Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) ntomka válasza GEPESZ66 (#1000) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én itthon vettem a garancia és a 14 napos elállási lehetőség miatt, ha mégsem válna be.
Androidos csak a gyári app van rá szerintem. Ha sikerül vele felismertetni az eszközt, egyszer állítsd be jól, mert előfordul, hogy egy-egy frissítésnél nem látja egy darabig. :DDD [link]
A zsugorcsövet persze, óvatosan rámelegítettem, de nem kell ezeknek sok szerencsére, pici hőre már kapta is össze magát. De előtte próbáld ki a kocsidban hogy működik. Sajnos H Astra foglalata mintha nagyobb lenne, mint kéne vagy nem tudom, de lötyög benne és érzékeny emiatt a zárlatra.
Ajánlott frekvencia szerintem nincs. Azt kell megnézni, ahol a leggyakrabban használod (helyileg a kocsiban) ott milyen rádió adók vannak és azoktól eltérő frekvenciát kell választani.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1002) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!
A mai nap vettem egy xiaomi roidmi 3s fm transmittert.
Olyan gondom van vele vagy en ertettem vmit felre de kihangositokent szeretnem hasznalni. Bt kapcsolat megvan a transmitter es a telo kozott frekvencia is be van allitva a fejegysegen, zene youtube megy, ha csorget vki azt lejatsza az autoban levo hangszoron de annyi, peldaul amit mond nekem a masik fel a telon hallom nem a kocsi hangszorojan. Azthittem azon fog menni mert ugy lenne ertelme annak hogy ne kelljen fognom a telot ha vezetek...

Egy xiaomi mi9 liteot hasznalok. Hivas kepernyon alapbol telefon hangszoron van atrakom bluetoothra 1mp utan visszaall. Otlet?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1003) ntomka válasza eisento (#1002) üzenetére


ntomka
nagyúr

A roidmiben nincs mikrofon.

ツ Headphones on - World off

(#1004) eisento válasza ntomka (#1003) üzenetére


eisento
addikt

Azt tudom. De a hivo fel hangjat kirakhatna az auto hangszoroira... De ahogy latom egy frissites ota masnak se mukodik....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1005) Joeker67 válasza eisento (#1002) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Csak média file-okat tud, telefonhívás kihangosításra nem jó! :(
Eredetileg is így működik, nem csak a frissítés óta!

[ Szerkesztve ]

(#1006) Balinov válasza eisento (#1004) üzenetére


Balinov
félisten

Csak média kihangositas megy, az előző modell tudta a kihangositas funkciót

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1007) konigjanos


konigjanos
senior tag

H astrásoknak üzenem (én is az vagyok) hogy a szivargyujtó gyujtás nélkül is megy. én kireléztem, így a szivargyujtó világítás kapcsolja, ami csak gyujtáson megy.

(#1008) Kabum


Kabum
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy roidmi s3-mat ti tapasztaltatok olyant hogy hatalmas bass van a rádióba és kb alig érteni a zenét eszt lehet valahogy állítani ?

(#1009) LilProphet90 válasza Kabum (#1008) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Telefonon vedd lejjebb a hangerőt 2-3 egységgel.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#1010) Kabum válasza LilProphet90 (#1009) üzenetére


Kabum
csendes tag

Kösz :R

(#1011) Balageee


Balageee
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem itthon egy ilyen Roidmi 3s-t...a teló látja is, kapcsolódik is hozzá, de ez a Mojietu app már nem látja, és így nem tom megváltoztatni a frekvenciát... mit csináljak vele, hogy menjen?!

(#1012) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Van egy alig használt, kihasználatlan Xiaomi Roidmi 2S-em.
Mi lehet a reális ára, segítenétek beárazni? Doboza is meglehet, ezt meg kell nézzem.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1013) Yizzer


Yizzer
friss újonc

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Roidmi 3S-t, de zene lejátszást követően max. fél percen belül elnémul és más frekvenciát keres az autó mintha elveszítené a Roidmi jelét. Találkozott valaki hasonlóval? Abban a fél percben tisztán és jól szól mindenféle recsegés, zavar nélkül.

