Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) zeon.hu válasza Dhampir (#5300) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ilyesmit keress:

#?*@&!

(#5302) nincsnév007 válasza zeon.hu (#5301) üzenetére


nincsnév007
őstag

ilyen nekem sincs. vagy lehet akkor jelenne meg először ha a tárcsázóba beírnám azt a kódot?

(#5303) zeon.hu válasza nincsnév007 (#5302) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:K

#?*@&!

(#5304) Anonymus23 válasza zeon.hu (#5288) üzenetére


Anonymus23
veterán

Üdv!
Reménykedtem, hogy van valami megoldás, de végül is, köszönöm az ötletet, az online rádió is szóba jöhet :R

;) - The Power of the Light Side

(#5305) Dhampir válasza zeon.hu (#5301) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, sajnos nem látok rá a segítséget kérő mobiljára (nekem meg sajnos más típusú készülékem van), de minden infót átküldtem számára. Szükség esetén ezt a képet is továbbítom majd, ha nem boldogulna és hogyha nem gond. :) Remélem, hogy ezek után már meg tudja csinálni. Legvégső esetben beküldöm a szolgáltatóhoz, hogy segítsenek neki.

(#5309) batai15


batai15
félisten

Egyre röhejesebb az oldal , figyelmeztést kaptam ,és burkolt hirdetés titulust mert meg mertem kérdezni hogy mennyit érhet a készülék .szánalmas . :U

[ Szerkesztve ]

(#5310) crok válasza batai15 (#5309) üzenetére


crok
nagyúr

Erre van beárazó topik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5311) batai15 válasza crok (#5310) üzenetére


batai15
félisten

:U jaja főben járó bűnt követtem el . :C

(#5312) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok,
csak egy gyors kérdés ;]
Lehetséges valahogy Bootloader nyitás nélkül Global ROM-ot felraknom?
(xiaomitool, MiFlash-t próbáltam)
köszi ;)

(#5313) Viktor0610 válasza laracroft (#5312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Samsung Galaxy A54

(#5314) Danecay válasza crok (#5310) üzenetére


Danecay
őstag

Ilyen alapon akkor az is figyelmeztetéssel kellene, hogy járjon ha mondjuk a Magisk-el vagy a Simple-el kapcsolatban teszek itt fel kérdést mert mindegyiknek megvan a saját topikja. Tény, hogy kicsit túl van tolva a szigor és, hogy vannak túlkapások.

(#5315) laracroft válasza Viktor0610 (#5313) üzenetére


laracroft
aktív tag

Thx :(

[ Szerkesztve ]

(#5316) batai15 válasza Danecay (#5314) üzenetére


batai15
félisten

Ráadásul az értékeléseim megnézve nem hiszem hogy burkolt hirdetésre van szükségem , így viszont enyhén rágalmazás ahogy fogalmaztak .
Szóval a szankció erősen túlkapás btw , főleg hogy ilyen jellegűen ez volt az első mióta fórumozok.
Elég lett volna maximum itt felhívni a figyelmet , semmi többre nem lett volna szükség .

[ Szerkesztve ]

(#5317) HG_hagor


HG_hagor
csendes tag

Sziasztok!
Megoldásotokat szeretném kérni. Xiaomi redmi note 9 pro 6/128Gb (nem az 5g) telefonon van MIUI 12.0.2. -val és Android 10 QKQ1...... -al. Gmail-al se és semmi mással sem szinkronizálódó 'hagyományos' telefonkönyvre lenne szükségem ami csak a telefonba menti a kapcsolatokat ill. egyszerű gmail-tól független sms küldőre (nem 'messages' -re). Ha el akarok menteni egy telefonszámot akkor mentési helynek csak gmail -os fiokomat ajánlja fel a telefon memóriát vagy a sim kártyát nem. Szinkronizálás letiltottam már a fiók beállításnál és a 'nevjegyek' -ben is.
Hogy lehet ezt megoldani? A gmail fiók nekem csak a play áruház miatt kell semmi más esetben nem akarok feléjük infót adni stb.. (azt most hagyjuk hogy csak azt nem szerzik meg amit nem akarnak...)
Hogy lehet erre 12.5 -öt tenni? Van e érdemi előrelépés a fentihez képest?
A xiaomi.eu rom -használatával nem vagyok képben. Hol találok ehhez egyszerű leírást?
Előre is köszönettel: Gábor

(#5318) erzol válasza HG_hagor (#5317) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Hívásra és névjegy koordinálásra én a True phone-t használom teljes megelégedéssel.

link

Sms-ben nem tudok segíteni. Nálam a havi 1 is sok...

(#5319) AtHoS válasza HG_hagor (#5317) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[DW Contacts & Phone & SMS]

Ezzel SMS-t is tudsz küldeni. Összetettségben többet tud, mint a TruePhone, viszont teljes pompáját csak megvásárlással lehet használni.

Minden esetre az ingyenes verziója is bőven megfelelő arra amit írtál.

