Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) bubuka80


bubuka80
tag

Amatőr kérdésem lenne, van egy Roidmi 2s-em, nem tudom mitől van, hogy elinduláskor sokáig csipog, van hogy 2-3 mp-ként. Egy idő után abbahagyja, de nagyon idegesítő.
Csatlakozik, elindul a zene is, de folyamatosan belecsipog. Ilynekor kihúzom, újraindítom és egyszer csak jó lesz.
Bocs a végtelen láma kérdésért.

(#202) Life4Free


Life4Free
csendes tag

Sziasztok!

Felkerült egy piros Roidmi (1) különleges kiadású verzió, ha valaki ilyenre vágyna :))

[link]

3040 Ft még most, előrendelés van.

--- Life-4-Free ---

(#203) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok!

Szerintetek ez eredeti lehet?

http://www.tinydeal.com/original-xiaomi-roidmi-2s-bluetooth-car-charger-international-version-p-161479.html

Tudtok esetleg valami olcsó megbízható forrást?

Előre is köszönöm!

(#204) air válasza gatesz (#203) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem eredeti és ennél mostanában nem láttam olcsóbban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#205) gatesz válasza air (#204) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm!

Még annyit kérdezzek már, hogy van olyan aki meg van elégedve a kihangosító funkcióval?

[ Szerkesztve ]

(#206) Whynot? válasza gatesz (#205) üzenetére


Whynot?
aktív tag

háááát,,, Tölteni, mediát a fejegységre küldeni tökéletes. De sztem az mindent elmond, hogy a régi kihangosítómat használom még mindig.

(#207) kazan23 válasza air (#204) üzenetére


kazan23
aktív tag

Hmmm, most akkor ez BFQ02RM vagy BFQ03RM?
A "leírásban" az szerepel, hogy BFQ02RM, de azt is mondják, hogy:
- Multifunction: Hand-free calls, ...
- bluetooth hands-free calls

Na, de az akkor már BFQ03RM, nemde? :U
https://mobilarena.hu/dl/upc/2016-09/06/972_gs5zszkfbnzitvdq_versions.jpg

(#208) AcCEsS válasza z0d1AK (#50) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Bocs, töröltem!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#209) Life4Free válasza kazan23 (#207) üzenetére


Life4Free
csendes tag

Hali! Érdekes a számozás, de a BFQ02RM a mikrofonos verzió.

Az alábbi oldalon lévő táblázat az, ami helyesnek bizonyult.

http://www.roidmi.com/en/lccanshu

[ Szerkesztve ]

--- Life-4-Free ---

(#210) wazo válasza GregHozta (#183) üzenetére


wazo
aktív tag

Szia, tudnál linkelni milyen átalakított honnan rendeltel? Köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#211) távcsőves válasza Life4Free (#209) üzenetére


távcsőves
senior tag

Én beválaltam. Mindenhol 29$ környéke, itt 21$. És Németországból érkezik, 3-7 munkanapot ír kézbesítésre. A cél az lenne, hogy a gyári audio (Skoda Superb 2003 Symphony 1 DIN fejegység) megmaradjon. De jó lenne mp3 stb lejátszás és kihangosító funkció is. Ha nem válik be eladóm és veszek egy 2 DIN méretű androidos fejegységet.

(#212) eriq válasza z0d1AK (#50) üzenetére


eriq
csendes tag

Szia, melyik oldalról rendelted? Válaszodat köszönöm!

(#213) távcsőves válasza eriq (#212) üzenetére


távcsőves
senior tag

Most TinyDeal a legjobb lelőhely. Figyelj, mert ha a TinyDeal app-ból rendeled, úgy a legolcsóbb!

Én az international verziót vettem. App.-ból rendelve 21$ .

App lelőhely.

[ Szerkesztve ]

(#214) r0by


r0by
addikt

Rendelénék én is egy ilyen kütyüt. Ahogy olvastam a korábbi hozzászolásokat, és néztem a csatlakozót, elvileg jó a T25-ös Avensishez. Valaki esetleg használja ilyen autóban?

