Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Roidmi 1S verziót szeretnék, mert nincs szükségem a mikrofon + egyéb dolgokra dupla pénzért.
Roidmi 1S-ból csak egy verzió létezik? Nincs belőle gyártási szám alapján olyan amit kerülni kell, esetleg gyengébb széria? Írjak valamit a Banggood-nak, hogy ilyen olyan S/N számút kérek, vagy mindegyik ugyanolyan?
Köszi!

(#302) Nestor16 válasza Atomgeszi (#301) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szia.
Tudtommal csak egy verzió van abból. (Összesen három van ugye.) Van linkelve egy összehasonlító táblázat a topikban, keress rá, ott látni fogod.
Egyébként nekem is elég lett volna az alap verzió, de a hangátviteli minőségben jobb a 2. verzió.

Üdv, Dávid

(#303) Atomgeszi válasza Nestor16 (#302) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szia!

Köszi, akkor megrendelem Banggoodról, ~3k-ra jön ki. Olcsóbb esetleg valahol? A kupon sajnos nem működik ami a leírásban van.

Hangátvitel nem számít nekem, szimplán a töltő meg a zenelejátszó érdekes. Headsettel telefonálok kocsiban, nem szeretem, ha más is hallja amit beszélek :)

(#304) Nestor16 válasza Atomgeszi (#303) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nem feltétlen a hangátvitelről van szó inkább a médiaátvitelről. Hatalmas különbség azért szerintem nincs, bár nem próbáltam.

Én onnan rendeltem flash akcióban, bár sokszor abban van. Pontokkal lejjebb vittem az árat, kuponokkal nem szórakozok. Bár már pontokkal sem. :DDD

Üdv, Dávid

(#305) Atomgeszi válasza Nestor16 (#304) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szokott lenni ennél olcsóbban is? :)

(#306) Nestor16 válasza Atomgeszi (#305) üzenetére


Nestor16
senior tag

:N
A sima mindig $10 felett van valamivel, a 2-es verzió $19.

Üdv, Dávid

(#307) pietrrr válasza Atomgeszi (#305) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Gearbesten most 10 dodó alatt van.

(#308) FingR86 válasza Atomgeszi (#305) üzenetére


FingR86
őstag

(#309) lacy86


lacy86
addikt

2008-as Suzuki Swiftben probalta mar valaki?
Persze a 2S verziot 😉

(#310) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszi mindenkinek!

Pontokkal ~2500Ft-ra jön ki az első, szerintem maradok annál. :)

(#311) lacy86


lacy86
addikt

Nemzetkozi es kinai verzio kozott mi a kulonbseg?

(#312) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#310) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Esetleg azon gondolkodtam, hogy nincs valami alternatíva ami 2 db USB-vel rendelkezik és van benne kékfog plusz lehet tölteni is és pendrive-ról is tud?

(#313) FingR86 válasza Atomgeszi (#312) üzenetére


FingR86
őstag

Ennyiért már tényleg jó ár: $ 12.99

(#314) lacy86


lacy86
addikt

Help pls!

Ez az aljzat jo?!

(#315) rellif válasza lacy86 (#314) üzenetére


rellif
senior tag

Nekem is úton van egy...már felkészültem a barkácsolásra. :DDD
Splash-ban is ilyen az aljzat.
Ahogy a Suzukis hozzászólásokat olvastam egy darab műanyag és egy tollrugó megoldja a problémát.

(#316) air válasza lacy86 (#314) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#317) lacy86 válasza rellif (#315) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor inkabb nem rendelek
Nem szeretnek mokolni

Air!
Koszi👍

(#318) Atomgeszi válasza FingR86 (#313) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, de ez most a jó verzió? Mert az oldallal előbb említett weboldalon tök más adatok vannak, mint a zapalson, zapalson forditva van a 3 - as és 2-es verzió [link]

(#319) r0by


r0by
addikt

Frissült az androidos app, már csak bejelentkezés után működik.. :W
3 mód közül lehet választani: twitter, facebook és mi account. Első kettőre nincs regem, utolsónál meg leáll az app. Gratulálok..

[ Szerkesztve ]

(#320) air válasza r0by (#319) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem eddig is csak bejelentkezés után működött.
A changelog szerint most tették be a twittert és az fb logint.
Egyébként kb. 2 percig tart egy fake fb fiókot gyártani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#321) r0by válasza air (#320) üzenetére


r0by
addikt

Igazad van. Most, hogy mondod, halványan dereng, hogy kellett mi acc.
De most az nem megy sajna. Így ha nem javul meg rövidesen, akko muszáj lesz egy fb reget csinálni..