(#1014) Tigyster válasza Doggy dog (#1012) üzenetére


Tigyster
csendes tag

Szia, nem tudom, mi lehet az ára, de engem érdekelne. 3000-et adnék érte, ha megfelel, és megvan még.

(#1015) penzes1


penzes1
friss újonc

Sziasztok!! Az vajon mennyire normális, hogy mindig van egy alap fehérzaj a zenében? Két autóval is próbáltam. Meg valami fura kis kattogás is hallatszik néha...

(#1016) matyi012345


matyi012345
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Xiaomi Roidmi 3S transmittert, egy 2005-ös Toyota Avensisben használom és Samsung Galaxy S10 telefonnal. A gyári zenelejátszó alkalmazással kb. percenként megszakad a zenelejátszás. Egyszerűen olyan, mintha rányomott volna valaki a stop gombra az alkalmazásban, úgy hogy hozzá sem érek a telefonhoz. A kapcsolat stabil, a feszültség a szivargyújtóban is, látszólag minden jó. Letöltöttem a Poweramp-ot és azzal nincs ilyen gondom, csak ennek a felülete nem tetszik. Mi lehet a gond a gyári zenelejátszóval? Ha nincs csatlakoztatva transmitteren akkor nem áll meg azzal sem a zene.

(#1017) Balinov válasza matyi012345 (#1016) üzenetére


Balinov
félisten

Szintén roidmi 3s, szintén avensis, csak 2006/2007, de nekem ilyet 3 év alatt nem produkált, igaz 99%—ban YT a zeneforras, maradék 1ben meg netes radio.

Mivel htc U11en és realme x2 Pron egyaránt nem produkálja én a Samsung gyári lejátszó appra gyanakodnek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1018) matyi012345 válasza Balinov (#1017) üzenetére


matyi012345
őstag

Azzal van gond, mert a másik lejátszóval és Youtube-al is működik, de még párom Spotify-vel is tudja használni. Azóta megszoktam a Powerampot, úgyhogy végülis mindegy, nem erőltetem a gyári lejátszót.

(#1019) Rocko007


Rocko007
aktív tag

2007-es Corolla Verso-val hasonlo tunetek jelentkeztek a Roidmi 3S-sel, meguntam es vettem helyere egy Dension Gateway BT Lite-ot, igy van rendes kihangositasom is.

(#1020) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Sziasztok,

Vettem egy ilyen FM transmitter-t a 220volt-ból, de nem kapcsolódik rá automatikusan a bluetooth akkor ez nem INT-es verzió? Ha valóban nem az, akkor honnan tudnék olyat szerezni?

(#1021) Balinov válasza Beerwolf (#1020) üzenetére


Balinov
félisten

A Mojietu appot feltetted? Beallitod az FM frekit, autóban rahangolsz rá és mennie kell

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1022) Beerwolf válasza Balinov (#1021) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Igen, fent van beállítottam a frekit is, működik is minden hibátlanul. Csak minden indításnál külön rá kell nyomnom a telefonon, hogy kapcsolódjon rá bt-n keresztül és azt szeretném elérni, hogy ha beülök az autóba egyből kapcsolódjon rá és kezdje el játszani Spotify-on az éppen aktuálisan beállított számot.

(#1023) ntomka válasza Beerwolf (#1022) üzenetére


ntomka
nagyúr

Bedugva hagyod az autóban?

ツ Headphones on - World off

(#1024) Beerwolf válasza ntomka (#1023) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Igen. Nem kellene?

(#1025) ntomka válasza Beerwolf (#1024) üzenetére


ntomka
nagyúr

Két probléma lehet csak vele:

1. Ha a szivargyújtó áram alatt marad gyújtás nélkül, akkor leszívhatja szép lassan az akksid.
2. Könnyen lehet, hogy elmegy készenléti módba ilyenkor (tipp, nemtom van-e ilyen funkciója) ha nem csatlakozik rá semmi, ezért a teló nem látja, hogy újra tud csatlakozni.

