Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Andras-G: #Kószagondolat - eMag tapasztalatok 2026-ban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gerner1
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- petipetya: Nagy chili topic. :)
Aktív témák
-
Protezis
őstag
Az én véleményem, hogy nincs annál idegesítőbb, amikor egy oldal túl sokáig töltődik, és ez a teljesen flashban készült oldalakra az esetek többségében igaz. Lehet arra hivatkozni, hogy már a legtöbb helyen szélessávú internet van, de miért kell azt feltételezni, hogy a netező az egész sávszélességét az adott oldal letöltésére szeretné felhasználni

Jó dolog a flash, de ne akarjuk már a html-t helyettesíteni vele! Olyanra használjuk, amit nem tud a html. Sokkal jobb, egy alapjában véve html-ben készített oldal, amibe be van csempészve egy kis flash. Higyjétek el, össze lehet gyúrni a két dolgot annyira, hogy csak szakavatottak veszik észre egyből a határvonalakat. Nincs annál idegesítőbb, mikor rákatt egy gombra, és előbukkan egy progressbar. Egy átlagos oldal szöröstül bőröstül se haladja meg a 100 kB-t. (Ez persze nem vonatkozik a képekkel teletűzdelt galériákra).
A másik dolog, hogy a legtöbb teljes oldalas flashben szeret eltévedni az ember. pl. a szabványtól teljes eltérő módon elkészített linket elég nehéz felfedezni. Én 10-ből 9 flashen alapuló oldalon eltévedek, mert nem látom át az oldal szerkezetét, számomra teljesen logikátlanul vannak elhelyezve a dolgok.
Ez az én véleményem, kövezzetek meg, ha nem így látja a többség!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mod: #46: erről beszéltem
[Szerkesztve]
Aktív témák
- HP Compaq 8100 Elite CMT PC, i5-650 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 250 GB HDD
- DJI Mini 3 (GL) Eladó 2028 01.06 Garanciális
- Apple iPhone 17e 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- MSI H81M-P33 PC, i5-4570 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 120 GB ÚJ SSD
- Apple iPhone Air 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- HIBÁTLAN iPhone 11 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4388
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- Thermalright Phantom Spirit 120 SE
- MINDENFÉLE Laptop jó áron nézz körül! 60+ hirdetés Üzleti,Gamer, Multimédiás,Tervező
- LG OLED & OLED evo Televíziók -30% : UPDATE! 03.13!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

