Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  X4 FOUNDATIONS

Hozzászólások

(#1) dimre70


dimre70
tag

Fejlesztő: Egosoft

Aki ismeri az X sorozat előző részeit azoknak nem kell bemutatni, vagy mégis ?
Egyszerűen, ez egy egyjátékos űrszimulátor (lesz), ahol mindenféle kötöttségek nélkül tényleg azt tehetjük amihez épp kedvünk van, eddigi részekben volt sztori szál, de nem kötelező végigjárni. Van akit ez a szabadság megrémít, vagy unalmasnak találja, az előző részek tapasztalata alapján, kell hozzá türelem, főleg a játék elején, szerintem itt is így lesz.

Az előzetes videókban látottak alapján, úgy tűnik kellemes meglepetésben lesz majd részünk.
Az utolsó X rész inkább bosszúságot okozott öröm helyett, bár nagyon helyrepofozták, de sokáig tartott.
Reménykedjünk, és a videók alapján nyugodtan bizakodhatunk (én legalábbis), hogy a készítők egy tartalmas, sok örömet okozó, a régi elődeihez méltó és maradandó részt raknak elénk. Talán visszatér a régi szlogen is "trade, fight, build, think" modernebb felfogásban, vagy más szavakkal.

A megjelenés dátuma még ismeretlen!
Ha a szokásaiknál maradnak, akkor két-három havonta kapunk képi anyagot a fejlesztés állapotárol.

Bemutató Trailer

X4 Foundations kérdések és válaszok: XCON 2017 teljes prezentáció
X4 Presentation: Gameplay, Q&A from XCON 2017 (English version)

X4 Foundations kérdések és válaszok 2: Az építkezésről bővebben
X4: Foundations 2nd Q&A Session: Modular building

[ Szerkesztve ]

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#2) nubreed válasza dimre70 (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Épp új topicot akartam nyitni a játéknak, de látom, hogy már van.

Szóval a space sim rajongók szerintem most nagyon várják a november 30, pénteket mert akkor jelenik meg a játék.

Az eddig látott videók alapján nagyon nagy lehetőségek vannak az X4 -ben, régen vártam már ennyire játékot de ez most nagyon várós.

Ezt a videót mindenki nézze meg aki még nem tette:

[link]

És várjuk a pénteket!!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) nubreed


nubreed
veterán

Na, valaki játszik a játékkal még rajtam kívül? Mert én megvettem November 30 -án a megjelenés napján és az Egosoftot ismerve, meglepően bug mentes az eddigi X -ekhez képest. Persze azóta már jött kis egy hotfix és egy patch is, ezek kellettek is, de koránt sem volt olyan gáz a helyzet mint a korábbi játékokkal.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) nak0n válasza nubreed (#3) üzenetére


nak0n
aktív tag

Én még várok kicsit a vásárlással, néhány hetet, hogy addigra összességében milyenre értékelik a játékot. A Rebirth nekem nagy csalódás volt, nem akarom ezzel is megégetni magam.

(#5) nubreed válasza nak0n (#4) üzenetére


nubreed
veterán

Ez sokkal jobb, már most rögtön az elején, én is féltem, hogy egy újabb X Rebirth fiaskó lesz, de hál'istennek nincs ilyen. És a csapatot dícséri, hogy nov 30 -án jelent meg a játék (ami péntek volt) és az azt követő keddig, egy hotfixet és 2 patchet is kiadtak. Nagyon szépen dolgoznak a hibák eltüntetésén, ami amúgy tényleg sokkal kevesebb mint az előző játékban megjelenéskor.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) bijesz


bijesz
aktív tag

A steam értékeléseknél még azt írják, hogy van crash az 1.20-as patch után is.
Én is arra várok, hogy legyen stabil.

(#7) Preda


Preda
aktív tag

Sziasztok! 20 órám van benne egyetlen crash sem volt nekem ez idő alatt benne. Egosoft-hoz képest szerintem teljesen rendben van. Idővel csak jobb lesz. 15 miner hajón van automine-ban jól hozzák a pénzt.
Gmg-ről vettem kulcsot 36 font akciósan. Szerintem megéri.