Én is TruePhone-t használom, de az nem tud SMS-t kezelni, így azt Textra-val kezelem (megvettem)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5320) crok


crok
nagyúr

Globára frissítés érkezik majd - már letölthető:

New update available! (via OTA)
Device: Redmi Note 9 Pro Global
Codename: #joyeuse
Type: Stable Beta Recovery
Version: V12.0.3.0.QJZMIXM | 10.0
Size: 2.5 GB
MD5: 99a2cc21b604b2b79010bd71710bb9e7
Changelog:
[System]
Updated Android Security Patch to March 2021. Increased system security.

Teljes ROM zip:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QJZMIXM/miui_JOYEUSEGlobal_V12.0.3.0.QJZMIXM_99a2cc21b6_10.0.zip

Incremental ROM zip:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QJZMIXM/miui-blockota-joyeuse_global-V12.0.2.0.QJZMIXM-V12.0.3.0.QJZMIXM-41e0213a6b-10.0.zip

mirom.ezbox.idv.tw-n is kint van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5321) Mikszi válasza crok (#5320) üzenetére


Mikszi
tag

A xiaomi. eu-s változatot raktam fel, ez a globálból készül, ami feltűnt. hogy már Telekom esetében is kijelzi a VoLTE-t illetve VoWIFI-t az értesítési sávon, Mondjuk .nem árt elrejteni a képernyőkivágást és lehozni az állapotsávot, hogy rendesen mutassa.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#5322) crok válasza crok (#5320) üzenetére


crok
nagyúr

Jaigen, Xiaomi.EU ROM is van, az lemaradt:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.3.0.QJZMIXM_v12-10.zip/download

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5323) Mikszi válasza Mikszi (#5321) üzenetére


Mikszi
tag

ŐŐŐŐŐ az állapotsávon jelzi ki, :)

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#5324) Trooper82 válasza Trooper82 (#5273) üzenetére


Trooper82
senior tag

Szóval. Mást is alig értenek kihangositva? Szoftveres bug lehet?

(#5325) crok válasza Trooper82 (#5324) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem pl. semmi baja, sose mondta senki hogy kocsibol telefonalva es kihangositva gond lenne. Por, szosz esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5326) Dexter68 válasza Trooper82 (#5324) üzenetére


Dexter68
addikt

hívásrögzítőt használsz?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5327) puhos363 válasza Trooper82 (#5324) üzenetére


puhos363
tag

Még nem szóltak, hogy rosszul hallanának.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#5328) Trooper82 válasza crok (#5325) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi a tippeket. Nincs hívásrögzítő. Lehet poros, majd akkor elviszem szervizbe. Nem tudom biztonságosan , hogy lehet tisztína a másodlagos mikrofont.

(#5329) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#5254) üzenetére


Anonymus23
veterán

~2 hete kérdeztem itt, hogy van-e megoldás arra, hogy nem szól a normál hangszórója hívás közben, csak kihangosítva lehetett vele beszélni, most volt ideje öcsémnek, hogy megoldja a gyári vissszaálltást, és csak a történet befejezéseként jelzem, hogy megoldódott a gond, szóval valami szoftveresen akadt be nála, most már működik a hangszóró.

Mondjuk arra kíváncsi lettem volna, hogy nem-e Ő tudott valamit babrálni, és mit állított el esetleg, illetve nem tudom, hogy az adott aktuális utolsó rom újratelepítése nem segít vajon ilyen esetben? :F

;) - The Power of the Light Side

(#5330) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok, chrome-nál valamit elnyomhattam mert pár napja a képen látható formában jelennek meg a lapok ha felülről lehúzom, korábban úgy jelentek meg mint a kártya lapok egymás felett. Hogyan tudnám visszaállítani? :R

(#5331) Viktor0610 válasza fireman123 (#5330) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem te nyomtál el valamit.
A k. Google mókolt a Chrome-mal. :(((
Disable Grid View for Tabs in Google Chrome for Android
Navigate to chrome://flags. Search for “grid” and locate the “Tab Grid Layout” flag. Tap on the drop-down menu next to it and select “Disabled” from the following list. Chrome will then bring up a prompt to relaunch the browser for the changes to take effect.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5332) crok válasza Viktor0610 (#5331) üzenetére


crok
nagyúr

Kíváncsiságból kipróbáltam mert régen elég volt ennyi amit írtál te is de ma már nem elég és valószínűleg maradni is fog a jövőben ez az új grid elrendezés.. mindenesetre ezeket kapcsoltam ki, be vagy állítottam alapértelmezettre:
Tab Grid Layout - Disabled
Tab Groups - Disabled
Tab Groups Continuation - Default
Tab Groups UI Improvements - Default
Tab switcher on return - Disabled
Enable Tab-to-GTS Animation - Enabled
Conditional Tab Strip - Enabled
..és mostmár a "régi" kártyás kinézete van megint.
Mondjuk nekem mindegy, én csak bookmark sync-re használom a Chrome-ot és nekem még használhatónak is tűnik a grid de ahogy látom / olvasom az emberek egy tekintélyes hányada nagyon utálja.. De ennyire?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5333) Viktor0610 válasza crok (#5332) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem ezek vannak kikapcsolva, és nincs grid layout, sem tab csoportosítás:

Samsung Galaxy A54

(#5334) crok válasza Viktor0610 (#5333) üzenetére


crok
nagyúr

Pedig ma reggel írt róla még az XDA is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5335) fireman123 válasza Viktor0610 (#5331) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi, kikapcsoltam.....nálam egyenlőre visszajött a kártyás nézet.

