Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) mephi666 válasza Def26 (#3798) üzenetére


mephi666
nagyúr

ránéztem, de rewardoknál nem találtam semmi boxos vonatkozást :( elszórakoznék vele pedig, ha biztos lenne... (anno végülis a lockerz hasonló volt és onnan lett olcsón boxom)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3802) Def26 válasza baderoli (#3800) üzenetére


Def26
félisten

Most pl. van egy hírolvasó program. Rámegyek egy hírre, és hagyom a pi**ába. pár perc múlva elsötétül a kép a telón. szted ez is beleszámít?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3803) baderoli válasza Def26 (#3802) üzenetére


baderoli
tag

a program megnyitás után teljen el 30mp, lehet nem egyből írja fel a creditet,kicsit várni kell. utána akár törölhető is az app. Én megnyitom kicsit szórakozok vele, majd törlöm, ha teszik megtartom.

itt az xbox gift:

nagyban

[ Szerkesztve ]

(#3804) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

GoW sorozaton kívül milyen /nem autós/ játékok vannak még boxra, amelyeket lehet osztottképernyőn játszani és barátnőknek is bejön?

Ha a GoW-on kívül is van még pár említésre méltó cím, lehet veszek magamnak egy boxot a kölcsöngép helyett.

J.

(#3805) dilipok válasza joysefke (#3804) üzenetére


dilipok
veterán

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3806) peq válasza dilipok (#3805) üzenetére


peq
aktív tag

:C

(#3807) oriic válasza Def26 (#3790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox live rewards programhoz migrálás után 96 órával lehet csatlakozni. Tudom én is ezt csináltam, és várnom kellett. A csatlakozás után meg két nap míg bekerülsz a programba. Szóval egy hetet kell számolni rá kb. :D

Live-Die-Respawn

(#3808) Def26 válasza oriic (#3807) üzenetére


Def26
félisten

Te is kaptál + 1 hónap goldot?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3809) oriic válasza Def26 (#3808) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, de én UK-ra mentem.

Live-Die-Respawn

(#3810) joysefke válasza dilipok (#3805) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ehh. Konzolra sok szar játék van, én azt kérném, hogy mondjatok egy két húzócímet...

A legújabb Xbox-ok mennyire halkak? Most egy hűtésmódosított 2006-os modellt gyűrök. Elviselhetetlenül hangos, én pedig csendmániás vagyok...

J.

(#3811) oriic válasza joysefke (#3810) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte nem is hallom, pedig vagy 30 centire van fejemtől. :DDD

És igen a tápom is néma, akármennyire is hihetetlen. (Bocs Mark. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#3812) bobooo válasza joysefke (#3810) üzenetére


bobooo
addikt

A Call of Duty részek közül van egy-két jó :)

[ Szerkesztve ]

(#3813) dilipok válasza joysefke (#3810) üzenetére


dilipok
veterán

valami tampontot azert adhatnal, azon kivul hogy a baratnodnek is bejojjon es ne autos legyen :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3814) mephi666 válasza joysefke (#3810) üzenetére


mephi666
nagyúr

az első oldalakon szerintem k*rvajó játékok vannak, amiknek a nagyját próbáltam is :K aztán ott van mellettük, melyik támogat split screen-t

#3813: egy gépen játszásra barátnőmnek forza3/4 meg mortal kombat is bejött nagyon :K meg a showdown-t beszereztem, de nem próbáltuk még... (gears-ekhez, resi5höz mondjuk nem sok hangulata volt eddig) ...ami szerintem beválhatna, az ilyen platformjátékok: pl sonic (mondjuk ennek csak a demóját szedtem le, de majdnem szivárványszínűt hánytam attól a színorgiától :D )

ui: ha van kinect, akkor ajánlom a marketet is, mert onnan szedtünk egy rakat demót és időnként társasági összejövetelekre az is bőven jó volt, hogy szétröhöghessük magunkat :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3815) MasterMark válasza oriic (#3811) üzenetére


MasterMark
titán

[link] ;]

Switch Tax

(#3816) oriic válasza MasterMark (#3815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :DDD

Live-Die-Respawn

(#3817) kisza25 válasza Gebriel (#3767) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok köszi :R
jercsi: pl. aim bot, wal hack, olyanok vannak PC-n, hogy egy lövéssel pálya túloldaláról lelőnek egy pisztollyal a spawnolásod pillanatában, nem fogja a golyó... 956órám van PC-n ~1000 score/min 1.45 K/D ...
szóval van némi tapasztalatom, de ezek a csalók, nagyon tönkreteszik sokszor a játékélményt :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3818) kisza25 válasza Def26 (#3770) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi neked is :R a kontrollert még nagyon szoknom kell, főleg a célzást cod-al próbálgattam, mert ahoz volt fent demo :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3819) oriic válasza kisza25 (#3818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd meg cryisis 3 beta-t is, hamar bele lehet tanulni a joy irányításába. :) Sensitvity-t is lehet állítani minden játékban.