(#8) nubreed válasza Preda (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Én még nem jutottam el idáig, az első kb 1 millámat elvertem egy Nova Vanguardra, de az legalább egy jó kis fighter hajó, sokkal mozgékonyabb mint az Elite Vanguard a kezdő hajó.
Az 1.20 -es patchel szerintem az Egosoft kinyirta a könnyű pénzszerzési lehetőséget: First Aid Kit -ez lehetett Craft -olni, Bandage/Needle/Sedative felhasználával, néhány száz kredit befektetéssel 10.000 körüli áron lehetett eladni a tradernek a craftolt first aid kit -et. Kb ebből szedtem össze az első néhány százezer kreditemet, több mint fél millát. Az a baj, hogy az 1.20 óta SEHOL nincs sedative, tehát a 3 komponensből 1 nincs sehol, pedig már több mint 15 stationt végig jártam, a legkülönbözőbb rendszerekben amiket eddig felfedeztem, Haragszom is emiatt az Egosoftra. :U :(((

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) Preda válasza nubreed (#8) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerintem az egyik legkönnyebb pénzkereseti lehetőség.
-TAXI mission állomások közelében shift+2 scan lehet látni ilyen kis csillagszóró szerű kisüléseket közel kell menni majd felad egy küldit. pl vedd fel a csókát és vidd el egy másik rendszerbe easy 50-200k között ad sokszor 30-40km re kell elvinni. Nem mindig csak ezt adja random küldik vannak.

- lockbox keresés. Megadott koordináta odaugrasz shift+3 scan. Bedob kérdőjeleket odamész lesz egy doboz van rajta piros lakat. Kiszállsz űrruhába majd kézi lézerrel szétlövöd a lakatokat, kell bele pár lövés.

- detektálj adott mennyiségű ércet pl 2 km3 silicon. Veszel kidobható resource probe vagy mi is a neve kidobod egy jónak látszó aszteroida mezőben és kész is. Aztán jobb klikk a probon deaktiválás és simán vissza veszed.

- satelite szerelés megadja a koordinátát odamész űrruha megjavítod kész, ha nem egyet kell megjavítani de nem látsz másikat akkor belelősz egyet majd ismét megjavítod és kész :) .

- kicsit bonyolultabb trade amikor azt mondja láss el egy rendszert food al vagy akármivel akkor kell egy freighter meg kell venni a cuccokat és szépen eladogatni . Pilótának megadod a parancsot és szépen megcsinálja több kör kell hozzá pár óra is lehet de ad 800k-t is.

Nekem jelenleg M es miner hajóim vannak silicon-t bányásznak 6000 tárolójuk van egy kör olyan 70k kb 15 percenként adja 500k egy ilyen hajó.

(#10) jani32


jani32
tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a játék, de sajnos csak egy ősrégi melós PC-m van (még a videokártya is csak az van benne ami a CPU-ban).

Szerintetek van értelme, egy videó kártyával kiegészíteni, ha X4-el szeretnék játszani?

Ha igen akkor milyennel (a lehető legolcsóbb megoldás jöhet most csak szóba sajnos :( )
Abszolút nem vagyok képben milyen hardverek vannak most, nézegetem őket, de nem tudom mit szabad mit nem szabad venni. max 40-50 ezrem lesz rá, ha lesz :)

Mostani gép:

i5 2500K (4,3 ra húzva), 16 GB DDR3, SSD, a monitor Full HD, táp 550W chieftec.

KÖSZI!

(#11) nubreed


nubreed
veterán

A legújabb 1.30 -as patch -el valamit nagyon elreszeltek, iszonyatos frame rate visszaeséseim vannak, sokszor, főleg station -ökön beesik ilyen 10 fps környékére, eddig 30 volt a legrosszabb.. :(

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az 1.5 update elég sok életet lehelt a játékba. Update előtt egy Xenon szektorban vadásztam a supply hajókat, de frissítés után hirtelen nagyon sok lett a Xenon körülöttem, úgyhogy menekülőre kellett fogni. Xenon szektorral határos kapuknál is nagy lett a nyüzsgés és random encounterek is vannak minden szektorban.

(#13) nubreed válasza Hunpriest (#12) üzenetére


nubreed
veterán

Remélem beindul kicsit a topic. Vannak dolgok amikre meg lehet találni a választ a YouTube -on vagy egyéb netes fórumokon, de egy csomó mindenre még nincs válasz.

