Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) oriic válasza X@b3e (#36400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, én a régieket sem ismertem.

Live-Die-Respawn

(#36402) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Rusy barátnőd látott azóta valahol epres Adrit? Még mindig nem kaptam...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36403) Rick4 válasza CoDWaW07 (#36394) üzenetére


Rick4
félisten

319Ft volt darabja. Bár ahogy megittam, nyilvánvalóvá vált, hogy jó nekem a 120Ft-os normál változat is. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#36404) james001


james001
veterán

Ma reggel néztem csak hogy másabb lett a sima Adrenalin doboza. Gondolom ez így van már egy ideje:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36405) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#36402) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak a GoodsMarketben, sehol máshol. Zöld meg a buszpályaudvari Reálban, hátha van már piros is ott.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36407) Laraxior válasza oriic (#36397) üzenetére


Laraxior
titán

Megittam mind a kettőt, rohadtul édesek, a rózsaszínű kicsit olyan mandulás beütése van, nagyon finom, a lila meg olyan szőlős, meg mittomén milyen gyümölcsök... :D
De jelentem megittam mind a kettőt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36408) oriic válasza Laraxior (#36407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megittad...Vagyis lejárt a szavatosságuk már? :DDD

Live-Die-Respawn

(#36409) Laraxior válasza oriic (#36408) üzenetére


Laraxior
titán

Nem... horpadt volt a doboz, és a Candy Store-ba van, meg is rendeltem, úgyhogy lesz csere helyette.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36410) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#36405) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zöldet már találtam áprilisban, nem egy nagy szám, az idei újdonságok közül már csak az epres Adri hiányzik. :o Benézek majd megint, köszi!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36412) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#36410) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak azért mondtam a zöldet, hogy ott volt zöld adri, hátha hoztak már pirosat is. Nyugi, a piros sem egy nagy szám... Watthoz képest, hagyjuk, de még a cukormentes Hell epernek is jobb íze van szerintem. :DDD (Barátnőm is ezt mondta)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36413) #90933760 válasza james001 (#36404) üzenetére


#90933760
törölt tag

Miben másabb? Én nem vettem észre semmit, vagy már olyan régóta hogy fel se tűnik.

(#36414) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#36412) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Direkt arra mentek, hogy még azt a foscht is sikerüljön alulmúlniuk?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36415) james001 válasza #90933760 (#36413) üzenetére


james001
veterán

Olyan dizájnja lett mint a többinek,ilyen "hullámos". Lehet már régóta ilyen csak most vettem észre :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36416) rbalint88 válasza james001 (#36415) üzenetére


rbalint88
addikt

holnap irány Milánó szét javamonsterezzük magunkat :C :C :C f4-es kelés, 5-re reptér, 7:40 Milánó... :P

(#36417) radi8tor válasza rbalint88 (#36416) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Utána meg kávézhatsz végre normális olasz kávékat. Délutánra koffein kóma. :)

⭐ Stella

(#36418) rbalint88 válasza radi8tor (#36417) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem vagyok annyira kávé-gourmet, de ha tudsz tuti helyet, akkor szívesen veszem a tippet. Előző olasz túrán ittunk botrányosan rossz kávét 2 euroért :(

(#36419) radi8tor válasza rbalint88 (#36418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Állítólag Milánóban bármilyen kávézóban jó kávét adnak. Én még nem voltam, csak hallomásból tudom.
Esetleg kérdezz rá kávé topikban.

⭐ Stella

(#36420) Buster17 válasza radi8tor (#36419) üzenetére


Buster17
addikt

Milánóban 4 euroért adtak a legkisebb csészéből :D

Hárman osztoztunk belőle :DDD

(#36421) radi8tor válasza Buster17 (#36420) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne a reptéren kezdd az ivást. :)

⭐ Stella

(#36422) ToBeY válasza radi8tor (#36421) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha sok lóvéja nyugodtan. :DDD Én egy 500ml Nestat valami 800ft vettem.
Bent a terminálon már cumi ilyesmit venni,viszont duty free-be vannak jó dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#36423) #90933760


#90933760
törölt tag

Ja amúgy van új Nestea, bodzás-szőlős.

(#36424) PedroMuchaco válasza Kriszkee (#36356) üzenetére


PedroMuchaco
újonc

Ízlések és pofonok :) Szerintem ez a spuri rosszabbra sikerült, mint az előző.

(#36426) szekra válasza #90933760 (#36423) üzenetére


szekra
Topikgazda

:O kell.

