Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#657) shotika válasza Har_melin (#655) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem mindössze annyi történt (valaki már asszem fel is vetette), hogy sokkal nagyobb az igény egy jó izometrikus ARPG-re, mint azt bárki hitte volna. Persze voltak itt is olyanok akik már ezt felvetették, de erre szerintem se én, se te, se ők, se senki nem számított. Ezt még szakemberekkel együtt is nehéz előre megjósolni, nem hogy egy garázscégnek.
Ez az egyik, a másik pedig hogy, és most gonoszan fog hangzani, de könnyű úgy "okosnak" lenni miután megtörtént.
(kis off: még az én szakmámban is ugyanilyen borzasztó nehéz, az egyik évben senki nem vesz 43"-as drága, komoly tv-ket, ezért következő évre visszaveszik a tervezett darabszámot, de jön az aktuális negyedév, és hirtelen a "semmiből" mindenki ezeket kezdi el keresni. És tegyük hozzá, hiába mondom azt, hogy érdemes befektetni ebbe vagy abba, ha adott esetben nem az én felelősségemet terheli egy döntés súlya - kicsit ugyan távolinak tűnhet a hasonlítás, de a célnak megfelel. A Call of Dutyk viszont, hiába fogynak mindig durván, ott már egész más tényezők vannak, ha a 2018-as részből eladtak mondjuk 15 milliót, a következőből meg "csak" 12 milliót, az nekünk ugyan nem bukás, de nekik az, mert nem ezt kalkulálták. Még a betonbiztos évenkénti megjelenések esetében sem lehet előre látni, hogy épp mit ennének meg szívesen az emberek. A COD esetében nem a piacvezetői pozicíó megtartása az egyetlen ami fontos (nincs is ellenfele ezen a téren), hanem a folyamatos bevétel növekedés, és hát abban sokszor mellélőttek már.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.