Pl az Argon. vs. Holy Order küldetések között van egy olyan, ahol el kell foglalni az egyik Holy Order -es capital shipet. Elfoglalás előtt ki kell lőni a hajó lövegtornyait, de valahogy mindig leszednek. Mi lenne itt a megoldás? Hogyan kéne még is elfoglalni őket? Vigyek magammal több vadászot pl? Az én hajóm egy NEMESIS medium méretű hajó és van direkt egy egyelőre 5 QUASAR nehéz harcos hajóból álló kötelékem, lehet, hogy őket is be kéne vetni a siker érdekében?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) Hunpriest válasza nubreed (#13) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Cap. shipet még nem foglaltam, de a tornyokat biztos le kell szedni előtte, meg kell elég marine (több mint ami az elfoglalandó hajón van, scannerel meg lehet nézni, hogy mennyien vannak rajta). Eddig csak Xenon K-t szedtem le, de az nem volt kihívás, simán szétlőttem az összes tornyát, aztán meg a hajót egy Nemesis-el.

(#15) nubreed válasza Hunpriest (#14) üzenetére


nubreed
veterán

Közben sikerült, megcsináltam.
Egy dolog nem világos, ha megszereztem egy hajót, amit ugye megszálltak a marine -jaim, hogyan tudom őket visszahívni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16) nubreed


nubreed
veterán

Nem tudom másnál is van e ez, de ez most számomra akkora hiba, hogy egyelőre teljesen elment a kedvem a játéktól, és az 1.50 óta tapasztalom ezt, az előző verzióval nem volt ilyen gondom:

Mikor egy hajót próbálok elfoglalni (Boarding), akkor a Boarding 2. fázisa kezdetekor csontra fagy a játék. Egy Argon Cerberus hajóban vagyok és egy Odysseus Sentinel a kiszemelt áldozat amit el akarok foglalni. Bármit próbálok bárhogy máshogy, mindig ez van, csontra fagyás, csak az ALT+F4 -el tudok kilépni vagy a feladatkezelőben kilövöm az X4 processt.

Amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17) Vesa


Vesa
veterán

Én egyelőre nagyon nehezen szokom a játékot az X3 után (Rebirth kimaradt), főleg a kezelőfelület miatt, de a szektorok rendszerét is meg kell még szokni.

Ami furcsa, az a dokkolás. Az egy dolog, hogy össze-vissza mennek a hajók a dokkokban, sokszor egymásnak ütközve, de azzal remélem kezdenek majd valamit,hogy amíg próbálom letenni a hajót egy dokkba, közben néha áttesz egy másikra. Baromi zavaró.

A tudomány a valóság költészete!

(#18) nubreed válasza nubreed (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt a hibát azóta se javították és semmi mást sem, mert azóta nem jött ki patch a játékhoz, ezért számomra játszhatatlan a játék. Nem tudom mit csinálnak most az Egosoftnál, de úgy látszik a kezdeti lelkesedés alább hagyott az első hónapban kiadak egy csomó patchet és hotfixet a játékhoz, de azóta semmi. :( Tudok várni türelmesen, lehet, hogy a már belengetett 2.0 -t hegesztik és majd az lezz a következő nagy update és patch, de jó lenne ha addig is ezeket az idegesítő és játékot teljesen megölő bugokat addig is javítanák.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) Vesa válasza nubreed (#18) üzenetére


Vesa
veterán

Szerintem karácsonyoztak meg újévi lazulás, ráadásul a cégeknél az évkezdés sok adminisztrációval is jár. Persze ez hülyeség, nyilván ilyesmire vannak külön emberek, nem a fejlesztők foglalkoznak ezzel. Nem rossz ez a játék, de az interfész rettenetes, komolyan ilyen rossz UI-t keveset látni. Mondjuk soha nem jeleskedtek ebben, de ennél még az X3 Excel táblái is átláthatóbbak voltak.
Én még nem láttam Egosoft játékot félkésznél jobb állapotban kijönni. Innentől kell még szerintem 1-2 év, mire gatyábarázzák.

A tudomány a valóság költészete!

(#20) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv!