A leállított autónál mit csinál? Folyamatosan feszültség alatt van? Tehát mindig ki kell húzgálni?
Még egy kérdés: ha a teló már csatlakozik bluetooth-on egy okosórához (Gear 2, hívás hangját használja), akkor mi történik? Összevesznek, vagy tud egymás mellett működni a kettő?

:R

(#215) draco31 válasza r0by (#214) üzenetére


draco31
veterán

Leállított autónál van áram a szivargyújtóban? Ha van, akkor mivel kap áramot, működni fog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#216) T1k3


T1k3
tag

Honnan érdemes most vásárolni Roidmi 2S-t? (Láttam, hogy TinyDeal van linkelve de azóta lehet jobb ajánlat, lásd: ebay.)

Szerk.: Mi a különbség a E5F5 és a J0I3 között?

[ Szerkesztve ]

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#217) távcsőves válasza T1k3 (#216) üzenetére


távcsőves
senior tag

Hmm. Ez eredeti Roidmi 2s international verzió? Nekem gyanús. Amit kérdezel nem értem. Kicsit korábban van linkelve táblázat a verziókrol. Ott más model számozás van. 209. H.Sz.

[ Szerkesztve ]

(#218) T1k3 válasza távcsőves (#217) üzenetére


T1k3
tag

1) Nem tudom. Ezért is érdeklődtem, hogy pontosan honnan érdemes beszerezni.
2) Igen, láttam a táblázatot de a model számokat nem találtam benne. Ez az oka, hogy az első kérdésre nem tudtam egzakt válasszal szolgálni.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#219) távcsőves válasza T1k3 (#218) üzenetére


távcsőves
senior tag

A táblázat tetején van a modelszám a megnevezés alatt. Pont az átverés lehetősége miatt hanyagoltam az Ebay-t most. Ami korrekt leírásal rendelkezik ott, nem olcsóbb. És a szállítási idő lényegesen több jelen pillanatban. TD ugye EU raktárból kínálja/kínálta.

Most hirtelen nem találom, de tegnap este futottam bele Roidmi 2s klónba.

[ Szerkesztve ]

(#220) T1k3 válasza távcsőves (#219) üzenetére


T1k3
tag

Elnézést, pontatlan volt a megfogalmazásom. Azokat a model számokat nem találtam benne melyeket a kérdésben feltettem - pont ezért fogalmazódott meg bennem, hogy: "mi a különbség"... Valószínűleg maradt a TD akkor.

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#221) távcsőves válasza T1k3 (#220) üzenetére


távcsőves
senior tag

Megis érkezett az enyém még pénteken, csak recepciós hölgy elfelejtette átadni. Német nyelvű leírás a tulajdonságairól A4-es lapon a gyári csomagoló doboz mellé helyezve. A dobozban van kínai leírás is. Masszív, ígényes, minőségi darabnak tűnik. Skoda Superb mk3 és Skoda Fabia mk1 szívargyújtó aljzat nem kompatibilis vele. Lada Kalina aljzat sem tökéletesen (ebben lötyög, ki kell támasztani) de itt már életre kelt. Tesztek késöbb.

(#222) r0by válasza távcsőves (#221) üzenetére


r0by
addikt

Én 26-án rendeltem TD-ről, ma jött meg. Mit mondjak, gyors volt :C
Gyors teszt volt csak, de Toyota Avensis-ben frankón megy, szép, tiszta a zene hangja.

(#223) jansi


jansi
csendes tag

Pénteken akciós lesz a geekbuying-on.
[link]

(#224) távcsőves válasza r0by (#222) üzenetére


távcsőves
senior tag

SuperB mk1 szivargyújtó aljzatban tökéletesen müködik. Kihangositót nem próbáltam. Beállítottam zöldre a villágítását, és az FM transmittert próbáltam még ki. És jó! A hangminőség teljesen válalható.

