Hirdetés
-
l.skywalker
Topikgazda
(rögzített hozzászólás)
Úgy néz ki hivatalos formában itthon egy darabig nem lesz kapható Series X.
A hazai forgalmazás hiányában a következő módon lehet a hivatalos MS store külföldi oldaláról konzolt rendelni:Ha nem megy, akkor próbáld ki ezt:
* KIEGÉSZÍTÉS *Köszönjük a megosztást ndomokos
Új hozzászólás Aktív témák
-
Guitar14
senior tag
válasz
ProEvoFan #55603 üzenetére
Én most tartok kb. a közepénél és ugyanezen a véleményen vagyok. Valahogy egyébként az irányítás a New Orderba és az Old Blood-ba sokkal jobb volt, egyszerűbb volt a kétkezi fegyverváltás és valahogy jobb volt az aim. Ha nem játszottad volna ezt a kettőt akkor kötelező darabok! New Order a legjobban eltalált az "új" szériában és közvetlen előzménye a II-nek.
tboy93 Én pl.elköteleztem magam, hogy a széria összes részét végigjátszom, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az a Youngblood úgyhogy senkire se hallgatok: biztos megveszem.
(Pl. anno Dead Space 3-at nagyon trének írták mindenhol és akkor is megvettem-végignyomtam, igen néha már lerágtam az ujjaim de szerettem annyira azt a szériát is, hogy végigtoljam. (fél éve újból végitoltam őket legnehezebb fokozaton és a 3-nál párszor már azon voltam, hogy mindjárt kipréselem a jack aljzaton az elemeket a kontrollerből.)
Tehát régi mondás szerint ízlések és pofonok, attól még leírja más, hogy sz*r lehet egy-két végijátszást megér.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
KONZOL beárazás
- Mindennél nagyobb: tesztpadon a Ryzen 9 9950X3D CPU
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- Motoros topic
- Vélemény: más cég lenne az Intel, ha korábban nevezik ki Lip-Bu Tant
- World of Tanks - MMO
- Spórolós topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- BestBuy ruhás topik
- Házi hangfal építés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Nintendo Switch OLED 19.0.1 okosított Dual-Boot Cfw + 256GB MicroSD + Atmosphere 1.8.0, 3 hó garival
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Eredeti Anbernic Rg40XXV játékkonzol 64/128 GB SD kártyával 16000+ játék
- XBOX Series S 512GB, dobozában, 6 hónap teljeskörü garanciával, üzletből eladó!
- Lenovo Legion Go eladó
- Részletfizetés elérhető , bérlési lehetőség elérhető LENOVO LEGION SLIM 5 16APH8
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS: Vállalati hardvermegoldások és nagykereskedelmi lehetőségek
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- LG OLED Televíziók -30% : FRISS SZÁLLÍTMÁNY!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest