Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) Jag válasza mjl (#15100) üzenetére


Jag
senior tag

Az everest kiírja pl.

(#15102) mjl válasza Jag (#15101) üzenetére


mjl
csendes tag

Koszi!

Ezt fel is telepitettem, de csak hard informaciokat kapok, A windows-rol csak annyit irt ki, hogy SP2. Lehet, hogy nem jo helyen keresem. Apropo Everest Home Edition v2.20.405 verziot toltottem le. Nagyon koszonom, a segitseget.

(#15103) Jag válasza mjl (#15102) üzenetére


Jag
senior tag

PM.

(#15104) Acus


Acus
tag

Sziasztok,
Nekem olyan problémám, hogy megáll a net szabálytalan időközönként. Firefox 3-at használok, de az IE7-ben is ugyanugy megáll. Se előre se hátra, és csak az ujaraindítás segít a problémán.
Szerintetek mi lehet a hiba? Nem valami beállítás gond?

(#15105) Fényhozó


Fényhozó
tag

Üdv a nagy guruknak! :R Segítségeteket szeretném kérni... Összeraktam egy gépet, amely a következőképpen néz ki:

- Asus M2A-MX lap
- A64 X2 4600+ 1MB cache
- 2GB Kingmax 800Mhz DDR (1x2GB)
- Sapphire Radeon 3870 512MB DDR4
- Seagate Barracuda 7200.11 500GB 32MB Cache HDD
- LG DVD-iró
- Gigabyte Superb 460W tápegység

A következő lenne vele a probléma, felinstallátam rá az XP-t, és azóta folyamatosan olyan furcsa hibajelenséget produkál, hogy ujraindításnál, az XP logo alatt lévő töltöcsik egyszercsak lelassul... De kegyetlenül, szinte megfagy. Amint levágom a tápot, visszakapcsolom és úgy próbálok indítani, gond nélkül indul, és nem is fagy le, nincs gond egészen a következő ujraindításig... Akkor ugyanez a hiba jön elő. Csak akkor hajlandó a win felállni, ha egy teljes áramtalanítást csinálok a tápon.

A következő alkatrészeket cseréltem már ki benne, a gond akkor is megmaradt:

- Táp
- Ram
- VGA

Már vírust is írtottam pandával, 3 kémprogramon kívül mást nem talált, és a probléma továbbra is fennáll.

Aki tud segítsen, előre is köszönöm...

:R

[ Szerkesztve ]

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#15106) portoky


portoky
csendes tag

Hello! A gépbe 4 giga ram van..az XP meg 32 bites tehát mindet nem látja, megéri ezért áttérni 64 bites op rendszerre? Mert arra még nagyon program sincs, driverekről meg aztán fogalmam sincs hogy adtak e ki egyáltalán.. Ha 32 bitest használok alatta akkor elvileg jobban igénybe veszi a gépet.. Tehát a 64-essel előrébb leszek valamivel vagy kb ugyanott? :)

(#15107) Jag válasza portoky (#15106) üzenetére


Jag
senior tag

3,5-et lát, szal sztem ezért váltani felesleges.
Egyébként ma már szinte mindenből van 64-bites...

(#15108) footy


footy
addikt

Sziaztok!

Eddig tökéletesen működött az NHC, viszont tegnap volt egy áramszünet aminek következtében leresetelődött a noti bios-a is. Beállítottam a dolgokat, de nem működik az NHC a program elindul ,de hiába van kiválasztva a dynamic switching, nem változtatja az órajelet a terhelés függvényében. Ha manuálisan váltok max performance-re akkor felveszi ha max battery akkor pedig leveszi. :F

Néhány szolgáltatást is leállítottam a felügyeleti eszközök/szolgáltatásokban.
Azóta a statusban sem írja hogy mennyin megy a processzor, videókártya stb...

Gondolom kikapcsoltam valamilyen szolgáltatást amitől kapja az NHC az infót.
Visszaállítottam mindent, de most sem megy. Valakinek ötlet?

