Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23856) G@ß! válasza dilipok (#23843) üzenetére


G@ß!
őstag

"nem, nem letelemem, csak nem szeretem, mikor valaki hulyesegekkel vagy feligazsagokkal szorja tele a topikot, mert utana meg jonnek az azzal kapcsolatos kerdesek, es akkor kell leirni egyesevel, hogy az hulyeseg es nem teljesen ugy van."
Pontosan, erre vannak a segítőkész emberek, akik válaszolnak helyetted. Nem kell feleslegesen megerőltetned magadat.
Egyébként olvasd vissza a HSZeimet, tényleg rengeteg alapvető kérdést kérdeztem...

"(nem mellesleg tudsz gumit cserelni a forzaban is...)"
Szeretném tudni, hogyan tudsz te cserélni. Remélem nem az autó fejlesztésénél lévő beállításokra gondolsz.

"Csak azert, mert egyike vagy az ehhez hasnlo beirogatoknak" kontra es leirtam, hogy nem teljesen ugy van, ahogy te azt elkepzelted, meg teljesen felesleges szemelyeskedni, ugysem veszem fel. valamint boven benne van a pakliban, hogy nincs igazam, de akkor azt szeretnem, ha le is irna, nem csak szemelyeskedne.
Te személyeskedsz, de más nem teheti meg veled szemben? Elnézést kérek, kérem...

amugy, hogy temanal maradjunk, ird mar le pls, hogy mi az amit a gt-ben be tudsz allitani az auton, de a forzaban nem? Csak mert annyira elvarazsolt a beallitasok tomkelege es en nem tudom mi a kulonbseg. Szerintem kb 99%-ban ugyanazt lehet beallitani mindkettoben, de cafolj ram, hatha valami elkerulte az evek folyaman a figyelmemet.
Ezek szerint neked mindkét játék megvan, kérlek ne pazarold tovább az időnket, és csinálj egy screenshot-ot mindkét játékról.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.