(#36427) ToBeY válasza #90933760 (#36423) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem szeretem a bodzát így meg se merem kóstolni,valószínű csalódnék.Amúgy az a cseresznyevirágos is hatalmas csalódás volt számomra,ráadásul jó drágán 370 -ért vettem meg.Maradok a Xixo teáknál. :K

(#36428) Ventur@ válasza #90933760 (#36423) üzenetére


Ventur@
senior tag

Vettem egyet szerdán. Nem dobtam el tőle az agyam. Bodzás cuccokat szeretem, de ez a bodza-szőlő nekem nem jött be. Maradok a licsis Xixo-nál (illetve bármilyen Xixo-nál, mert sokkal olcsóbb és szerintem jobb is :) ).

Más:
No de túl vagyok életem első Khaos-án :D . Fura egy ital. Olyan, mint a Ripper, csak kicsit narancsosabb és iszonyatosan édes is. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, de nekem a Rossi jobban bejön :) . Mondjuk ingyen kaptam a Khaos-t és így inkább meg sem szólalok :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#36429) Bjørgersson válasza ToBeY (#36427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A szilvás finom egyedül szerintem, karácsony környékén szoktam venni pár palackkal, aztán annyi elég is.

Ventur@ mostanában fogsz BF3-azni? :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36430) james001 válasza ToBeY (#36427) üzenetére


james001
veterán

+1 a Xixo-ra,most is egy epreset tolok épp jól behűtve (hogy máshogy) :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36431) oriic válasza #90933760 (#36423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megyek is, mert nekem ilyen kell. :)

Live-Die-Respawn

(#36432) ToBeY válasza Bjørgersson (#36429) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha már nestea akkor a zöldet szoktam venni belőle.

James001:Én most éppen a körzéset iszom,az is nagyon finom. :K

(#36433) Bjørgersson válasza ToBeY (#36432) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fúj. :D

Jobbak meg Naturaquat isznak. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36434) Laraxior


Laraxior
titán

Holnap kimennek a Seoul Plazaba Pozsonyba. Nincs valakinek kedve csatlakozni? Van még egy hely az autoban, uzemanyag olyan 5-6k körül lenne. Pesti illető lenne a legjobb, mert ott is megallok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36436) rsanyi18


rsanyi18
tag

Találtam itt Oroszlányban a One euroban taurinos Redbullt. 379-ért... Nagyon nevettem mikor ezután átmentem a Sparba és kb ugyan ennyiért volt a magyar, taurin nélküli.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#36439) Newlachka


Newlachka
őstag

rég voltam már erre,
én most a VR46-os narancsos MONSTER-t vedelem ezerrel,és most nekem ez a favorit

(#36440) #90933760


#90933760
törölt tag

Na én is hozzájutottam egy Rossishoz, illatra mintha egy Fantát nyitottam volna ki, ízre se sokban különb nála. Kicsit másabb meg citromosabb, de semmi átütő vagy extra. Finom attól még mondjuk.
Nem fogom kartonszám venni az is biztos, amióta leszoktam az edrinkekről azt a 400Ft-ot úgy kellett kirángatni a zsebemből még ezét az egyért is.

(#36441) rbalint88


rbalint88
addikt

Hat a mai nap merlege lesujto. Voltunk csomofele es sehol nem lattam kaves monstert, pedig meresztettem a szemem. Egyik helyen volt zold es rehab, ez volt belole a nagy valasztek, ugyhogy vegul egy 500ml burn blue refresh lett a nyertes.

(#36443) callmeakos válasza rbalint88 (#36441) üzenetére


callmeakos
veterán

Amikor haveromék 2 éve voltak azt hiszem Rómában, vagy annak közelében akkor feltünt neki is hogy nem igazán vannak nagyon speckó edrinkek arra fele. Ami nem meglepő, mert a fél nemzet espressón, meg ezeken él :D

All→M8

(#36444) CoDWaW07 válasza rbalint88 (#36441) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Én amikor voltam még alap zöld Monstert se láttam :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#36446) Laraxior


Laraxior
titán

E-Drink Mekka: Seoul Plaza, Pozsony :D
Úton vagyok... :DD

(Facebookos képek, nem nagy méretűek!)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36447) james001 válasza Laraxior (#36446) üzenetére


james001
veterán

Egyszer itthon is ilyen látvány fogadna egy akármilyen boltban... Sírnék az örömtől :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36448) Bjørgersson válasza Laraxior (#36446) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyesével kell őket jobbegerezni. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36449) oriic válasza Laraxior (#36446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó te jó ég. Ismersz, én nem vagyok gyűjtő, de vagy 100k-t ott tudnék hagyni szerintem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#36450) DJ. Ru$y válasza oriic (#36449) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lenne az 150 is. (Úgy, hogy én sem gyűjtöm egyik márkát sem, ami a képen van) :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.