Próbáld meg azt, hogy kiveszed a szivargyújtóból, megnézed, hogy a teló rendben lecsatlakozott-e, aztán dugd be újra és nézd a telót, hogy felcsatlakozik-e. Ha így sem csatlakozik fel, inkább a teló lesz a ludas.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1026) Beerwolf válasza ntomka (#1025) üzenetére


Beerwolf
senior tag

1. Nincs áram alatt a szivargyújtó (Suzuki Liana) így az nem probléma.
2. Kipróbáltam, hogy kihúztam és hagytam a telefont (Samsung S10+) lecsatlakozni, majd visszadugtam, de nem csatlakozik rá magától. Utána ha rácsatlakozom működik tökéletesen, de nagyon szeretném, ha ez menne magától. :(

Van itt olyan akinek ez működik az általam várt módon?

(#1027) r0by válasza Beerwolf (#1026) üzenetére


r0by
addikt

Jelen. Roidmi 2s - Avensis T25 - Samsung A71 trióval. De előtte ment Mate10m Mate9, Honor 8 és Samu Note4-el is, plusz még lehet, hogy mással is, már nem emlékszem :)

(#1028) Beerwolf válasza r0by (#1027) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Akkor úgy gondolom ezt tudnia kéne a 3s-nek is. Esetleg az lehet probléma, hogy a firmware version csak 6? Olvasom itt a topikban, hogy másoknál ez 18 meg 19. Hogyan lehetne frissííteni?

(#1029) Balinov válasza Beerwolf (#1026) üzenetére


Balinov
félisten

Jelen, 2007es avensis, 3s, popecul ment évekig a HTC u11 el, másfél hónapja meg a realme x2 proval. Nálam YT a fő zene forrás

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1030) ntomka válasza Beerwolf (#1026) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen, pont úgy működik nekem is, ahogy te szeretnéd.

ツ Headphones on - World off

(#1031) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Váltottam...
Az autórádiómon van AUX bemenet.
Meguntam a telefonon a zene hallgatást... (saját zenéket hallgatók.)
Vettem egy audio playert és fülhalgótot. A playernek van KOAX kimenete így egy 3,5 jack kábellel összekötöm.
A minőség az 2s és 3s - nél sokkal, de sokkal jobb. (...a telefonos zenehallgatásnál is 100-szor jobb!!!) :K

(((TempoTec V1a és TRN V90)))

Vigyorka

(#1032) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Úgy döntöttem, hogy ezt visszaviszem és veszek egy másikat amivel talán több szerencsém van. Tudtok adni biztos forrást, hogy honnan tudnék szerezni rendes international version-t?

(#1033) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Olvasom, hogy a Roidmi 2 nem jó a Peugeot 307 gyári szivargyújtójába.
3S-el mi a helyzet?
Esetleg Honda Jazz tulajdonosok is elmondhatnák tapasztalatait a 3S-el, hogy jó e a szivargyújtóba, hátsó antenna vételi erőssége?

Előre is köszi a segítséget.

(#1034) e30norbi


e30norbi
csendes tag

Sziasztok!

A "bekapcsoláskor" hallható éles hangokat ki lehet kapcsolni valamilyen módon? Eléggé zavaró számomra.

(#1035) Jabby válasza e30norbi (#1034) üzenetére


Jabby
őstag

Igen, a Moijetu app-ban le lehet tiltani.

(#1036) zotosz


zotosz
tag

Sziasztok,

azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet automatikus csatlakozást beállítani. Mikor bedugom a cuccot az elérhető eszközöknél látom a roidmit de rá kell mindig nyomni a csatlakozáshoz. VEzetés közben nem annyira buli....

