Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) olivera88 válasza ddt500hu (#11245) üzenetére


olivera88
veterán

Többet ért volna sztem ha USA DD ágat viszed vagy az Oroszt, ott legalább vannak használható ágyuk ha nem találnál el semmit torpedóval, vagy ha kevés találatod van. Ezért fejlesztettem fel előbb én is az USA ágat. A Fletchernek és a Gearingnek van a leggyorsabb a torpedó utántöltése, az előbbinek 95.4 sec az utóbbinak meg 136.
(#11247) A Fubuki az már elég jól használható amióta megkapta a gyorsabb torpedókat.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11252) ddt500hu válasza Chabe89 (#11246) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nincs vele baj. Csak nem úgy használom ahogy kéne. Sajnos muszáj vele mennem foglalni és harcolni a többi rombolóval. Annyira nem is vészes a helyzet csak én olyan 70-80 000 átlagsebzésre számítottam vele.
Erre alig van 50k.
Ha szépen 10-12km eregetem a torpedókat akkor 80-100k köröket megyek csak kikapunk. Bár a WR is szar vele.

(#11251) olivera88 Köszi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11253) Chabe89 válasza ddt500hu (#11252) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát én is ettől féltem a Gearingnél, de nem bántam meg, hogy nem adtam fel azt az ágat. :)

(#11254) olivera88


olivera88
veterán

Az elébb Fusoval voltam, egy Cleveland elkezdett gyújtogatni 9.5 km-röl. Az első sortűzzel duplaciteztem és 30 K DMG. :Y Az USA BB-kel miért nem lőttem ilyeneket? Sőt ott nagyon még 1x citet se adott. És ez már nem az első h Clevelandot duplaciteztem Fusoval.
Remélem a Nagato is lesz ilyen jó mint a Fuso.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11255) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na mára elég is lesz. :) 5-öt akartam menni a Zao-val de nem bírtam idegekkel. 10 győzelem után megálltam.

Biztos unjátok már de azt kell mondjam a Zao a legjobb hajó a játékban. Ezeket mindenféle erőlködés nélkül értem el.
Amagiba egymás után 3x lőttem AP-val 15 000-et 1 salvoból. Aztán 4-re citadella. :D

Szóval. A lövegei a top3-ban vannak, jó a páncélja, fordulékony, 9,7km a camo!!
10 torpedó oldalanként és bár szűk a kilövési szögük de 76 csomósak és 21 000 a sebzésük 8km hatótáv mellett.

Utolsó 4 csatám:

Ez ciklonos volt és beleszaladtam egy Tirpitz-be-Budynov párosba.

[ Szerkesztve ]

(#11256) olivera88 válasza ddt500hu (#11255) üzenetére


olivera88
veterán

Én is Okinawán voltam az elébb. És bugos volt a ciklon. :F Egyszer csak minden hajó eltünt és lecsökkent a spot távolság, de esőnek és felhőknek semmi nyoma se volt. :(
Aztán egyszer visszaállt spot távolság majd egy pillanatra elfeketedett az ég aztán kiírta h cyclone passed.
Gondolom jó közelről lőttel citet neki.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11257) FoxiestFox válasza ddt500hu (#11255) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát ja, ez az egyik legszarabb dolog, ami történhet a játékban amúgy, OP hajó jó játékossal. :D

(#11258) ddt500hu válasza olivera88 (#11256) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem is bugos volt. Vártam, hogy jöjjön az eső egyszer csak Tirpitz 7,7km-re. :Y

(#11257) dying_star És mindez tier10-be így még statpaddolással sem vádolhatnak. :DDD
Amúgy mástól nem hallom, hogy OP-nák. A facebook-os wows csoportban a Kutuzov az op! :C

[ Szerkesztve ]

(#11259) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Csak a rend kedvéért. :D

(#11260) olivera88


olivera88
veterán

Hát ez se volt éppen könnyű csata. De összejött valami nehezen. Utálom mikor DD vel vagyok és van CV. :O Alig bírtam torpedó hatótávba kerülni mert felspotoltak jó párszor, habár megúsztam minimális sebzéssel, csak 2 találatot kaptam.
Mivel csatahajót nem igazán birtam torpedózni ezért kénytelen voltam cirkálót, egy Ibukit sikerült is kiszedni második salvoból

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11261) Chabe89 válasza ddt500hu (#11258) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem azt mondtad a múltkor, hogy kiléptél belőle? :DDD

(#11262) sith7 válasza ddt500hu (#11255) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon szép körök :C

Nekem tegnap lett meg az Ibuki, de sokkal jobbnak érzem, mint a Mogamit, magamhoz mérten elég jó köröket sikerült menni vele, igaz free xp - ből ment rá a fejlesztett löveg + 3 millióért a lőtávnövelő.

