Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) L4mie válasza KRISSTUS (#250) üzenetére


L4mie
veterán

Can not deliver to Hungary :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#252) konigjanos válasza L4mie (#251) üzenetére


konigjanos
senior tag

Ezt hol olvastad?

(#253) L4mie válasza konigjanos (#252) üzenetére


L4mie
veterán

nálam ilyen: :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#254) Rick4 válasza L4mie (#253) üzenetére


Rick4
félisten

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#255) karicsek


karicsek
aktív tag

Csak még ki kell választani a színnél, hogy csak router, és mindjárt 114 dollárra ugrik.
Plusz vám, mert nincs eu szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#256) bgaborj


bgaborj
csendes tag

Sziasztok!

Egyre jobban szemezek ezzel a routerrel. Eredetileg két ASUS AX92U-ból szerettem volna összehozni egy mesh rendszert, de a Xiaomiból kettőt kapok egy ASUS áráért. Ami kérdések felmerültek bennem, és nem találtam rájuk választ a leírásokban:

- A mesh funkciót akkor is tudja, ha kábellel kötöm össze a két routert?
- Open VPN szerverként működik ? (Gondolom a Xiaominak nincs külön ddns szolgáltatása, mint az ASUS-nak, de ezt lehet a legkönnyebben áthidalni)
- Van lehetőség a menüjében a wifi időzített ki-be kapcsolására?

Nagyon köszönném, ha valaki, aki már használatba vette, választ tudna adni ezekre a kérésekre.

(#257) Rick4


Rick4
félisten

Mai hírek a bangoodos augusztus 4.-én nem szállítós routerekről:

Gianna 08:55:45 We apologize for the inconvenience caused. The item in your order is still restocking, due to the fact that it is highly requested. We expect the new stock of this product to arrive around 1-2 weeks.
This restocked time is for only reference, and the specific time may be affected by some uncertain factors. Thanks for your understanding.

Here are the options available. Would you mind telling us which one you prefer?

Wait: Wait until the arrival date.

Exchange: Change the product to another one with the same or similar price which is in stock. (We advise you choose the same category product for exchange. Please kindly note that we are not able to change the quantity of the product)

If you are ready to wait then we can offer you 500 points or 6 % coupon as a goodwill gesture.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#258) Hippo421


Hippo421
friss újonc

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, webes felületen mi a default password az AX3600-as belépéséhez?

(#259) djelf válasza Rick4 (#257) üzenetére


djelf
tag

Szóval elindult a kamulavina. Remek. :(((
Refund nincs is az opciók közt? Érdekes...

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#260) petipetya válasza Hippo421 (#258) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amit megadtál az appban. Feltéve, ha ugyanarra gondolunk.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#261) ruzsass válasza Hippo421 (#258) üzenetére


ruzsass
tag

Az amit az első mobilos MiWifi-s bejelentkezéshez használsz, addig be se tudsz lépni amíg nem jelentkezel be a Xiaomi-s felhasználói fiókoddal és amilyen jelszóval abba belépsz azzal fogsz tudni belépni a routerbe is asztali gépen keresztül.

(#262) Balage76


Balage76
senior tag

Én ma reggel "beszéltem" a Banggood supporttal, nekem nem akarták felajánlani a várakozást, csak a refundot.... Arra a kérdésre, hogy mennyit kell várni, azt írta, hogy a közeljövőben nem lesz.

(#263) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok.
Van két laptop amin nem jelenik meg a wifi, ha nem rakom wifi 5 kompatibilitási módba. Akkor viszont a mobil nem 6 os módba megy. Lehet ezzel valamit kezdeni.

(#264) dethroner válasza Hippo421 (#258) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem a wifi kód a belépő.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#265) Freddycom válasza karicsek (#263) üzenetére


Freddycom
őstag

Mintha azt olvastam volna, h wifi kártya frissítés megoldja (intelt említettek a posztban).

(#266) Rick4 válasza djelf (#259) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, hol fordult át ebbe a beszélgetés fonala, de szerintem én már az elején is írtam neki, hogy tudok várni, nem sürgős.
De ha másnak azt írták, hogy nincs és nem lesz, akkor én se várok sokáig.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#267) karicsek válasza Freddycom (#265) üzenetére


karicsek
aktív tag

Igen mindkettő intel. Megpróbálom, de úgy láttam áprilisi szoftver van rajta.

(#268) Freddycom válasza karicsek (#267) üzenetére


Freddycom
őstag

MI a wifi kártya típusa, ránézek én is.

(#269) nVIPER


nVIPER
senior tag

Nemsokára én is csatlakozom a klubbhoz, ebay-ről sikerült megkaparintanom egy példányt, az UK-ból adták fel ma a csomagot, remélem még a héten megkapom. Kíváncsi vagyok milyen lesz. A másik kiszemelt egy Asus AX88u lett volna, jóval drágábban, de attól visszaléptem, olvasva a forumot, nem valami atomstabil cucc. Írom majd a beszámolót én is, hogy milyen a kis Xiaomi. :)

(#270) Rick4 válasza nVIPER (#269) üzenetére


Rick4
félisten

Mennyiért sikerült hozzájutni? Tegnap néztem ár az ebay-t, de semmi érdemlegeset nem találtam.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#271) karicsek válasza Freddycom (#268) üzenetére


karicsek
aktív tag

Szia. Az egyik egy asus intel(r) dual band wireless ac8265 (20.70.17.1) verzió.
A másik egy lenovo, abba még nem tudom milyen modem van, mert a nejem céges gépe és nem néztem bele, de tuti, hogy nem látta a 6 ot, mert amint áttettem 5 re mindjárt látta a routert.

