Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Rick4 válasza Jozsó (#349) üzenetére


Rick4
félisten

Kínaira van állítva, mivel magyart nem találtam, és mindkét sávon a jelszint a standard. És két egyforma készüléken is fixen 1200-a linksebesség. Nem csináltunk vele semmit, ennyivel megy a kezdetek óta.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#352) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok! Kérdésem lenne, van egy csomó xiaomi smart cuccom ( kamera, lámpa, mozgásérzekelő, hőmérő, stb ) és agy Asus ac 87 routerem. Gondolkodom egy ilyen Xiaomi routerben, a ház 160 m2, a jelenlegi routerem jól ellátja wifivel az egész házat ( alagsor kivételével, de ott egy Xiaomi wifi "hosszabbító" van és jól működik ), viszont sokszor az okoseszközök "eltűnnek" illetve sokszor pl a lámpák késve kapcsolódnak fel esetleg nem kapcsolnak le a beállított programjaik szerint. Szerintetek ez a router megoldaná ezt a problémát illetve ekkora házat el tudna látni kellően gyors wifivel? Másik választásom az árban kicsit drágább, de Magyarországi garanciás Asus ax 58 lenne....pro kontra miért ezt vagy azt vennének?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#353) Rick4 válasza Jozsó (#349) üzenetére


Rick4
félisten

Ennyiből áll a wifi rész beállítása:

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#354) djelf válasza Rick4 (#241) üzenetére


djelf
tag

Türelmes voltam.
Ma jött a mail, hogy "shipped" státuszba került a rendelésem. :DDD CZ raktárból. Kíváncsian várom mikor kapom meg.

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#355) Rick4 válasza djelf (#354) üzenetére


Rick4
félisten

Király. :D Én meg vettem itt az egyik kollégától egy "zörgős" routert 16 ezresért, kiszedtem a belsejéből a kis műanyag darabokat, visszaforrasztattam egy antenna aljzatot 3 ezresért, és már egy hete a helyén van. :D A geekbuying-os ár felért totál vállalható megoldás volt. Ha csak ilyen lesz a tied is, akkor is megéri, jó cucc.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#356) nVIPER válasza Rick4 (#350) üzenetére


nVIPER
senior tag

Köszi, köszi! :)

(#357) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok. Nekem a feltöltés nem akar menni. Nem tudom mit, hol kell állítani. (qbittorrent)
A régi tplink routerrrel ugyanez jó volt.

(#358) Vigyorka válasza karicsek (#357) üzenetére


Vigyorka
senior tag

UPnP állapot beállítása vagy Port átirányítás beállítása.

Vigyorka

(#359) karicsek válasza Vigyorka (#358) üzenetére


karicsek
aktív tag

Azt hol állítsam be? Magában a programban, vagy a routerebe?

(#360) Vigyorka válasza karicsek (#359) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A böngészőben:

Vigyorka

(#361) karicsek válasza Vigyorka (#360) üzenetére


karicsek
aktív tag

Annyit segíts még, hogy a második képen az 'R-Pi Qbit' az bármi lehet vagy milyen név kell legyen? Abszolút nem értek ehhez. Még soha nem kellett állítani ilyesmit.

(#362) Vigyorka válasza karicsek (#361) üzenetére


Vigyorka
senior tag

name - nincs megkötés, amiről felismered, hogy mi az
protocol - torrenthez a képen látható kell TCP és UDP - felajánlja a böngészőben...
external port - külső elérési port
ip cím - amin a program fut annak a belső ip címe (pl. a laptopé..)
internal port - qbittorrent programban beállított port.

tesztelni: [link]

Vigyorka

(#363) karicsek válasza Vigyorka (#362) üzenetére


karicsek
aktív tag

Hát nekem ez nem sikerül. Azt írja az ellenőrzéskor, hogy a 80-as port zárva.

(#364) Vigyorka válasza karicsek (#363) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A qbittorren-tben milyen port van beállítva? Azt kell kiengedni...
Qbittorrent - eszközök - beállítások - kapcsolat (az UPnp-t is itt lehet engedélyezni...)

Vigyorka

(#365) karicsek válasza Vigyorka (#364) üzenetére


karicsek
aktív tag

Mindkét helyre azt a port számot kell beírni? Külső-belső?