(#5336) Viktor0610 válasza crok (#5334) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Plusz, nálam grid layout volt, mielőtt ezt bemásoltam ide (az nem zavart a tab grouppal ellentétben :((( ), de most kikapcsoltam a Tab Grid Layout flaget, és restart után vissza is állt a régi kinézet.

Persze, nem lennék meglepve, ha x nap múlva ismét feltűnne az új kinézet. A k. Google nagyon "ért" hozzá, hogy b... rontsa el a jól működő dolgokat. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5337) feketedini


feketedini
tag

Ota frissítés után másnak is hosszú percekig áll a Miui logo? Több, mint 5 percet állt. Szóval érdemes nem megijedni és türelmesen várni, mert lassan indul újra.

(#5338) peestike válasza feketedini (#5337) üzenetére


peestike
senior tag

Dettó itt is, már kezdtem majdnem idegállapotba kerülni, mikor beindult. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5339) Trooper82 válasza feketedini (#5337) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igen egy darabig ott volt a logo. Botrány, hogy ismét csak egy biztonsági frissítés.

(#5340) Viktor0610 válasza Trooper82 (#5339) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Botrány?
Mit vártál? :U
A 12.5 majd egyszercsak érkezik, más nemigen fog jönni addig.

(Az a jó, hogy mindig van valamit várni. MIUI 12, Android 11, MIUI 12.5, mindig friss biztonsági frissítés szint, stb.... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#5341) crok válasza crok (#5320) üzenetére


crok
nagyúr

EEA-ra is megjött a frissítés:

New update available! (via OTA)
Device: Redmi Note 9 Pro EEA
Codename: #joyeuse
Type: Stable Beta Recovery
Version: V12.0.4.0.QJZEUXM | 10.0
Size: 2.6 GB
MD5: 597eda23b4479f768ceb49fe08b65efe
Changelog:
[System] Updated Android Security Patch to April 2021. Increased system security.

Teljes ROM zip:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QJZEUXM/miui_JOYEUSEEEAGlobal_V12.0.4.0.QJZEUXM_597eda23b4_10.0.zip

Incremental ROM zip:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QJZEUXM/miui-blockota-joyeuse_eea_global-V12.0.2.0.QJZEUXM-V12.0.4.0.QJZEUXM-c886a853eb-10.0.zip

mirom.ezbox.idv.tw-n is kint van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5342) esox válasza peestike (#5338) üzenetére


esox
senior tag

Nekem is felugrott 12.0.4.0 (6xxMbyte) aztán eltűnt. Rányomtam a Download latest package.... erre leszedte újra a 12.0.2.0-t.... azóta nem jön a 12.0.4.0.... :(

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#5343) crok válasza esox (#5342) üzenetére


crok
nagyúr

Fentebb le tudod tölteni, be tudod tallózni az updater appban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5344) batai15 válasza crok (#5341) üzenetére


batai15
félisten

Azért illene végre Android 11et kiadni :U
Mondjuk úgy néz ki én már nem fogom ezt ezzel a készülékkel meg élni.

[ Szerkesztve ]

(#5345) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#5340) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, hogy nem 11 alapú. Értem. De legalább a biztonsági szint friss. ;]

Samsung Galaxy A54

(#5346) crok válasza Viktor0610 (#5345) üzenetére


crok
nagyúr

Háttttamúgy.. Changelog szerint Április.. telefonon dátum szerint 2021-03-01..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5347) Trooper82 válasza Viktor0610 (#5340) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az a felháborító, hogy 1 éves kb a telefon és 9 honapja csak biztonsagi frissiteseket kapunk. De végülis mindegy, igazad van. Működjön 🙂.

[ Szerkesztve ]

(#5348) Viktor0610 válasza crok (#5346) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"De legalább a biztonsági szint friss."
Vagyis frissebb... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5349) Viktor0610 válasza Trooper82 (#5347) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ha biztonsági frissítés érkezik, szerintem jobb, mint a semmi.
De persze, igazad van, érkezhetne a 11 is.

(Igazából azt hittem, már 11 alapúak a ROM-ok, kevertem a sima Redmi Note 9-cel, bocs. 😬 )

Samsung Galaxy A54

(#5350) tom2085


tom2085
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy redmi note 9 pro telefonom. Idén januárban vettem a BANGGOOD webshopról. A múlt héten ellopták, de meg lett a tettes és a telefon is. Viszont csináltak egy hard resetet a telefonon, és most a mi account lockolta a telefont. Egy 30-as feltöltőkártyás sim volt benne, amit a tolvaj kivett, és eldobott, így nem tudok aktiváló sms-t se kérni a telefon feloldására.
Az eddig használt google fiókom adatai megvannak. Nem is emlékszem, hogy mikor aktiválhattam a mi accountot.
Hogyan tudnám feloldani a telefont? Segítségeteket előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.