Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) geleati válasza AtiSnatch (#499) üzenetére


geleati
tag

Hát inkább nem mókoltam, rendeltem egy 3s-t.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#502) zolikaDB válasza geleati (#501) üzenetére


zolikaDB
veterán

A 3S-ek mar gyartasban vannak, vagy még elorendelesesek?

(#503) retesz147 válasza zolikaDB (#502) üzenetére


retesz147
addikt

Olyannyira gyártásban vannak, hogy nálam már kb két hete jó szolgálatot teljesít a kocsiban.

Xiaomi 13 eu dev...

(#504) w.miki válasza retesz147 (#503) üzenetére


w.miki
veterán

és? hogy muzsikál?
ez az app kell ahhoz is?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#505) retesz147 válasza w.miki (#504) üzenetére


retesz147
addikt

Mivel csak gagyi fm transmitterhez tudom hasonlítani, ahhoz képest sokkal jobb. Vmi kis búgás, recsegés itt is van, főleg ha a telót max hangra teszem. De szinte észrevehetetlen. Hozzá kell tenni, hogy a kocsi hátulján van az antenna. Valahogy úgy kellene, hogy a rádiónál elágazok, menne egy vezeték a hátsó antennához egy pedig a műszerfal mögé. Csak ezt nem tudom hogy lehet e. Nem vagyok szaki.

Igen, ez a progi kell hozzá.

Én elégedett vagyok.

Xiaomi 13 eu dev...

(#506) royalka válasza retesz147 (#505) üzenetére


royalka
őstag

NEM úgy van hogy a kocsi vezetékekre adja a jelet? Vagy mi a szösz? Én is szeretnék venni eggyet, lehet megvárom a banggood-os akciót.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#507) tuareg85

Próbálkoztam ezzel a fent linkelt appal. Remekül meglátja a roidmi-t, de rögtön felugrik, hogy frissíeni akarja a fw-t rajta, és itt kezdődnek a bajok. Nem lehet vissza menni vagy azt mondani, hogy majd később*, mert marad ez az ablak. Nembaj, akkor elindítom, de akkor meg pár másodperc múlva kiírja, hogy sikertelen, és hogy "Close the mobile phone while upgrading". Ezt nem teljesen értem, le kell zárni a telefont? Próbáltam egyébként azt is, vártam kb. 20 másodpercig, de le se indult a progress, ugyanaz a hiba.
* a legalább 20 próbálkozás során, valszeg valahogy jó ritmusban nyomtam valamit, kétszer valahogy mégis eljutottam a frekvenciaállításhoz. Kezdtem volna tekergetni, de akkor meg pár másodperc után ... megnyitotta a youtube appot. Nem egy videót nyitott meg, hanem a home screent. Biztos nem valami más volt, mert sose szokott megnyílni.

Mi történik itt? Van valakinek valami ötlete? Nem akarnék sokat játszani az appal, de legalább egyszer elállítanám a frekvenciát, hogy ne a környék legerősebb rádiójával menjen együtt.

(#508) cikasz válasza tuareg85 (#507) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem ugyanez volt.
Addig nyomogattam az upgrade-t amig egyszer csak megcsinálta!
Aztán már belehet állítani, hogy mi induljon el ha csatlakozik. Mert alapból az, hogy a YT-ot hozza be.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#509) Zolik


Zolik
senior tag

Nekem is megjött a cucc. Hát nem vagyok elájulva tőle. Pár másodperc után a beállított frekvencia el kezd susogni, vannak helyek ahol már zavaró a háttérzaj annyira elnyomja a zenét.
Ami idegesít baromira az a csatlakozás utáni csiribú csiribá effekt, ezt ki se lehet kapcsolni.
Próbáltam más frekvenciát ott se volt jobb a helyzet..
Spoty-t használok de vannak zenék amik még nem is hangosak mégis betorzít a mély, recseg.
Eddig elég nagy csalódás, kicsit többet vártam.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#510) xEon1337 válasza Zolik (#509) üzenetére


xEon1337
őstag

Ez az induló hang engem is zavar, annyit lehet ellene tenni, hogy csak 20 másodperccel az indulás után kapcsolod be a rádiót vagy tekered fel a hangerőt.

Nálam néha pittyegett pár másodpercenként és marhára nem tudtam, hogy miért csinálja.. aztán rájöttem, hogy ez az alacsony akkumulátor szintnek a jelzése, ezt szerencsére ki lehet kapcsolni. Azóta mondjuk az akksit is cseréltem a kocsiban.

