Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) tipuka válasza ToBeY (#21100) üzenetére


tipuka
addikt

Biztos Thomas a gőzmozdony maraton volt 20-22-ig a tv-ben és nagyon elfáradt reggelre. ;]

(#21102) X@b3e válasza ToBeY (#21096) üzenetére


X@b3e
addikt

Ez a szabályozás nem arról szól, h emiatt ne vegyék. Akkor inkább az egészséges élelmiszerekre rakhattak volna kedvezményt :U
Ez arról szól, h nagy forgalma van az eitaloknak, és is ebből megnedvesítik kicsit a csőrüket..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21103) Bulitt válasza dragonfx (#21099) üzenetére


Bulitt
őstag

No Fear a neve és tutti-frutti :U

(#21104) ToBeY válasza X@b3e (#21102) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nyilván ez a mostani szabályzás inkább lehúzás és erre értettem,hogy ez így rossz.Valami értelmes köztes megoldás kéne,mondjuk korhatárhoz kötni vagy ilyesmi

(#21105) takacsbotond válasza ToBeY (#21104) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az e-drink 18+os, szóval korhatárhoz van kötve.Látszik, hogy rég voltatok "gyerekek" én akkor szoktam rá, mikor 8.-os voltam, és vizsgaidőszak volt.És egyáltalán nem igaz, hogy menőzésből, 90%-ban akkor ittam, mikor egy ismerősöm se látta....Inkább az íz miatt....

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21106) takacsbotond válasza tipuka (#21101) üzenetére


takacsbotond
őstag

12évesek szerinted Thomast néznek?! Te nagyon el vagy tájolva...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21107) ToBeY válasza takacsbotond (#21105) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor te lehetsz a ritka kivétel.Amiket én látok az az,hogy fél 8 kor csoportosan az iskolába menet monstert szorongatnak a kezükben,és fennhangon káromkodnak,hogy mennyire király.

Ok, hogy 18+,de nem úgy van kezelve egyáltalán.Ha 18+ lenne akkor úgy kezelnék mint a cigit meg az alkoholt és nem adnák oda 12éves forma gyerekeknek bevásárlóközpontokban.(mondjuk cigitmár nem árulnak de régen árultak)

De hagyjuk is ezt a témát,nem kell szétoffolni a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#21108) nrgia


nrgia
őstag

Fészen találtam a képet... GO helyett 60 ???

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#21109) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#21107) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Csak úgy megjegyzem, hogy bolt válogatja, hogy kinek mit ad ki. Nekem pl a mai napig nem adnak ki a Tesco-ba edrinket, de a helyi kisboltba meg már évek óta járok. Én sem azért iszom, mert menő, hanem mert finom, és jobbnak tartom kávé és kóla helyett...(...elmúltam már 12 jópár éve)

(#21110) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Akkor egy kép is, hogy ne csak beszéljek... :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21111) horush válasza Zsírkrétamen (#21109) üzenetére


horush
addikt

Edrink miota korhataros? Barhol ki kellene adjak.

(#21112) takacsbotond válasza horush (#21111) üzenetére


takacsbotond
őstag

Most januárban határolták be, én is meglepődtem, mikor egyszer csak megmondták, hogy "akkor ezt most szépen vigyem vissza"....

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21113) Zsírkrétamen válasza takacsbotond (#21112) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ez nem igaaz... Nálunk az összes boltba, legyen az CBA, vegyesbolt vagy Tesco mindenhol már hosszú évek óta így van. Nem akarok hülyeséget írni, de már minimum 3 éve. Még pár évvel ezelőtt (3-4) velem is visszarakatták, de mostanság már csak az ilyen nagyon áruházak mint Tesco, Auchan vagy Lidl(bár ez kevésbé) rakatják vissza.

(#21114) dragonfx válasza ToBeY (#21107) üzenetére


dragonfx
veterán

Ebbe kár belemenni cigit se vehetnének.mégis megoldjak. Én se örülök ha megalloba fejembe fújják meg se jeletnhetek fel mindenkit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21115) takacsbotond válasza Zsírkrétamen (#21113) üzenetére


takacsbotond
őstag

Igazad volt....Elnéztem a dátumot... http://www.szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok/bulvar/ezutan-csak-szemelyivel-vehetunk-energiaitalt-267090

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21116) Zsírkrétamen válasza takacsbotond (#21115) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ja jó, akkor gondolom 2011-es a cikk. Azért volt érdekes, mert már régebben is láttam táblával kiírva, hogy nem adnak ki edrinket :(((

[ Szerkesztve ]

(#21117) takacsbotond válasza Zsírkrétamen (#21116) üzenetére


takacsbotond
őstag

2009 novemberi....