Live-Die-Respawn

(#3820) Def26 válasza oriic (#3819) üzenetére


Def26
félisten

Ja, nálam 8-9 -en van a Sensitvity -m (10-ből). Régen 5-6 körül volt, most már el sem tudom képzelni, hogy úgy jászak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3821) joysefke válasza mephi666 (#3814) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi!

Szép lista, látom Split screen Co-op terén is van választék bőven.

Gears, Vegas esetleg L4D, CoD-ok és még nyilván rengeteg amit nem ismerek.

Milyen Xbox-ot érdemes venni mostanság? Ha vásárolok, ugye nem kell félnem attól, hogy belefutok valami régebbi alaplapos modellbe (Corona vs Trinity)?

Mérte már valaki a Corona tényleges fogyasztását? Mennyi az idle (dashboard) fogyasztása?

J.

(#3822) Mister_X válasza oriic (#3819) üzenetére


Mister_X
nagyúr

C3-ra tényleg könnyen rá lehet érezni. Véletlen választottam mesterlövészt, de úgy döntöttem, maradok ez. A hatodik érzékemmel tarolok: még látom, ahogy láthatalanná válik az ellen és futtában kap egyet. Invisiblity alatt ugye nincs energiája a nanosuitnak tompítania a golyót ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3823) bobooo válasza Def26 (#3820) üzenetére


bobooo
addikt

Bo2-ben nekem 14-es ;]

(#3824) peq


peq
aktív tag

A polír csodákra képes, köszönöm a tippet! Gyorsan fel is pakoltam vinyóra :R

(#3825) Prof01 válasza joysefke (#3821) üzenetére


Prof01
veterán

A Corona-ról nem találtam tesztet, de a hasonló fogyasztású Trinity/Valhalla-ról itt egy részletes: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3826) joysefke válasza Prof01 (#3825) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi! Ezt már láttam.

Rengeteget javult az Xbox 360 az évek alatt, de idle fogyasztást tekintve a Trinity (a grafikonon szereplő Valhalla az ugye a Trinity?) még mindig nagyon gyenge 70W. Javult ebben a Corona?

üdv
J.

(#3827) Prof01 válasza joysefke (#3826) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, a Valhalla=Trinity. Nem hiszem, hogy sokat javult volna a Corona, idle-ben kb. - 5-10w szerintem.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3828) oriic válasza Def26 (#3820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo-t én pl nem tudom 6-nál nagyobb-al tolni. A fordulás bitang jó lenne úgy, de a pontos célzáshoz még úgy kevés vagyok. Még így egy év után is. :(

Live-Die-Respawn

(#3829) Def26 válasza oriic (#3828) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld ki egy vezetékes kontrolleren. Meglepődsz mennyivel jobb lesz. Multiban érezhetően kisebb a reakció idő.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3830) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valaki a gta4-játszhatoságát elmondaná? (a sensitivity értve) mert ez lesz márciusban az első játék a boxom mellé és remélem nem lesznek vele a kontroller meg szokásig "rossz" tapasztalataim :B
Más co-op ugyanazon játék esetén egy 120 cm-es full hd tv-én menyire lenne szórakoztató?

más: http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-wireless-controller-tomb-raider-edition-vezetek-nelkuli-iranyito-/10344 ez csak design-re különbözik a társaitól?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3831) oriic válasza Def26 (#3829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most perpill wireless joy-om van, egyszer majd lehet bepróbálom a vezetékest is.Nem tudom milyen áron mennek, most perpill nincs rá pénzem. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3832) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Bocsi nem tudtam már szerkeszteni már http://www.konzolvilag.hu/xbox360/kinect-star-wars/6166 a videón
1:15-1:17 ig van egy xbox sw témájú olyan létezik?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3833) Prof01 válasza Def26 (#3829) üzenetére


Prof01
veterán

Razer Onza-ról van valakinek tapasztalata?
Vezetékesben én olyat vennék.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3834) Blaise válasza Prof01 (#3833) üzenetére


Blaise
veterán

Az előző topicban keress rá és olvass vissza, csupa negatívumokat írtak róla.

