Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) thomas77


thomas77
senior tag

Úgy érzem, megint a szokásos lemezt rakjuk fel.
A szolgáltatók bevezetnek egy új szolgáltatást. Kezdetben vannak nehézségek. Sok felhasználónak elmegy a kedve a dologtól. Ennek hangot is adnak (persze ezzel nincs is gond, hiszen ez egy fórum, pont azért IS van).
Később ha megoldódnak a nehézségek azokat a felhasználókat a továbbiakban nem nagyon lehet majd rábírni, hogy használják ha hibátlanul működik, akkor se.

Akinek folyamatosan gondja van a szolgáltatással, azokat megértem.
A szolgáltatót is megértem, mert nem lehet várni a végtelenségig a bevezetéssel, mert akkor már senkit nem fog érdekelni a dolog.
Nem egyszerű...

Azért azt ne felejtsük el, hogy a VoLTE előtt is voltak megszakadt hívások, ki nem csörgések, néma volal, dadogó hang, nem kapcsolható számok stb. Mégse veszi elő senki se az MM tárcsás telefont az utcán és nem telefonál vele nagy megelégedéssel.

Nem is kívánok vitát nyitni az egészről, csak az akartam leírni, hogy a felhasználóknak türelemmel kell lenmiük ilyen helyzetben. Aki most elengedi ezt a témát, annak is érdemes később újra körüljárni a dolgot. Nyilvánvalóan a szolgáltatók arra törekednek, hogy a felhasználóknak minőségi szolgáltatást tudjanak biztosítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.