Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Alien4 válasza Alien4 (#5567) üzenetére


Alien4
tag

Erre esetleg barkinek barmi otlete? :/

(#5602) Danecay válasza Alien4 (#5567) üzenetére


Danecay
őstag

Az ON-ra Factory reset, amennyiben nem segít, gari, ha van, ha az sem, kipróbálni valamilyen custom ROM-ot is, és amennyiben mindene esetben jelentkezik a gond akkor az valamilyen készülékprobléma lehet.
Az OFF-ra. Szedd le az üvegfóliát és nézd meg, hogy mit csinál nélküle, ha már egyébként is erre tippelsz :)

[ Szerkesztve ]

(#5603) crok válasza Alien4 (#5567) üzenetére


crok
nagyúr

OFF-ra:
Tárcsázó -> *#*#MIUI#*#* lánykori néven *#*#6484#*#* majd a tesztek közt csináld meg Proximity sensor teszt-et meg a Light sensor test-et a biztonság kedvéért. Üveggel.. ha elhasal akkor nélküle is.

ON-ra:
volt-e bármilyen változtatásod a közelmúltban? Új ujjlenyomat hozzáadása, új téma beállítása, bármi változás? Meg melyik ROM van fent? Frissítések rendben vannak? MIUI optimalizációt nem piszkáltad? Game turbo vagy hasonló okosság nincs bekapcsolva? Képernyőlezárás utáni cache ürítés nincs bekapcsolva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5604) peestike


peestike
senior tag

Egy bosszantó hülyeség 11en, de lehet egyedi.
Böngészőből képmegosztás viberrel, opera mini, chrome ugyanazt játssza:
Xyz.png hibás vagy sérült. Válasszak másik fájlt, nem tudja megosztani a viber.
Le kell töltenem, hogy menjen a dolog. Eddig jó volt.
Viber uninstall, install megvolt, nem segített...
Nyilván a kretén képeket akarom megosztani, de macerásabb lett. ;]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5605) crok


crok
nagyúr

Itt az EEA A11 de meg csak pilot:

[https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.RJZEUXM/miui_JOYEUSEEEAGlobal_V12.0.1.0.RJZEUXM_7e06178ca4_11.0.zip]

Formazasert elnezest, mobilrol irom.. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5606) Peterhappy válasza crok (#5605) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszi!

Milyen mobilod van?

;]

(#5607) crok válasza Peterhappy (#5606) üzenetére


crok
nagyúr

Ez most a kezemben epp egy Joyeuse EEA : D de van meg par itthon..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5608) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok tudom kicsit off főleg úgy hogy már Mi 10T Liteot használok, de a super wallpaperhez milyen launcher Is kell hogy működjön? Válaszotok előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#5609) crok válasza n0is3es (#5608) üzenetére


crok
nagyúr

Van topikja, írtál is már bele, miért nem ott kérdezed, miért itt? Ráadásul kérdezted is már pontosan ugyanezt és meg is válaszolták.. De nem emlékszem hogy launcher specifikus kellett volna legyen.. a Témák appból is ki lehetett választani (max. a régiót állítsd át Indiára amíg csinálod hogy megjelenjenek plusz menüpontok, pl. betűtípus ugye..), vagy a Google Wallpaper appot ha feltetted onnan is ki lehetett választani a megfelelő super wallpaper-t (live wallpaper). [1] [2] [3]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5610) n0is3es válasza crok (#5609) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszi a gyors választ ;)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#5611) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

Lehet off lesz, de a DuckDuckGo böngészőről mi a véleményetek? Ajánlott a használata?

(#5613) crok válasza Papix (#5611) üzenetére


crok
nagyúr

Nem offtopik csak nem ebben a topikban :D hanem itt :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5614) beach head


beach head
senior tag


frissites 12.0.4.0rol 12.0.1.0ra.... ki erti ezt

[ Szerkesztve ]

(#5615) tudi13 válasza beach head (#5614) üzenetére


tudi13
aktív tag

MIUI régebbi viszont az Android 11-re ugrott. :)

(#5616) gzbotii válasza gzbotii (#5599) üzenetére


gzbotii
veterán

Utóbbi napokban nagyon hektikusan alakul az üzemidő....Ezzel az akksival és a MIUI "optimizációval" ennél jóval többet kellene bírjon. Olyan random appok merítik az akut, mint a Revolut (amivel semmilyen előző készüléken gond nem volt, naponta egyszer ha megnyitottam), 9gag..vagy most épp a gyári Galéria app.. És nem 8-15%, hanem egyből 47.58% :Y
80%-ról lemerült egy nap alatt 28%-ra 1.5 óra SOT mellett. Amikor új volt még a készülék, akkor is eljátszotta ezt, aztán bármilyen módosítás nélkül beállt. Pár hete elég volt kétnaponta tölteni, most simán "egynapos készülék" lett. 🧐

Anno a stock androidos, Mi A2 Lite kibírt nálam két napot, hasonló felhasználással, 4000mAh akkuval....