(#225) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Punto II-ben, befőttes gumival megy, nem lötyög😉. TD-től Kínából - 3 hét alatt -18 $-ért szuper. Kihangosító a másik fél számára érdekes, de hallható, én a másik felet tisztán értem. Az átjátszás minősége nekem megfelelt. Az külön tetszik, hogy kocsit leállítod, jösz-mész, visszaülsz, majd indítasz, roidmi csipog, villog, kapcsolódik, majd a zene onnan folytatódik, ahol abbamaradt😀. Best buy.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#226) kazan23 válasza r0by (#222) üzenetére


kazan23
aktív tag

Húha, nekem első info (TD):
We have dispatched the following item to you on 2016/10/18.

Utolsó infó:
Küldemény információ : Célországba elküldve / Item sent abroad 2016. 10. 24. 23:55:00

Azóta semmi :U

(#227) kovjoe válasza kazan23 (#226) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Szia! Azon ne izgulj, nekem is, így dekkolt, aztán hirtelen meg ott volt az értesítő a ládámban. 10.11-én feladva, majd 10.16-án célországba elküldve, utána 10.27. megérkezett, 10.28. postán átveheted.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#228) DonCosta


DonCosta
tag

Pénteken hozzám is megérkezett egy kihangosítós példány. Egy Corolla Verso -ban használom. Tökéletesen illeszkedik a szivargyújtóba, nem lötyög.
Érdekes, hogy a rádióm nem találta meg a műsorszórást, bármilyen frekvenciára is állítottam be. Visszafele viszont megoldódott a probléma: beállítottam a rádiót egy adott frekvencia vételére és utána a Roidmi app-ban ezt adtam meg a kütyünek műsorszórásra. Így szépen működik.
A kihangosítót csak álló helyzetben próbáltam, valóban nem tökéletes a vétel, de a semminél jobb. Használható.
Érdekes módon a "rázásra számváltás" először összejött, utána (mikor a családnak el akartam dicsekedni vele) nem sikerült. Egyelőre még nem jöttem rá mi kell hozzá, hogy működjön.
(Amúgy egy Xiaomi Redmi 1s-el használom MIUI 7 alatt)

(#229) távcsőves


távcsőves
senior tag

Akinek menetközben csipog, az kapcsolja ki a abnormal battery voltage riasztást. És ellenörize le a kocsiját. :)

(#230) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Toyota Aygo-ba nem jó... (más típusú a csatlakozás)
Dugalj csere lesz.... :F
Mi a neve a hozzávaló dug-aljnak? :)

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#231) zxLAZy


zxLAZy
csendes tag

Sziasztok! Most rendelem épp a 2S BFQ02RM verziót, de még mielőtt megnyomnám a "piros gombot" hagy kérdezzem meg: vajon be lehet állítani úgy a bluetooth kommunikciót, hogy (abban az esetben ha tényleg használhatatlan a mikrofonja) a telefon mikrofonját használja beszélgetés közben, és csak a hangot lője ki az autó hangszóróira? Másik: ugye ez a verzió az, ami mikrofonos? Csak mert a Geekbuying oldalon a termék kommentjeinél van egy kis kavar.. :U

(#232) DonCosta válasza zxLAZy (#231) üzenetére


DonCosta
tag

Szia!

Az enyém is ez a verzió és van mikrofon benne.
A másik kérdésre nem tudom a választ, még nem próbáltam.

(#233) távcsőves válasza zxLAZy (#231) üzenetére


távcsőves
senior tag

Telefon bt beallitasanal vam nalam olyan, hogy media illetve mikrofon hasznalata. Sztem ez az amit keresel, de ne vedd keszpenznek.

[ Szerkesztve ]

(#234) air válasza zxLAZy (#231) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet így beállítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#235) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Szerintetek jó lehet Astra G-vel vagy meg kell venni az adaptert is?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#236) r0by válasza mediumgecso (#235) üzenetére


r0by
addikt

Opeléknél kicsit tágabb a csatlakozó, mint más autóknál, nem?
Kollégám H Astrájában működik a cucc, de mivel tágasabb, ezért a befőttesgumi körétekerős módszer itt működhet. Tippre a G-nél is hasonló lehet a helyzet.