(#11263) Chris0321


Chris0321
addikt

Úgy láttam a Murmanks le van árazva és most csak 2312 ft-ba kerül. Mivel van némi kreditproblémám prém fiók hiányában meg szeretném kérdezni, hogy megéri-e megvenni ennyiért kredittermelésre prémium nélkül.

(#11264) Chabe89 válasza Chris0321 (#11263) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez még kérdés? :)

(#11265) Chris0321 válasza Chabe89 (#11264) üzenetére


Chris0321
addikt

Inkább rákérdezek mielőtt vásárolok mint, hogy megvegyek egy olyan hajót amit utána alig használok mert nem eléggé használható nekem vagy alig hoz valamit a konyhára. Olvastam valamilyen nerfről ezzel a hajóval kapcsolatban még régebben, legalábbis úgy emlékszem és nem igazán volt mostanában legalábbis szó róla itt. Ezért szerettem volna megkérdezni valakit akinek meg van ez a hajó és rendszeresen is szokta használni. Tudom nagyobb tier jobban hozná a kreditet de jelenleg csak erre telik. Talán a karácsonyi akcióban tudok majd venni egy nagyobbat de lehet csak jövőre mert a Tirpitz-et szeretném a kikötőben látni és nem biztos, hogy idén megoldható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11266) ddt500hu válasza Chabe89 (#11261) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kiléptem. De máig akárhányszor összeakadok egy Kutuzovval mondogatom, hogy hát vazze ez OP!! Mééé kaptál megint dupla citadellát szemből? :C
Tegnap is. Tirpitzel fordulásból csak úgy odagyújtottam egyre 16km-ről. 2 találat=dupla citadel. :DDD

(#11262) sith7 Az Ibuki is jó már csak puha .De az ágyúja annak is fain.

(#11263) Chris0321 Hát némi kreditproblémát meg tud oldani. A kapitánynerfel elvettek tőle egy csomó lőtávot de azért még működik. Prémium nélkül szerintem netto 100k lehet az átlag vele körönként ha elég jól sebzel.
Szóval azért ilyen 40-50 000dmg-t illene összelőni vele ha pénzt akarsz látni belőle.
2300Ft-ot megér.

[ Szerkesztve ]

(#11267) FoxiestFox válasza Chris0321 (#11263) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem termel elég kreditet a Murmi, de azon kívül nem rossz hajó. :) Ha megtanulsz rendesen használni egy Minekaze-t, sokkal többet kaszálhatsz azzal.. vagy hát nem tudom, mennyit akarnál farmolni vele, mik az elvárásaid.. korábban többen is megjegyeztük, hogy bizony lfsz még jó körökben is... én hónapok óta nem is játszottam vele.
Habár, 3k alatt azért... annyit igazából megér.

(#11268) Chabe89 válasza Chris0321 (#11265) üzenetére


Chabe89
addikt

Van vele úgy 450 csatám szóval, eléggé kiismertem már a hajót. :) Ha nem engedhetsz meg magadnak drágábbat akkor teljesen jó. Dolgozni kell vele, de jó. :K 200-250K-t simán keresel vele egy jobb körrel, prémium nélkül is, ami ennyi pénzért bőven jó.

(#11269) olivera88


olivera88
veterán

Beléptem WOWS Face csoportba. :DDD Mai gyöngyszem. LOL

"A Tirpitz már nem olyan OP mint régen odamegyek 6 km-re torpozok és elhúzok.Tirpitz esetében semmi sem meglepő a multkor egy Myoko behozott szakaszba egy Kirovot én meg Tirpitzel pattantam a Kirovról...nerfelt szar..."

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11270) ddt500hu válasza Chabe89 (#11268) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát azért a 250k-hoz már nagyon jó kör kell. Prémiummal nem mindig elég hozzá a 80k dmg. Szóval prém nélkül szerintem 100k felett kell lőni 2-3 killel foglalással és persze győzelemmel.
Ami a 34k szerverátlagtól nagyon messze van.
Prémium nélkül az átlag 100k netto is szép szerintem.

(#11269) olivera88 Szerencsére az én Tirpitz-em erről nem tud és az elmúlt 1 hétben szépen felment az átlagsebzése 77k-ról 81k-ra. :DDD

Ilyenkor szoktam megkeresni a fickó accountját ahol kiderül, hogy sebez vagy 40 000-et a Tirpitzel. Tehát már a "nerf" előtt is szarul játszott vele. "Odamegyek 6km torpozok!" :C

[ Szerkesztve ]

(#11271) sith7 válasza ddt500hu (#11270) üzenetére


sith7
nagyúr

"Odamegyek 6km torpozok!" :C

ja, neked nem szóltak ?
A Tirpitz - et átsorolták rombolónak :D :DDD

(#11272) olivera88 válasza ddt500hu (#11270) üzenetére


olivera88
veterán

Megnéztem a profilját, hát egy taknyos tizenpár éves kölyök.
Na meg avval dicsekedett valaki h milyen happy volt Kutuzoval leégetni a füstből 12 km röl egy Iowa meg egy N.C-át.
Hát ez aztán nagy valami. :U Azért is kapott füstöt mert olyan tré h csak onnan mernek lövöldözni vele. :DDD
Ez a Fuso is jó farmolós hajó, igaz van mellette prémium is. Tegnap a 103 DMG s vesztes csata ennyit fizetett.

Ebből nagyon jó csata lett volna, mert korán összelőttem a 103 DMT-t, csakl gyorsan meghaltam. :((( Ha bezzeg még egy 3-4 percel tovább bírtam volna..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11273) Chabe89 válasza ddt500hu (#11270) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ezért is írtam, hogy "dolgozni kell vele". Nem olyan, mint az Atago vagy a Derpitz, hogy sebzel 40K-t és keresel félmilliót. :P (most csak a hasamra ütöttem és mondtam egy számot, nekössé'bele :DDD )

(#11274) ddt500hu válasza Chabe89 (#11273) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na jó de ez nem úgy megy, hogy oké akkor még 5 perccel tovább játszom. :N
A dolog ott kezdődik, hogy ha jól játszol nincsenek kreditproblémáid sem. Én csak leszorzózom a Tipitz-et meg a Murmanks-ot, nem farmolok velük. Jelenleg.
Szóval ha nem tudsz tartani magas sebzésátlagot akkor a hajadra kenheted a munkamorálodat. :o

(#11271) sith7 A Zao-ban van egy kis rombolós vonás. 9,7km camo, 8km torpedókkal csak egy kis szerencse kell BB ellen.

[ Szerkesztve ]

(#11275) Chabe89 válasza ddt500hu (#11274) üzenetére


Chabe89
addikt

Igazából, ha nem 8 ágat húzol egyszerre, akkor sem szabadna kreditproblémákba ütközni. Most, hogy csak két hajóval kell foglalkoznom, egyből összegyűlt vagy 30 millió mindenféle farmolás nélkül. :)

(#11276) ddt500hu válasza Chabe89 (#11275) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz most kreditügyileg?
Csak 10-es meg prémium hajóm van, meg az Isokaze.Tegnap valami 3-4 millió összejött.
Gondolkodtam a Hakuryu-n (tier6-nál áll az a vonal) de kevés repülő van rajta és gyöngék. Persze jól néz ki amikor 12 TB támad egyszerre, de még a Midway 2500hp-s TB-i is meghalnak nem még ezek a kis vackok. És csak 100 repcsi van rajta. Két támadás után kifogynék a gépekből.
Szóval várom a német BB ágat. :)

[ Szerkesztve ]

(#11277) olivera88 válasza olivera88 (#11272) üzenetére


olivera88
veterán

Most dicsekedett a gyerek h 179 K DMG s kört ment Tirpitz-el. Akkor mi a gond. :F [link]

ddt500hu A Haku népszerűbb sztem, legalább is én többet látok mint Midwayt. Az átlagsebzésük egyforma szerveren.

