Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Vigyorka válasza csattila01 (#750) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Ha jó bent akkor minek húzgálod ki-be,, :Y
Akkor húzd ki amikor nincs rajta a gyújtás és valószínűleg nem lesz szikra..

(Bocs nem tudtam kihagyni... :K )

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#752) blueye válasza csattila01 (#748) üzenetére


blueye
veterán

Nem, ez egyaltalan nem normalis mukodes. Akar aram alatt van, akar nem.
Menj vissza es mutasd meg a szerelonek!

[ Szerkesztve ]

(#753) sarszegi14 válasza tamas.nick (#745) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Próbáld meg a védett alkalmazások közé tenni a roidmi appot és a zenelejátszót, mert az emui leállítja azokat az appokat lezárást követően amik nem fontosak a számára.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#754) tamas.nick válasza sarszegi14 (#753) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Sajnos EMUI esetében a védett alkalmazás csak "dísz", ugyanúgy bezárja egy idő után.
Nem csak ezzel van a gond, van, hogy megnyitja a zenelejátszót, de rá kell böknöm a lejátszás gombra, mert csak az appot indítja el, a zenét nem.

Amúgy hogy lehet ismételten rávenni a Roidmi-t, hogy automatikusan keresse meg a megfelelő szabad frekvenciát? Amikor beállítottam, akkor otthon voltam, de a belvárosban már nem mindig tiszta az adás.

(#755) Vigyorka válasza tamas.nick (#754) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Automatikusan nem keresi meg..
Neked kell keresned egy olyan frekit ami nem használt és lehetőleg a közelébe sincs másik...
Ha itt megadod, hogy hol használod lehet hogy tud neked ajánlani valami olyant ami Neki bevált.

Vigyorka

(#756) tamas.nick válasza Vigyorka (#755) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Sajnos az ajánlott gomb nálam nem jelenik meg [kép]

(#757) Vigyorka válasza tamas.nick (#756) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nincs ajánlott gomb.. itt kell behangolni a frekvenciát. (nincs a közelben az autóm, nem tudok ránézni..)

Ha a párosítás megtörtént akkor a skálán itt tudod arra állítani amit a rádión előzőleg beállítottál.... :K

Vigyorka

(#759) Vigyorka válasza 4.sale (#758) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Miért? :F
(((A bekapcsolva hagyott rádióval, ventilátorral egyéb fogyasztókkal mit kell tenni???)))

Vigyorka

(#760) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Ilyenre valtanam le a Roidmi2S-t:

https://www.banggood.com/Xiaomi-Wireless-Bluetooth-4_2-Audio-Receiver-Adapter-3_5mm-Jack-AUX-for-Headset-Earphone-Speaker-p-1189950.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

hasznalt mar valaki ilyet?

Lenne par kerdesem.

- Megoldhato vele, hogy a zene magatol elinduljon?

- Toltes kozben is mukodik? (nekem mindig toltene)

(#761) blueye válasza vampire17 (#760) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz a ket eszkoz nem ugyanarra valo, igy "lecserelni" nem tudod, de miert is tenned?
(beszelgetes kihangositasra ugysem megfelelo a 2S minosege)

[ Szerkesztve ]

(#762) vampire17 válasza blueye (#761) üzenetére


vampire17
addikt

Azert cserelnem mert, regen a Roidmi tok jol mukodott, de az utobbi idokben mar egyszeruen nem talalok olyan frekvenciat, amit ne zavarna valami... egy Gyongyos-Budapest szakaszon kb 10 Km-enkent frekit kell valltani, mert alamaszik valami es nagyon durvan rontja a minoseget... Mar nagyon idegesito... Belvarosban meg lenyegeben hasznalhatatlan... Minden keruletben mashova kell hangolni...

Tenyleg fura amugy, mert regen nem volt ez...

Mar megrendeltem amugy, majd meglatjuk mit tud :)

[ Szerkesztve ]

(#763) vampire17 válasza blueye (#761) üzenetére


vampire17
addikt

Na megjott a kicsike :)

A kocsiban meg nem volt alkalmam hasznalni, mert jelenleg sajna szerelonel van, de kiprobaltam egy Hi-Fi-n es szuperul mukodik!