[kép] vagy [kép]

Bármilyen tipp, hogy mi a fene lehet itt, újra?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5617) crok válasza gzbotii (#5616) üzenetére


crok
nagyúr

A Revolut-ra nem tudok mit mondani, beragadhatott valami.. mondjuk szerintem a Galériád is: nemigen engedik lemenni doze módba a készüléket, a SoC állandóan aktív és merül mint nyeletlen balta a Balatonban. A Galéria appnak nincs esetleg hálózati forgalma? Nem szinkronizál valamiért a vakvilágba? A 9gag notórius app egyébként.. pl. ugye vannak videók is posztolva és elkezdi lejátszani.. te görgetsz tovább, megáll a lejátszása annak amin túlmentél.. igenám, de a folyamat mögötte, a videó renderelő folyamat.. na az néha nem áll le.. szépen fut a háttérben, kilőni nem lehet (root nélkül semmiképp).. és jön az érthetetlen merülés. Restart "megoldja".. Youtube is csinálja, néha-néha, de valahogy pl. a 9gag nagyon sokszor. Nem tudom mi lehet a különbség, a Xiaominak elküldtem feedback-ben vagy 3..4x, elbáboztam szépen adatokkal, mindennel - persze semmi válasz :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5618) gzbotii válasza crok (#5617) üzenetére


gzbotii
veterán

Amikor észrevettem, hogy 9gag, Revolut szívja, akkor mindig force closeal léptem ki (be van állítva nálam, hogy a Vissza gomb hosszú nyomására kilője az appot). Az sem segített, reinstall sem, készülék restart sem.
9gag nélkül lehet élni, de a Revolut azért kéne. A gyári galériát meg szinte soha nem használom, az az érdekes. Futok még egy kört, lássuk.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5619) crok válasza gzbotii (#5618) üzenetére


crok
nagyúr

Én se használom a galériát, mégis volt 120+MB forgalma tegnapelőtt, ezért is jutott eszembe. A vissza gombra force-close nálam is alap, de mondom, nem segít rajta, mert nem a 9gag app fut hanem az a folyamat, amit a 9gag kért hogy renderelje a videót viszont nem lőtte ki a rendszer mikor a 9gag folyamatai megszűntek.. van ilyen linux rendszerekben de nagyon ritka hogy ilyen egyáltalán előfordulhat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5620) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálam akkor jelenik meg a 11- es droid frissítés , ha bekapcsolom a beallitasokban a frissitesek korabbi fogadasat. Ha kikapcsolom eltűnik. Nem tudom így mennyire lehet ez már végleges én még nem merem rátenni.

(#5621) crok válasza Trooper82 (#5620) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem tetszik, nem tapasztaltam gondokat egyelőre, pár kozmetikai dolgon kívül (egy-két apróságot megcsináltak (pl. az új control center-ben ha a quick tile-okat lehúzod akkor nem lehet állítani a fényerőt, mostmár viszont lehet..), meg most látok párat, de apró, megjelenítésbeli dolog csak (pl. a egy böngészőben amit használok ha a fehér kezdőképernyőt látom akkor nem vált fekete színűre a gombsor legalul és nehezen látni a gombokat)) viszont amennyi ideje fent van azt tudom mondani hogy az én felhasználási módom mellett az akkukezelése nem rossz (de nyilván alig van még fent, erre több idő kell).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5622) beach head válasza Trooper82 (#5620) üzenetére


beach head
senior tag

nalam nem volt bekapcsolva a korabbi fogadas...

(#5623) Trooper82 válasza beach head (#5622) üzenetére


Trooper82
senior tag

Passz nálam így van eddig. Bekapcsolom felajánlja, kikapcsolom eltűnik. De látom már a xiaomi oldalon is fent van az info, hogy hivatalos és "rolling out". Meló után felteszem én is. :)

[ Szerkesztve ]

(#5624) Trooper82 válasza Trooper82 (#5623) üzenetére


Trooper82
senior tag

Már úgy sem ajánlja fel. Hmm. Na mindegy akkor majd egyszer...

(#5625) crok válasza Trooper82 (#5624) üzenetére


crok
nagyúr

Megadtam a linket a ROM-hoz.. és ma déltől mirom.ezbox-on is kint van.. letöltitek, aztán Beállítások -> Frissítő -> MIUI ikonra/logóra sokszor nyomkodtok -> bekapcsolja a módot amiben betallózhatod a ROM ZIP-et -> jobb felső sarok három pont menü -> betallózzátok a letöltött ZIP-et -> OK -> profit

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5626) Trooper82 válasza crok (#5625) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ja azt hittem eddig, hogy ez csak pilot volt amit linkeltel. Thx

(#5627) sanyci


sanyci
senior tag

Basszus, a 11-re frissítés nálatok is hazavágta a gesztusvezérlést?
Hiába kapcsolom be, a demo-nál még működik, de már a beállítások menüben sem.
Újraindításnál meg visszadobja az alsó gombsort... :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#5628) somtom válasza sanyci (#5627) üzenetére


somtom
csendes tag

Nekem működik. OTA frissítés volt.