(#15109) Lenry válasza portoky (#15106) üzenetére


Lenry
félisten

kérlek félre vagy te tájékoztatva... 64 bites op.rendszer már évek óta van (Win2k3, WinXP, WinVista-ból is van 64 bit)
hogy nincs rá külön 64 bites program? nincs-e... nézz körül jobban... különben pedig hibátlanul futtatja majdnem az összes 32 bites szoftvert
driverekről meg aztán fogalmam sincs hogy adtak e ki egyáltalán... - persze... én is, és még kb 40 millióan driverek nélkül használjuk a gépeinket :W
a 8 éves Creative SB Live! hangkártyámhoz is van XP x64 driver, nem hiszem, hogy a te cuccaidhoz ne lennének...

Ha 32 bitest használok alatta akkor elvileg jobban igénybe veszi a gépet.. - ezt kérlek gondold át mégegyszer, mert így marhaság ahogy van...

amúgy igen, a 64 bittel jóval előrébb leszel, főleg, mert nem csak 1,5 GB memóriát tud kiosztani egy alkalmazásnak, hanem jóval többet, és mert nem fog talonban lógni 3/4GB RAMod...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15110) current válasza current (#15099) üzenetére


current
tag

Valaki a 15099-re? :F

(#15111) lúzer válasza mjl (#15100) üzenetére


lúzer
veterán

megoldódott

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15112) lúzer válasza Fényhozó (#15105) üzenetére


lúzer
veterán

most telepítetted és tele kémprogrammal? :(
húzd újra

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15113) Atti1112 válasza lúzer (#15097) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi ! Légyszi még annyit segíts, hogy egy éppen futó programot milyen parancssal tudok kilőni.Pl. az előző példádból a futó oulook-ot kilőni hogy lehet ? Légyszi írj példát.Köszi.
Egyébként *.vbs = visual basic script :) Úgyhogy jól gondoltam, hogy van köze a Visual Basic-hez :)

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#15114) portoky válasza Lenry (#15109) üzenetére


portoky
csendes tag

Hát tényleg félre lettem! Azt tudom hogy vannak mert az athlon már évek óta 64be gondolkodik csak akiket én eddig kérdeztem azok azt mondták, hogy a 32 nehezebben megy alatta.. A drivereket meg még meg se néztem bevallom, de azért vagyunk itt hogy kérdezzünk egymástól :) Amugy ez tényleg értelmetlen hogy egy csomó ram 'lóg a levegőbe'..

(#15115) Fire/SOUL/CD válasza Fényhozó (#15105) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Elöször is, amit leírok, azt nem azért teszem, mert kezdőnek tartalak, csupán 2-szer találkoztam ilyen esettel, ezek a tapasztalataim.

1. a bios-ban rosszul van beállítva az ACPI funkciók. Legegyszerűbb ha bemész a biosba és "load defaults settings" (vagy hasonló , bios-onként más a neve)

2. ellenőrizd, hogy az alaplap 24 tűs tápcsatijára valóban mind a 24 láb rá van-e dugva.
(4 láb leválasztható a csatiról, lehet hogy gyárilag is külön lóg, egy fársztó nap után meg lehet feledkezni róla) :U

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15116) lúzer válasza Atti1112 (#15113) üzenetére


lúzer
veterán

nincs a helpben ilyen?
egyébként a név tényleg az, de amúgy nincs köze szvsz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15117) lúzer válasza Atti1112 (#15113) üzenetére


lúzer
veterán

Terminate a Process néven van benn a helpben, példával

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15118) current


current
tag

Hátha mégis tudja valaki...

Felhasználói fiókok terén szeretnék segítséget kérni. XP SP2, és két felhasználói fiók, az egyik kiemelt felhasználó, a másik rendszergazda (én). Mindkettő jelszóval jelentkezik be. Kérdés: hol tárolódnak ezek a jelszavak? Félreértés elkerülése végett, nem belépni akarok a gépre, mert mondjuk elfelejtettem a jelszót, meg átírni, hanem konkrétan azt szeretném tudni, hol vannak rögzítve, hol lehet megnézni őket? Köszi.

(#15119) lúzer válasza current (#15118) üzenetére


lúzer
veterán

valamiért úgy emlékszem hogy:
C:\WINDOWS\system32\config\ SAM és-vagy SECURITY

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15120) chicken


chicken
senior tag

Szép estét! Az lenne a nyűgöm, hogy nem bírom az ActiveSyncet használni egy IBM laptopon. Kaptam egy Vario 2-őt, azaz HTC Hermes PDA-t. Az ActiveSync úgy tud(na) bluetoothon beszélni a telóval, ha COM porton lenne a bluetooth.