(#366) Vigyorka válasza karicsek (#365) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Beírható ugyanaz.. (tőled függ, hogy kívülről milyen porton akarod elérni..)

Vigyorka

(#367) Vigyorka válasza karicsek (#365) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A tesztnél is azt a portot kell megadni - a 80 helyet...

Vigyorka

(#368) karicsek


karicsek
aktív tag

A link amit küldtél, ahol tesztelni lehet a portokat, minden portra azt írja zárva. Annak ellenére, hogy pl a 143 imap port zártnak mutat, de a levelező mégis műxik.

(#369) karicsek


karicsek
aktív tag

Na. A böngészőben amit mutattál első képen, bekapcsoltam az upnp-t és így már működik.
Köszi.

(#370) Vigyorka válasza karicsek (#369) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Örülők neki. :)

Vigyorka

(#371) Davebowman


Davebowman
senior tag

Sziasztok, nekem is megjött a "kicsike" viszont van egy pi-hole szerverem egy rasberry Wzero-n, és ezt szeretném beállítani DHCP szervernek, meg alapértelmezett DNS-nek (lévén ezek keresztül szűrje a reklámkat, stb) a régi routeremben(Tp-link) ez működött, ha a dns1, dns2-nek a raspizero ip címét(fix) adtam meg, de ha itt adom meg, akkor nincs net. Erre valaki?
paraméterek:
Raspi0 =192.168.1.119 ezt a routerben is és a raspi confjában is beállítottam

Vargalex 1.1.7

(#372) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Telefonra a Mi Wi-Fi magyar nyelven : [link] :C

Vigyorka

(#373) Rick4 válasza Vigyorka (#372) üzenetére


Rick4
félisten

Ez jó, csak a 4.1.8-as helyett már az 5.6.3 van fent. És akkor inkább már az angolul..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#374) karicsek válasza Rick4 (#373) üzenetére


karicsek
aktív tag

Ja, én is frissítettem aztán még az angol nyelvet se találtam meg, olyan kínaiul volt. :DD

(#375) dethroner


dethroner
veterán

Felraktam a magyar nyelvű appot, de bejelentkezés után azt írja: Nincs új vagy észlelt nem párosított MI router. Így be se tudok lépni az alkalmazásba. Fasza :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#376) Rick4 válasza dethroner (#375) üzenetére


Rick4
félisten

Mivel ez a mi router 3-hoz, vagy mihez készült, ezen ne is csodálkozz. :D

Más: Nézte valaki a router oldalát, tetejét, mennyire meleg? Nálam kézmeleg, vagy annál picit melegebb is, infra hőmérővel 45°C-ot mértem reggel, klímás helyiségben, a középső ledektől kicsit balra volt a legmelegebb, pont ott, ahol az a bazinagy borda van fent, gondolom a teljesítmény miatt kell is ekkora. Nem nagyon volt rajta átmenő forgalom, szóval nem volt kergetve.
Nem fogdosom, csak érdekesség.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#377) Vigyorka válasza Rick4 (#376) üzenetére


Vigyorka
senior tag

"A Xiaomi Mi Router-ek Android kezelőalkalmazása." - a QR -el ezt a verziót tölti le a Google playről...
(((Nálam gond nélkül működik. )))

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#378) Rick4 válasza Vigyorka (#377) üzenetére


Rick4
félisten

Az lehet, hogy a play-en ez van fent, de mint mondtam, van sokkal frissebb is. Pl ez: [link]

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#379) Vigyorka válasza Rick4 (#378) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nem vita téma... Megosztásom célja az volt, hogy segítsek... :K
(((Nem kötelező használni.)))

Vigyorka

(#380) karicsek


karicsek
aktív tag

Nálam is tökéletesen működik a magyar 4.1.8 program. Ugyanezt tölti le a google play-ről is, csak az nem tud magyarul.

(#381) Jozsó


Jozsó
tag

Itt egy újabb teszt:

[link]

Ő sem tud 403 megabitnél többet kihozni belőle vezeték nélkül. Akkor az én 600+ megabit-es iperf értékem jobb.