Chabe89 Melyik két hajóval foglalkozol?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11278) Chabe89 válasza ddt500hu (#11276) üzenetére


Chabe89
addikt

Én is tartogatom, mert be akarok vásárolni most, hogy vannak ezek az akciók hétvégente. Még egy Hiryu-t, egy Hatsuharut és egy Udaloit meg kell vennem ebből a pénzből. :) Még egy hétig lesz prémiumom addig gyűjtök még hozzá egy kicsit, utána pihentetem a játékot még nem jönnek a német BB-k.

(#11279) ddt500hu válasza olivera88 (#11277) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az átlag lehet, hogy egyforma de ha megnézed a Midway-el van 7 db 400 000 feletti kör míg a Haku-val egy sincs.
Illetve a legmagasabb átlagsebzésű emberek is előrébb járnak a Midway-el. 2 embernek is 200k felett van az átlaga míg a japánnal 168k a legnagyobb.
Egyébként a fickónak privát a statja. Szánalmas. :N

(#11280) Chris0321


Chris0321
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ. Nem vagyok egy túl profi játékos és épp az első 8-as hajómat fejlesztem az NC-t plusz nemrég megvettem a Fuso-t mert nem tudtam ellenállni az akciónak és mivel megyek más ágon is így elég sok mindenre kell a kredit. Megpróbáltam megvenni de valami gond van a Paypal-nál mert nem enged tovább egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#11281) stefanitsr válasza Chris0321 (#11280) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem a Murmansk egy nagyon jó hajó, érdemes befektetni már csak a mókafaktora miatt is. Elég gyors, használhatóak a torpedói, jól fordul, a lőtávja jobb mint az omaháé és a marbleheadé, orosz kapitány belerakható, és van rajta spotter plane is ami dob a lőtávján.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#11282) Chris0321 válasza stefanitsr (#11281) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Megpróbáltam a vásárlást de a Paypal valami miatt nem megy tovább miután rákattintok az elfogadom és tovább felíratra és a wows is kiírja, hogy sikertelen volt a vásárlás. :(((

(#11283) olivera88 válasza Chris0321 (#11282) üzenetére


olivera88
veterán

Minek a Paypal? Kártyáról direktbe is lehet.
Mennyire idegesítő h ez az új feature h rammingot is friendly firenek írja. :W Teleb*ssza vele a chat felületet csak.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11284) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Csak a hozzám hasonló statbuziknak.
Ez a nagyon nem gyenge kör 7870-es Personal Rating-et ér. A Duble Strike miatt lecsittereztek. :P
Ez egyébként majdnem a legjobb köröm Isokaze-val. Csak 5000-el több a PB.

[ Szerkesztve ]

(#11285) Chabe89 válasza olivera88 (#11283) üzenetére


Chabe89
addikt

Na 3 nap elteltével neked is feltűnt? :DDD

(#11286) Chris0321 válasza olivera88 (#11283) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért mert biztonságosabbnak érzem, de kénytelen voltam megoldani a MasterCard-al. Elsőre sikerült. :((( Nemsokára belépek és kipróbálom az új hajómat, sajnos nincs hozzá képzett kapitányom de majd fejlesztek egyet.

Chabe89: Nem sokat játszottam a frissítés óta de tényleg elég idegesítőre csinálták meg, remélem legalább egy mod lesz hozzá nemsokára amivel el lehet tüntetni. A kis CRT monitorom így is kicsillem, nemhogy ezekkel a feliratokkal együtt.

dying_star: Én sem akartam, de nem volt más választásom. Vásároltam már régebben is így de szerencsére csak annyi pénzt vettek le amennyit kellett. Egyébként sem engem fognak kirabolni az egyenlegemet elnézve.