Igenám, de mindjárt két bluetooth ikonom is van:
tálca
, a baloldali a windows-é, és szerinte nem működik a bluetooth, a jobboldali meg az ibm-é, és szerinte igen.

Ezek történnek:

1. Próbálom beaddolni a soros portot:
soros
erre error

2. Akkor megpróbálom az ibm-es konfigurátorból
ibmbluetooth
ezt engedi,
ok

3. Amikor meg az ActiveSyncben megmondom neki, hogy akkor a COM7-en van a bluetooth,
ActiveSync
sokáig scannel, aztán nem közli, hogy ő nem talált semmit...
nodevice

Ha valaki meg tudná mondani, hogy most akkor távolítsam el a microsoftos vagy az ibm-es stack-et, vagy miszöszt csináljak, mielőtt kihullik a hajam, azért nagyon hálás lennék!

mens sana in campari soda

(#15121) brd válasza lúzer (#15119) üzenetére


brd
nagyúr

A SAM a lényeges.
A megnézéshez sok szerencsét current-nek, ugyanis maga a jelszó nincs eltárolva, ami el van, az az éppen bejelentkezett felhasználóé, meg pl. a RAS jelszavak. A többihez csak próbálgatással lehet eljutni. Csak egy ún. HASH van eltárolva, amit a jelszóból képeznek, de emiatt a jelszót nem találod meg sehol, csak úgy lehet kitalálni, hogy az összes szóba jóhető jelszóból HASH-t képezel és ezeket összehasonlítod az eltárolt HASH-el. Persze ez a "képzés" egy kellően bonyolult matematikai transzformáció (megfelelő beállítás esetén), úgyhogy a számítása nem túl gyors. Tipp: a jelszó hosszúsága az igazán meghatározó a visszafejtés sebességét tekintve. A többi (pl. hogy milyen karakterek vannak benne -kisbetű/nagybetű, írásjelek...-, kevéssé lényeges, persze az is számít, ha pl. más előtt kell beírni a jelszavunkat, és láthatja, hogy nagyjából mit gépelünk, és ő akarná megfejteni a jelszavunkat).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#15122) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!

Windows XP-m van. Feltelepítettem egy régi demót, amivel jött a microsoft framework .NET1.1
Nem igazán tudom, mire jó, a lényeg, h jött. Volt már fent régebben is, szóval nem most látom először.
Van számomra egy borzasztó bosszantó tulajdonsága;
"belépőssé" teszi a windowsba lépést.
Engem annyira idegesít, ha rá kell kattintani a nevemre,h azt elmondani nem tudom.
Letöröltem. A nevemre kattintás megmaradt.
Észrevettem, h van fent .NET 2.0 is. Letöröltem azt is. Feltételezem nem kellett volna.
Töröltem az új felhasználói fiókot, tehát csak az eredeti rendszergazdás maradt meg.
Ezzel odáig jutottam,h belépéskor már jelszót is kér, persze az nincs, így maradt az okéra kattintás.
Megváltozott a ki-belépés, jön az a win95 kinézetű kék háttér, stb.
Hogyan tudnám visszaállítani az egészet?
A framework 2.0 letörlésével csináltam-e vmi problémát?

Köszi.

Egyébként olyan idegesítő, h káromkodni is akartam, de végül ettől eltekintettem. :((( :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15123) lúzer válasza csaabz (#15122) üzenetére


lúzer
veterán

futtatásba: regedit
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WinLogon]
"AutoAdminLogon"="1"

ugyanott:
DisableCAD is legyen 1

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15124) lúzer válasza brd (#15121) üzenetére


lúzer
veterán

:R :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15125) csaabz válasza lúzer (#15123) üzenetére


csaabz
őstag

Lehet én vagyok béna, de ezalatt az elérhetőség alatt se AutoAdminLogon, se disableCad nincs...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15126) lúzer válasza csaabz (#15125) üzenetére


lúzer
veterán

ellenőrizd az útvonalat

AutoAdminLogon REG_SZ
DisableCAD REG_DWORD
típus

ha tényleg nincs, hozd létre

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15127) lúzer válasza csaabz (#15125) üzenetére


lúzer
veterán

tedd be egy txt fájlba, nevezd át xx.reg-re és indítsd el

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"AutoAdminLogon"="1"
"DisableCAD"=dword:00000001

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15128) csaabz válasza lúzer (#15127) üzenetére


csaabz
őstag

Te vagy már profi!

