Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49034) Plokijuma válasza D.Orion (#49022) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ezt a hit ratio dolgot szerintem tök felesleges nézni, sose értettem miért veritek a nyálatok rá (bocs a kivételtől)

Nekem konkrétan 2dolog miatt alacsony:
1) mert fűre-fára rálövök*, ha látok dőlni fákat :) Illetve ha "eltűnik" az ellenfél, akkor is lövök párat oda még. (Blindshotolok ezerrel, nyilván ésszerű keretek közt)
2) Néha elég sokat játszom alacsony tierben, ahol bizony igen pontatlanak a lőfegyverek. Főleg a sószoró-félék ("meggymagköpő")

Sokan alábecsülik a blindshot értelmét : egyrészt ha nem is találod el az ellenfelet, attól még zavarod szegényként + legtöbb tanknak annyi lövedéke van, hogy nagyon-nagyon ritkán ürül ki az ammorack, tehát legrosszabb esetben is csak kevesebb töltényed marad.

Szóval a blindshot miatt (feltéve, hogy be is talál pár véletlenszerűen, mert sejted hol az ellenfeled) logikailag az alacsonyabb hit ratio lenne az ideális, mert azt jelenti, hogy próbálkozol :) (és fejben nyilvántartod ellenfeleid pozícióit)

Blindshot hátránya: több kreditbe kerül a csata + hit ratio romlik. De a teljesítménymérő statok (eff.rating és társai) nem veszik figyelembe ezt az értéket.

* = nyílván akkor, ha a lövés miatt nem várható, hogy felfedeznek engem

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.