY (#4977) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Kalibráld újra a monitorod, nálam tökéletesen jelenik meg.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4979) ToBeY válasza VoidXs (#4978) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Érdekes eddig jó volt,de miután feltettem a 1709 updatet ilyen lett,már drivert is letöröltem és újraraktam...

[ Szerkesztve ]

(#4980) ToBeY válasza ToBeY (#4979) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Monitor driver volt a gond.letöröltem és most jó minden.

(#4981) VoidXs válasza ToBeY (#4980) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A hardveres dekódolás beállításait érdemes mindig kinullázni, IGP-ken pl alapból be van kapcsolva minden hülyeség.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4982) macy válasza dethroner (#4969) üzenetére


macy
addikt

(#4983) dethroner válasza macy (#4982) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, de ez sem váltja meg a világot :( Az összes minden szart ki tudnak ezek a szűrők és a yt kiegészítők gyomlálni, de a rohadt ajánlók mindig megmaradnak.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4984) StLui


StLui
veterán

Kirándulós MTB videó alá szeretnék zenét, de olyat amit nem tilt a YT, a saját zenei gyűjteményük vagy egy borzalom, vagy csak én klikkelek találomra mindíg valami szintetizátorral utánzott vacakra. Olyan jó zenéket hallok mások videói alatt, de azt gondolnám azokat nem lehet, mai népszerű számok. Tudnátok valamit ajánlani, hogy, mit és honnan?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4985) macy válasza dethroner (#4983) üzenetére


macy
addikt

Ja, sajnos ez sem szedi ki, pedig azt hittem működik. A reklámot ugyan lerohasztja, de feljön egy fehér üres ablak videó közben. Már rohadtul idegesít.

(#4986) dethroner válasza macy (#4985) üzenetére


dethroner
veterán

Nálam nincsenek reklámok és azok helyét sem veszem észre. Ez sikeresen megfogja, csak azok az ajánlók, na azokat semmi.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4987) macy válasza dethroner (#4986) üzenetére


macy
addikt

Én erről beszélek:

(#4988) dethroner válasza macy (#4987) üzenetére


dethroner
veterán

Ugyanannál a pillanatnál csináltam a képet, nálam nincs semmi reklám ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4989) MK VII


MK VII
veterán

Üdvözlet.
Egy kérdés!
Hol kell beállítani, hogy automatikusan 1080p-n indítsa el a videókat a youtube?
Minden egyes videólejátszásnál 480p-ről át kell állítanom.. Kezd idegesíteni..

(#4990) dethroner válasza MK VII (#4989) üzenetére


dethroner
veterán

Böngésző függő, szerintem. Mozilla: Enhancer for youtube és/vagy Magic actions for youtube, Chorme-on az utóbbit használom.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4991) Out válasza MK VII (#4989) üzenetére


Out
addikt

Nálam Firefox-ba nem kell állítani, mert a videó elindítása után ugyan 480p-ben indul, de pár másodperc múlva automatikusan a legjobb felbontásra állítja át a videót.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4992) MK VII


MK VII
veterán

Köszi a válaszokat.
Tényleg nem is írtam.. Chrome böngészőt használok és Magic Action-t, viszont régóta nem működnek a beállítások.

:(

(#4993) dethroner válasza MK VII (#4992) üzenetére


dethroner
veterán

Valószínű használsz valamilyen adblock kiegészítőt is. Nálam is ez volt, nem komálják egymást :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4994) MK VII válasza dethroner (#4993) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Fene..
És tényleg... :R

(#4995) #22718208


#22718208
törölt tag

Sziasztok!

Ha csak belső használatra ,privát feltöltésként dobok fel pl. forma1 futamot ,akkor azt is törlik?

A privátot úgy értem ,hogy mindvégig az is marad.

(#4996) Out válasza #22718208 (#4995) üzenetére


Out
addikt

Igen.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4997) Winner_hun válasza wollnerd (#4865) üzenetére


Winner_hun
félisten

Belassult megint, próbáltam keresni ezt az opciót de nem találom már :/

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4998) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok!

Miért akad meg a hang egy pillanatra, mikor lerakom tálcára a YouTube.-ot!? Valakinek valami 5let? :U

(16 giga ram, ssd, chrome)

+++
Kellett beszélnem róla, mostmár kidob valami hibát is, hogy próbálkozzak később.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#4999) VoidXs válasza Mukucs (#4998) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Pontosan mi a hiba, amit kidob?

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5000) Mukucs válasza VoidXs (#4999) üzenetére


Mukucs
senior tag

Hogy megakad a hang, mikor lerakom tálcára a Chrome.-ot! :)

A konrét hibát nem screeneltem le sajnos. :(

Meg totál instabilnak tűnik úgy az egész YT..eddig nem tapasztaltam ilyet soha. Legalábbis nagyon nem rémlik.

Feltettem a java-t, lehet attól van? Adobe Flasht kell!?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.