Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1391) Gibo válasza Anubris (#1389) üzenetére


Gibo
senior tag

Szia!

Igen, osztrák webshopokból rendelek (ill. ide is szállító, mert pl. a topdrinks alapvetöen spanyol webshop, de Hollandiából postáznak...), leginkább a delicando.at, weisshaus.at, toprinks.at, whisky.de ill. trinklusiv.at webshopokból.
Old Forester-t azért sem igazán találhattál idáig, mert tavaly kezdét el hivatalosan újra forgalmazni EU-ban, akkor is csak az alap kiadást ill. talán a bonded-ot, az 1870, 1897, 1910, 1920 ill.1924 egyenlöre nem elérhetöek :(

Old Forester-t még én sem kóstoltam egyébként, de fent van a listán. :) Az Evan Williams Single Barrel nekem tetszett, de régen kóstoltam már. Mindennapi iszogatósnak az egyik kedvencem a Wild Turkey 81.

Tervezem egyébként egy yt csatorna létrehozását, stílusában vmi olyasmire gondoltam, mint amit az SLB Drinks csinál, csak persze magyarul. Már csak egy normális hely kellene hozzá, ill egy második ember, és akkor ott lenne mindenféle összeahonlító elemzés... Persze tudom, hogy ízlések és pofonok, de azért mégiscsak könnyebb választani, ha vmi olyasmihez hasonlítanak esetleg egy italt amit már kóstoltál... A technikai rész, illetve a whisk(e)y-k megvannak...Az elsö 50 részhez biztos... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.