[ Szerkesztve ]

(#5629) Trooper82 válasza sanyci (#5627) üzenetére


Trooper82
senior tag

Először ugyanez volt. Én Crok által linkelt zipet telepítettem. De még akkor nem formaztam. Foverzio valtas miatt is mindenképp resetelni akartam így meg pláne. Utána minden anomália, köztük ez is megszűnt. A Google discover meg a play áruház már nálam nem szaggat. Eddig ez a legfontosabb változás amit észrevettem :)

(#5630) Trooper82 válasza Trooper82 (#5629) üzenetére


Trooper82
senior tag

És végre működik a 8.2-es parrot féle gcam. Nem mellesleg hibátlanul. :)

(#5631) crok válasza Trooper82 (#5630) üzenetére


crok
nagyúr

Konfig XML-el vagy csak siman hasznalod a Parrot GCam-et?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5632) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, hét eleje óta nem tudok NFC-vel fizetni. Simple volt beállítva, szépen működött, de újabban azt írja a terminál, hogy ellenőrizzem a telefonomat, a telón viszont semmi jele nincs, hogy bármit tennem kéne. Ez telóhiba, vagy Simplehiba? Esetleg felhasználói hiba?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5633) gzbotii válasza Trooper82 (#5630) üzenetére


gzbotii
veterán

Tényleg, ha már Gcam: érdembeli különbséget ad?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5634) Trooper82 válasza crok (#5631) üzenetére


Trooper82
senior tag

Egyenlőre alapbeállításokkal használom.

(#5635) Trooper82 válasza gzbotii (#5633) üzenetére


Trooper82
senior tag

Majd még tesztelem, de mintha alapbeállításokkal élesebb képeket lőne.

(#5636) gzbotii válasza Trooper82 (#5635) üzenetére


gzbotii
veterán

A 8.1-es GCam verziót feltettem. Pár képet lőttem csak próbából, de eddig úgy nézem, hogy kevésbé zajos a végeredmény. Viszont néha a fókusz nem az igazi.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5637) Alien4 válasza crok (#5603) üzenetére


Alien4
tag

OFF: note 8t működik a közelség és a fényszenzor is... nem értem. :((

Blokada, macrodroid meg pár extra miatt az optimalizálási jogosultságokat elállítottam, de olyan konkrét változás nem volt semmi. Frissítve minden. Game turbó van, eddig nem zavart (rise of kingdom az elég gépigényes) A képernyőlezárás utáni cache ürítést nem is találtam, szóval elméletileg az is alapállapot.

(nem kezdenék egy ca 2 hónapja belakott rendszer ledózerolásával. Mire mindent megcsinálok, az automatizálásokkal, xiaomival meg mindennel... kihullik a hajam)
De konkrétan 5sec késéssel kapcsol be a képernyő... Előtte meg ha elővettem már kapcsolt is be és oldott fel arcra

(#5638) Garf. válasza Alien4 (#5637) üzenetére


Garf.
tag

Olyan problémám lenne frissítettem Note 9 pro-t V12.0.1.0.RJZEUXM erre a verzióra, és eltűnt pár telepített program. Köztük a youtube vanced, vissza raknám de az írja kapcsoljam ki a Miui optimalizáció de a fejlesztői beállítások között nem találom nincs olyan menüm. Segítsetek hol tudom akkor kikapcsolni?
Köszi.

(#5639) crok válasza Garf. (#5638) üzenetére


crok
nagyúr

Kerlek: [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5640) Garf. válasza crok (#5639) üzenetére


Garf.
tag

Köszi

(#5641) KAMELOT


KAMELOT
titán

2 hete váltottam Redmi note 9-re. Ismét jó választás volt. 10-esen nem tetszik a nagy kamera a hátlapon, azért nem vettem azt.

128GB internal memory tökéletes nekem.
Előző telóim
1. Redmi note 2 prime
2. Redmi note 4
3. Redmi note 9...jelenleg

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#5642) gzbotii válasza KAMELOT (#5641) üzenetére


gzbotii
veterán

Note 9 vagy Note 9 Pro?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5643) kanyi51 válasza gzbotii (#5642) üzenetére


kanyi51
senior tag

Mert nem mindegy, nem ugyan az a kettö

(#5644) jenei1994


jenei1994
addikt

sziasztok!

Nektek is csinál olyat a jack,hogy ha bedugom és a külső hangszóró szól? :D
Meg ha elfordul a jack nem szól a jobb vagy a ball ?

Újrainditás után megszűnik az első probléma.. 1 hónapba egyszer eljátssza..

(#5645) crok válasza jenei1994 (#5644) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem nem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5646) kanyi51 válasza jenei1994 (#5644) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nem vettem még észre

(#5647) Viktor0610 válasza jenei1994 (#5644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg másik fülessel, illetve nézd meg, nem koszolódott el a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5648) jenei1994 válasza Viktor0610 (#5647) üzenetére


jenei1994
addikt

Apple Earpods-ot használok.

van egy sonym is azzal is csinálja sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#5649) Viktor0610 válasza jenei1994 (#5648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor a csatlakozó lehet koszos, ha nem ez a gond, akkor kontakthibás talán.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5650) KAMELOT válasza gzbotii (#5642) üzenetére


KAMELOT
titán

Note 9 csak sorry

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.