Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) Zsírkrétamen válasza Laraxior (#36647) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na az mák, itt a legolcsóbb is 1.40, ezért nem is szoktam venni. Bár tegyük hozzá, hogy benzinkúton volt a mega, de így is 2.50-et kérnek érte :Y Jó persze, nem várok a terjedésére, meg veszem, de pl a szőlős prémium hell 1 euróért jó ár, általában drágább.
Egyébként, kell valakinek valami?

(#36652) CoDWaW07 válasza DJ. Ru$y (#36646) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Csak a külső megjelenés változott Amerikában pl, és külön termékcsaládnak veszik "Juice" néven, mint pl a Javákat, meg a Rehab Monstereket :K És lehet hogy csak Amerikában lesz így.

itt is lehet látni

plusz itt a kép róluk
Laraxior: ezek az infók honnan? :DDD

Szerintem amúgy jó ötlet, és nem biztos nem férnek meg egymás mellett. Például olyanok simán megvehetik akik egyszerre nem tudnak meginni annyit, de nem akarják kidobni, viszont szeretik.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#36653) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#36652) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Facebookon folyamatosan jönnek ezek az infók amiket Lara írt, csak így egyben tűnik soknak. A Ripper kivonás nem csak innen jön, azt más belsős írta, hogy lebeg a feje felett a kard, mert nem nagyon veszik.
(Elsőnek a párja lesz a Phantom)

Tessék:



[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36654) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Monster = homo ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36655) james001 válasza DJ. Ru$y (#36653) üzenetére


james001
veterán

A Phantom-ról még nincs kép?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36656) DJ. Ru$y válasza james001 (#36655) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Semmi, és igazából az is csak valakinek a bemondása volt, hogy az lesz a párja elvileg ennek. Érdekes, hogy erről volt már olyan kép, hogy egy karton dobozban 10+ db, sőt ezt már nyomják Ebayen megjelenés előtt, addig a Phantom sehol, lehet nem véletlen Phantom. :DDD

LoL ott a Phantom, akkor már biztosan lesz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36657) ToBeY válasza james001 (#36655) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát elég gázos szerintem ha ilyen lesz tényleg.Én valami matt fekete designt vártam volna...

[ Szerkesztve ]

(#36658) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#36657) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Ghost jobban néz ki...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36659) james001 válasza ToBeY (#36657) üzenetére


james001
veterán

Hát igen én is olyan feketés-szürkés terepmintásra számítottam...A Ghost viszont királyul néz ki.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36660) callmeakos válasza ToBeY (#36657) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az új Muscle az egész pofás, de a kettő másik az piszok bazári. Mintha nem is Monsterek lennének :U

All→M8

(#36661) Laraxior válasza callmeakos (#36660) üzenetére


Laraxior
titán

Kusssósz? ;] :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#36662) ToBeY válasza callmeakos (#36660) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah,a muscle menőn néz ki és még a ghost is ok,de a phantom full gagyi.Gondolom azt akarták,hogy passzoljon a ghost-hoz.De meglehetett volna csinálni máshogy is szerintem ezt a kamuflázs minta szerűséget pl ilyenre..

(#36663) ToBeY válasza ToBeY (#36657) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nagyobban sem jobb ez a fosbarna design :(

[ Szerkesztve ]

(#36664) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#36663) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem lenne rajta a narancssárga még nem is lenne baj azzal az alapszínnel, a kettő viszont nagyon üti egymást, miért nem lehetett valamelyik barnás árnyalatból egy sötétebbet, úgy, mint a Ghostnál, ott is az alapok zöldek + a narancs helyén sötétzöld.

Ja, és mindegyik megkapja a recézett "csúszásgátló" festést, hogy ne csússzon ki senki kezéből, amikor a hideg meleg találkozástól bepárásodik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36665) CoDWaW07 válasza DJ. Ru$y (#36653) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Facebookon melyik oldalon pontosabban? :B Hallottam már erről az energiaitalgyűjtős cuccról de nem tudom pontosan.

Tobey: Ez a Phantom kb úgy néz ki mintha a sima alap zöldre ráfolyt volna a gépzsír/disznózsír.

Ha Phantom, akkor nekem ilyen fekete-ezüst/szürke színkombináció ugrik be, hasonlóan mint pl a Ultra Blacknél, csak más Desigban.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#36666) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#36665) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Zárt csoportok, van vagy 3-4. Mennek az infók jobbra balra, balról jobbra, van néha fake is.

Én azt hittem ilyen lesz a Ghost...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36667) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#36666) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen én is valami hasonló színre gondoltam!Nem erre a....

(#36668) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#36667) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebből a legsötétebb, ha "lefolyna" meg a M jel és már patent is... Gondolom nekik ez nem elég figyelemfelkeltő.