(#272) nVIPER válasza Rick4 (#270) üzenetére


nVIPER
senior tag

Sokért. 158Font volt aszem..... :(

(#273) Rick4 válasza nVIPER (#272) üzenetére


Rick4
félisten

Jaja, ilyesmiket találtam én is. Annyiért eldolgozik még egy darabig a májusban vett Asus AC65P is, a Gbit átjön itt is.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#274) nVIPER válasza Rick4 (#273) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nekem viszont nem volt választásom a költözés miatt. AX-es Asus-t nem akartam, és árban még így is nagyon jó a xiaomi..

(#275) Rick4 válasza nVIPER (#274) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem is ilyen indíttatásból kell majd az erősebb cucc, meg hát ennyiért tényleg nem kérdés, melyik a tuti vétel.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#276) nVIPER válasza Rick4 (#275) üzenetére


nVIPER
senior tag

Még mindig van 1db annál, akitől én rendeltem ebay-en. Ha kell vkinek átküldöm a linket privátban.

(#277) emzeperix


emzeperix
tag

Sziasztok!


Panaszkodnék egy kicsit...

A Banggood-ról rendeltem ilyen routert. Meg is jött hamar, az ígért 30 helyett 14 nap alatt.

Minden szép és jó, csak annyi a baj, hogy 2 műanyagdarab vagy csavar el van szabadulva benne. Ettől függetlenül hibátlanul működik, de azé' mégis...

Panasz a Banggoodnak, sajnálkozás, és felajánlottak egy 6%-os kupont. Egyébiránt használjam egészséggel, ha zavar a zörgés, akkor szedjem szét...

Zavar, akkor is ha nem rázogatom.

Nekiálltam, szétszedni de akárhogy próbálom, nem sikerül.

Itt áll a dolog.

Ha valakinek így is gusztusa van rá, keressen, megegyezünk.

Tudom, ez nem az a hely, de mire ezt a Hardveraprón elmesélem...

(#278) Rick4 válasza emzeperix (#277) üzenetére


Rick4
félisten

Még érdekelne is, de most vettem az alin 89$-ért, azaz kicsivel kevesebb, mint 27 ezerért újat. Jó, nincs még itt, de ha így jön, akkor vagy a felébe, vagy ingyenbe fog kerülni. Mégis mekkora összegre gondoltál, illetve hol lehet holnap átvenni?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#279) konigjanos


konigjanos
senior tag

Ma megjött a cucc. A beállítás egyszerű volt, még a port forward is könnyen meglett, viszont egy tetves wps gomb nincs rajta, menüben se láttam hasonlót. kimaradt volna? Egyébként nagyon jó a szerkezet, bár nagy sebesség növekedést nem tapasztaltam (eddig egy linksys EA6700 volt) de wifi hatótáv jóval nagyobb.

(#280) konigjanos válasza konigjanos (#279) üzenetére


konigjanos
senior tag

Megvan a wps. ha valaki keresné: [link]
Ja, és a vámon átjött simán, és összesen egy hónap sem volt.

(#281) Rick4


Rick4
félisten

Azt tudja valaki, hogy lehet tesztelni pl androidos telefonon, hogy a linksebességen túl a wifinél milyen paraméterei vannak? Olyanra gondolok, hogy pl mutatja a program, hogy 1-2-3-4 antennáról jön a jel, stb stb.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#282) bgaborj


bgaborj
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon köszönném, ha valaki, aki már használja a routert tudna válaszolnia ezekre a kérdéseimre. (legalább arra, hogy van-e a menüjében Open VPN szerver, illetve időzített wifi ki-be kapcsolás funkció). Ezek döntési szempontok lennének a vásárlásnál és az eddig megtalált infóból nem tudtam őket kihámozni.

(#283) Balage76 válasza bgaborj (#282) üzenetére


Balage76
senior tag

Nekem még sajnos csak egy db van, remélem 1-2 hét múlva megérkezik a második (illetve a harmadik is)...
A Mesh network beállításnál fórumokban azt írják, hogy a hálózat beállítását vezeték nélküli kapcsolattal kell megcsinálni, de utána összekapcsolható a két eszköz vezetékesen is. Mindkét eszköznek router módban kell lennie, a fő router LAN portját kell összekötni a másik eszköz WAN portjával.
Én mindenképpen így szeretném megoldani, amint megérkeznek akkor le tudom tesztelni.

Open VPN van:

Időzített wifi kikapcsolás szerintem nincs, legalábbis végigklikkelve az egész menüt én nem találtam.