Hajóra szerelhető reapir laser van? Vagy más megoldás az űrruhán kívül?
Küldetéseknél a satelit javításra kellene, nem a hajó javítására. (Nagy hajóból kiszállni kellemetlen.)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#21) Hunpriest válasza WhiteHawk24 (#20) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Repair laser alapból az űrruhán van csak. Mod viszont van erre a problémára.

(#22) nubreed


nubreed
veterán

Na kijött az 1.6 patch, kíváncsi vagyok javították e benne azt a hibát, ami nekem teljesen megölte a játékot, amit fentebb írtam. Majd kiderül.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) WhiteHawk24 válasza Hunpriest (#21) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Köszi! :R

(#24) Hunpriest válasza nubreed (#22) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Megszűnt a hiba? Az 1.6-al mintha a tempó is javult volna egy kicsit, és random crash sincs annyi.

(#25) nubreed válasza Hunpriest (#24) üzenetére


nubreed
veterán

Még nem próbáltam ki azóta. :DDD Majd talán vasárnap lesz időm megnézni. De be fogok számolni róla. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#26) nubreed


nubreed
veterán

Újra belevágtam a játékba.Most egyelőre nincsenek játékot megölő bugok a 2.0 -val. Valaki játszik még? Volna 1-2 kérdésem. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#27) Hunpriest válasza nubreed (#26) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Én most a 2.0-nál újra elkezdtem. Most már legalább a Xenonok jelentenek némi kihívást. Kár, hogy a fleet managment még nagyobb kihívás.

(#28) nubreed válasza Hunpriest (#27) üzenetére


nubreed
veterán

Hatikva's Choice I -ben (remélem jól írom, és aszem ez az a rendszer) egyre nagyob erőkkel jelennek meg a Xenon -ok valóban. Ugye ez pont szomszédos a Xenon -ok rendszerével.
Na a kérdésem is ehhez kapcsolódik, vannak olyan pl. Argon küldetések, hogy össze kell állítani egy fleetet. De azt konkrétan hogy kell, mit kell velük csinálni, stb? Meg van határozva, hogy a fleetnek hány hajóból kell állnia, melyik területre kell menniük, stb?

Vannak olyan küldetések is pl. hogy defense platformot/bázist kell építeni. De azt hogy kell, mi számít defense bázisnak?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29) Hunpriest válasza nubreed (#28) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Fleet építős mission-t még nem csináltam.

A defense bázishoz szerintem defense base platformot kell használni és akkor a térképen az iconja is defence platformos lesz.

(#30) nubreed válasza Hunpriest (#29) üzenetére


nubreed
veterán

Tegnap csináltam egy defense base építős küldit, nem bonyolult. :)

Viszont van olyan amitől a hajamat tépem, szerintem lehetetlen megcsinálni. És a difficultyra is azt írja, hogy "Impossible". Direkt szivat az Egosoft vagy simán csak ultra bug -os még a játéknak bizonyos részei... nem tudom. De az volt, hogy olyan engineert kell találnom, akinek 5 csillagos engineer és 4 csillagos morale értékeléssel rendelkezik. SEHOL nem találtam ilyet!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31) Hunpriest válasza nubreed (#30) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát ezeknél gondolom a házon belül kinevelt NPC-ket kéne leszállítani, de a skill fejlesztéses része a játéknak nem igazán működik. Random ilyen NPC-t találni esélytelen.

Engem a flotta menedzselés tud kiidegelni. Simán öngyilkos módon mennek bele a csatába az "AI" vezette hajók. És látszólag a gépi ellenfelek valahogy ügyesebben működnek együtt, mint a saját flották, remélem a 2.5 környékére kezdenek ezzel is valamit.

A térképen is lehetne még reszelni. Sokszor hasznos lenne, hogyha az RTS-esekben megszokott módon lehetne terelgetni a hajókat, mert a mostani megoldás elég küzdelmes már egy kisebb flottával is.

De amúgy összességében azért még mindig nem rossz a játék, most űrállomás építgetéssel múlatom az időt.

(#32) nubreed válasza Hunpriest (#31) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor majd körül nézek a saját állomásaimon vagy hajóimon, hogy van e ilyen emberem, ilyen értékeléssel.