(#322) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Tudtok ajánlani olyan kábelt, ami átviszi a két Ampert és jó árban van? 1-1,5 méteres kellene, egy darab 1 és egy darab 2 Amperes.
:R

(#323) lappy válasza r0by (#319) üzenetére


lappy
őstag

Van fent új verzió és az mostmár jó

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#324) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Kollegam rendelt egy ilyet (2S) es eleg szomoru mert a Ford Focus-aban nem igazan akar mukodni. (en is rendeltem, Nekem a Renault Thaliaban gond nelkul megy)

Olvastam, hogy van valami trukk, amivel mukodesre lehet birni. Esetleg leirna valaki (vagy linkelne a hsz-t) hogy mit kellene csinalni?

(#325) air válasza vampire17 (#324) üzenetére


air
nagyúr

A "nem igazán akar működni" mit jelent?
Ha az aljzat miatt nem érintkezik, akkor arra van már a fórumban pár leírás, fénykép stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#326) vampire17 válasza air (#325) üzenetére


vampire17
addikt

Jaja, nem erintkezik. Megvan a leiras, hetvegen kipróbáljuk.

Nalam olyan gond van meg, hogy a hivas hangereje nagyon halk. A zene az tökéletes. (Ezert is furcsalom)

(#327) Nestor16


Nestor16
senior tag

Ha pittyeg, hangot ad a roidmi az mindenképp akkumulátor probléma? Van hogy abbahagyja, de általában nyomja. Volt hogy kihúztam és utána is pittyegett, bár erre nem mernék megesküdni. :D
Pedig az akksi újnak mondható.

Üdv, Dávid

(#328) spiritex


spiritex
veterán

Erre valaki?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#329) lappy válasza spiritex (#297) üzenetére


lappy
őstag

Nekem kínai van és minden funkció megy, a rajta lévő felírat kínai csak.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#330) távcsőves válasza Nestor16 (#327) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nem. Van a roidmiban egy jármú hálozati feszültség figyelés. Konkrétan, a szivargyujtó aljzatt feszültségét méri. Abba nem megyek bele miért, de hibásan mér. Nem pontos. A roidmi app.-ban pedig alapesetben be van kapcsolva a funkció, hogy ha túl alacsony vagy magas a mért feszültség érték, akkor pittyegésel riasszon. Megoldás: kikapcsolod az app.-ban a figyelmeztettő pittyegést. És használod boldogan a cuccot arra amire kiváló. Tőltő és fm transmitter. :)

(#331) spiritex válasza lappy (#329) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor csak kamuztak a Support-osok a linkelt oldalon. Köszi, megnyugtató!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#332) spiritex


spiritex
veterán

Ma vettem át a 2S kínai verziót, GearBest-ről rendeltem. Sajnos több problémám is van vele. A Honda Jazz aljzattal kompatibilis, mert középen van egy érintkező és két oldalt hajlított fülek is szépen tartják a kütyüt, mégis minden 5-8 másodpercben kihagy, kimarad a zene 1 pillanatra, baromi zavaró.
A másik gondom pedig, hogy az 1. indulásnál kiírta, hogy Abnormal Voltage 15V, de azóta ezt sehol sem írja, a menüben is hiányzik a feszültség kijelzés, így kikapcsolni sem tudom a 3 másodpercenkénti Abnormal voltage alarm pittyegést. Már töröltem a Roidmi Driver app adatait, újra konfiguráltam, de most már nem szól a feszültség miatt, visztont állandóan pittyeg.
Hogy lehetne megoldani ezt a két problémát?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#333) távcsőves válasza spiritex (#332) üzenetére


távcsőves
senior tag

Android vagy Iphone app? A kihagy a zene, az sztem mégiscsak érintkezési probléma. Csak ideiglenesen próbáld meg valahogy kitámasztani. Mondjuk egy kör szigetelőszalag a roidmi testére.

[ Szerkesztve ]

(#334) spiritex válasza távcsőves (#333) üzenetére


spiritex
veterán

Android, 2.0.4 és azt írja az app Help menüje, hogy ez a legfrissebb, pedig a Play-en látom, hogy már van 2.0.8-as. Ha meg felmegyek a Play-re és onnan akarom telepíteni, akkor ízt írja, hogy nem kompatibilis vele a telefonom...
Azon túl, hogy átteszem másik autóba, hogy lehetne kipróbálni, hogy nem-e a kütyüvel van baj? Nem lehet otthoni környezetben valamire csatlakoztatni, hogy működik-e? Bár lehet, hogy ezzel sokat kéne bajlódni mire összejönne a 12 V-os táp és a rádió egyvelege.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#335) távcsőves válasza spiritex (#334) üzenetére


távcsőves
senior tag

De adsz neki az érintkezőire 12v egyenáramot, széle a negatív a közepe a pozitív és leteszed egy rádió mellé. Kész is a teszt setup. Próbáld a telefonodon a roidmi app- adatait teljesen letörölni, és utána telepíteni. Nem vagyok Android szakértő, lehet ezzel egy mobilarénás androidos fórumon kellene segítséget kérni.

