Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) Varázslóó válasza DelArco (#18300) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Kicsi vagy nagy ? :D és hh nem iszol ilyet ?

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#18302) Laraxior


Laraxior
titán

Ez az Irish Blend.... ha ittatok finom jegeskávét, hát ez az. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18303) Bulitt válasza Laraxior (#18302) üzenetére


Bulitt
őstag

Csak nem munkába menet közben szürcsölgeted? :))

(#18304) Laraxior válasza Bulitt (#18303) üzenetére


Laraxior
titán

Előtte. Meg elhoztam meloba. Mean Bean-t :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18305) Bulitt válasza Laraxior (#18304) üzenetére


Bulitt
őstag

Így is el lehet inni 14k-t :DDD

(#18306) dragonfx válasza Bulitt (#18298) üzenetére


dragonfx
veterán

okés 500-600 még belefér eg ritkaságért de 2000... :Y
ez már beteges fanatikusság.
szerencsére én féken tudom tartani. :C :))

demondom 5félét megrendeltem ami nincs a gyüjteménybe lassa közeledünk a a 150hez :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18307) Laraxior válasza Bulitt (#18305) üzenetére


Laraxior
titán

Már a Mean Bean is lent van :D drágább mint az alkoholizmus :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18308) Bulitt válasza dragonfx (#18306) üzenetére


Bulitt
őstag

Nincs ebben semmi beteges fanatizmus. Szimplán hobbi, és ezért drága. Ennyi :)

Laraxior: :D 4nap alatt elfogyasztottad azt a mennyiséget, és olyan energiaitalokból amiket én 1-2 hónapra osztanék le :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18309) DelArco válasza Varázslóó (#18301) üzenetére


DelArco
aktív tag

pont ilyen:
[link]
neha meg egy-egy hell-t iszom de ennyi mar nem birok es nem is akarok meginni.

Youth hides the key to salvation

(#18310) #90933760 válasza dragonfx (#18306) üzenetére


#90933760
törölt tag

Engem csak a pénztárca fog vissza. A 800 Ft-osokból valószínű rendelek majd, de pl. AZ kimarad mindenképp. ezekből a 2k Monsterekből sajnos nem, hát ez elmebeteg. Még így is, hogy az UB kimaradna, mert szintén cukormentes.
Arról nem beszélve, ha valamelyik nagyon megízlene, márpedig gyanús, azt rákattannék vehetném később is, így is elég a Rehab függőséget eltáplálni pénzzel. :DDD

(#18311) Laraxior válasza Bulitt (#18308) üzenetére


Laraxior
titán

Megyek haza lassan szerintem a vaníliás java is bevégzi :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18312) james001


james001
veterán

Az komoly már csak 1 db Irish Blend maradt a BS-be :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18313) Bulitt válasza james001 (#18312) üzenetére


Bulitt
őstag

Biztos lesz majd még legközelebb is. Lehet pár hónap múlva, de lesz :)

(#18314) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Julius 14-en lejart Burn meg ihato?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18315) #90933760


#90933760
törölt tag

ha ilyen gyorsan elkapkodjak akkor hamar lesz utanpotlas

(#18316) james001 válasza Bulitt (#18313) üzenetére


james001
veterán

Remélem :)

wertigo1984: Sztem igen,de lehet kicsit f*sol majd utána tőle :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18317) wertigo1984 válasza james001 (#18316) üzenetére


wertigo1984
őstag

Biztato, mert mar lehuztam jegkockaval... :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18318) callmeakos válasza wertigo1984 (#18314) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Necces, de szerintem még iható.
Ha nem, váltottál egy heti bérletet a klotyóra :DDD

All→M8

(#18319) Bulitt válasza wertigo1984 (#18314) üzenetére


Bulitt
őstag

Az érintetlen doboz lejárati dátumtól legalább egy évig eláll. De fél évig még biztosan gond nélkül. Persze ha nem raktad ki a napra, hogy felforrjon :))

(#18320) wertigo1984 válasza callmeakos (#18318) üzenetére


wertigo1984
őstag

Oda minden napra van jegyem. :P

Bulitt: klima ele raktam, fincsi hideg volt de ment bele jeg is a teljesseg kedveert. :))

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18321) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mennyire édesek ezek a Monster Javak egy átlag jegeskávéhoz képest?