Ezzel az alkalmazassal allitottam be:

https://play.google.com/store/apps/details?id=schaefferdstudio.autoplaypro

A kovetkezot tudja igy:

A telefon ha egy adott eszkoz kozelebe er, akkor automatikusan inditja a zenelejatszot (google play music) Ha elveszem az aramot a cucctol (tehat radio kikapcs), akkor 5 perc utan kikapcsol magatol, DE itt a pozitivum, ha USB-re van dugva, tehat "tolt" akkor magatol felkapcsol, ha ujra aramot kap! (ettol feltem egy kicsit, mert macera lett volna mindig a kesztyutartoban turkalni...)

A hangminoseg kivallo es vegre nincs alapzaj az FM miatt!!

egy ilyen cuccal van rakotve a kocsi radiojara (csak az enyem Renault-hoz van):

http://www.xcarlink.hu/webshop/ford/ford-usb-sd-mp3-adapter-detail

De igazabol egy sima ISO - Jack atalakitoval is megy:

https://www.aliexpress.com/item/Mini-ISO-Connector-AUX-Cable-Car-CD-6-Pin-to-3-5MM-Gold-Plug-Jack-Aux/32380847395.html

(#764) blueye válasza vampire17 (#763) üzenetére


blueye
veterán

Kosz h leirtad, ezek szerint megis kivaltja a Roidmit.

(#765) fledtamas


fledtamas
tag

Sziasztok!

Régóta szemezgetek egy ilyennel.Az a gondom hogy nálam(2004 Fiesta) ha leállítom a kocsit attól még áram alatt marad a szivargyújtó, tehát 0-24- be bekapcsolva maradna a roidmi.

Van aki így használja? Lemerítheti a kocsit? Az állandó ki-be húzogatás nem túl kényelmes megoldás

Esetleg van rá valami megoldás, amire nem gondoltam?

(#766) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Lehet rossz a sorrend, de elsokent vásároltam, aztán jovok kerdezni :)

Vásároltam egy 2s-t most eljutottam addig hogy vettem egy zsinoros elosztot, ezzel mar kap aramot az eszkoz es mukodik. 87,5-ot talaltam hirtelen hasznalhato frekvenciának, de ez vegulis mindenhol mas.

Ami kerdesem lehet nem is igazan ide valo, de droidon megoldhato vhogy hogy hangvezerlessel elutasitsak hivast vagy "felvegyem" ? Lehet balga a kerdes akkor elnezest .

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#767) #22718208


#22718208
törölt tag

Nekem is megérkezett kínából a kis kütyü.
Röviden, egyszerű és nagyszerű.

Pici alapzaja azért van a transzmitternek, de elhanyagolható. A piacos cuccokhoz viszonyítva mérföldekkel jobb és meglepően jó a hangminőség.

Amit észrevettem , hogy nagyon érzékeny a túlvezérlésre(p9 lite max 60% hangerőig még jó) ,illetve ha a fesz. kicsit lentebb esik (nem járó motor+mélyláda+nagy hangerő) akkor elromlik a hang minőség és nehezen tér magához.

(#768) Tomace91


Tomace91
senior tag

Megéri 2S-t vagy 3S-t venni egy működő Somogyi FMBT 70 BT Transmitter helyett szerintetek?

(#769) Bandus99 válasza Tomace91 (#768) üzenetére


Bandus99
őstag

Bar nem ismerem az emlitett somogyi eszkozt, ha miosegre elfogadhatonak tartod, akkor szvsz nincs ertelme cserelni, a somogyi ranezesre annyiban tud tobbet, hogy tudod rajta kezelni a hivas fogadas elutasitast.
Felteve ha a telefonalas szempont, bar akkor a 3s nem johet szoba.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#770) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok,

xiaomi roidmi 1 verziómat akartam lecserélni és benéztem a vásárlást. Roidmi 3S-t vettem meg a 2S (telefon kihangosítás miatt akartam váltani) verzió helyett.