Nekem kristály tisztán szól, mondjuk itt Győr környékén lehet, hogy kevesebb frekvencia van kiosztva, mint az ország más részein, meg a kocsiban is csak egy Basic alap rádió van, nem a sokcsatornás, Premium Sound rendszer. Bár jobban belegondolva, hétvégente Budapesten is szoktam járkálni és ott sem zavarta eddig semmi.

Én annak örülnék a leginkább, ha kihoznának egy olyan verziót, ami bedugott USB-ről is képes lejátszani a zenét, igaz a léptetéshez és album választáshoz továbbra is szükség lenne a telefonra. Jelenleg anyám régi, kiszuperált okostelefonját használom, SIM kártya nélkül, mindent lepucoltam róla, csak a Roidmi app, a Google Play Music és a zenék vannak rajta, akksiról is elmegy egy hetet, de inkább be van dugva a könyöklőn belül és kész.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#511) Zolik válasza xEon1337 (#510) üzenetére


Zolik
senior tag

Akkor nem tudom mi lehet a gond. Megpróbálom majd saját zenékkel, nem spotysokat.
De a sistergő háttérzaj baromira zavaró, mintha egy rossz frekvencián lenne. Az antenna igaz hátul van, de az a fura hogy mikor úja hangolja akkor jó, eltelik pár másodperc és elkezd erősödni a sercegés.. még futok vele pár kört.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#512) Slukkica válasza Zolik (#511) üzenetére


Slukkica
őstag

Akkor az frekvencia lesz. Spotify al tökéletes.
Keresd azokat a frekiket akiket a helyi és a menetközben lévő rádiók nem használják.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#513) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Az autó elektromos része is zavarhatja... :(

Vigyorka

(#514) Rushyk


Rushyk
tag

106.7 v. 98.7.

Ez a kettő nekem eddig Bp-en és vidéken is jó volt. :)

(#515) xEon1337 válasza Rushyk (#514) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem 98.9-en van, eddig szintén hiba nélkül! :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#516) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Üdv mindenkinek.
2s-nél hogy van ez a kihangosítás?
Normál és messenger hívásnál is jelez,lekapcsolja a zenét csörög.
Ha felveszem semmi.Ha kihangosítom a telefont,semmi.
Fülemhez rakva se hallok semmit és engem sem.
:F

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#517) mikrofon


mikrofon
addikt

Sziasztok,

Xiaomi ROIDMI 3S BFQ04RM elég jónak tűnik.... még a szivargyújtó osztótól is meg szabadulnék....
ebből létezik hamisított vagy rendelhetem bármelyik 12 eurósat az ebay-ről?

(#518) szepsuti válasza Zolik (#509) üzenetére


szepsuti
aktív tag

Ugyan úgy bele-bele torzít nekem is néha. Igaz csak az 1-es verzió van nekem belőle. Sok frekvenciát kipróbáltam, de nekem maradt a helyzet. Amit viszont észrevettem, hogy baromi sok különbség van telefon és telefon között. Iphone-ról szól a legjobban, ott nekem nem is torzított egyáltalán. Én alapesetben egy sony Z2-t használok és egy huawei m2 tabot. A tablet bt-je siralmasan teljesít, pedig ott virít a harman kardon felirat a hátulján,de úgy néz ki csak a hangszórókig jutott a tudományból.(Van egy HK bluetooth hangszóróm is, ott is ramaty minőségben szólal meg.) Max hangerőre állítva a tabot eszeveszettül torzít. A sonynál jobb a helyzet, ott egész korrekt a hangminőség. Azt vettem észre, ha nem állítom maxra a telon a hangerőt és inkább a rádión csavarok kicsit többet, sokkal jobb hangminőséget kaptam. De aztán meguntam a cécót és elkezdtem újra cd-t írni. :D

[ Szerkesztve ]

(#519) jambiyya válasza Zolik (#509) üzenetére


jambiyya
őstag

Detto! Nem gagyi az autó rádióm, a telefonom is egy redmi 3s. Mégis pont ugyanazt tapaszalom, mint Te. Holnap (vagyis ma) visszaolvasok a topikban, hátha van tuti tipp...

(#520) jambiyya válasza jambiyya (#519) üzenetére


jambiyya
őstag

A hátsó szivargyújtóba dugva sokkal jobb lett a helyzet, de még mindig nem az igazi.
Iszonyat túlvezérelt a hangja. Ha leveszem a hangerőt (VLC-ben, vagy közvetlenül a BT hangerőt), akkor meg a rádiót kell felhangosítani, csak épp így meg a sercegés lesz erős. Meg így ugye ha bármi más bemenetre váltok, üvölteni fog.

szerk: első szivargyújtóba dugva, ha a kezem közel van a cucchoz, akkor halkul a sercegés...marad a CD írás úgy néz ki, vagy ha nem lesz már CD, akkor fejegység csere gyári BT-sre

[ Szerkesztve ]

(#521) jambiyya válasza jambiyya (#520) üzenetére


jambiyya
őstag

iphone-nal sokkal szebben szól, el is ajándékoztam a kütyüt :)

(#522) retesz147 válasza jambiyya (#521) üzenetére


retesz147
addikt

innentől valszeg a telók BT-ban kell keresni a hibát...