(#18322) Laraxior válasza ToBeY (#18321) üzenetére


Laraxior
titán

Egy sima Millis jegeskávéhoz képest érezhetően édesebb, de szerintem simán elkészíthető otthon is. Cappuchino porral vegyítve a tejes kávét, meg egy kis vanilin cukorral és jónapot. Van is itthon minden hozzá, mielőtt megnyitom a fehér Java-t lehet keverek valami hasonló ízt. Esetleg még vanília jégkrémet lehetne beletolni, attól is finom lesz, márhogy a sima tejeskávéba.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18323) wertigo1984 válasza wertigo1984 (#18317) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azt mondtatok hogy meg ihato, igy free szereztem :P

Alattuk a sor sajnos nem jar hozza... :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18324) ToBeY válasza Laraxior (#18322) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most beletrafáltál a közepébe,mert én néha szoktam csinálni magamnak "jegeskávét" mivel a legtöbbel az a bajom,hogy bazi édes. Vaníliás cappuchino,instant kávé tej kis cukor és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#18325) Laraxior válasza ToBeY (#18324) üzenetére


Laraxior
titán

:K Mivel korai kelő vagyok ezért én is szoktam kávézni, bár a munkahelyen nincsen időm kotyvasztani ezért ott csak a tejeskávét tolom, de itthon szoktam én is.
Úgy vagyok ezekkel, hogy kipróbáltam megittam, úgyse veszek többet az életbe, max a másikféléket is kipróbálom a dobozokat elteszem, hogy ezt is ittam. Úgyis majd a kukába végzi, ha nem fél év múlva akkor 2 év... teljesen mindegy, csak a helyet foglalja, fogja a port.... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18326) Laraxior válasza Laraxior (#18325) üzenetére


Laraxior
titán

Hínnye, ez a Vanilla light nagyon gyenge, bár ahogy felnyitottam egyből megütött a finom illata... :O Érezni rajta hogy kevés benne a cukor, jó oké, hogy rá van írva, de .... :D Na mindegy, ezt már lenyelem, holnapra maradt a Csokis Muscle, meg az Ultra Blue :B

Egyébként a Javasra az van írva, hogy 4 óránként lehet tolni az arcba, de max napi 3-at. Na nekem pont megvolt erre a napra a 3 :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18327) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

(#18328) Bulitt válasza DEV_NULL (#18327) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen

(#18329) szekra válasza DEV_NULL (#18327) üzenetére


szekra
Topikgazda

vótmá.

(#18330) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Jawát valaki kóstolta már? :)

All→M8

(#18331) werner97


werner97
tag

Sziasztok
Megírtam a teszteket a Monster Musclek-ról az ízük érdekes, de nem rossz - a dizájnjuk miatt felpontoztam, mert nagyon jól néznek ki (főleg a csokis) Monster Muscle Chocolate Monster Muscle Vanilla
A Mountain Dew Kickstar egész jó volt, és még a doboza is tetszik, 999-ért, lévén, hogy amerikai is, megéri szerintem. :)
Az Ultra Blue-t még letesztelem, de a java-kat nem, azt meghagyom Bulitt kollégának :DDD

[ Szerkesztve ]

http://energytests.blogspot.com/

(#18332) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Találtam youtube-on magyar videotesztet.Van még hova fejlődnie a srácnak, de legalább van magyar videoteszt![link]

(#18333) Laraxior válasza werner97 (#18331) üzenetére


Laraxior
titán

Tele van helyesírási hibával baszod... :Y [link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18334) Bulitt válasza werner97 (#18331) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem egyelőre az Irish Blend van a Blue mellett, szóval csak azt fogom tudni kirakni. De ha ez is megfelel neked, akkor köszi :DDD

(#18335) werner97 válasza Laraxior (#18333) üzenetére


werner97
tag

hát azért nem tele.. :D de köszönöm a figyelmeztetést
Bulitt: hát én régebben ittam kanadai mean beant, és loca moca-t de sok különbséget nem éreztem, és a dobozük meg van amik most érkeztek :)

[ Szerkesztve ]

http://energytests.blogspot.com/

(#18336) callmeakos válasza ToBeY (#18332) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Magánvélemény, de szerintem az efféle teszteknek semmi értelme nincs ilyen formában.
Videóteszt szerintem nem rossz ötlet, de a megvalósításba kellene vinni valami kreativitás, minthogy fogni egy kamerát, letenni az asztalra, betenni a sarokba a tesztalanyt és beszélni róla... :U