(#382) konigjanos válasza Jozsó (#381) üzenetére


konigjanos
senior tag

Akkor a 820/309-el örülhetek mobilon...

(#383) Rick4 válasza konigjanos (#382) üzenetére


Rick4
félisten

Én meg főleg hallgassak. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#384) -FreaK- válasza karicsek (#374) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha valaki oda talált a nyelv választáshoz, leírhatná lépésről lépésre, vagy képekkel illusztrálva, hogy hol kell átállítani :D

(#385) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Üdv!
Gondolkozom egy ilyen eszköz vásárlásán.
Intel Wireless AC 9260 160 MHz kártyával Gigás neten milyen sebesség érhető el, vagy muszály hozzá AX hálózati kártya?
köszi :R

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#386) nVIPER válasza szaboi6512 (#385) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nem feltétlen kell hozzá, de nyílván azzal tudod kimaxolni a képességeit. Egy Intel AX200-al használom. Körülményektől függően eddig a max. letöltésem 939Mbit volt. NAS-ra másolás 110MB/s-el simán megy.

(#387) karicsek válasza -FreaK- (#384) üzenetére


karicsek
aktív tag

Sajna én is azért raktam vissza a magyar 4.1.8 -at, mert nem találtam meg az 5.6.3 -ba az angolt.

(#388) sikideg01 válasza Goose-T (#9) üzenetére


sikideg01
újonc

Szia Látom digid van segíts légyszives sehogy nem akarja látni a netet hiába dugom a digis cuccba

(#389) mike13 válasza karicsek (#387) üzenetére


mike13
csendes tag

Ha még érdekes, innen lehet angol 5.6.3-at tölteni.
[link]

(#390) Rick4 válasza mike13 (#389) üzenetére


Rick4
félisten

Csak 12 hozzászólást kellett volna visszaolvasni.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#391) Goose-T válasza sikideg01 (#388) üzenetére


Goose-T
veterán

Ahhoz bridge módba kell kapcsolni a digis routert, amihez ki kell kérni a jelszót az ügyfélszolgálattól. Ez itt offtopic, ha több infó kell, nézz be a Digi topicba.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#392) sikideg01 válasza Goose-T (#391) üzenetére


sikideg01
újonc

Köszönöm

(#393) lócitrom


lócitrom
őstag

felvilágosítást kérnék. jelenleg egy Xiaomi Mi Router 3G muzsikál nálam. ez meg ahogy elnézem egy robusztus dög. most akkor ez dual-band vagy tri-band? jól érzékelem, hogy b@sztak beletenni egy USB-csatlakozót? ha így van, nincs úgy egészen véletlenül ennek egy USB-vel megpótolt tesója, ha már sikerült beletenni ennyi lóerőt?

ja és OpenWRT hogy áll?

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#394) pn4hvq válasza lócitrom (#393) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Dualband. Volt olyan Mi 3G verzió a sok között, amiben volt USB is. Nekem is van itthon kettő belőle.
OpenWRT passz, Padavan az működik.

(#395) lócitrom válasza pn4hvq (#394) üzenetére


lócitrom
őstag

én erről kérdezek, nem a 3G-ről...

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#396) Rick4


Rick4
félisten

Aki gyorsan szeretne routert, az most 150 dolcisért, azaz 45 ezresért veheti a banggoodról, elvileg 1 nap alatt szállítanak, szerintem még a héten meg is kapja: [link] Összesen 7 db van a cseheknél.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#397) Nightmare666


Nightmare666
tag

Aliról cseh raktárról 37ezer, bolt kuponnal még olcsóbb
Link [link]

(#398) Rick4 válasza Nightmare666 (#397) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet, de ezzel a linkkel senki se fog tudni vásárolni..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#399) Nightmare666 válasza Rick4 (#398) üzenetére


Nightmare666
tag

Bocsi.
HUF 37,689.36 24%OFF | Xiaomi AIoT Router Wireless Router Signal Amplifier Modem 2.4G 5G 6 Core AX3600 WiFi 6 6*Antennas MU-MIMO 512MB Wifi Adapter
https://a.aliexpress.com/_mMVkOJv

(#400) szaboi6512 válasza Nightmare666 (#399) üzenetére


szaboi6512
őstag

Eu adapterrel érkezik?

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.