Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) vwpolopg válasza YuleK (#8049) üzenetére


vwpolopg
őstag

Láttam árulsz vaterán, lesz többféle is?

(#8052) T-unit válasza YuleK (#8049) üzenetére


T-unit
őstag

Annyira h 400 + postáért is tudok. :D
vwpolopg : Ugyeugye. :)
Amúgy neked sztem ismerős lehet, ma elhoztam ezeket is végül, igaz még lízingelem egyelőre csak polcomon. :DDD Csak h fokozzam hangulatot. ;]

üdv.

(#8053) vwpolopg válasza T-unit (#8052) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ehhh:D Szóval ezért tűnt el vateráról:D Figyelem ám a piacot:D

(#8054) T-unit


T-unit
őstag

Mindig van egy nagyobb hal. :D De amúgy ne aggódj, sokszor voltam már ott én is kis ebihal, azt csomó jó, + ennél sokkal olcsóbb cuccokat is vittek sajnos előlem, benne van. Lényeg mindig legyél ott jó helyen, jó időben. Mondjuk ha szabad így fogalmaznom, én meg is dolgoztam ezért, vagy 3napig tárgyaltam eladóval mire adott is kedvezményeket, árakat inkább hagyjuk, elég beteg, szégyellem is. :)

üdv.

(#8055) ToBeY válasza T-unit (#8052) üzenetére


ToBeY
nagyúr

400+postáért tudsz rockstart? :F

(#8056) T-unit válasza ToBeY (#8055) üzenetére


T-unit
őstag

5 napja még állt nála a dolog: [link]
Vegyétek amíg van, nagyobb tételbe még meg is éri pk-val is. Én már tőle az összes létező angol kiadású, 4féle ízű dobozt elhoztam. :D Engem 1db juiced érdekelne csak ivászati célból, és úgy szívesen lecsökkentem 150Ft-al postáját illetőnek, tehát max 550-ért jöhet, többet nekem ezek már nem érnek, és érte is megyek Bp-en, buda/belvárosig! ;)

üdv.

(#8057) ToBeY válasza T-unit (#8056) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jaaa erről van szó... Ezzel az a baj, hogy 6 kéne rendelni nekem 1 max 2 kéne csak. :U

(#8058) T-unit válasza ToBeY (#8057) üzenetére


T-unit
őstag

Akkor ha jól számolom még 1 embert kell találnod legalább, aki min. 3-at visz. :)
Ja, és persze Bp-i átvéttel csak is!

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#8059) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

No, és akkor hivatalosan is a 2 "új" hell: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8060) Avicularia


Avicularia
veterán

Ma vettem,félek kibontani :D
Nem tudom mi lehet benne [link] :D

(#8061) T-unit válasza mycso (#8059) üzenetére


T-unit
őstag

Kíváncsi leszek az a +20% ténylegesen mennyit is fog érni...mert h én sem a hatásukért ittam eddig se ezeket, az is biztos. :U Várjuk az almás mielőbbi elterjdeését boltokban, aki találkozik vele már valahol ahol megvehető szóljon.

Avicularia: Beszerzési helyszín, rendelhetősége, ár, csere/bónusz db van-e belőle? Csak a szokásos infók kellenek. :)
Ja ha svéd, akkor max ha jössz haza jöhet a csere doboz. ;]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#8062) oriic válasza mycso (#8059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megtaláltam újra a topicot. :)

Almás változatra kíváncsi vagyok.

Live-Die-Respawn

(#8063) DigitXT válasza Avicularia (#8060) üzenetére


DigitXT
félisten

Pff... LOL.:DDD

(#8064) Avicularia válasza DigitXT (#8063) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha kell valakinek,most megyek Magyarországra pár nap múlva,tudok vinni magammal...

(#8065) T-unit válasza Avicularia (#8064) üzenetére


T-unit
őstag

Kell és pont. Remélem nem 2000Ft akciósan mondjuk. :DDD Megy pm.

üdv.

(#8066) Jarod1 válasza mycso (#8059) üzenetére


Jarod1
addikt

hhol lehet kapni?