Mi mix 2s-em van miui global 11el. A roidmi 06-os firmware-rel van, frissíteni nem tudom, a mojietu nem talál újabbat.

Köszönöm.

-Isten hozta.... -Meg egy nagy fekete autó....

(#1037) Jabby válasza zotosz (#1036) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam mindig csatlakozik automatikusan, csütörtökön fordult elő, hogy a telefon "elfelejtette" a Roidmit, s újra kellett párosítani.
SZVSZ a MI Mix 2S okozza nálad, hogy nem csatlakozik automatikusan a két eszköz.

(#1038) Klon


Klon
aktív tag

Helló!
Használ valaki közületek Roidmi 3S fm transzmittert?
Nincs vele semmi bajom, jo kis cucc, de egy olyan appot keresek ami Bluetooth- on automatikusan kapcsolodna amikor a beülök a kocsiba.
Ne kelljen már mindig 5 percet szórakoznom a telefonnal, hogy a kapcsolat létrejöjjön...Playen találtam, és probaltam többet is, de nem az igazi :(
Vagy tele van reklámmal, vagy nem jól működik...
Köszi, ha tudtok segíteni!

(#1039) Jabby válasza Klon (#1038) üzenetére


Jabby
őstag

Erre keresgélj.
De én, ha hasonló gondom lenne, akkor Autoroiddal oldanám meg.

(#1040) Klon válasza Jabby (#1039) üzenetére


Klon
aktív tag

Köszi a tippet, utána nézek!

En ezt találtam eddig a legjobbnak, de a sok reklám miatt nem hasznalom. A premium meg szerintem drága.
"Olcsositott" valtozatot meg nem találok akárhogy is keresem...
https://bluetooth-auto-connect.en.uptodown.com/android

(#1042) benoxx7 válasza Yizzer (#1013) üzenetére


benoxx7
újonc

Szia!
Ugyanilyen problémám van...
Sikerült esetleg orvosolnod valahogy?
Előre is köszi a segítséget!

(#1043) benoxx7 válasza Beerwolf (#1028) üzenetére


benoxx7
újonc

Szia!
Le tudtad frissíteni? Nekem is 6os-on van :/

(#1044) Beerwolf válasza benoxx7 (#1043) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nem, azóta sem frissült...

(#1045) endroid


endroid
csendes tag

Sziasztok
Van 2db S3. Ugyan azt a hibát tapasztalom mindkettőn, hogy nem müködik a Bluetooth. A "háttér világítás" sem müködik. Az egyik 6-8 a másik nem egészen 2 hónapot mükodött. Valami ötlet?

(#1046) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! valaki tudna ötletet adni Redmi note7 telefonnal be lehet állítani az autómatikus csatlakozást a ROIDMI 3S-re? Csak szenvedek mire sikerül állandóan össze hangolni :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#1047) zelikocc


zelikocc
senior tag

Sziasztok!
Valaki használja iPhone-nal?
Egyszerűen nem tudom sehogy sem párosítani egy iPhone-hoz sem... androidos telóval bezzeg azonnal megy.
Feltúrtam a netet és sehol nem találtam semmit arról hogy ne működne iPhone-al... app is van rá pedig és azzal sem megy mert ahhoz is kapcsolódni kéne rá de nem kapcsolódik :W

[ Szerkesztve ]

(#1048) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,,
Szeretnék venni egy s3mat. Hogy tudom megállapítani, hogy az én autómban fog menni?
Illetve láttam az Árukereső oldalán, hogy valaki kitolt vele egy biztosítékot. Ez elkerülhető vagy szerencse kérdése?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1049) plömplöm válasza alratar (#1048) üzenetére


plömplöm
őstag

szia, írtam neked egy privát :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1050) zelikocc válasza zelikocc (#1047) üzenetére


zelikocc
senior tag

Senki nem használja iPhone-nal? Valaki?