Pedig olyan gyönyörű :B

[ Szerkesztve ]

(#3835) dilipok válasza Prof01 (#3833) üzenetére


dilipok
veterán

amig mukodik, addig nagyon faxa. A barati korben mar 3 meghibasodott, volt ami felettebb erdekes hibakat produkalt. Tournament Editionokrol van szo. Fel evnel egyik sem birta meg tovabb nalunk (es nem dobaltuk vagy ilyesmi :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3836) oriic válasza Prof01 (#3833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jók a gyári joy-ok is. :D

Live-Die-Respawn

(#3837) bognar110 válasza Blaise (#3834) üzenetére


bognar110
őstag

Szép :)

(#3838) Prof01 válasza Blaise (#3834) üzenetére


Prof01
veterán

Kerestem, de sok infót nem találtam, azok fikázták, akiknek tapasztalatuk se volt vele, csak a rossz minőségű billentyűzetükből és egerükből következtettek rá.

dilipok: Köszi az infót, akkor inkább a fele annyiért kapható gyári. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3839) Buster17


Buster17
addikt

LIVE-ról letöltött videókat, hol találom lejátszásra?

(#3840) Prof01 válasza Prof01 (#3838) üzenetére


Prof01
veterán

Egyébként az Onza utódról, a Razer Sabertooth-ról van-e vélemény? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3841) Def26 válasza bognar110 (#3837) üzenetére


Def26
félisten

Hukk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3842) woodbear


woodbear
addikt

váó krrvajó TR videó. 11perc gameplay. [link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#3843) Blaise válasza Prof01 (#3840) üzenetére


Blaise
veterán

Hoppá...ilyen is van már? :)

Mondjuk szeretnék én úgy játszani, hogy megérződjön, hogy sima kontrollerrel, vagy Razer-el játszom. :D

[ Szerkesztve ]

(#3844) nagy.laurent válasza Micsurin (#3830) üzenetére


nagy.laurent
tag

Szerintem a GTA4el pont nem lesz problemad, nekem is ket honapja van boxom es a GTA4 az elsok kozott volt amivel jatszottam es egyaltalan nem volt problemam vele. Szerintem csak az FPSeknel kezd bonyolodni a dolog, de majd a tapasztaltabbak megmondjak, felraktam nemreg a Crysis3 demot kivancsisagbol, de inkabb csak celtablakent funkcionaltam a tobbi jatekos szamara.

(#3845) Algotis válasza Micsurin (#3830) üzenetére


Algotis
addikt

Jó a GTA4- szép viszont ha száguldassz, és van lövöldözés akkor az FPS-ben droppok lesznek, ez így lett megírva, (elcseszve) de mindenkinek ilyen, de amúgy nem annyira zavaró, csak ritkán lehet észrevenni. :)

Androidos Outlookból küldve

(#3846) Micsurin válasza Algotis (#3845) üzenetére


Micsurin
nagyúr

á fps nem nagyon ránt láttam már milyen...
csak az írányitástól féltem egy kicsit de ak jó....
amugy a különleges kontrolerek mitöl különlegesek csak designre?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3847) MasterMark válasza Micsurin (#3846) üzenetére


MasterMark
titán

Plusz gombok, design, prémium érzet. :D

Switch Tax

(#3848) StLui


StLui
veterán

Elképzelhető, hogy kinyírtam a fat xbox-om hdmi kimenetét, próbáltam egy régi plazmára rákötni, aminek van egy "dvi rgb analóg/rgb digital " bemenete, vettem egy hdmi-dvi átalakítót, nem jött össze, de lehet rossz is a TV, viszont hiába dugom azóta vissza az LCD TV hdmi bemenetére, nincs se kép se hang, érzékeli a TV, hogy rádugtam valamit, mert engedi arra a bemenetre kapcsolni, de jel nincs :(
Próbáltam resetelni indítás közben Y+jobb ravaszt nyomni, azt hiszem sikerült is, de nincs eredmény.
Lehet próbálkozni még valamivel, vagy javíttatni valahol?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3849) MasterMark válasza StLui (#3848) üzenetére


MasterMark
titán

Analóg kimeneten van jel?

Switch Tax

(#3850) L_YKing válasza woodbear (#3842) üzenetére


L_YKing
addikt

-1 napos vétel! :DDD ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.