Érdekes módon nekem eddig még nem volt sok bajom a flottám irányításával, az AI által való vezetéssel. Ha beállítom mindegyik bányász és kereskedő hajómon azt, hogy ha támadják vagy arra "kérik", hogy dobja el a rakományát, akkor "Escape" re állítom a default érték helyett. Ez eddig működött, nem lőttek ki ilyen miatt egyetlen hajómat sem, pedig már több mint 40 van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#33) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Akciós a játék steam-en, meg is vettem. Csak egy gyors kérdés:

Másnál is van hull parts és engine parts bug, azaz nem lehet hajót venni és upgradelni, mert nincs a warf-ban elegendő? Egyszerűen nem lehet semmit csinálni. Állítólag Trinity Sanctum VII-ban van warf, ahol van elég nyersanyag, még nem volt időm letesztelni. Ezt csak azért rakom ide, ha más is elakadt

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#34) nubreed válasza GrooveHero (#33) üzenetére


nubreed
veterán

Ez nem bug. Vannak ilyen állomások (wharfok), de nem mindegyik, van ahol van elegendő nyersanyag. Én úgy tudom, hogy Argon Primeban nincs ezzel probléma és a Paranid rendszerekben sem. Ott próbáld meg. Úgy tudod amúgy ezt megoldani, hogy ahol hiány van, elkezdesz a trader hajóiddal engine partsban és hull partsban kereskedni ezekkel az állomásokkal, és el fog tünni a hiány.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35) GrooveHero válasza nubreed (#34) üzenetére


GrooveHero
addikt

Értem. Na most a gond az, hogy végignéztem 2-3 állomást, sehol sincs engine parts, vagz hull parts, azaz még hajót sem tudok venni, hogy kereskedjek, se bányászhajót, semmit. A bug ott van, ha ráguglizol, hogy az állomáson és a körzetben a kereskedőknél is van bőven, de valahogy az AI nem szállít :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#36) nubreed válasza GrooveHero (#35) üzenetére


nubreed
veterán

Előbb utóbb, ahogy haladsz a játékban, fogsz majd találni olyan állomásokat ahol lesznek ezek a cuccok is. Én a játék kezdeti szakaszában úgy csináltam viszonylag rövid idő alatt sok pénzt, hogy kimentem az aszteroida mezőkre és nem mindegyiken, de valamelyikeken kristályok vannak. Ezeket lődd le az aszteroidáról, zsákold be őket az "O" betűvel. Ez nem cargo, hanem a personal inventoryba kerül ott nyomon tudod követni, hogy mennyit ér összesen, azt hiszem van 5 vagy 6 féle kristály, különböző színekbem a legolcsóbb és a leggyakoribb lila (1000 cr) a legritkább és legtöbbet érő a fehér, de egy ilyen aszem valami 1 milliót ér darabja, de minimum többszázezret, a pontos értékre nem emlékszem. És a kettő között még van barna, zöld, sárga, kék, ilyesmi, mindegyik más értékkel. 1-2 óra kristályvadászat után simán összejön 2-3 millió credit. Ezeket a station -ökön lévő kereskedőnél tudod eladni. Van nekem erre ey kedvenc rendszerem, ahol a kristályokra vadászok, most nem jut eszembe a neve de mindjárt megnézem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37) nubreed válasza nubreed (#36) üzenetére


nubreed
veterán

Second Contact Flashpoint II.De lesz még jó néhány més rendszer is ahol vannak aszteroida mezők.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#38) GrooveHero válasza nubreed (#37) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi, meg is találtam őket, lőttem párat. Grand exchange-en is van, találtam sárgát, az kicsit értékesebb.
Mellesleg sikerült vennem egy bányászhajót, sőt transportert is. Most gyűjtök még legalább 1 bányászra, hogy kicsit gyorsabban jöjjön a lóvé. Kéne jobb hajó is magamnak, még mindig az alap szarban ülök :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39) nubreed


nubreed
veterán

Játszotok még a játékkal? Én tegnap vettem elő újra, ott folytatom ahol kb fél éve abbahagytam. Márciusban jön az 1. fizetős DLC a játékhoz. Várós szerintem. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#40) Hunpriest válasza nubreed (#39) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Én parkoltatom a DLC-ig.