(#1051) ntomka válasza alratar (#1048) üzenetére


ntomka
nagyúr

Biztosíték téma: [link]

ツ Headphones on - World off

(#1052) 79balage válasza zelikocc (#1050) üzenetére


79balage
csendes tag

Szia! Csatlakozom hozzád, nálam se működik. Szerintem a Mui-s sw frissítés kaszált el a készüléket. :(((

(#1053) zelikocc válasza 79balage (#1052) üzenetére


zelikocc
senior tag

Na szép. Időközben vettem egy Baseus S13-at sokkal jobban működik. Illetve működik. Mert ugye a xiaomi már nem megy iPhone-al.
Automatikusan csatlakozik mindig, megy róla a hívás is, és a hang minősége is tökéletes. Gyors töltést is tud QC és PD szabvánnyal is (van rajta Type C is) szóval azt ajánlom mindenkinek.

(#1054) fp81 válasza zelikocc (#1050) üzenetére


fp81
friss újonc

Hello! Én iPhone-nal használom. Nekem olyan bajom van vele, hogy sokszor, teljesen random egyszer csak fogja magát és eldobja a zene lejátszást, szétkapcsol, majd pár percre rá újra össze kapcsolódik. Amikor szétkapcsol, olyan hangot ad ki, mint amikor anno a Windows 3.1-ből kiléptél. Nem tudom, mitől van ez, de, ha valaki tudja, ne tartsa magában. :F

(#1055) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ezzel a john deere aljzattal mi birkózik meg? Roidmim sajnos nem. :F

(#1056) ntomka válasza Atomgeszi (#1055) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez sima szivargyújtó, nem?

ツ Headphones on - World off

(#1057) Atomgeszi válasza ntomka (#1056) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De.

(#1058) ntomka válasza Atomgeszi (#1057) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor mi a probléma?

ツ Headphones on - World off

(#1059) Atomgeszi válasza ntomka (#1058) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát az, hogy nem ér el odáig szerintem a vége a roidminak... Mivel se kép se hang.

(#1060) Balinov válasza Atomgeszi (#1059) üzenetére


Balinov
félisten

A zöld led világít?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1061) Atomgeszi válasza Balinov (#1060) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az a baj, hogy fogalmam sincs ez hányas roidmi, ma meg ki se hoztam már magammal, mivel tegnap nem ment. Talán 2 es lehet.
Nem világít a roidmin semmi :( Szerintem túl széles a nyaka, és nem ér be a középső érintkező. Viszont barmolni nem szeretném, mert másik járműben meg jó.
Ja és jó lenne, ha menne vele a xiaomi 20w charger is.

(#1062) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1061) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#1063) zelikocc válasza Atomgeszi (#1062) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nekem az S-13 lett Baseus-ból amit azért szeretek mert nem csak a QC gyors töltést tudja de a PD-t is (iPhone stb) és van rajta Type C gyors töltő port is.
Gyenge pontja hogy gyenge a mikrofonja hívás közben, de általában a többi is ilyen

(#1064) DeRP


DeRP
csendes tag

Sziasztok! Roidmi 3S-el olyan problémám van, hogy kb. fél percenként sípol egyet akkor is ha megy a zene. Ennek mi lehet az oka?
Firmware legfrissebb. Próbáltuk másik telefonnal is, de ott is ugyanez a gond. Egyébként jól szólna, de így élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#1065) tamas.nick válasza DeRP (#1064) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Elvileg a sípolás azt jelenti, hogy a kocsi akkufeszültsége alacsony. Az alkalmazásban meg tudod nézni a feszültséget, valamint a figyelmeztető hangot ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1066) swoody válasza Atomgeszi (#1062) üzenetére


swoody
senior tag

Sziasztok!

Erről valakinek vélemény, én is ezt néztem ki, maga a kinézete is szimpatikus.
Viszont milyen lehet a hang minősége?
Van jelenleg egy fm transzmitterem, de nincs benne mély vagy csak nagyon elenyésző.

köszike.