Akar valaki mostanában rendelni? Szívesen átpasszolnám neki, vagy a 3S-t 2S-re cserélni :)

(#771) tlala válasza jófejsrác (#770) üzenetére


tlala
addikt

Cserélnék, budapesti vagyok.

(#772) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Ma elkezdett szórakozni a Roidmi 3S, akármelyik frekvenciára tekerem ugyanúgy sistereg, kivéve ha megfogom. Már a bekapcsoló csiporászása is torz (2. videó).
Videókért katt ide.

[ Szerkesztve ]

(#773) Vigyorka válasza tamas.nick (#772) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Másik autóban próbáld ki... :)

Vigyorka

(#774) Bandus99 válasza tamas.nick (#772) üzenetére


Bandus99
őstag

Te vagy az antenna, mikor hozzáérsz, ekkor megfelelően tudja venni a jelet a rádio, nekem úgy tűnik.
Ha eddig ugyanitt ugyanígy jól működött, akkor az érdekes kérdés. Én megpróbálnék rátekerni egy kis drótot és mint egy antennaként használni, hátha javít a minőségen.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#775) blueye


blueye
veterán

Ma uzemeltem be egy ujabb Roidmit, nagy mosoly volt a jutalmam, tovabbra is ajanlott.

(#776) agabe


agabe
addikt

Sziasztok,

Privátba jöhet üzenet ha valakinek van hibátlan fölös darabja Budapesten. Aprón csak vidéken találok...meg jófogáson is.

Köszi !

(#777) kiskakas


kiskakas
senior tag

udv! engem is erdekelne egy, ha valakinek lenne elado! koszi! :)

(#778) Domper77


Domper77
csendes tag

Sziasztok, Roidmi Cleaner F8 nálatok megjelent? Ha próbál csatlakozni, akkor zúg. Rákattintva Music Bl. Car Charge-re rendesen szól.

(#779) zsnorbi21


zsnorbi21
tag

Üdv!

Egy 2S lesz eladó Budapesten a hétvégére, ha még valakit érdekel írjon privátban! :)

(#780) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Vettem én is egy 3S-t. Minden tökéletesen működik rajta. Egy kérdésem viszont lenne vele kapcsolatban. Az autómban (golf IV), mindig áram alatt van a szivargyújtó. Jelenleg úgy csinálom, hogy egy kicsit kijjebb húzom, de ha véletlenül benne maradna, mennyire hamar szívná le az akksit?

(#781) fledtamas válasza gyenesmartin (#780) üzenetére


fledtamas
tag

Szia!

Nekem is így van(Fiesta 2004)
És az akksi se mai darab
De eddig nem volt gond hogy benne hagytam
Bár én szinte minden nap használom
Viszont ami probléma hogy a telefon így nem csatlakozik valamiéért automatikusan
Minden alkalommal kézzel kell párosítani

Igazából nem is értem miért van ez

(#782) gyenesmartin válasza fledtamas (#781) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Csak azért kérdeztem, mert néga ha bedugom, akkor elég rosszul veszi a rádió a jelet. Ilyenkor újból ki kell húznom, majd be. Ha folyamatosan benne van, akkor rendben működik.
Automatikusan csatlakozik és indítja is a zenét, nem kell a telefonhoz nyúlni.

(#783) fledtamas válasza gyenesmartin (#782) üzenetére


fledtamas
tag

Ha napokig áll a kocsi akkor szerintem húzd ki, de amúgy én benne hagynám fixen

(#784) szaszapi válasza fledtamas (#781) üzenetére


szaszapi
őstag

Ezt az új verzióban most kiküszöbölték már!

(#785) fledtamas válasza szaszapi (#784) üzenetére


fledtamas
tag

Pedig nekem a 3S van
Mi lehet akkor a gond?

Már ha a az automatikus csatlakozási problémámra mondtad

[ Szerkesztve ]

(#786) szaszapi válasza fledtamas (#785) üzenetére


szaszapi
őstag

Nekem nincs gondom, de 2S-t használok a kihangosítás miatt! Régen is sok dologtól függött, anno MTK procis telefonnal állandóan eldobálta a jelet, de Snapdragonossal sosem volt gondom!