(#336) spiritex válasza távcsőves (#335) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, bár azt még nem tudom honnan vegyek 12V egyenáramot.

Amúgy az mit jelent, ha villognak az USB aljzatok LED-jei, mert azt is csinálja sokszor?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#337) távcsőves válasza spiritex (#336) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ha villog akkor nem csatlakozik hozzá készülék BT-n. Ha csatlakozol hozzá BT-n pl a telefonoddal akkor folyamatosan világít.

(#338) konigjanos válasza spiritex (#336) üzenetére


konigjanos
senior tag

az app elvileg addig kell csak, amíg a frekvenciát beállítod a roidmin, utána le is törölhető. Biztos jól érintkezik?könnyen belemegy?

(#339) spiritex válasza konigjanos (#338) üzenetére


spiritex
veterán

Megpróbálom akkor leszedni a telóról, hogy ne csipogjon állandóan.
NEm tudom eldönteni, hogy jól érintkezik-e. Patentül megy bele, tehát pont jól. Nem szoros, de nem is lötyögős. Szépen belecsúszik, és utána nyomásra kattan, ahogy szerintem túljut a rögzítő füleken. Holnap kipróbálom, hogy úgy is kihagy-e, hogy áll az autó, tehát nem rázkódik, mert úgy nem nagyon illene neki.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#340) Liberator24


Liberator24
tag

Sziasztok,
Én ignisbe vennék, ilyet, de olvasom hogy nem kompatibilis a szivargyújtó aljzattal. Van esetleg ennek valami alternatívája?

(#341) Whynot? válasza Liberator24 (#340) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Az én octaviámmal se kompatibilis és ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy néha egy nagyobb döccenőnél egy pillanatra megszakad a kapcsolat. A néha heti 1-2 alkalmat jelent. Ezzel simán együtt lehet élni. Én még 29$-ért vettem, nem sajnálom érte.
Kihangosítóként vannak jobb megoldások, de én csak ebook és zene hallgatásra használom és nagyon szeretem. Ha tönkremenne, még ma rendelném az újat, de az egyszerűbb verziót.

(#342) Tomi0703 válasza Whynot? (#341) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hali!

Sima 1-est és a 2-est nézegetem. Csak és kizárólag reggeli, beszélgetős rádióműsor hallgatásra lenne használva (néha zene, de az inkább csak 20%-ban) a cucc. Szóval ahogy nézem a 2S 13 dodó az 1S meg 7 dodóra jönne ki lepontozva. Szóval melyik érné meg inkább? A 2S jobb hangminőségben?
Egy T5-ös Transporterben lenne használva amúgy (ha esetleg van valakinek információja, hogy működik-e benne azt szívesen fogadnám). :)

(#343) Nestor16 válasza Tomi0703 (#342) üzenetére


Nestor16
senior tag

Papíron jobb igen, de nem biztos hogy meghallanád. Főleg ha nem zenére kell.

Üdv, Dávid

(#344) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Ez pen drive ról le tud játszani MP3 zenét?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#345) r0by válasza janakbacsi (#344) üzenetére


r0by
addikt

Nem.

(#346) kovjoe válasza janakbacsi (#344) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem, csak átjátszásra képes. :C

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#347) furjes


furjes
csendes tag

sziasztok!

egyes Focusba (2002) próbálta már valaki?
kell hozzá a hack, amit itt leírtak többen is, v csak beledugom oszt megy?

köszi,
Balázs

B.

(#348) spiritex


spiritex
veterán

Én ezt nem értem! Már leszedtem a telóról a Roidmi app-ot, de még mindig folyton belecsipog a zenébe az az átkozott. Miért?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#349) Nestor16 válasza spiritex (#348) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nekem is, valószínűleg akksi probléma.

Üdv, Dávid

(#350) spiritex válasza Nestor16 (#349) üzenetére


spiritex
veterán

Hát oké, de akkor ez így gyakorlatilag használhatatlan egy szerinte abnormális akkus kocsiban... Te ezt így használod??

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.