(#41) nubreed válasza Hunpriest (#40) üzenetére


nubreed
veterán

Na közben rájöttem, hogy nálam is az lesz. Remélem kidobnak valami patchet a DLC -vel együtt mert gyalázat, hogy még mindig milyen FPS dropokat produkál a játék. Az új 2060Super videokártyámmal, rosszabb mint a GTX1070 e-l volt, de nem kicsit! A kártya más játékokban tökéletes, semmi baja, hozza amit kell, de itt... Az aszteroida mezőkben pl mondjuk 45 FPS volt a GTX 1070 -el, az új kártyával 25-30 -ra beesik. :( :U

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#42) Hunpriest válasza nubreed (#41) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Az elég furcsa, milyen felbontáson? FullHD-ban szerintem simán tudnia kéne stabilan a 60 FPS-t. Én nem rég váltottam 5700XT-re és csak emiatt játszottam vele egy kicsit és 4K-ban jó volt a tempó.

(#43) nubreed válasza Hunpriest (#42) üzenetére


nubreed
veterán

FullHD. Nem tudom mit tehetnék, túrom az egosoftos és steames fórumokat is a témában. Jó sok bejegyzés van, sok embernél ez a helyzet. A legújabb nVidia driver van fent, más játék alatt nincs probléma, csak itt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#44) nubreed


nubreed
veterán

Na valaki még játszik itt rajtam kívül? A Split Vendettával visszatértem a játékba és jobban élvezem mint valaha. A fent leírt probléma (brutális FPS csökkenék) igazából csak Second Contact Flashpoint rendszerben jelentkezik, mindenhol máshol sokkal jobb a helyzet. Ezzel együtt tudok élni. Egyébként a Split Vendettával nem kezdtem új játékot, már túl sokat és túl mélyen játszottam és építettem fel a kereskedelmi rendszeremet, rengeteg bányász és kereskedő hajóval, illetve építettem mindenféle űrállomásokat ahhoz, hogy ezt csak úgy feladjam és nulláról újra kezdjem. Csak az nem világos még, hogy így is végig tudom játszani a Split Vendetta storyt vagy csak a DLC -vel bejött új renszereket és szektorokat kaptam így meg? Ha viszont így is játszható a Split Vendetta story ahhoz mit kell csinálni vagy hova kell menni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#45) GrooveHero válasza nubreed (#44) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hali. Ez a térkép, itt láthatod az új rendszereket.

Szerintem Split-ként kell kezdened, ha az új story-t akarod végigjátszani, de a régi mentésedből is elérhető kell, hogy legyenenek az új rendszerek+Split hajók is :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46) nubreed válasza GrooveHero (#45) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi! Akkor egyelőre a Split storyt kihagyom, nem akarom előlről kezdeni a játékot. Már vettem is egy csomó split hajót is, a Free familyvel már jóban vagyok.

Másik, mindettől teljesen független kérdés: be lehet azt állítani, hogy a kereskedő hajóim bizonyos rendszereket teljesen elkerüljenek? Pl a Xenon rendszereket, hogy még véletlelnül se menjenek azokon keresztül?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47) GrooveHero válasza nubreed (#46) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jobb klikk a kereskedő hajóra, infromation, és ott felül azt hiszem az uccsó fül, ott vannak viselkedések, ott van alul, hogy backlist, azt hiszem ott lehet szektorokat megadni, ahova nem mehet :K

szerk: most néztem én is meg gyorsan, mert nem használtam ezt a funkciót. Ha csak küldöd őket A-ból B-be, nem hiszem, hogy Xenon területre mennének, azok elégg kiesnek, javarészt a térkép szélein vannak.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48) Gróf... válasza dimre70 (#1) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Ezt te nyitottad Imrém?
Előlünk menekültél ide?
Ipi-apacs. Legközelebb jobban bújj el!

Üdv.: Jóska Pista

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#49) JulianSinulf válasza Gróf... (#48) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Szóval ide kellene átcsoportosulnunk?
Eléggé nagy a pangás.
Reklám is van. Nem is tudom blokkolni.
Mondjuk van képfeltöltés lehetőség, ami azért hasznos.

(#50) JulianSinulf válasza JulianSinulf (#49) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nahát, most nézem, hogy megvan a fejlesztéshez minden, úgyhogy elindíthatom. Eddig fel sem tűnt, csak most így, ahogy betettem ide a képet :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  X4 FOUNDATIONS
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.