(#284) petipetya válasza bgaborj (#282) üzenetére


petipetya
nagyúr

AX1800-nál elérhető az időzített wifi ki-bekapcsolás, így gondolom az AX3600 esetén is. De majd a többiek megerősítik.

"nincs rá lezsóidő"

(#285) Rick4 válasza Balage76 (#283) üzenetére


Rick4
félisten

Időzített wifi kikapcsolás a telefonos app health menüpontjában lesz.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#286) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, 2X2-es ax antennás mobiltelefonnal (Oneplus 8 pro) jó az 1200-as linksebesség? Ugye 4X4-esnél 2400-at ír, de olyan telefonom nincs. :D gbites netből 900 fölött kiteker kicsivel a router mellett, 7m-re, két fallal arrébb is 650-nel tolja.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#287) bgaborj válasza Balage76 (#283) üzenetére


bgaborj
csendes tag

Balage 76, petipetya, Rick4: Köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek. :R

(#288) konigjanos válasza bgaborj (#256) üzenetére


konigjanos
senior tag

Szia!
Időzített wifi ki-be kapcsolás van.
vpn-hez nem értek, ebből ki tudod hámozni?


(#289) Balage76


Balage76
senior tag

Valóban van időzített wifi ki-be kapcsolási lehetőség. Ezt, és még pár beállítást a mi wifi mobilalkalmazásban tudod megtenni.
nekem mondjuk fura, hogy ugyanezek a beállítási lehetőségek miért nem elérhetòk a webes felületen...
Még annyi, hogy (jelenleg) a Mi wifi alkalmazás csak androidon működik, az ios alkalmazás a kb egy hónappal ezelőtti, legutolsó frissítés óta használhatatlan, mert indítás után egyből kilép....

(#290) Balage76 válasza Rick4 (#286) üzenetére


Balage76
senior tag

Ezt érdemes végigolvasni linksebesség témakörben:
[link]

Hosszú, kell hozzá legaLább két kávé!! :)

[ Szerkesztve ]

(#291) konigjanos


konigjanos
senior tag

A samsung s10 már tudja a wifi 6-ot, így ezt mutatja a sebesség teszt:

(#292) bgaborj válasza Balage76 (#289) üzenetére


bgaborj
csendes tag

Hát ez mondjuk nem jó hír, hogy bizonyos beállítások csak mobilos alkalmazással érhetők el, amiből az ios-es verzió egy hónapja nem működik. :(
Nem nőtt meg túlzottan a bizalmam a xiaomi iránt. (Persze valamit valamiért. Asusból hasonló képességű hardver több mint kétszer ennyibe kerül, és ha ez a router annyira sikeres lesz, mint ahogy most a kommentekből és a raktárkészletek állandó kifogyásából látszik, akkor lesz még idejük a szoftverháttér javítására.)

[ Szerkesztve ]

(#293) Rick4 válasza konigjanos (#291) üzenetére


Rick4
félisten

Hogy állítod be a wifi 6-ot? Csak kikapcsolod a menüben, hogy a régi Wifi5 kompatibilitás kikapcsolva, és ennyi?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#294) Rick4 válasza Balage76 (#290) üzenetére


Rick4
félisten

Korrekt írás, minden sötét részletre rávilágít. Igazából a gbit-es wifi telefonon tök fölösleges, azonban 3 fal mögött meg a kert végében nem mindegy, hogy a router melletti gbit-ből 2, vagy 45 mbit marad. És pont ezért érdekes, hogy a technológia ezeken az apróságokon hogy tud túllépni.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#295) Freddycom válasza Rick4 (#294) üzenetére


Freddycom
őstag

Kert végében, 3 falon túl jobban jársz sztem a 2.4GHz-cel. Mondjuk én telefonon eleve csak 2.4GHz-en vagyok, feleslegesnek érzem az 5GHz-t, ~700 Mbps-t.

(#296) konigjanos válasza Rick4 (#293) üzenetére


konigjanos
senior tag

igazából alapbeállításon hagytam, úgy meg ki van kapcsolva a Wi-Fi 5 kompatibilitási mód.

(#297) Rick4 válasza Freddycom (#295) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, ez is egy szempont, nekem most maradt a dupla sáv egy SSID megoldás, és akkor le van fedve minden ahol kellhet. Ennek következtében egy eszközzel kevesebb kell, lekapom szépen a padlásról a 70 centis yagit és az airlive routert, mert az igaz, hogy előtt 3 sarokra, de azt csak 10-12 mbit sebességgel, igaz, nem is az volt a preferencia, hogy gyors legyen.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#298) baturhorka


baturhorka
újonc

Sziasztok!Én is vettem és tényleg nagyon jó!Viszont nekem van egy olyan gondom,hogy mobilon nem mindegyik app működik.Mintha nem lenne internet!
Volt már valakinek hasonló gondja vele?

(#299) Freddycom válasza baturhorka (#298) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem használsz egyéb reklámblokkolót telefonon, pl Blokada, Adguard?

(#300) baturhorka


baturhorka
újonc

Adguardot.Letöröltem,de ez sem oldotta meg a problémát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.