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21118) szekra válasza nrgia (#21108) üzenetére


szekra
Topikgazda

Már ezer éve. :)

(#21119) horush


horush
addikt

Hat ez erdekes, tolem nem hogy szemelyit nem kertek soha, de meg csak nem is hallottam errol eddig :DDD

(#21120) callmeakos válasza horush (#21119) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez nekem is új :D
Főleg hogy 2009-ben még csak 17 voltam, és akkor még nem is adhattak volna nekem személyi nélkül, de egyszer nem kértek tőlem semmit :D

All→M8

(#21121) #90933760


#90933760
törölt tag

Erről a korhatárról én se hallottam, de szerencsére elég rég voltam már 18 éves. :DDD

(#21122) Zsírkrétamen válasza horush (#21119) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Szerencsére tőlem sem kérnek el semmit, bár néha kérdezés, és személyi elővétel nélkül is elküldenek :O

(#21123) james001 válasza horush (#21119) üzenetére


james001
veterán

Réges régen mikor 17 voltam nekem a Penny-ben nem akartak kiadni egy Don't stop nevű energiaitalt,szerencsére kinn várt 18 éves haverom,beküldtem hogy vegyen már :D Azért jót röhögtünk rajta,de utána se akartak soha kiadni ott semmiféle edrinket...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21124) albert8 válasza james001 (#21123) üzenetére


albert8
addikt

Csak megfelelő ábrázat kell és nincs semmi gond. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21125) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nekem meg egyszer szállodába nem akartak felnőtt karkötőt adni. :)

(#21126) X@b3e válasza takacsbotond (#21106) üzenetére


X@b3e
addikt

Bocs, tényleg, van már Monszterhááj meg Twálylájt is.. :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21127) dragonfx válasza takacsbotond (#21115) üzenetére


dragonfx
veterán

ez azért nevetséges...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21128) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Újdonságok a környékünkön:

Azért durva, hogy itt elkérnek 300ft-ot a kis R* -ért. Bár megtehetik, mert a környéken kb ez az egyetlen ilyen :O

(#21129) tipuka válasza Zsírkrétamen (#21128) üzenetére


tipuka
addikt

én is 270-et adtam a kis Rockstar-ért , de nagyon finom és pörget is. :))

(#21130) Zsírkrétamen válasza tipuka (#21129) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Háát, én akkor sem örülök, hogy ilyen drága. Főleg, amiket olvasok, hogy kispesten meg mennyibe kerül. Nameg, ha nem lennék lusta, és fél óra alatt átsétálnék Párkányba, ott az 500ml-es van 450ft-ért :O

(#21131) tipuka válasza Zsírkrétamen (#21130) üzenetére


tipuka
addikt

Bicikliről hallottál már? ;]

(#21132) Zsírkrétamen válasza tipuka (#21131) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Igen ( :DDD ) viszont nem közvetlen Párkány mellett lakom, vagyis reggel át kell vészelnem egy tömött buszt, ahol a bicikli cipelés esélye 0% . Ha meg eleve Esztergomig, majd onnan Párkányba átbicikliznék, na az több, mint 2-3 óra lenne. Ennyire meg nem vagyok fitt :C
Szóval inkább busz+ 30 perc séta ;)

[ Szerkesztve ]

(#21133) tipuka válasza Zsírkrétamen (#21132) üzenetére


tipuka
addikt

Erről nem voltam képben, így már érthető a dolog. :D Azt hittem a lakóhelyedtől fél óra séta, nem a busztól. :) 1 tálca energiással én se tekerésznék 2-3 órát, majd, ha ajtó nagyságú vádlim lesz. :D

(#21134) dragonfx válasza tipuka (#21129) üzenetére


dragonfx
veterán

hol?
180 csak kispesten

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21135) tipuka válasza dragonfx (#21134) üzenetére


tipuka
addikt

Szeged. :)