(#8067) r4z válasza Jarod1 (#8066) üzenetére


r4z
nagyúr

Februárban már bárhol lehet majd kapni elvileg.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8068) ToBeY válasza r4z (#8067) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Február 1-től?

(#8069) mycso válasza ToBeY (#8068) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A héten kezdték el a kiszállítását, tehát gondolom 1-2hét, bolttól függően.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8070) ToBeY válasza mycso (#8069) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az szuper.Akkor tényleg Feb elején boltokban lehet.De.2 fajtáról beszéltél nem?Almás és melyik a mésik íz?Mert a szőlős az nem új íz...

(#8071) T-unit válasza ToBeY (#8070) üzenetére


T-unit
őstag

Új doboz...+20% koffein. ;)

üdv.

(#8072) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tisztelt Tamás!

"A 2012. január 18-án, vevőszolgálati e-mail címünkre beérkezett levelét köszönettel megkaptuk,
mellyel kapcsolatosan ezúton szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy Igen, Magyarországon cégünk a Monster termékek forgalmazója. A kaliforniai márkatulajdonos cég számos különböző terméket forgalmaz az USA-ban és Európában is több ízzel van jelen. Így folyamatosan vizsgáljuk, hogy a Monster márkanév alatt elérhető választékból milyen új termékeket lenne érdemes a hazai piacra is bevezetni, azonban új ízek bevezetéséről még nem született döntés."

Még is csak válaszoltak,bár sok konkrétumot nem mondtak. :U

(#8073) mycso válasza ToBeY (#8070) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Másik íz nincs, csak a redgrape-ből lesz +20%-os koffeines változat, azaz Strong.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8074) Ace owner válasza mycso (#8073) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát azt is csak a doboza miatt fogom megvenni. De amúgy ezekben elvileg már nincsen koffein? Akkor hogy van +20%? :D

Galaxy Fold 4

(#8075) mycso válasza Ace owner (#8074) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A 2 új strong-ban a régihez képest 20%-al több a koffein, tehát koffein van bennük, taurin viszont nincsen.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8076) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok, melyik a nálunk kapható legütősebb energiaital?

Live-Die-Respawn

(#8077) ToBeY válasza oriic (#8076) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Cocaine 270mg koffeinnel

(#8078) oriic válasza ToBeY (#8077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, keresnem kell Pesten valahol ilyet. Muszáj megkostolnom.

Live-Die-Respawn

(#8079) Eflek


Eflek
tag

Az Ázsia Centerben árulnak egyáltalán Monster Assault -ot?

(#8080) CoDWaW07 válasza Eflek (#8079) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ezt meg kitől hallottad?:DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#8081) oriic válasza CoDWaW07 (#8080) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Nincs is az országban sehol szerintem.

Live-Die-Respawn

(#8082) Eflek


Eflek
tag

Egyébként a Playboy nevű ital most 100 Ft a Szent Gellért Tér -nél a delikátban. 18-as villamossal kell menni oda a Moszkva tér -ről.

http://gulyasadam.hu/files/PED_1024x768.jpg

[ Szerkesztve ]

(#8083) T-unit


T-unit
őstag

Aki hajt a burn különlegességekre, lenne egy 3db-os extra limitált bontatlan csomagom, díszdobozba, ár 3500Ft, Bp-i átvét, csere érdekelhet.

üdv.

(#8084) vwpolopg válasza T-unit (#8083) üzenetére


vwpolopg
őstag

Durva cucc:)

(#8085) Eflek


Eflek
tag

Amúgy ti hogy vagytok a Watt Natura -val, mert nekem a kedvencem .

(#8086) ToBeY válasza oriic (#8078) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom hogy kapható-e,mert egy időben 99ft nyomták.Lehet kiszórták az összeset és annyi.Túl magas koffein és chili paprika íze miatt elég szűk réteget érdekelt.

Én egy korty után köhögő rohamot kaptam tőle,majd egy ismerősen odaadtam.

