Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-16 14:41:02

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181) L4mie válasza konigjanos (#178) üzenetére


L4mie
veterán

Jól értelmezem?
Ha nekem /12 eszközzel, lámpák, kamera, porszívó etc./ mi homeban: region - hungary van belőve akkor a mi-home hoz nem tudom majd hozzácsapni a routert, esetleg problémáim lesznek az IoT eszközeimmel?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#182) konigjanos válasza L4mie (#181) üzenetére


konigjanos
senior tag

mennek a kamerák hungary régióban? még 3 éve, mikor a dafang-ot vettem, az csak kínaival ment...

(#183) L4mie válasza konigjanos (#182) üzenetére


L4mie
veterán

Itthon vettem a lurdyban a 360-as kamerát babaőrnek, szóval mennie is kell, párhuzamosan vettem a mop-prot, meg már volt egy csomó vackom, vízforralótól kezdve az hőmérőkig... /próbálok minél több cuccot itthonról beszerezni, ráadásul van, hogy olcsóbb mint mondjuk GB vagy BG-ről rendelve/
Itthonra majd aug. végére ígértek egy sok antennás, szuper, olcsó AC routert, de azt mondták, hogy mostanában nem is lesz AX....ezért érdekes lesz ez a régió kérdés.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#184) Moki2 válasza konigjanos (#178) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ha szeretnéd azt is mi homeban látni akkor igen , de nekem jelenleg kínai cuccok is orosz appal magyar régión vannak , router meg china.Működik így is . Első lépésekhez amig net nincs beállítva mindenképp ajánlott mi wifi app , mert az tud angolul , a router saját böngészős felülete kínai . Miután lett net chromeal fordíttatva a kínait állítottam be a többit . Mi wifiben pl nem lehet átállítani a dns szervert és jópár beállítás is csak onnan lehet elérni.

(#185) Moki2 válasza L4mie (#181) üzenetére


Moki2
aktív tag

Nem lesz vele probléma csak mi homban nem fog látszani de tökéletes működik , sőt egyenlőre gördülékenyebb is mint volt . A FW frissítés miatt lehet én visszarakom a cuccokat china mainlanra aztán akkor meglátom akkor hogy viselkedeik . Nálam 12 wifis + 12 zigbis cucc megy , eddig nincs vele gond..

(#186) Moki2 válasza konigjanos (#182) üzenetére


Moki2
aktív tag

nagyobb részt trükkös orosz appal mennek , csak akkor FW frissítés felejtős..
Bocsi ez a hozzászólás L4mie-nak szólt

[ Szerkesztve ]

(#187) Jozsó válasza Davebowman (#177) üzenetére


Jozsó
tag

dd-wrt? Azt hittem inkább open-wrt-re várunk.

(#188) Jozsó válasza -FreaK- (#179) üzenetére


Jozsó
tag

Szuper, akkor van remény. Én pár napja írtam az Alinak, hogy mi van már, aztán reggel láttam, hogy megmozdult. Nekem a 08-01-es dátumhoz 18:55 tartozik, nem ez a hajnali időpont, ennyivel később rendeltem.

(#189) Moki2 válasza Jozsó (#187) üzenetére


Moki2
aktív tag

Gondolom ha azt megoldják onnantól mehet ddwrt is .Ahogy olvastam egyenlőre azon megy a harc , hogy hozzáférjenek a rendszerhez és legyenek hozzá driver . Sajna zárt a rendszer , trükközni kell...

(#190) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, aki banggood-ról rendelt, és preorderben cseh raktárból augusztus 4.-ei szállítással vett routert, annak szállították már?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#191) djelf válasza Rick4 (#190) üzenetére


djelf
tag

Az aug.4. a postára adás legkésőbbi becsült dátuma. Nem a kézhezvételé. A rendszer szerint nekem még nem adták fel a preorderes csomagomat.

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#192) Rick4 válasza djelf (#191) üzenetére


Rick4
félisten

Ugyanarról beszélünk, konkrétan ott van, szállították már? Amiből következik, hogy a processed státusz is változhat, jöhet tracking, stb, nem pedig a kiszállítás, csomagbontást forszíroztam. Csak ennyi volt a lényeg, hogy nekem van e késésben, mert jelenleg is processing, vagy másé is ilyen? Köszi, akkor nem aggódom.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#193) djelf válasza Rick4 (#192) üzenetére


djelf
tag

Megbeszéltük. Processed státusz van mindkettőnknek sajnos. :)

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#194) Rick4 válasza djelf (#193) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem processing, de akkor ezek szerint neked processed? A két fogalom nem ugyanaz..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#195) djelf válasza Rick4 (#194) üzenetére


djelf
tag

Figyelmetlen voltam és elírtam. Valóban processing nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#196) Moki2


Moki2
aktív tag

Még egy teszt : [link]

(#197) Rick4 válasza djelf (#195) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, akkor várunk türelemmel. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#198) Goose-T válasza Moki2 (#196) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem bírtam elolvasni, annyira tele volt helyesírási hibákkal. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#199) dethroner válasza Goose-T (#198) üzenetére


dethroner
veterán

Semmitmondó teszt. Ilyen képességű routert 500/25-ös nettel "teszteli" Vicc :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#200) Moki2 válasza dethroner (#199) üzenetére


Moki2
aktív tag

De jelerősség megerősítésre került :D. Azt nem volt még kedvem méregetni , nálam elvileg 1000-es net van de az előző AC 2100 -al is max 600 volt a letöltés , itt ennyit tud a rendszer , mondjuk a garantált 300.... Annyit meg feltöltésben is hoz :D . Aki meg még gondolkodik rajta , annak minden teszt jól jön , legalább is én így szoktam levonni a konzekvenciákat . Engem inkább az Aiot érdekelt , az meg inkább akkor fog kiderülni , ha erőt veszek magamon és visszapakolom a cuccokat kínára..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.