(#21136) rsanyi18


rsanyi18
tag

Amúgy valamelyikôtök nem tud valahol Kecskeméten olyan helyet, ahol lehet kapni Rockstart, esetleg különféle Monstereket?! :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#21137) vwpolopg válasza rsanyi18 (#21136) üzenetére


vwpolopg
őstag

Gyere át Dunaújvárosba, ott van egy köpésre :D Itt van minden mint a búcsúban :D

[ Szerkesztve ]

(#21138) rsanyi18 válasza vwpolopg (#21137) üzenetére


rsanyi18
tag

Az a baj, hogy én igazából Nagykôrösi vagyok, és úgy már több mint 75km lenne. :) Ennyi erôvel felmegyek Pestre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#21139) SlayR válasza rsanyi18 (#21136) üzenetére


SlayR
senior tag

Kecsón ilyeneket ne is keress, mert nincs ...esetleg Rockstar, de még nekem se sikerült találni most fogok majd szétnézni, hogy hátha...többi az esélytelen.. :(((

(#21140) takacsbotond válasza Zsírkrétamen (#21130) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ha az megvígasztal, én minden reggel arra járok suliba, és minden reggel veszek egyet (vagy egy 500mles NRGY Berryt 200ért mert már azt is árulnak... ) ;]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21141) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gondoltam ha már az eBay-t túrom, esetleg rendelek egy ilyet, de konkrétan drágább ez az 1 doboz, mint az a telefontok, amit kinéztem :DDD

All→M8

(#21142) james001


james001
veterán

Most iszok egy meggyes Adrenalint,régen is ittam már de akkor nem volt ilyen pocsék. Ez sokkal rosszabb,mindjárt elhányom magam a szagától is,pedig jó még a szavatossága is,2015-ben jár le. Sztem ez megy a WC-be :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21143) takacsbotond válasza callmeakos (#21141) üzenetére


takacsbotond
őstag

Szééép :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21144) callmeakos válasza takacsbotond (#21143) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amikor közel 6000 forintra jön ki 1 doboz, azért az cudar :DDD

All→M8

(#21145) horush válasza james001 (#21142) üzenetére


horush
addikt

En egyszer a sima 500ml-es adrenalinnal jartam igy, azota inkabb teljesen kirekesztettem a markat, a tobbit nem is kostoltam meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21146) Ventur@ válasza Zsírkrétamen (#21128) üzenetére


Ventur@
senior tag

Miskolcon láttam már a kis R*-okat 350-ért is, szóval a 300 "baráti is" :D . Bár én 220 veszem őket és tegnap is beruháztam egy kék R*-ra. Sajnos a blue raspberry-s nem volt most, csak zöldalmás, az meg "nembegyere" :) .

Kérdés viszont:

Láttam már többetek is, hogy írt a Márka e-drink(?)-ről. Nem tud valaki egy helyet Miskolcon, ahol lehet kapni? Belvárosban már néztem pár helyen, de semmi. Kiváncsi vagyok rá, hogy milyen az íze :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#21147) X@b3e válasza Ventur@ (#21146) üzenetére


X@b3e
addikt

Nekem bejött ízre a M* :D A meggyes jobb, de a narancsos is jóféle.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#21148) james001 válasza horush (#21145) üzenetére


james001
veterán

A sima még oké,meg a zöldalmás is ízlik,de ez a meggyes bűn rossz... De régen amikor először bejött akkor biztos nem volt ilyen pocsék,valamit változtattak rajta. Amúgy a kedvenc magyar energiaitalom volt az Adrenalin csak aztán ugye levitték a koffeint 15mg-ra,lehet akkor lett más az íze is...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21149) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A Bomba! meggy mégrosszabb...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21150) dragonfx válasza X@b3e (#21147) üzenetére


dragonfx
veterán

Vagyis cherry.s. Azt mondod jó?
A bomba meggy ízlett de tényleg valamit változott...meg mióta a bomba 15os lett nálam felejtos.
Ahogy az adrenalin is.
A rasberry rockstar finom. A zoldalmas nekem felejtos.
Én burn iszok mostanában.kúszik lefelé az ára. Ki lehet fogni 180ert...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.