Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#191) joey04 válasza Atomgeszi (#164) üzenetére


joey04
titán

Az, hogy te az android userek 99.9999%-át totálisan hülyének nézed,

Nem, nem nézem. Az átlag embert ez nem érdekli, nem ismeri, nem használja és így nem ért hozzá. Nekem is van millió dolog amihez nem értek, és a legalapabb dolgokat sem tudom a témában. Mert nem érdekel, és nem is akarok vele foglalkozni. Így értettem, nem tartom hülyének sem az android sem más usereket. Megint olyan kijelentés ellen harcolsz, amit nem mondtam, ezt viszont fejezd be kérlek nagyon gyorsan, ne rágalmazz. És nem is szeretném elvenni a lehetőséget senkitől, egyszerű ténymegállapítás volt, hogy ez az átlagnak már hákolás. Azt elfogadom, hogy ezzel a kijelentéssel nem értesz egyet, és akkor zárhatjuk is, de a többi hozzá költött/képzelt dolgot cáfolom, és kérlek ha reagálsz arra reagálj amit mondtam/ami a véleményem és ne arra, amit te kitalációként a számba/billzetembe adsz. :R btw akkor az iOS usereket is hülyének tartom, mert az átlag iOS user még kevesebb dologgal akar törődni, mint az átlag droidos. :DDD szóval a te nyakatekert érvelésed szerint "hülyébbek" mint a droidosok. Amit persze szintén nem gondolok, csak a te logikádat alkalmazva lenne helytálló ez a megállapítás. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.