(#1067) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mit kell olyankor csinálni, ha csatlakoztattam a transmittert (2s) működik, de a rádió alapzaját amit az "üres rádió csatorna" ad ki magából nem tűnik el?

Renault Clio 2 (2004-es)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1068) ntomka


ntomka
nagyúr

Valaki kipróbált már másfajta transmittert a roidmin kívül? Kéne vegyek még egyet, de nem kínlódnék a roidmi biztosíték gyilkos kialakításával, ha nem muszáj, mert van ami tudja ugyanazt.

ツ Headphones on - World off

(#1069) cybershoot


cybershoot
csendes tag

Szasztok,

Járt már hasonlóan valaki Roidmi 3s-el?
Pár napja vettem észre, mikor használni szerettem volna, hogy nem világít az usb port a készüléken, de áramot ad (kamera működik). Ezen kívül a bloototh eszközöknél is a telefonnál már bw-btbox néven jelenik meg, illetve kapcsolódni se tudok rá.
Vicc az egészben, hogy kb 2 hete járt le a gari róla.

(#1070) zelikocc válasza ntomka (#1068) üzenetére


zelikocc
senior tag

Igen, itt.
Baseus-ok jók szerintem.

(#1071) ntomka válasza zelikocc (#1070) üzenetére


ntomka
nagyúr

Végül vettem egy rodimit, mert alapvetően jól működik. Szerencsére a másik járműben jobb a szivargyújtó foglalat és nem okoz gondot a roidmi kialakítása.

Viszont azt a furcsaságot tapasztaltam, hogy szemben a korábban meglévővel erre nem csatlakozik automatikusan a teló. Nem igazán értem, mindkettő ugyanolyan roidmi 3s, egyikre csatlakozik, másikra nem automatikusan. Ez mitől lehet?

ツ Headphones on - World off

(#1072) Marchello19


Marchello19
tag

Sziasztok, valaki tudja, hogy hol kellene keresnem a hibát?
2006-os Chevrolet Aveohoz vettem egy Baseus AUX - BT adaptert. Rádugom a szivargyújtós usb aljzatomra, de kb. 10 másodperc után kikapcsol. Kipróbáltam másik aljzattal, azzal se volt jó. Power bankra kötöttem még, ott ugyan ez volt, viszont lakásban rákötöttem számítógépre, onnan jól kapja az áramot, ahogyan teló töltőről is jól megy. Igazából csak azért nem értem az egészet, mert mindegyik USB amire bedugtam 5V 1A-t enged ki.
Szivargyújtó a kocsiban jó elvileg, mert ha beledugok bármit, akkor világítanak.

(#1073) Tibee86


Tibee86
veterán

Beszereztem egy ilyet, de borzasztó nagy csalódás... Van jópár xiaomi cuccom, mindegyikkel teljesen meg vagyok elégedve, ár-érték arányban nagyon jók. Viszont ez a cucc... Jó is lehetne, ha lenne hozzá normális app. iPhone-nal használom, nem tud automatikusan csatlakozni a telefonhoz, minden gyújtáskor zenél, majd amikor indítom az autót újra, amit természetesen nem lehet kikapcsolni, hangminőség a pocsék környékén evickél. Nagyjából 1-2 ezer forintot érne meg, a mostani 8-9 ezer forintos árcímkéje több mint vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#1074) kilincs89


kilincs89
tag

Sziasztok! Évek óta használok egy 3st töltésre. Mit ad isten, ma jó lett volna transmitterként használni. Mojietu app felrak, párosít, frekvencia beállít, minden ok, de hangot nem közvetít sehogy se. Tehát zene megy, bluetoothon kapcsolódva vagyok, de semmit se lehet hallani. Régen egyszer talán kipróbáltam, akkor úgy emlékszem működött, de talán akkor még más appal ment. Mit tudok tenni? Lehet beszart a transmitter része? Újrapárosítottam, töröltem, hangosítottam, frekit váltottam vele, és semmi.

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.