Köszi, megoldódott! :R

...és mi van a framework .NET 2.0 letörlésével? Azzal vesztettem vmit?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15129) brd válasza lúzer (#15123) üzenetére


brd
nagyúr

Ehelyett javaslom a következő megoldást terjesztését: futtatásba, vagy parancssorba írt control userpasswords2 és ott a pipa kiszedése, majd az automatikusan bejelentkeztetni kívánt felhasználó megadása. ;) Részben, mert a másik megoldás speciális esetekben nem hoz megoldást (mást is át kell állítani), részben pedig, mert ez kevésbé veszélyes; a registry szerkesztését azért el lehet szúrni, ha kevésbé gyakorlott a felhasználó. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#15130) lúzer válasza brd (#15129) üzenetére


lúzer
veterán

jogos, magamból indulok ki, én kíváncsi vagyok mit művel egy beállítás, már csak a szkriptelési lehetőségek miatt is, egyébként valóban ott kell állítani

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15131) nash1


nash1
tag

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy 4 Gb memória van a gépemben, amit a biosban látok is, viszont ha windos-ban nézem meg akkor csak 2,5 Gb memória van.Még ha hozzáadom a videokártya 512 Mb- t is, még akkor is olyan mintha csak 3 Gb-ot látna a windows a 4-ből.32 bites windows xp-m van.Megnéztem everestben is, ott is meg van mind a 4 db 1 Gb-os memória modulom, de az össz méret ott is ugyanannyi, mint amit az eszközkezelőben kiirt.

Mi lehet a gond?
Előre is thx.

(#15132) footy


footy
addikt

Erre valami okosat?

(#15133) newgamer


newgamer
aktív tag

Végül kiadtak olyan SP3-at, nem tudja valaki ami tartalmazza az IE7-et, MP11-et és a Defendert is, föltettem az SP3-at már régebben és egyiket se tartalmazta :F

[ Szerkesztve ]

(#15134) Imy


Imy
veterán

A gépem a KIKAPCSOLÁS gomb megnyomása után 3-4 perc alatt áll le...
Ez mitől lehet?
Víruskereső, spyboot kereső nem talált rajta semmit. :(

(#15135) localhost válasza nash1 (#15131) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Semmi gond, ez így normális!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15136) Lavocskin


Lavocskin
csendes tag

Sziasztok!
Windows xp-hez létezik olyan program amivel a kezelőfelületeket lehet változtatni.
Egy kicsit dizájnozni a windows.Már olvastam róla de elfelejtettem a nevét.
Előre is köszönöm. :R

(#15137) Fire/SOUL/CD válasza Lavocskin (#15136) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nézz körül itt: [http://www.xpthemes.com/]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15138) nash1 válasza Lavocskin (#15136) üzenetére


nash1
tag

Winblinds :[link]
vagy
StyleXp: [link]

(#15139) nash1 válasza localhost (#15135) üzenetére


nash1
tag

Azért nem hiszem, hogy ez így lene normális :F
Nem 3,5 Gb-ot kellene látnia a windows-nak?
Oks, hogy 512Mb a videokártya memóriája, de 0,5+2,5 az még mindig csak 3,Gb, és nem 3,5 Gb

(#15140) Lavocskin


Lavocskin
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket!!! :R

(#15141) DroneZ


DroneZ
aktív tag

hi skacok!

figyi az előbb tettem be a kérdésemet egy kihalófélben lévő topikba de a siker reményében ide is beírom :P

nos r.gazdai felhasználófiókunk le van jelszavazva így a korlátozott felhasználói fiókokban nem lehet se telepíteni se semmit. van erre valami 5lete valakinek, az előző topikban leírtakat mi nem tudtuk megcsináni mert a "Biztonsági módot" nem találtuk a boot-nál....

más megoldás valakinek, csak megtudni szeretnénk nem kitörölni és újat írni a helyére... bár ha nincs más megoldás akkor maradhat az utóbbi, de ez lenne a legvégső eset csak!

(#15142) Fire/SOUL/CD válasza nash1 (#15139) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sajnos, amit localhost írt azt el kell fogadnond. Lerágott csont, de leírom:

1. 32bites XP NEM látja a teljes 4g ramot, alaplaponként(gyártó) változik hogy mennyit lát belőle a 32bites XP.