(#787) fledtamas válasza szaszapi (#786) üzenetére


fledtamas
tag

Egyik se :)
Honor-om van
Mindegy, ezzel együtt tudok élni

(#788) tanker66


tanker66
csendes tag

Sziasztok,

Roidmi 2S-hez Samsung S7-el csatlakozva a telefon kihangosítás nem működik. Beállításokban látom, hogy a call audio-t is át kéne vigye, de amikor hívnak, akkor egyszerűen nem csatlakozik a bluetooth-on. Zenét simán átviszi. Járt már valaki így? Van erre valami megoldás? Köszi!

(#789) szaszapi válasza tanker66 (#788) üzenetére


szaszapi
őstag

Próbáltad a friss tegnapi verzióval is?

[link]

(#790) tanker66 válasza szaszapi (#789) üzenetére


tanker66
csendes tag

Igen, ez van telepítve.

(#791) tanker66


tanker66
csendes tag

Én voltam a béna, beállításokban megtaláltam, működik!

(#792) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

A legutóbbi frissítés óta kb. 30 másodpercenként megakad egy pillanatra a zene :( Tapasztalt valaki hasonlót? LG V30, Roidmi 2s

(#793) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Volt már olyan aki kipróbálta a Roidmi 2 és 3-t is ugyanolyan körülmények között? Nekem volt hozzá szerencsém és azt vettem észre, mintha a 3-s kevésbé lenne jó.
Volt egy 2-m, ismerősöm szólt, hogy kellene neki is, neki adtam a 2-t, mert az állandóan kimozdult, magamnak meg rendeltem egy 3-t (az szépen fixen van). Ugyanaz az autó, ugyanaz a freki, ugyanaz a telefon, ugyanaz a zeneszám és sokkal rosszabb a minősége, mintha recsegne. Ráadásul a legnagyobb bajom, hogy a rádió vételbe is bezavar, mert ha be van dugva ez a kütyü, akkor bizonyos adókat meg sem talál, vagy ha bejön akkor az is recseg. Ha kihúzom a Roidmi-t akkor minden ok, csak úgy meg a telot nem tudom tölteni vele :F
Kifoghattam egy hibás darabot, vagy ez másnál is ilyen?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#794) htom127 válasza bugizozi (#793) üzenetére


htom127
tag

Nálam is bezavar a roidmi 3 a többi rádióadóba, súg amíg ki nem húzom az aljzatból

" Bazinga !"

(#795) Arween


Arween
senior tag

3S-em van megvétel után egy ideig nagyon jól működött pikk-pakk össze tudtam lőni az autó rádióval, de kb. egy hete nem tudom működésre bírni ☹ Telefon látja össze is van párosítva de hiába adok meg neki bármilyen frekvenciát (app-on ) nem hajlandó a jelet továbbítani a rádióra. Valami ötlet hogy tudom működésre bírni?

[ Szerkesztve ]

(#796) LilProphet90 válasza Arween (#795) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha másik telefonnal, másik autó szivargyújtójában sem működik, akkor szerintem hardveres hiba lehet sajnos.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#797) Lezlike51 válasza htom127 (#794) üzenetére


Lezlike51
csendes tag

Akkor most érdemes venni ilyen cuccot/roidmi 3s-t/,mert régóta szemezek vele,vagy annyira zavarja a rádiót?🤔

(#798) LilProphet90 válasza Lezlike51 (#797) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Mindenkinél más, autó- és helyszínfüggő is szerintem. Nekem például eleinte gyakrabban volt zavaros a jel, de az utóbbi másfél évben teljesen jó.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#799) Lezlike51 válasza LilProphet90 (#798) üzenetére


Lezlike51
csendes tag

👍Egy pár hete tele volt a Jófogás pestivel is de most csak vidéki van, figyelem és lecsapok egyre!

(#800) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van itt olyan aki Opel Vectra C -ben szeretne használni egy ilyen Xiaomi ROIDMI 3S -t?
Nekem nem igazán akar működni.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.