Xiaomi 13 eu dev...

(#523) jambiyya válasza retesz147 (#522) üzenetére


jambiyya
őstag

sanszos, de csak ezért nem veszek új telót ;)

(#524) retesz147 válasza jambiyya (#523) üzenetére


retesz147
addikt

persze, logikus...

igazából a vezeték nélküli dolgokba mindig 1000 dolog beleszólhat....itt látszik, hogy lehet teló, lehet a kocsi rádiója, lehet az antenna helyzete, lehet az adott helyszínen lévő frekvenciák....nagyon nagyon sokminden....ami biztos szerintem, hogy a roidmi az egyik legjobb ilyen cucc, ettől csak lejebb van minőségben...szolgáltatásban van többet tudó, de minőségben csak mellé érnek kb....

Xiaomi 13 eu dev...

(#525) Doggy dog válasza retesz147 (#524) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Autó kábelezése is ronthat sokat.

Fentebbi telefon kihangosítós kérdésemre senki?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#526) konigjanos válasza jambiyya (#520) üzenetére


konigjanos
senior tag

Ha megfogom a cuccot, akkor teljesen tisztán szól nekem is, elmúlik a háttérből a sistergés. Már gondolkodtam, hogy egy drótot teszek rá...

(#527) tlala válasza konigjanos (#526) üzenetére


tlala
addikt

Vettünk egy barátomnak is 2s-t, neki sem elég érzékeny a rádiója.
Nála az lett a megoldás, hogy az 1m-es USB kábele túl hosszú a telefontartóig, útban volt néha sebességváltáskor.
Úgy rögzítette, hogy a CD-s rádió (CD-t már sosem használ) CD nyílásába betette a kábelt egy ívben, hogy odafogassa a műszerfalhoz.
Hirtelen tökéletes lett a vétel. :)

(#528) Whynot? válasza Doggy dog (#516) üzenetére


Whynot?
aktív tag

"Fülemhez rakva se hallok semmit és engem sem." Ezt a részt nem értem- Mit raksz a füledhez? A hívást ilyenkor a kocsi hangszóróin keresztül kell hallanod és a roidmi mikrofonján keresztül beszélsz.
De amúgy szerintem gyenge a mikrofonja ahhoz, hogy kényelmetlenség nélkül telefonálni lehessen vele.

(#529) r0by válasza Whynot? (#528) üzenetére


r0by
addikt

Nem tudom, nálam még senki sem panaszkodott telefonáláskor, hogy nem vagy rosszul hallana. Avensis 2003-ba használom. 3 telefonnal is próbáltam eddig, mind tökéletes.

(#530) Whynot? válasza r0by (#529) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Én egy octaviában használom, abban a váltó mellett van a szivargyújtó aljzat. Nálam panaszkodtak, hogy nem értik rendesen amit mondok.

(#531) Doggy dog válasza Whynot? (#528) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Telefont.
Hangszórón semmit sem hallani :(
De kikapcsolja a zenét,csörget a saját kis csengőhangján,de kuka.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#532) martinkeet


martinkeet
aktív tag

8 hete rendeltem az egyik itthoni webshop-ból egy 2s-t. Nem a 2s jött. Hirtelen ideges lettem, hogy az első szériát sózták rám. Kicsi utánaolvasás után kiderült, hogy 3s-t küldték. Köszönöm! :R
Holnap kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#533) Plazmacucci válasza martinkeet (#532) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nos? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#534) martinkeet válasza Plazmacucci (#533) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Egy 12 éves VW-ben, és egy 10 éves Audiban próbálgattam.
Nem túlzok, mintha a rádió szólna. Keress egy az összes adótól távoli frekvenciát, és hibátlan lesz az átjátszás.
Az audió hívások közbeni kihangosítás nem működik. Amint kapcsolnia kellene a hangot, kikapcsol a bluetooth.
Valszeg egy okosóra zavarhat be. A navi, trafhunter viszont hibátlan zenehallgatás közben, vagyis az értesítések rendben vannak.
Ami nagyon tetszett, hogy a zenét,videót a navi "közbeszólásai" alatt nem csak gyorsan lehalkul a zene (lehalkul , nem hirtelen lekapcsol), hanem a lejátszás megáll arra az időre.
Ma 4 óra navi megosztott képernyőn (traffihunter, maps,zene) és 100%-kal vettem le a telefont a töltőről.
Nagy kijelzős telefon.
A gyorstöltés is O.K.