[ Szerkesztve ]

(#11287) FoxiestFox válasza Chris0321 (#11286) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem mernék a kártyaadataimmal vásárolni, főleg nem ruszkiktól.. :D

(#11288) olivera88 válasza Chabe89 (#11285) üzenetére


olivera88
veterán

Előbb, csak mostanra kezdett el nagyon zavarni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11289) vadani válasza ddt500hu (#11284) üzenetére


vadani
tag

Sziasztok!

Eddig nem nagyon írtam a fórumba de egy kérdés, mert látom van Midwayed. Mekkora a különbség az Esseg és a Midway között? Értem úgy, hogy Essex-el 1 vadászom van 3 bombázó 1 torpedós, Midwaynél meg az alap opció 2 vadász 2 bombázó 1 torpedós. Mekkora a különbség?

Nekem az a gondom, ha Essex bazi jó hajó, de csak ha a csapat is értelmes. Akkor sokat tudom őket támadva segíteni, de ha csak menekülnek állandóan és japó CV ellen vagyok 1 vadásszal rácseszek (nyilván ha értelmes az ellen CV). Persze sebzek ilyenkor is 80-100 ezret, de nem tudok a mérlegnyelve lenni, és védeni a hajókat értelmesen védeni sem tudom az egy vadásszal. A plusz vadász mennyit dob rajta? Mert az félelmetes ha találkozol valaki olyannal aki nagyon jól használja a torpedókat japán CV-vel és nem tudsz segíteni érdemben és ugyan rombolsz de tök hiába.

Előre is köszi a választ:)

janissary

(#11290) ddt500hu válasza vadani (#11289) üzenetére


ddt500hu
veterán

Sokkal jobb a Midway. Alap felállással használom 2:1:2-vel és teljesen jól elvagyok vele a Hakuryu ellen is.
Főleg mert meg van az 5-ik skill a kapitányon ami 7 vadászt és 7 bombázót jelent egy squadronban.
Gyakorlatilag 1 vadász századom ki tud nyírni két japán vadász századot.
És mivel 136 géped van ezért nem igazán tudsz kifogyni belőlük. A Hakuryun csak 100 gép van.
Én egyébként nem szoktam különösképpen a hajóimat védeni. Inkább a saját gépeimet védem.
Persze mikor hogy, de amúgy is elég valószínű, hogy a vadászaid az ellenség vadászaival harcolnak mintsem, hogy a bombázókat irtsák.
Sebezz minél többet az a lényeg. Ha a végén neked még van géped neki meg már nincs csak le kell hoznod.

(#11291) vadani válasza ddt500hu (#11290) üzenetére


vadani
tag

Azért ha jól használja a torpedóvetőket, illetve ha játék ellőtt ellenőrzöd, hogy az ellenfélnek milyen a statja tudod mit kell tegyél. Ha nagyon jó, szerintem érdemes megpróbálni védeni a hajóidat de csak a torpedó bombázóktól. Essex-nél az a rossz, hogy könnyen kifogysz a repcsikből ez tény :), de szerintem így is nagyon élvezetes, ami nehéz a hordozónál nagyon észnél kell lenni és koncentrálni.

Amit gyűlölök az a Baltimore és Des Monies na őket kerülni de messze.
Tényleg torpedósokkal kézzel célzok mert egyértelműen jobb így az eredmény, de bombázókkal kézi irányítással jobb a sebzésed? Mi alapján választasz célt?

janissary

(#11292) FoxiestFox válasza vadani (#11291) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó látni egy normális hozzáállású CV-s játékost.
Abba a hibába esik a legtöbb, hogy kioszt egy csomó sebzést, csak addig meghal a csapat nagy része, mert az ellenfél CV-je is kiosztja a magáét, és akármilyen pro, 10 esetből 8-szor nem fogja tudni lehozni egyedül.
Mostanában gyakorta látom, hogy CV-k rámennek a rombolókra, egész jó hatékonysággal, és simán ki tudják így ütni az ellenfél foglalóit, amin simán elmegy a meccs... viszont, ha van néhány vadászraj a közelben, illik a seggüket megvédeni... és legalább azokat a csatahajókat, akik tudnak célozni. :D
Rohadtul nem vagyok elégedett pl a Montana légvédelmével.. statban 100-as, de ha jön egy torpszakasz, max kettőt tud leszedni pottyantás előtt.... de volt már, hogy annyit sem... T10 CV repülőiből... T8-T9 CV-két szedi csak nagyon...