(#8087) werner97 válasza T-unit (#8083) üzenetére


werner97
tag

cool ^^

http://energytests.blogspot.com/

(#8088) T-unit válasza vwpolopg (#8084) üzenetére


T-unit
őstag

Nekem már rég megvan, ez meg lenne eladó/csere. Egyik legszebb matricázott doboz sorozat amit valaha láttam viccen kívül, és gyak. kapni nem lehet már máshol.
Borítása a cuccnak:

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#8089) T-unit válasza T-unit (#8088) üzenetére


T-unit
őstag

Ja és még árhoz annyit hozzáfűznék sajnos nem én szabom árat, ezen a csomagon is kb 0 a saját haszon mivel eleve 3000-ért tudom beszerezni és le is kell autóznom érte pest mellé! Adnám én különben 1500-be is (eleinte ugy volt annyiba adja eladó, azt "érdekes" meggondolta magát ahogy elkezdett jobban érdekelni...). :(

üdv.

(#8090) ToBeY válasza T-unit (#8089) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát hallod ez ilyen, :U Mindig a kereslet szabja meg az árat.Vlaszeg ha kutyát sem érdeklené olcsóbb lenne

(#8091) T-unit válasza ToBeY (#8090) üzenetére


T-unit
őstag

És még általában én akarok jót a népnek ilyen max 100-200Ft-os utánajárási hasznokkal, erre más kapásból +1500 pénz profitot rádob ezzel a szöveggel idézem kb: " ja..te gyűjtő vagy? Simán el tudod akkor adni azt 3000-ért is, adtam én el ilyet 6ronygba is..." Ma beszéltem a taggal, ez egy kisgyerekes családos, 30 akárhány éves ember hozzáállása, én meg 23 vagyok. :W :( :W

üdv.

(#8092) T-unit válasza T-unit (#8091) üzenetére


T-unit
őstag

Félretéve RazorGTR1 -nek a burn csomag hálég, úgyis lesz vele crunk bizniszem! :)

üdv.

(#8093) Avicularia


Avicularia
veterán

Múltkor volt ilyen is errefelé,de kifordult a gyomrom a komcsi tömeggyilkostól,meg a mellé illesztett the energy of freedom felirattól [link][link]
Ennyi erővel Hitlerről,Sztálinról vagy Maóról is lehetne energiaital,erkölcsileg semmivel sem lenne aggályosabb.Persze ez csak az én véleményem,nem kell vele egyetérteni :)

(#8094) T-unit válasza Avicularia (#8093) üzenetére


T-unit
őstag

Amúgy mai napig nem értem én se mért lehet divat már egy jó 20éve egész Európa területén ez az anno több száz, ártatlan embereket is gyilkoló, erőszakoskodó komcsi tag.
Nem véletlen hoztam fel korábban én is a Hitler energy drink tippet, oldalán the energy of NSDAP-vel. :D

üdv.

(#8095) szekra


szekra
Topikgazda

Hali, nem tudják hol lehet kapni Burn Day energiaitalt, vagy, hogy árul e valaki Magyarországon, netalántán itt a fórumon/ismerős?

Üdv

(#8096) vwpolopg válasza szekra (#8095) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha csak a doboz kellene, van egy román burn day cserém ha érdekel. Monster/Rockstar érdekel cserébe.

(#8097) szekra válasza vwpolopg (#8096) üzenetére


szekra
Topikgazda

Teli kéne :))

(#8098) Ace owner válasza Avicularia (#8093) üzenetére


Ace owner
addikt

Amúgy ilyet hol lehet kapni?

Galaxy Fold 4

(#8099) chris94 válasza szekra (#8095) üzenetére


chris94
tag

legközelebb Romániában, ricsi081 sztem tudna neked hozni, írj neki PM-et :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#8100) Avicularia


Avicularia
veterán

Na urak,aki írt nekem privit,a következőket sikerült beszereznem. 5 kisebb-nagyobb boltban jártam Malmöben
[link]
[link]
Sajnos rockstar cola nem volt sehol,csak ezt az egy félét találtam
Monsterből csak ezek voltak,meg az otthon is kapható kék-zöld,másmilyet nem találtam.
Real shitből van jópár,aki kért annak jut.
Komcsis csak egy van,nem tudtam hogy kell-e valakinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.