[ Szerkesztve ]

(#535) Plazmacucci válasza martinkeet (#534) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na ez jól hangzik. Arra gondoltam, hogy veszek egy ilyet, ahelyett, hogy a Mondeóból kibontanám a gyári magnót, csak azért mert nem tud audio CD-n kívül mást lejátszani. Köszi az infókat!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#536) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Ios-nál a kihangosítás nem működik. Másnál sem?

(#537) mikrofon válasza mikrofon (#517) üzenetére


mikrofon
addikt

Még is jött. Holnap teszteltem is

(#538) mikrofon válasza mikrofon (#537) üzenetére


mikrofon
addikt

Tökéletesen működik. Annyira egyszerű, hogy nem is a bérautó Bluetooth-jához kapcsodtam, hanem ezt bedugtam, a rádión kiválasztottam a frekvenczát és minden ment. Semmi recsegés zavar. Zene is nagyon szépen szól.

És mindez 15 euróért, szállítással....

Jah és a töltője is valóban bírja erővel meg valóban tölt.

Első üzembehelyezés is pár perc volt. Software letöltése után Bluetooth-os kapcsolat létrehozása. Majd már kereste is automatikusan a szabad frekvenciát. A szoftverrel telefonról minden nagyon egyszerűen állítható.

[ Szerkesztve ]

(#539) tlala


tlala
addikt

Roidmi 3S USD 10,99

[ Szerkesztve ]

(#540) Balinov válasza mikrofon (#538) üzenetére


Balinov
félisten

koszi a beszamolot, en 3S-em is barmelyik nap megerkezhet, alig varom mar

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#541) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Van még egy számomra nagyon hasznos funkció is a kütyüben.
Meg tudjuk határozni, hogy amint csatlakozik a roidmi, milyen szoftver induljon el automatikusan.
Mire beülök az autóba már szól is a zene.
Alapesetben a You Tube van beállítva. Én ezt módosítottam a PowerAmp-ra.

(#542) mikrofon válasza martinkeet (#541) üzenetére


mikrofon
addikt

Én meg Spotify-ra és nem csak a program indítható automatikusan hanem a lejátszás is....

(#543) martinkeet válasza mikrofon (#542) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igen-igen...ezért írtam, hogy "mire beülök a autóba, már szól is a zene".

[ Szerkesztve ]

(#544) Rushyk


Rushyk
tag

Nekem is megjött a 3S, hát hangminőség tényleg elmarad a 2S- től(szerintem), úgyhogy marad az előző gen. :)

Nekem se volt jó az aljzatba a 2S (ezért lett rendelve a 3S), de direktbe kötöttük, és eldugtuk a kézifék alá :))

[ Szerkesztve ]

(#545) Balinov


Balinov
félisten

Aki mostanában rendelt gearbestről annak kb mennyi idő alatt jött meg? 5-én rendeltem 2 másik cuccal, de még semmi..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#546) Plazmacucci válasza Rushyk (#544) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem mondjátok, hogy van különbség :F Ezek a kínai cuccok majdnem minden verzióban ugyan azt a hardvert kapják.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#547) Rushyk válasza Plazmacucci (#546) üzenetére


Rushyk
tag

Én 2 napig használtam a 3S-t, de nem győzött meg. Úgyhogy inkább beszereltettem a 2S-t.

Valamit biztos mahináltak vele, mert számomra más hangminőséget produkál az előzőhöz képest.

[ Szerkesztve ]

(#548) Plazmacucci válasza Rushyk (#547) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:(
Majd kiderűl. Mondjuk a kocsim sem szól valami jól. Mondeo 2005.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#549) Rushyk válasza Plazmacucci (#548) üzenetére


Rushyk
tag

Most nem azt kell elképzelni, hogy rossz a hangminősége a 3S-nek! Csak nekem a 2S-hez képest :)

(#550) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Most tervezek venni én is ilyen kütyüt, végig olvastam a topic-ot de nem tudtam eldönteni, hogy melyik lenne jó nekem. Ezért aztán megrendeltem mindkét fajtát (2s és 3s). Most Flash Sale keretében elég jó áron (3S 11$ a 2S pedig 14$) lehet hozzájutni a GB-en. :U
Ha megérkezik, beszámolok a tapasztalatomról.

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.