(#237) mediumgecso válasza r0by (#236) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi a választ. Igen, lehet hogy tágasabb.
Mindegy, berendelek egyet meg veszek befőttesgumit is :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#238) távcsőves


távcsőves
senior tag

Üdv!

2 hét használat után a javaslatom, állítsátok 108.0 Mhz-re a transmittert. Itt a legjobb a hangminőség.

(#239) Slukkica válasza távcsőves (#238) üzenetére


Slukkica
őstag

Köszi az infót :R
Amint ide ér rögtön ki is próbálom.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#240) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Régi, 2000 körüli Ford Focus szivargyújtójával vajon kompatibilis? Használja valaki ilyen típusban? Egyébként beindult a Black Friday promóció, egy-két helyen már ~19EUR környékén elérhető, pl Geekbuying.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#241) Gr4t15


Gr4t15
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni Roidmi témában!

Láttam, hogy elvileg, kihangosításra is jó. A kérdésem az lenne, hogy mi a helyzet akkor, ha az autóban van eleve bluetooth adapter kifejezetten az autó hangszóró rendszerére történő bluetooth kihangosításra? Erre csatlakozva átveszi az adapter szerepét? A másik, hogy a hívás indítás, fogadás és elutasítás is kormányról vezérelhető ez esetben is működik a dolog, vagy ennyire nem profi?

(#242) rasky válasza AcCEsS (#240) üzenetére


rasky
senior tag

2005-ös Fusionnal tökéletes a cucc, szerintem a tiéddel is OK lesz.

Egyébként ti benne hagyjátok állandóan? Vajon mennyit fogyaszt nyugalmi állapotban?

(#243) r0by válasza rasky (#242) üzenetére


r0by
addikt

Én benne hagyom, mert nálam a gyujtás levételekor a szivargyújtó nincs feszültség alatt.

[ Szerkesztve ]

(#244) AcCEsS válasza rasky (#242) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm, a biztonság kedvéért felteszek egy képet. A gyújtó fémrésze kb. 3cm hosszú.

Ja, és ha valaki olcsó és megbízható beszerzési forrást tud, ne titkolja! Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#245) távcsőves válasza rasky (#242) üzenetére


távcsőves
senior tag

Én benne hagyom és állandóan feszültség alatt van az aljzatt. Lemérem holnap mennyit vesz fel. De nem lesz sok az biztos.

(#246) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

Én érdemben csak a GB-ről rendelném, mert oda van pontom (-30%). Ráadásul az S2 Flash akcióban van.

Már ott is van international verzió Gocomma Roidmi 2S International Version néven. Elég furcsa az elnevezése. Szerintetek? Tippre nemrég tették fel ezt a verziót, mert sok a berendelt és kedvencekhez adott, de még értékelést nem kapott.

Az original verzió is hasonló áron: Original Xiaomi Roidmi 2S Bluetooth Car Charger - CHINESE VERSION

Ahogy néztem a táblázatot megéri a felárat az S2, nemde? Mert ha nem akkor az első verzió is kapható náluk: Original Xiaomi ROIDMI Car Bluetooth Charger.

Ti melyiket ajánljátok? Peugeot 306-ba lesz.

Üdv, Dávid

(#247) mediumgecso válasza r0by (#236) üzenetére


mediumgecso
őstag

Megjött, lötyög a csatiban, de legalább működik, első párosítás ok...már csak befőttes gumit kell vennem :-D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#248) kovjoe válasza mediumgecso (#247) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nekem egész készlet van rendszeresítve a kocsiban😉.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#249) mediumgecso válasza kovjoe (#248) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az a durva, hogy nem kell gumi, mert beleteszem a csatiba - és bár lötyög - de nem esik ki. Csak tötltésnél kellhet a gumi

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#250) kovjoe válasza mediumgecso (#249) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Kiesni nálam sem esik, de minden döccenőnél elveszti a töltést, és lökdösni kell, hogy ismét kapjon tápot😉. De akkor te szerencsésebb vagy :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.