(#11293) olivera88


olivera88
veterán

Pff pff. Rohadt CV. 0 DMG s csata lett amúgy :W Tudom az én hibám volt mert magam voltam, és olyan gyorsan jött a támadás h na.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11294) vadani válasza FoxiestFox (#11292) üzenetére


vadani
tag

Nehéz eldönteni egy csatában, hogy merre indulj és mivel nem modozok úgy pláne. Van valami olyan ami mutaja az ellenfél personal ratingjét? Értékesebb jobb játékosokat sebezni. Főleg ha egy game-ben van egy jó romboló azt védeni, vagy ha ellen azt ütni. Van amúgy bármi ilyen?

Gyakran sírnak a csapatok, hogy nem segítem őket eléggé, erre szoktam mondani, hogy kérj segítséget és egy vadásszal nem tudom megváltani a világot, vagy pedig legyen 3 vadászom de semmi egyéb segítség nem lesz akkor, ezek közül lehet ám választani :D, de ezt nem szokták érteni, szerintem ezért a CV a legnehezebb a műfaj, az egész pályán kell mozogj és segíteni.

janissary

(#11295) vadani válasza vadani (#11294) üzenetére


vadani
tag

Ja a kedvencem ExileDe nevű japó cv, félelmetesen jó és nem tudok ellene igazán mit csinálni, bár megdicsér, hogy egy vadásszal megkeserítem az életet, de így 5-7 killje szokott lenni míg nekem 2-4, de úgy tud ott lenni és akkor, hogy eldönti a game-t általában. Amúgy sebzésben még nincs is annyira nagy különbség köztünk csak jókor jó helyen, ezt 100x jobban érzi.

janissary

(#11296) olivera88 válasza vadani (#11295) üzenetére


olivera88
veterán

Ő látom Hakuryaval jobb mint Midway-el, igaz kevesebb csatája van jóval Hakuval mint Midway-el. 139 K az átlagsebzése Hakuval neki, Midway-el meg 121 K. Meg több killje van Hakuval jóval.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11297) vadani válasza olivera88 (#11296) üzenetére


vadani
tag

Ha vele találkoztok rohanjatok :D kivétel ha Des Monies-sel vagy :)

janissary

(#11298) olivera88


olivera88
veterán

Hát az új MM most is elég tr*gya...

Mikor fogják már ezeket limitálni? High Tierben különösen idegesítőek..
Elindultunk a Khabarovsk-al a C re foglalni, hát nagy hiba volt.. Olyan torpedó falakat kaptunk h na, amikor kikerültem az egyik túrát már jött is a másik más irányból... Még DD vel is baromi idegesitő h torpedó falakat kell kerülgetni. Szerencsé megúsztam a dolgot annak ellenére h hátulról bekaptam egy torpedót.
Nem érdemes menni ilyenkor foglalni DD vel.

(#11297) Vagy ha Feld-el találkozunk ellenfélként. :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#11299) ricinus13 válasza vadani (#11295) üzenetére


ricinus13
senior tag

Addig örülj amíg nem Papedipupi-val találkozol, ő az EU szerver legjobb CV-se, egyszerűen DD-vel menni ellene teljesen felesleges akár be is zárhatod a játékodat mert azonnal kiszed, sőt még Rocket League-ben is megvert egyszer :DDD

(#11300) vadani válasza ricinus13 (#11299) üzenetére


vadani
tag

Már megvolt :D Ott jó volt a csapat nem volt semmi megalázó benne, kikaptunk de alig. De persze egy ilyen állat ellen nyerni csoda.

Kedvencem a Feld nevű játékos volt, mondom egy életem egy halálom nyírjuk ki. Egy rárepülés és kinyírtam :D Persze hátulról támadva, amúgy Hakuval volt, velem egy Midway volt az nem támadt rá, ő az Essexre ment az is majdnem ott hagyta a fogát. De így is kikaptunk ott a csapattal volt gond sajnos, bár ha az Essex is meghalt volna úgy talán meglehetett volna.

janissary

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.