2. mielött megkérdeznéd, nem, nem érdemes 64bites vistára váltani, csak azért hogy lássa a 4g ramot. Miért? Mert akkora az erőforrásigénye, hogy nem marad több mint xp alatt.
Vistára x64-re akkor váltson az ember(szigorúan memória szemszögből) ha legalább olyan alaplapja van amibe min 8g ram fér bele és bele is pakolod a 8g ramot.

Fire.

UI: esetedben az a 512 mb videoram csak akkor számolandó bele a dologba, ha alaplapra integráltról videokariról van szó, egyébként lényegtelen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15143) nash1 válasza Fire/SOUL/CD (#15142) üzenetére


nash1
tag

Értem amit írsz, de 4 db 1 Gb-os Kingmax memóriám van egy asus m2n alaplapban.Szóval BIOS-ban 4 Gb memória megvan, viszont windowsban nincs csak 2,5Gb, az meg kicsit kevés sztem.Mindenhol azt olvastam, hogy 3,5 Gb-ot kellene látnom a 32 bites Xp-n. :F

(#15144) lúzer válasza nash1 (#15143) üzenetére


lúzer
veterán

biosban van valami memory mapping, volt már róla szó, keress rá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#15145) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

sziasztok van egy kis gondja haveromnak..az xp-je nem éppen legállis forrásból való és az automata frissitéseket nem kapcsolta ki hanem automatán hagyta és azt mondta hogy ezt irja ki vhol : a Widows rendszer érvényesítése nem fejezhető be .. és ami a leg gázabb hogy eltüntek a meghajtói.. nem látja őket sehol..
tudnátok segíteni ? köszi :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#15146) Fire/SOUL/CD válasza nash1 (#15143) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Értem a problémát, eddig amivel találkoztam max 3-3,3gb ramot láttak a 4-ből többet ott sem, de minden esetben volt legalább egy 2gb modul is az alaplapba. Azt viszont nem írtad hogy a videókarid alaplapra integrált vagy sem. Ha alaplapi és a biosba videoram legnagyobbra van állítva, akkor azt a fizikai ramból csipi le.
3-3,3 gb - 512 mb = 2,5-2,8 gb. Sajnos nem tudok mást mondani de ez így működik 32 bites xp-n.

Nem tudom hol olvastad azt a "3,5 gb kellene látni" című dolgot, de valószínüleg ott mást is írtak, amin átsiklottál. Meg lehet oldani hogy többet lásson mint 3-3,3 gb (ezt most nem írom le hogyan), azért mert azzal veszélybe kerül a rendszer működése, progik nem indulnak, lefagy, szemetet ír a vinyóra stb. Gondolom egyetértünk abban hogy ennyit nem ér a dolog.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15147) Fire/SOUL/CD válasza DroneZ (#15141) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Adok egy linket, DE NAGYON FONTOS HOGY TÖKÉLETESEN MEGÉRTSD HOGY MI VAN LEÍRVA!!!

HASZNÁLNI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15148) nash1 válasza Fire/SOUL/CD (#15146) üzenetére


nash1
tag

Nem alaplapi videókártyám van, hanem egy 9600Gt 512Mb memóriával.
Valamint az a baj, hogy nekem úgy rémlik, hogy régebben 3,5 Gb-ot látot az xp-m.De erre sajnos nem esküdnék meg, és azóta nem változott a konfigom.

(#15149) DroneZ válasza Fire/SOUL/CD (#15147) üzenetére


DroneZ
aktív tag

nagyon szépen köszönjük egyébként semmi hátsó szándék nincs a dologban, csak próbálkozunk vele. lényeg h már ezt is tudjuk :P

viszont itt jön a másik gond: mi nem új jelszót akarunk neki adni hanem csak megtudni... tehát nem átírni szeretnénk csak fényt deríteni ennek rejtélyére. ebben tudsz valami okosat mondani? egyik kollega egy bizonyos progit javasolt aminek ötletét a sikertelen telepítés után elvetettük, révén hogy nem lehetett telepíteni a programocskát a korlátozott fiókkal :DDD

(#15150) localhost válasza nash1 (#15139) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csakhogy a tények makacs dolgok, nem attól függenek, hogy Te elhiszed-e vagy sem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.