PS bűvészek munkára fel :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36669) donjohnson válasza DJ. Ru$y (#36668) üzenetére


donjohnson
addikt

nézem az összefoglalódat. nincs benne a 1,5 literes bad girl. most épp ilyet iszok. :P

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#36670) DJ. Ru$y válasza donjohnson (#36669) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez magyar ez a "szemét"? Jaj :) Beleteszem, ha találok róla valamit.
(Azok vannak benne, amik itthon kaphatók jelenleg is.)

De, akkor már a Devil Girl-t is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36671) donjohnson válasza DJ. Ru$y (#36670) üzenetére


donjohnson
addikt

igen, auchan-ban kapható, mint ahogy te is megtaláltad a linket.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#36672) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#36668) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom azért nem lett ilyen színű,mert anno az Assaultnál már ellőtték.Pedig ezt kellet volna kicsit sötétebbre venni és már jó is lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#36673) DJ. Ru$y válasza donjohnson (#36671) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én csak direkt képet láttam a Googleben, az az oldal mennyire naprakész? Beírom, ha tényleg kapható, csak, mert semmi hivatalosat nem találok róla.
Ha valakinek van infója erről az energiaitalnak nem nevezhető valamiről, hogy mennyi koffein van benne és leírná azt megköszönném. :R :)

Tobey! Lehetett volna az egységesítés jegyében bevonni valahova és szépen megoldani, már mindegy, elbaszták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36674) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#36673) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem baszták el, csupán szemléltették hogy így néz ki a Monster ha egy buli után sokadmagával kihányod.

(#36675) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#36674) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor a név választás ment mellé, mert akkor lehetett volna Fox, passzolna a színhez is. Na jó, inkább elmegyek inni, az kell nekem mára. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36676) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Volt már? Teszt.

⭐ Stella

(#36677) donjohnson válasza DJ. Ru$y (#36673) üzenetére


donjohnson
addikt

tessék: 15 mg/100 ml

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#36678) #90933760 válasza radi8tor (#36676) üzenetére


#90933760
törölt tag

Még nem. Semmitérő kb. Ha az ember ránéz a grafikonra már láthatja hogy nem oké teljesen, meg a szövegből látni hogy fingjuk sincs az egészről. De egy jó dolog volt benne. Ez nem a fikázásról szól végre.

(#36679) ToBeY válasza radi8tor (#36676) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nagyon ízlés dolga.Nem tudom,hogy lehet-e ezt mérni, mert erősen szubjektív.Nekem orig hell és a watt ízlik a legjobban

[ Szerkesztve ]

(#36680) callmeakos válasza radi8tor (#36676) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez körülbelül egy iskolai házi feladat szintjén van, lehetett volna bővebben is írni hogy a kostolóknak mi a véleményük az adott italról, ahogyan a origos Táfelspicc teszteknél is szokott lenni.

All→M8

(#36692) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szinte nulla ps tudással,10perc ráfordítással kb ilyen phantom designt csináltam.Meglehetett volna szebben is csinál,de most nem az volt a cél..

[ Szerkesztve ]

(#36693) Bjørgersson válasza ToBeY (#36692) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van a Battlefield 4-ben egy phantom nevű skin fegyverekre és járművekre meg három phantom nevű camo a katonára. Szerintem ezek közül is jó lett volna valamelyik. :D

skin

camok (talán a második a legjobb)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36694) callmeakos válasza ToBeY (#36692) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ez pofás :D

All→M8

(#36695) james001 válasza ToBeY (#36692) üzenetére


james001
veterán

Ilyen kellett volna lennie eredetileg is,jól sikerült :R Küld el a Monster-nek hátha átdolgozzák ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36697) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Érdekességek a Hell-lel és a Szerbiába szánt energiaitalaikkal. Szőlőset, almásat és Classicot találtam, előbbi kettő nem tartalmaz a doboz feliratai szerint taurint, míg a Classic igen. Nem értem, hogy milyen logika alapján tesznek vagy nem tesznek bele taurint. :DDD (Amit én "összeraktam" fejben, hogy a Strongok az extra koffein miatt nem kapnak taurint, a Classic viszont 32-es, ezért abba raknak taurint is, csak elmélkedés és már meg is döntöttem a saját elméletem, ugyanis se az Apple se a Red Grape nem Strong, csak 32mg/100-as mind a kettő, akkor végleg nem értem.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36698) ToBeY válasza ToBeY (#36692) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha már ez a narancssárga mánia rajtuk van,egy ilyennel is kibékülnék :) Persze lényegtelen a dolog,mert ilyen ugy sem lesz nálunk.Legalábbis egy darabig biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#36699) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#36698) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez nagyon régi Khaos, régi Ripper ez felejtős, akkor már inkább az első. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36700) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#36699) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most hogy mondod tényleg Khaos klón lett :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.