All→M8

(#18337) werner97 válasza callmeakos (#18336) üzenetére


werner97
tag

Ha ezt nem preferálod, akkor nézd meg ezt :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

http://energytests.blogspot.com/

(#18338) ToBeY válasza callmeakos (#18336) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért írtam,hogy van hová fejlődni a srácnak.De eddig még nem nagyon láttam magyar videotesztet szóval a semmitől jobb. :)

werner97 Na az ilyentől kapok agybajt,amikor 10éves srác beszél az edrinkről marha keményen. :U

[ Szerkesztve ]

(#18339) Bulitt válasza callmeakos (#18336) üzenetére


Bulitt
őstag

Az írott és fényképekkel ellátott tesztek még mindig jobbak mint a vblog tesztek. Legfőképpen azért, mert nem cuppognak a képembe mikor megkóstoljak az italt :DDD

Mellesleg milyen kreativitást tennél bele? Drift autók a háttérben? Vagy félmeztelen nők kocsit mosnak a lakásod előtt, amit véletlenségből a kamera pont lát az ablakon keresztül? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18340) Laraxior válasza werner97 (#18337) üzenetére


Laraxior
titán

Uramisten... csóró kölyök.... aszongya kezdjük el a kóstolást, aztán lerántotta a fél dobozzal, olyan szomjas volt szerencsétlen... fingja nincsen az egészről, csak odabaszták a monsteres zászló elé az ecset hajával.
Szívesen írnék oda kommentet ;]
Az energiaitalt a Horvath Energy Collection Biztosította. Gondolom hiányzott a kasszából az a 180ft... :W

Többre értékelnék inkább egy őszinte, megbontod a dobozt és az első pár korty után egy "aztakurvannya" elismerő bólintást. Rejtett kamerás felvétel pl. Beállítani valakihez oda tolni az orra alá, kóstold meg. Kész. Na ugyanezt kb 100 emberrel megcsinálni, és utána meg is van az eredmény.

(#18341) werner97: Ez még rosszabb mint az előző, itt a kép is szar, meg a hang is, van egyáltalán hang? :DDD :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18341) werner97 válasza ToBeY (#18338) üzenetére


werner97
tag

[link]

http://energytests.blogspot.com/

(#18342) james001 válasza werner97 (#18337) üzenetére


james001
veterán

És még az elején próbál vicces lenni a srác. Majdnem röhögtem. De csak majdnem :D

Amúgy most iszom az Orange Ways energy-t,nagyon ízlik,99 ft-ért tuti jó! Tisztára Fanta íze van,amit imádok. Úgy néz ki ebből többet is fogok venni,csak az a baj eddig csak egy helyen találtam :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18343) ToBeY válasza werner97 (#18341) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez már a no comment kategória.Inkább az ilyen ne csináljon semmit

(#18344) #90933760 válasza Bulitt (#18339) üzenetére


#90933760
törölt tag

Például ejtőernyőzés közben kóstolja meg. Elkezdi kiönteni a levegőbe és a permet ami fröcsög a képébe meg a szájába, abból vonja le a dolgokat. A másik az űrben kóstolás, kiönti, bekapkodja a lebegő edrink golyókat.

;]

(#18345) callmeakos válasza werner97 (#18341) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Na őt speciel ismerem. :U
Ő valami csodabogárnak képzeli magát :D

Amúgy az első linkelt videó LOL :DDD :DDD

(#18339) Bulitt
Bááármit. A kreativitás határtalan :U :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#18346) #90933760


#90933760
törölt tag

(#18347) callmeakos válasza #90933760 (#18346) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyre jobb a színvonal :DDD :DDD

All→M8

(#18348) adamalfabusz válasza james001 (#18312) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Jött még néhány darab, mert már 5 darabot ír a webshop :)

(#18349) james001 válasza adamalfabusz (#18348) üzenetére


james001
veterán

A hónap végéig még kitarthatnának :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18350) adamalfabusz válasza james001 (#18349) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Jó volna :D Ultra Blue-ra kíváncsi vagyok :D Irish Blend amúgy nagyon finom a Toffee után a másik kedvencem, csak elég rég ittam, fel kéne idézni az ízeket :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.